!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy (PTT)
WARSZAWA
Filtruj:
Kategorie:


















1Lizurej TomaszGizler KamilaKTT DUET 16-18 A LA
2Suligowski DawidPysiak WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
3Baran MichałOleś KatarzynaZAMECZKOWA ST 16-18 A LA
4Gumkowski MichałMadeńska Sylwia--- 16-18 A LA
5Cacko ŁukaszKosmalska AnetaCORTE TOP DANCE 16-18 A LA
6Zhukov DmytroPluta DorotaDI SOMMA 16-18 A LA
7Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA 16-18 A LA
1Siemianowicz ErykKaczyńska AgataKADRYL 16-18 A ST
2Koguciuk JakubSokół WeronikaRYTM 16-18 A ST
3Sobieraj Paweł -Szafarz AleksandraJEDYNKA 16-18 A ST
4Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA 16-18 A ST
1Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka JoannaBRASIL 16-18 B LA
2Piotrowski PatrykMazur AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B LA
3Kowal MarcinZiętara DominikaPROGRESS 16-18 B LA
4Zawadzki RobertShkliaruk AlinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B LA
5Cabaj SzymonSnopek KajaEVOLUTION 16-18 B LA
6Wielgosz MaciejBala OliwiaCORTE TOP DANCE 16-18 B LA
7Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL 16-18 B LA
7Ciok MichałMitka Katarzyna--- 16-18 B LA
7Wolski WojciechWolska KarolinaŁódzki Dom Kultury 16-18 B LA
10Nowocin KacperSkóra Zuzanna--- 16-18 B LA
11Koguciuk JakubSokół WeronikaRYTM 16-18 B LA
12Sobieraj Paweł -Szafarz AleksandraJEDYNKA 16-18 B LA
1Pulczyński MichałGawlik DariaJEDYNKA 16-18 B ST
2Wiciński JakubŻukowska PaulinaZAMEK 16-18 B ST
3Honczar ŁukaszPopiołek AlicjaFENIKS 16-18 B ST
4Romerowicz KamilWierzbińska KingaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B ST
5Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL 16-18 B ST
6Rosiński IgorRosińska IzabelaMAKO 16-18 B ST
7Bagilcz JakubMularczyk JuliaFENIKS 16-18 B ST
8Szarliński MaciejŻytko AnetaRIVIERA 16-18 B ST
9Suligowski DawidPysiak WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
10Cabaj SzymonSnopek KajaEVOLUTION 16-18 B ST
11Nowocin KacperSkóra Zuzanna--- 16-18 B ST
12Zajkowski KamilPoniatowicz KarolinaKADRYL 16-18 B ST
1Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
2Cygan PatrykMłynarczyk WeronikaCANTINERO 16-18 C LA
3Matykiewicz ZbyszkoPinkowska KatarzynaBRASIL 16-18 C LA
4Wiciński JakubŻukowska PaulinaZAMEK 16-18 C LA
5Jasiński PawełModzelewska AnetaFANTAZJA 16-18 C LA
6Boguski PiotrBoguska EwaRIVIERA 16-18 C LA
7Chodorowski BartoszSzczepanik Marta AgataRIVIERA 16-18 C LA
1Niegowski MichałRychlica KatarzynaKTT DUET 16-18 C ST
2Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
3Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaKTT DUET 16-18 C ST
4Boguski PiotrBoguska EwaRIVIERA 16-18 C ST
5Jasiński PawełModzelewska AnetaFANTAZJA 16-18 C ST
6Chodorowski BartoszSzczepanik Marta AgataRIVIERA 16-18 C ST
1Machnio DamianSułkowska WeronikaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
2Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA 16-18 D LA
3Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
4Wolf GabrielRedlicka EdytaBRASIL 16-18 D LA
5Szyszka JacekKania MariaCORTE TOP DANCE 16-18 D LA
6Kretowicz KamilLubawska DominikaRYTM 16-18 D LA
1Olender MateuszMichalska Emilia--- 16-18 D ST
