!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 (PTT)
Lublin
Filtruj:
Kategorie:














1Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 E LA
2Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER 16-18 E LA
3Widz BartłomiejWidz SandraJUMP 16-18 E LA
4Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP 16-18 E LA
5Flis KonradStachyra ElizaBALLROOM 16-18 E LA
6Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK 16-18 E LA
7Płodzień AdrianSułkowska JuliaSAMBA 16-18 E LA
8Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM 16-18 E LA
1Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP 16-18 E ST
2Płodzień AdrianSułkowska JuliaSAMBA 16-18 E ST
3Guc JakubKolasa WiktoriaBALLROOM 16-18 E ST
4Flis KonradStachyra ElizaBALLROOM 16-18 E ST
1Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 F LA
2Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE 16-18 F LA
3Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT 16-18 F LA
4Kłos PrzemysławSzewc EmiliaSAMBA 16-18 F LA
5Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM 16-18 F LA
6Lebioda MaciejWach AleksandraJUST DANCE 16-18 F LA
7D' Urbano JacopoChołody MartaRYTM 16-18 F LA
1Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 F ST
2Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE 16-18 F ST
3Kłos PrzemysławSzewc EmiliaSAMBA 16-18 F ST
4Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM 16-18 F ST
5Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT 16-18 F ST
6D' Urbano JacopoChołody MartaRYTM 16-18 F ST
7Lebioda MaciejWach AleksandraJUST DANCE 16-18 F ST
8Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM 16-18 F ST
1Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK 14-15 E 8T
2Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA 14-15 E 8T
3Miłkoś BartłomiejCyboroń MagdalenaKLASA 14-15 E 8T
4Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART 14-15 E 8T
5Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 14-15 E 8T
6Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM 14-15 E 8T
7Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA 14-15 E 8T
7Mazurek JanSutryk IgaRYTM 14-15 E 8T
9Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT 14-15 E 8T
1Góźdź KrzysztofMatryba AgataKORDASZEWSCY 14-15 F 6T
2Łysak PawełZalewska NicolaKICK 14-15 F 6T
3Mróz RafałGzik HannaJUMP 14-15 F 6T
4Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE 14-15 F 6T
5Łabuś WojciechGałaś OliwiaTAKT 14-15 F 6T
6Wyszomirski WiktorBrogowska EmiliaBALLROOM 14-15 F 6T
7Szabat JakubJargiło JuliaJUMP 14-15 F 6T
8Mazurek SzymonJoachimowicz PatrycjaRYTM 14-15 F 6T
9Wójcik DominikWilczyńska AgnieszkaTAKT 14-15 F 6T
10Berdak SzymonSytek WiktoriaMYKA 14-15 F 6T
1Wójcik AdamLitwiniuk AnastazjaISKRA 14-15 G 6T
2Sadowski SebastianSamek KamilaRYTM 14-15 G 6T
3Wiśniewski BartoszCieślak GabrielaBALLROOM 14-15 G 6T
1Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 12-13 E 8T
2Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT 12-13 E 8T
3Hawrył MichałSurowiec LenaMAGIC-DANCE 12-13 E 8T
4Olszewski MateuszWiącek AnnaISKRA 12-13 E 8T
1Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA 12-13 F 6T
2Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT 12-13 F 6T
3Mędrek WojciechNosal AgnieszkaJUMP 12-13 F 6T
4Luchowski KacperTatara MariaTAKT 12-13 F 6T
5Pogrebniak SzymonSkrzypczak NicolaRYTM 12-13 F 6T
6Kuchta BartoszŁadnowska MajaMYKA 12-13 F 6T
7Chajkowski AdamPoziemska KalinaZAMEK 12-13 F 6T
8Pępek JanMach JuliaGASIEK 12-13 F 6T
8Omiotek DawidSzafraniec JudytaTOP - ART 12-13 F 6T
10Cyper SebastianŁoś JuliaTOP - ART 12-13 F 6T
10Tatara FranciszekChoińska OliwiaTAKT 12-13 F 6T
1Domański MarcelMarciniuk AleksandraISKRA 12-13 G 6T
1Kaniewski MichałPopek DominikaRYTM 12-13 G 6T
1Pankiewicz JuliaPłaneta JuliaSAMBA 12-13 G 6T
2Barczuk SzymonŚwierżewska AlicjaART OVO - Międzyrzec Podlaski 12-13 G 6T
2Smoliński WiktorMarek JuliaLIDER 12-13 G 6T
3Piłat TomaszKawalec HannaMYKA 12-13 G 6T
3Bakalarz MateuszNalepa WeronikaTOP - ART 12-13 G 6T
3Bełz PiotrPastuszek GabrielaMYKA 12-13 G 6T
3Chwedoruk JanTymoszuk KarolinaISKRA 12-13 G 6T
3Leszczuk HubertNowik LauraART OVO - Międzyrzec Podlaski 12-13 G 6T
1Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA 10-11 F 6T
2Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA 10-11 F 6T
3Tomaszewski JanLachowska WeronikaTAKT 10-11 F 6T
4Wychowaniak AdamWilczyńska JuliaAKADEMIA TAŃCA 10-11 F 6T
1Czerkies KacperAugustyniuk LenaART OVO - Międzyrzec Podlaski 10-11 G 6T
2Woliński MaksymilianMazur PatrycjaART OVO - Międzyrzec Podlaski 10-11 G 6T
3Smoliński KarolBarczyńska MajaLIDER 10-11 G 6T
1Jakubczak DamianWojciechowska WeronikaTOP - ART 8-9 G 6T
2Duchna BartoszŚlusarczyk ApoloniaCENTRUM TAŃCA 8-9 G 6T
2Mitura KacperZielińska HannaLIDER 8-9 G 6T
3Chłopek AdamKozłowska KamilaLIDER 8-9 G 6T
3Sobiczewski OskarCzerkies WiktoriaART OVO - Międzyrzec Podlaski 8-9 G 6T
3Łazorczyk KrzysztofDuda AmeliaLIDER 8-9 G 6T