!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji (PTT)
Gdynia
Filtruj:
Kategorie:










1Dziedzic OskarTarnowska MagdalenaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
2Fedko AdamFedko JoannaSKT PASJA Dorośli OPEN LA (GPP)
3Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski NataliaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
4Dreling MateuszGorczyca SylwiaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
5Bigosiński KacperMelnyk LiudaDANCE COMMUNITY Dorośli OPEN LA (GPP)
6Spychalski MateuszSzafraniec PaulinaIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
7Korbanek SzymonKorbanek KorneliaDANCE COMMUNITY Dorośli OPEN LA (GPP)
8Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL Dorośli OPEN LA (GPP)
9Harazim SzymonHarazim KingaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
10Holski MaciejTyl KatarzynaPRESTIGE Dorośli OPEN LA (GPP)
11Kacperski RobertBorowskaya DaryaDANCECLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
12Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA Dorośli OPEN LA (GPP)
13Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK Dorośli OPEN LA (GPP)
1Le MichałJabłońska SandraKTT DUET Dorośli OPEN ST (GPP)
2Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA Dorośli OPEN ST (GPP)
3Zawierucha BorysMach MartynaRYTM Dorośli OPEN ST (GPP)
4Kacperski RobertBorowskaya DaryaDANCECLUB Dorośli OPEN ST (GPP)
5Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM Dorośli OPEN ST (GPP)
6Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB Dorośli OPEN ST (GPP)
7Matuszewski PiotrFicner AleksandraBRASIL Dorośli OPEN ST (GPP)
7Myśliński MateuszSłomczyńska KajaSTUDIO KREACJI TAŃCA Dorośli OPEN ST (GPP)
1Bigosiński KacperMelnyk LiudaDANCE COMMUNITY 16-20 OPEN LA (GPP)
2Fałek KonradKałuzińska KajaCANTINERO 16-20 OPEN LA (GPP)
3Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO 16-20 OPEN LA (GPP)
1Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-20 OPEN ST (GPP)
2Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-20 OPEN ST (GPP)
3Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK 16-20 OPEN ST (GPP)
4Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB 16-20 OPEN ST (GPP)
5Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO 16-20 OPEN ST (GPP)
1Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK 16-18 OPEN LA (GPP)
2Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB 16-18 OPEN LA (GPP)
3Krentosz AleksanderMorawska NicoleRONDO 16-18 OPEN LA (GPP)
4Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB 16-18 OPEN LA (GPP)
5Wojciechowski StanisławOrnat DominikaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN LA (GPP)
6Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL 16-18 OPEN LA (GPP)
1Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN ST (GPP)
2Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK 16-18 OPEN ST (GPP)
3Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 16-18 OPEN ST (GPP)
4Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL 16-18 OPEN ST (GPP)
5Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB 16-18 OPEN ST (GPP)
6Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB 16-18 OPEN ST (GPP)
7Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA 16-18 OPEN ST (GPP)
8Gajdera DawidZemełka JenniferRYTM 16-18 OPEN ST (GPP)
9Ewangelu EvangelosSobiech WeronikaDANCECLUB 16-18 OPEN ST (GPP)
1Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA 14-15 OPEN LA (GPP)
1Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN LA (GPP)
2Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 12-13 OPEN LA (GPP)
3Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 12-13 OPEN LA (GPP)
4Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 12-13 OPEN LA (GPP)
1Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 12-13 OPEN ST (GPP)
2Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST (GPP)
3Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 12-13 OPEN ST (GPP)
4Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 12-13 OPEN ST (GPP)