!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT (PTT)
HALINÓW
Filtruj:
Kategorie:




























1Dziedzic OskarTarnowska MagdalenaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
2Gatnar JiriMycek AleksandraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
3Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT Dorośli OPEN LA (GPP)
4Chernenko SergiiWarzyńska AngelikaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
5Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA Dorośli OPEN LA (GPP)
6Pomazanskyi BohdanDziedziczak NataliaKS M-TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
7Gułaj SebastianFrancois - Molenda EstelleCANTINERO Dorośli OPEN LA (GPP)
8Olczyk MariuszŁysik AgnieszkaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
9Trochymiuk SebastianLemke JulitaIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
10Barakowski MichałNiedobova KatarzynaMISTRAL Dorośli OPEN LA (GPP)
11Głogowski PiotrGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
12Kruczała MichałChwastowska JoannaKuźnia Tańca Dorośli OPEN LA (GPP)
13Machnio DamianKulińska JuliaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
13Nabiałczyk BartoszPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
13Pałaszewski RafałPrusaczyk IgaKTT DUET Dorośli OPEN LA (GPP)
13Polański BartoszSojska KarolinaIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
17Fronc JeremiaszWolska ZuzannaIMPERIA Dorośli OPEN LA (GPP)
18Podraza DanielPodraza PatrycjaPERFECT STYL - Kraków Dorośli OPEN LA (GPP)
19Uller MateuszWoźny MilenaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
20Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA Dorośli OPEN LA (GPP)
21Faliński PrzemysławChmielińska MajaIMPET TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
21Miszczuk MateuszWessalowska JoannaCentrum Trójmiasto Dorośli OPEN LA (GPP)
23Sobolewski DawidKainka WiktoriaDancers United Dorośli OPEN LA (GPP)
1Le MichałJabłońska SandraKTT DUET Dorośli OPEN ST (GPP)
2Negrebetskyi VadymKopaczyńska KorneliaGRACJA Dorośli OPEN ST (GPP)
3Szymański CezaryDomaradzka JuliaIMPERIA Dorośli OPEN ST (GPP)
4Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES Dorośli OPEN ST (GPP)
5Baryczka KrystianKaczmarek EwelinaSUKCES Dorośli OPEN ST (GPP)
6Wręczycki PrzemysławNicpoń MarcelinaST DOBROWOLSCY Dorośli OPEN ST (GPP)
7Buczyński HubertButko VianaCLASSIC DANCESPORT Dorośli OPEN ST (GPP)
8Sajdak JerzyBarouskaya DaryaDANCECLUB Dorośli OPEN ST (GPP)
9Drzewiecki MiłoszSkrzypek PatrycjaLATINA Dorośli OPEN ST (GPP)
10Pałaszewski RafałPrusaczyk IgaKTT DUET Dorośli OPEN ST (GPP)
11Baiev MykhailoGabrysz ZuzannaPOLISH CLUB Dorośli OPEN ST (GPP)
12Bochenek KamilMierzwa PolaPM - Lubin Dorośli OPEN ST (GPP)
13Khersonskyy FedorKrynicka WiktoriaCLASSIC DANCESPORT Dorośli OPEN ST (GPP)
14Fedyk KrzysztofMasłowska KlaudiaASTRA Dorośli OPEN ST (GPP)
15Bronowski KarolMatlęga KarolinaIMPERIA Dorośli OPEN ST (GPP)
16Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA Dorośli OPEN ST (GPP)
17Nowosiad TomaszShokola OlenaIMPERIA Dorośli OPEN ST (GPP)
18Myśliński MateuszSłomczyńska KajaSTUDIO KREACJI TAŃCA Dorośli OPEN ST (GPP)
1Raczek HubertWierciszewska LauraPOLISH CLUB 16-20 OPEN LA (GPP)
2Mazur JakubGryczka MartaGASIEK 16-20 OPEN LA (GPP)
3Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA 16-20 OPEN LA (GPP)
4Krupa MateuszJaworek MariaPM - Lubin 16-20 OPEN LA (GPP)
5Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-20 OPEN LA (GPP)
6Lizura JakubKołosowska JuliaMISTRAL 16-20 OPEN LA (GPP)
7Rudyj BartoszNowińska MajaPM - Lubin 16-20 OPEN LA (GPP)
1Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 16-20 OPEN ST (GPP)
2Krupa MateuszJaworek MariaPM - Lubin 16-20 OPEN ST (GPP)
3Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET 16-20 OPEN ST (GPP)
