!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego (PTT)
Łomianki
Filtruj:
Kategorie:

















1Grabowski WojciechLipiec MartaMAKO 16-18 C LA
2Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA 16-18 C LA
3Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
4Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM 16-18 C LA
5Lesiak GrzegorzWoźny MilenaROYAL DANCE STUDIO 16-18 C LA
6Rosiński HubertSobolewska KarolinaSHOW TIME 16-18 C LA
7Zając MateuszNiziołek NataliaBRASIL 16-18 C LA
8Cichoński GrzegorzSliżewska EwaKADRYL 16-18 C LA
1Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA 16-18 C ST
2Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM 16-18 C ST
3Wolf GabrielRedlicka EdytaBRASIL 16-18 C ST
4Łapiński ŁukaszTębłowska Kamila--- 16-18 C ST
5Rosiński HubertSobolewska KarolinaSHOW TIME 16-18 C ST
1Jędrzejczak BartoszSołowiej KatarzynaELITE DANCE 16-18 D ST
2Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 D ST
3Czyż DamianPiórkowska PaulinaSHOW TIME 16-18 D ST
1Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM 16-18 E LA
2Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 E LA
3Marczewski JakubSitkiewicz WiktoriaSHOW TIME 16-18 E LA
4Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET TEAM 16-18 E LA
1Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET TEAM 16-18 E ST
2Pawlicki LeszekMazurkiewicz AdaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
3Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM 16-18 E ST
4Marczewski JakubSitkiewicz WiktoriaSHOW TIME 16-18 E ST
5Pałac JakubGizińska JuliaSTART 16-18 E ST
6Siedlecki DamianAdamska JuliaSTART 16-18 E ST
7Pawlik KacperWołos AnnaAKCENT 16-18 E ST
1Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF 14-15 C LA
2Malinowski MaciejRajkowska PaulinaSTART 14-15 C LA
3Jagielski KarolKowalczyk MilenaIMAGE 14-15 C LA
4Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaSWING 14-15 C LA
1Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 C ST
2Sobolewski DawidOrlińska Paulina--- 14-15 C ST
3Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART 14-15 C ST
4Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaSWING 14-15 C ST
1Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 14-15 D LA
2Jędrzejczak DominikNiedziółka WiktoriaELITE DANCE 14-15 D LA
3Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 14-15 D LA
4Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 14-15 D LA
5Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 14-15 D LA
1Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 14-15 D ST
2Jędrzejczak DominikNiedziółka WiktoriaELITE DANCE 14-15 D ST
3Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
4Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 14-15 D ST
5Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
1Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 12-13 E 8T
2Kaniewski GrzegorzKusina NataliaMAKO 12-13 E 8T
3Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 12-13 E 8T
4Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 12-13 E 8T
5Pięcek AleksanderPięcek AnetaBLUE CLASSIC 12-13 E 8T
6Boś JanBrejnak MajaELITE DANCE 12-13 E 8T
7Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA 12-13 E 8T
8Paterek KacperWyszyńska KlaudiaCreative Dance 12-13 E 8T
9Smith OliverMarchewka IzabelaCreative Dance 12-13 E 8T
10Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 12-13 E 8T
1Łukasiewicz KarolKidoń ZuzannaBLUE CLASSIC 12-13 G 4T
2Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA 12-13 G 4T
3Czajka KarolPogorzelska NataliaMAKO 12-13 G 4T
4Kacprzyk OskarKudra IgaESKADRA 12-13 G 4T
5Cabanek PiotrCabanek JoannaROYAL DANCE STUDIO 12-13 G 4T
1Nowicki MarcelLipińska MajaSTART 10-11 E 6T
2Świątkiewicz PawełNasiłowska AnnaIMPET TEAM 10-11 E 6T
3Gaworek SzymonBiałołęcka KatarzynaSTART 10-11 E 6T
1Szczepaniak JakubTrybuła MajaBLUE CLASSIC 10-11 G 4T
2Borowy MaksymilianJastrzębska ZuzannaKTT DUET 10-11 G 4T
3Witczak PawełPikuła PatrycjaMAKO 10-11 G 4T
4Brodowski MaksymNaguszewska JuliaMAKO 10-11 G 4T
1Baczyński JanWrzesińska KarolinaEMOTION 10-11 H 4T
1Gaworek HubertDul PatrycjaSTART 10-11 H 4T
1Jarmużewski KacperZielińska MarcelinaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 10-11 H 4T
1Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE 10-11 H 4T
1Małecki FilipGrabowska BarbaraSHOW TIME 10-11 H 4T
1Toporek NorbertDrabik KamilaRESPECT DANCE 10-11 H 4T
2Modrzejewska MariaWólkiewicz FilipEGUROLLA DANCE STUDIO 10-11 H 4T
2Olesiejuk HannaKońsko FranciszekIMPET TEAM 10-11 H 4T
2Szostak IgorPulchny KarolinaFAST-STEP 10-11 H 4T
2Żydaczewski JulianŻur DominikaAKADEMIA TAŃCA 10-11 H 4T
2Kuźdub MaksymilianJeziorska KingaRESPECT DANCE 10-11 H 4T
1Butrym MateuszKvet AnaBLUE CLASSIC 8-9 G 4T
2Bortniczuk AntoniLewandowska AnastazjaROYAL DANCE STUDIO 8-9 G 4T
3Karasiak PiotrFuks Aleksandra WeronikaESKADRA 8-9 G 4T
4Dzięgielewski CyprianWięcławska AnnaSTART 8-9 G 4T
5Szor HubertRozbicka ZuzannaMAKO 8-9 G 4T
6Nowak-Far Bruno LewWierciszewska KorneliaBLUE CLASSIC 8-9 G 4T
1Czajka DominikFlorczyk AlicjaMAKO 8-9 H 4T
1Demianiuk AdrianBuczyńska WeronikaSTUDIO TAŃCA WOLF 8-9 H 4T
1Dymowski KamilZaborowska JuliaSHOW TIME 8-9 H 4T
1Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP 8-9 H 4T
1Szymczyk MikołajBogus MajaFAST-STEP 8-9 H 4T
2Królikowski KasjanPoleganow JoannaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T
2Paulinek IgnacyBondyra OliwiaMAKO 8-9 H 4T
2Zajkowski MaciejOtocka MichalinaFAST-STEP 8-9 H 4T