2Wolf GabrielRedlicka EdytaBRASIL 16-18 D ST
3Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA 16-18 D ST
4Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
5Kretowicz KamilLubawska DominikaRYTM 16-18 D ST
6Szyszka JacekKania MariaCORTE TOP DANCE 16-18 D ST
1Brodacki BartekKrupa Julia--- 14-15 C LA
2Nagrabski MichałFilińska ZofiaENJOY DANCE STUDIO 14-15 C LA
3Jurczyk KrzysztofOniszk KamilaIMAGE 14-15 C LA
4Oksień DominikSawicka KlaudiaKADRYL 14-15 C LA
5Maliszewski JakubCybulska MonikaENJOY DANCE STUDIO 14-15 C LA
6Morgisz DanielSzelągowska AleksandraMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 14-15 C LA
7Filim MichałTopczewska GabrielaKADRYL 14-15 C LA
1Nagrabski MichałFilińska ZofiaENJOY DANCE STUDIO 14-15 C ST
2Morgisz DanielSzelągowska AleksandraMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 14-15 C ST
3Jurczyk KrzysztofOniszk KamilaIMAGE 14-15 C ST
4Maliszewski JakubCybulska MonikaENJOY DANCE STUDIO 14-15 C ST
5Oksień DominikSawicka KlaudiaKADRYL 14-15 C ST
6Filim MichałTopczewska GabrielaKADRYL 14-15 C ST
1Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA 14-15 D LA
2Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA 14-15 D LA
3Czyż DamianPiórkowska PaulinaSHOW TIME 14-15 D LA
4Chmielewski MichałRutkowska AgataKADRYL 14-15 D LA
5Ciura MaciejTomalska MajaA+S 14-15 D LA
1Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA 14-15 D ST
2Ciura MaciejTomalska MajaA+S 14-15 D ST
3Chmielewski MichałRutkowska AgataKADRYL 14-15 D ST
4Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA 14-15 D ST
5Czyż DamianPiórkowska PaulinaSHOW TIME 14-15 D ST
1Fałek KonradBalcerek NelaCANTINERO 14-15 OPEN LA
2Brodacki BartekKrupa Julia--- 14-15 OPEN LA
3Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 14-15 OPEN LA
1Ogonowski JakubCzaja JuliaTWIST 12-13 D LA
2Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET TEAM 12-13 D LA
3Buczyński FilipJanczewska JuliaAKADEMIA TAŃCA 12-13 D LA
4Demianiuk MaciejŁajca MariaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
5Janaszczyk MaciejMoskwa WiktoriaJEDYNKA 12-13 D LA
6Okoń FilipSobiesiak DominikaRIVIERA 12-13 D LA
7Gromuł PrzemysławGałązka KatarzynaZAMEK 12-13 D LA
1Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART 12-13 D ST
2Ogonowski JakubCzaja JuliaTWIST 12-13 D ST
3Demianiuk MaciejŁajca MariaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
4Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 12-13 D ST
5Janaszczyk MaciejMoskwa WiktoriaJEDYNKA 12-13 D ST
6Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET TEAM 12-13 D ST
7Okoń FilipSobiesiak DominikaRIVIERA 12-13 D ST
8Buczyński FilipJanczewska JuliaAKADEMIA TAŃCA 12-13 D ST
9Gromuł PrzemysławGałązka KatarzynaZAMEK 12-13 D ST
1Affre JulianPreś EwelinaKTT DUET 12-13 E 8T
2Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 12-13 E 8T
3Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 12-13 E 8T
4Majchrzak PawełObroślińska Julia--- 12-13 E 8T
5Bogusz KamilZowczak GabrielaZAMEK 12-13 E 8T
6Stefanowski Igor KonstantyChmielewska JoannaKADRYL 12-13 E 8T
1Okazaki NeotoRzeczkowska Martyna--- 10-11 E 6T
2Rodek MaciejPiotrowska Marta--- 10-11 E 6T
3Szczepański DawidGiera PatrycjaSTART 10-11 E 6T
4Wardak MarcinWardak NataliaZAMEK 10-11 E 6T