4Grabowski PatrykKoza ZuzannaDANCECLUB 16-20 OPEN ST (GPP)
5Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN ST (GPP)
6Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA 16-20 OPEN ST (GPP)
7Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE 16-20 OPEN ST (GPP)
8Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET 16-20 OPEN ST (GPP)
9Goły FilipMazurek MartynaZORBA 16-20 OPEN ST (GPP)
9Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB 16-20 OPEN ST (GPP)
11Mordka DawidBober IgaAKSEL 16-20 OPEN ST (GPP)
12Rudyj BartoszNowińska MajaPM - Lubin 16-20 OPEN ST (GPP)
13Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS 16-20 OPEN ST (GPP)
14Lipiński DanielKireeva PolinaDANCECLUB 16-20 OPEN ST (GPP)
1Lipiński DanielKireeva PolinaDANCECLUB 16-18 B LA
2Faliński PrzemysławChmielińska MajaIMPET TEAM 16-18 B LA
3Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 16-18 B LA
4Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK 16-18 B LA
5Ungert JakubAugustyniak NikolaZAMEK 16-18 B LA
6Sobolewski DawidKainka WiktoriaDancers United 16-18 B LA
7Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
8Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaDANCECLUB 16-18 B LA
1Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
2Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 16-18 B ST
3Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK 16-18 B ST
4Bilski FilipBiesiekierska KarolinaKTT DUET 16-18 B ST
5Perczak AleksanderMongiałło HannaPM - Lubin 16-18 B ST
6Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA 16-18 B ST
7Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 16-18 B ST
1Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK 16-18 C LA
2Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT 16-18 C LA
3Drogosz MateuszBryk MagdalenaKICK 16-18 C LA
4Krasiński SzymonBartczak JuliaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI 16-18 C LA
5Brożyna KamilŻelasko OliwiaAKSEL 16-18 C LA
6Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC 16-18 C LA
7Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA 16-18 C LA
8Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 16-18 C LA
8Widz BartłomiejGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 C LA
10Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO 16-18 C LA
11Sekuła MateuszZacharska EwaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
12Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaAll About - Szczecin 16-18 C LA
1Grabowski MichałBiernacka JuliaPOLINA'S DIAMONDS 16-18 C ST
2Demianiuk JanKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
3Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK 16-18 C ST
4Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaDANCECLUB 16-18 C ST
5Stępień KrystianKadej OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska 16-18 C ST
6Pieklak PawełFilipek AnnaZAMEK 16-18 C ST
7Drogosz MateuszBryk MagdalenaKICK 16-18 C ST
8Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 16-18 C ST
9Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaAll About - Szczecin 16-18 C ST
10Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA 16-18 C ST
10Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT 16-18 C ST
12Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO 16-18 C ST
13Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC 16-18 C ST
14Poździak RafałŚwierżewska AlicjaCLASSIC 16-18 C ST
15Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaDRAGON'S DANCE Warszawa 16-18 C ST
1Stępień KrystianKadej OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska 16-18 D LA
2Poździak RafałŚwierżewska AlicjaCLASSIC 16-18 D LA
3Szewczykowski JakubSoja UrszulaDRAGON'S DANCE Warszawa 16-18 D LA
4Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM 16-18 D LA
5Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK 16-18 D LA
6Wojciechowski KacperKolińska SylwiaDRAGON'S DANCE Warszawa 16-18 D LA
7Szabat JakubChudy KarolinaJUMP 16-18 D LA
8Świderski SzymonBrogowska EmiliaBALLROOM 16-18 D LA
8Smuniewski SzymonWyszecka DobrosławaAll About - Szczecin 16-18 D LA
10Rabenda MichałKot AdriannaPerfect Show Łódź 16-18 D LA
11Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA 16-18 D LA
12Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART 16-18 D LA
13Drecki DamianWychowaniak AnnaDRAGON'S DANCE Warszawa 16-18 D LA
13Flader StanisławDębniak MariaRS 16-18 D LA
1Smuniewski SzymonWyszecka DobrosławaAll About - Szczecin 16-18 D ST
2Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM 16-18 D ST
3Świderski SzymonBrogowska EmiliaBALLROOM 16-18 D ST
4Wojciechowski KacperKolińska SylwiaDRAGON'S DANCE Warszawa 16-18 D ST
5Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART 16-18 D ST
6Szabat JakubChudy KarolinaJUMP 16-18 D ST
7Drecki DamianWychowaniak AnnaDRAGON'S DANCE Warszawa 16-18 D ST
8Szewczykowski JakubSoja UrszulaDRAGON'S DANCE Warszawa 16-18 D ST
1Góźdź KrzysztofMatryba AgataUKS KORDASZEWSCY 16-18 E LA
2Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA 16-18 E LA
3Stradowski ErykGołembiewska MajaSTRETTO - RADZYMIN 16-18 E LA
4Molęda WiktorNowak EmiliaKICK 16-18 E LA
5Szymborski MichałGórecka NataliaCREATIVE DANCE - Warszawa 16-18 E LA
6Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW 16-18 E LA
7Zubrycki TymonWójcik KarolinaViva Dance Łódź 16-18 E LA
8Hawryluk MarcinŻywiołowska ZuzannaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI 16-18 E LA
9Łukasiewicz KarolGac MariaCLASSIC 16-18 E LA
1Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA 16-18 E ST
2Góźdź KrzysztofMatryba AgataUKS KORDASZEWSCY 16-18 E ST
3Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA 16-18 E ST
4Banaszek KacperBorowiecka EwaETIUDA 16-18 E ST
5Mazurek JanWiszniewska KatarzynaRYTM 16-18 E ST
6Molęda WiktorNowak EmiliaKICK 16-18 E ST
7Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW 16-18 E ST
8Szymborski MichałGórecka NataliaCREATIVE DANCE - Warszawa 16-18 E ST
9Stradowski ErykGołembiewska MajaSTRETTO - RADZYMIN 16-18 E ST
10Zubrycki TymonWójcik KarolinaViva Dance Łódź 16-18 E ST
2Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA 16-18 OPEN LA (GPP)
3Onisk WitoldRybka SandraPOLISH CLUB 16-18 OPEN LA (GPP)
4Shcherbakov AndriyAndruszko ZofiaIGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
5Sokołowski DawidSkóra MartynaDANCE PROJECT 16-18 OPEN LA (GPP)
6Kruk DawidHaluch NinaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
7Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 16-18 OPEN LA (GPP)
8Jaworski AdrianOkarska KorneliaROYAL DANCE 16-18 OPEN LA (GPP)
9Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN LA (GPP)
10Kaczmarek DamianBrodacka NikolaIGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
11Sabat AntoniProchownik KajaIMPERIA 16-18 OPEN LA (GPP)
12Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 16-18 OPEN LA (GPP)
13Popławski IgnacyRomaniuk JuliaPOLINA'S DIAMONDS 16-18 OPEN LA (GPP)
14Huber JanStaszak KarolinaTAKT 16-18 OPEN LA (GPP)
15Mazur MikołajJanosz AleksandraSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
15Mecha KamilTuchewicz JuliaDANCECLUB 16-18 OPEN LA (GPP)
17Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 16-18 OPEN LA (GPP)
17Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET 16-18 OPEN LA (GPP)
19Goch ŁukaszMilewska AnnaKS M-TEAM 16-18 OPEN LA (GPP)
20Ungert JakubAugustyniak NikolaZAMEK 16-18 OPEN LA (GPP)
21Radziejewski JuliuszAntos AleksandraPM - Lubin 16-18 OPEN LA (GPP)
21Sokal ArtsemBigelmajer AlicjaDANCECLUB 16-18 OPEN LA (GPP)
21Więckowski MikołajSabak EwaRS 16-18 OPEN LA (GPP)
24Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC 16-18 OPEN LA (GPP)
25Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK 16-18 OPEN LA (GPP)
1Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES 16-18 OPEN ST (GPP)
2Mecha KamilTuchewicz JuliaDANCECLUB 16-18 OPEN ST (GPP)
3Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 16-18 OPEN ST (GPP)
4Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET 16-18 OPEN ST (GPP)
5Onisk WitoldRybka SandraPOLISH CLUB 16-18 OPEN ST (GPP)
6Mordka DawidBober IgaAKSEL 16-18 OPEN ST (GPP)
7Wysocki BartoszDebert MirelaIGLICA 16-18 OPEN ST (GPP)
8Dobersztyn JuliuszCapar HannaDANCECLUB 16-18 OPEN ST (GPP)
9Sokal ArtsemBigelmajer AlicjaDANCECLUB 16-18 OPEN ST (GPP)
9Ungert JakubAugustyniak NikolaZAMEK 16-18 OPEN ST (GPP)
11Sabat AntoniProchownik KajaIMPERIA 16-18 OPEN ST (GPP)
12Bryła TadeuszPlotka MarcelinaLATINA 16-18 OPEN ST (GPP)
13Gierwatowski KacperWoronowska JolantaAll About - Szczecin 16-18 OPEN ST (GPP)
14Huber JanStaszak KarolinaTAKT 16-18 OPEN ST (GPP)
15Wiltowski JakubDytwińska GabrielaIGLICA 16-18 OPEN ST (GPP)
16Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN ST (GPP)
17Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 16-18 OPEN ST (GPP)
17Perczak AleksanderMongiałło HannaPM - Lubin 16-18 OPEN ST (GPP)
17Radziejewski JuliuszAntos AleksandraPM - Lubin 16-18 OPEN ST (GPP)
20Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA 16-18 OPEN ST (GPP)
20Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC 16-18 OPEN ST (GPP)
22Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK 16-18 OPEN ST (GPP)
22Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 16-18 OPEN ST (GPP)
1Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP 14-15 C LA
2Ostałowski DawidWoch MałgorzataFAST-STEP 14-15 C LA
3Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Warszawa 14-15 C LA
4Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 14-15 C LA
1Ostałowski DawidWoch MałgorzataFAST-STEP 14-15 C ST
2Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT 14-15 C ST
3Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Warszawa 14-15 C ST
1Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB 14-15 E 8T
2Giemza StanisławCzajkowska PaulinaZAMEK 14-15 E 8T
3Czarnecki MarcelBuczyńska DominikaDCS BRWINÓW 14-15 E 8T
1Pacan AntoniBilińska NikolaPOLISH CLUB 14-15 OPEN LA (GPP)
2Szor HubertWierciszewska AureliaPOLISH CLUB 14-15 OPEN LA (GPP)
3Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO 14-15 OPEN LA (GPP)
4Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE 14-15 OPEN LA (GPP)
5Kosecki NatanielGajek WeronikaCANTINERO 14-15 OPEN LA (GPP)
6Szymczyk BartoszKvet AnaPOLISH CLUB 14-15 OPEN LA (GPP)
7Kisielewski JakubDopierała WiktoriaDANCECLUB 14-15 OPEN LA (GPP)
8Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA 14-15 OPEN LA (GPP)
8Malicki FilipPijet MajaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN LA (GPP)
10Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA 14-15 OPEN LA (GPP)
11Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN LA (GPP)
12Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN LA (GPP)
13Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP 14-15 OPEN LA (GPP)
14Gubała AdamGarcia GabrielaKS M-TEAM 14-15 OPEN LA (GPP)
15Ostałowski DawidWoch MałgorzataFAST-STEP 14-15 OPEN LA (GPP)
16Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaSTARLIGHT Zielona Góra 14-15 OPEN LA (GPP)
17Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 14-15 OPEN LA (GPP)
18Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 14-15 OPEN LA (GPP)
1Szor HubertWierciszewska AureliaPOLISH CLUB 14-15 OPEN ST (GPP)
2Pacan AntoniBilińska NikolaPOLISH CLUB 14-15 OPEN ST (GPP)
3Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN ST (GPP)
4Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE 14-15 OPEN ST (GPP)
5Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA 14-15 OPEN ST (GPP)
6Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP 14-15 OPEN ST (GPP)
7Kisielewski JakubDopierała WiktoriaDANCECLUB 14-15 OPEN ST (GPP)
8Ostałowski DawidWoch MałgorzataFAST-STEP 14-15 OPEN ST (GPP)
9Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN ST (GPP)
10Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaSTARLIGHT Zielona Góra 14-15 OPEN ST (GPP)
10Szymczyk BartoszKvet AnaPOLISH CLUB 14-15 OPEN ST (GPP)
12Malicki FilipPijet MajaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN ST (GPP)
13Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA 14-15 OPEN ST (GPP)
14Farbaniec MaciejTatrzańska NataliaK-STUDIO 14-15 OPEN ST (GPP)
15Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT 14-15 OPEN ST (GPP)
16Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 14-15 OPEN ST (GPP)
17Gubała AdamGarcia GabrielaKS M-TEAM 14-15 OPEN ST (GPP)
18Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 14-15 OPEN ST (GPP)
1Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA 12-13 D LA
2Simonides AlexJekel MajaAll About - Szczecin 12-13 D LA
1Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA 12-13 D ST
2Simonides AlexJekel MajaAll About - Szczecin 12-13 D ST
1Piec GustawKorzeniewicz SelenaDANCECLUB 12-13 E 8T
2Broda KacperRudnicka IngaCLASSIC 12-13 E 8T
3Jarząb FilipMolęda WeronikaKICK 12-13 E 8T
4Woch PrzemysławMianowana OliwiaZAMEK 12-13 E 8T
5Wilczyński JakubKowalska LenaDRAGON'S DANCE Warszawa 12-13 E 8T
6Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO 12-13 E 8T
7Sybicki AdamRogowska PatrycjaSTART 12-13 E 8T
1Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES 12-13 OPEN LA (GPP)
2Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA 12-13 OPEN LA (GPP)
3Spodniewski KamilSidor MichalinaDANCECLUB 12-13 OPEN LA (GPP)
4Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 12-13 OPEN LA (GPP)
5Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About - Szczecin 12-13 OPEN LA (GPP)
6Simonides AlexJekel MajaAll About - Szczecin 12-13 OPEN LA (GPP)
7Gawęda WiktorKozłowska LenaKuźnia Tańca 12-13 OPEN LA (GPP)
1Spodniewski KamilSidor MichalinaDANCECLUB 12-13 OPEN ST (GPP)
2Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES 12-13 OPEN ST (GPP)
3Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA 12-13 OPEN ST (GPP)
4Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About - Szczecin 12-13 OPEN ST (GPP)
5Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 12-13 OPEN ST (GPP)
6Wiertel MieszkoUjma MartaZAMEK 12-13 OPEN ST (GPP)
7Simonides AlexJekel MajaAll About - Szczecin 12-13 OPEN ST (GPP)
8Gawęda WiktorKozłowska LenaKuźnia Tańca 12-13 OPEN ST (GPP)
9Piec GustawKorzeniewicz SelenaDANCECLUB 12-13 OPEN ST (GPP)
1Zawistowski MarcelŚwiętochowska AdriannaFAST-STEP 10-11 E 6T
2Duchna BartoszGalas-Bandyk JaninaCENTRUM TAŃCA 10-11 E 6T
3Siedlanowski DanielSemeryło BlankaDANCE POINT - Biała Podlaska 10-11 E 6T
4Krzemiński MaciejCzarnocka EwaPOLISH CLUB 10-11 E 6T
1Gałązka IgorGwardys KlaudiaFAST-STEP 10-11 F 6T
2Kaczor PrzemysławMartyniak MarcelinaFAST-STEP 10-11 F 6T
3Smagowski MiłoszDrozd NelZAMEK 10-11 F 6T
4Mianowski AleksanderWójcicka DianaUKS KORDASZEWSCY 10-11 F 6T
5Kasowski JanHartwich JagodaViva Dance Łódź 10-11 F 6T
1Pawlak LeonTryka HannaZAMEK 10-11 OPEN 8T (GPP)
2Piwiński TymonLato NadiaFAST-STEP 10-11 OPEN 8T (GPP)
3Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE 10-11 OPEN 8T (GPP)
4Duchna BartoszGalas-Bandyk JaninaCENTRUM TAŃCA 10-11 OPEN 8T (GPP)
5Siedlanowski DanielSemeryło BlankaDANCE POINT - Biała Podlaska 10-11 OPEN 8T (GPP)
6Zawistowski MarcelŚwiętochowska AdriannaFAST-STEP 10-11 OPEN 8T (GPP)
7Majewski SzymonDrecka ZuzannaDRAGON'S DANCE Warszawa 10-11 OPEN 8T (GPP)