!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Grand Prix Polski PTT (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:

























1Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA Dorośli OPEN LA (GPP)
2Ahvanian SerhiiMazhova DariaKTT DUET Dorośli OPEN LA (GPP)
3Gatnar JiriMycek AleksandraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
4Kassin MichałSzpak ZuzannaBLACK DANCE - Gdańsk Dorośli OPEN LA (GPP)
5Barakowski MichałNiedobova KatarzynaMISTRAL Dorośli OPEN LA (GPP)
6Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
7Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA (GPP)
8Rusin PrzemysławCzulak WeronikaKuźnia Tańca Dorośli OPEN LA (GPP)
9Dreling MateuszGorczyca SylwiaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
10Beńko PawełSzabelska MichalinaBLACK DANCE - Gdańsk Dorośli OPEN LA (GPP)
11Duraj MaksymilianMorawska NicolePERFECT STYL - Kraków Dorośli OPEN LA (GPP)
12Nowoświat MikołajSamek MagdalenaELITA - Kraków Dorośli OPEN LA (GPP)
13Jurek OskarRosik PaulinaKS M-TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
13Ziuziański AleksanderDobranowska DominikaKuźnia Tańca Dorośli OPEN LA (GPP)
15Petersen DawidZawadzka EwelinaDANCECLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
16Ciura MaciejTomalska MajaA+S Dorośli OPEN LA (GPP)
17Kaczmarek IgorGromadzka SaraROYAL DANCE Dorośli OPEN LA (GPP)
18Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL Dorośli OPEN LA (GPP)
18Fronc JeremiaszWolska ZuzannaIMPERIA Dorośli OPEN LA (GPP)
20Podraza DanielPodraza PatrycjaPERFECT STYL - Kraków Dorośli OPEN LA (GPP)
21Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL Dorośli OPEN LA (GPP)
22Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
22Zawadzki RobertShkliaruk AlinaCANTINERO Dorośli OPEN LA (GPP)
24Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaBAWINEK Dorośli OPEN LA (GPP)
24Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
24Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
27Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO Dorośli OPEN LA (GPP)
1Le MichałJabłońska SandraKTT DUET Dorośli OPEN ST (GPP)
2Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA Dorośli OPEN ST (GPP)
3Kadłubowski MaciejKozów KarolinaAKSEL Dorośli OPEN ST (GPP)
4Budzik TomaszKostańczuk KatarzynaRYTM Dorośli OPEN ST (GPP)
5Szymański CezaryDomaradzka JuliaIMPERIA Dorośli OPEN ST (GPP)
6Zawierucha BorysMach MartynaRYTM Dorośli OPEN ST (GPP)
7Gembara OskarKogut AlicjaGRACJA Dorośli OPEN ST (GPP)
8Urbański PawełGuzik MagdalenaIDEA Dorośli OPEN ST (GPP)
9Gzowski DominikŻegalski AlicjaDANCE IMPERIUM - Poznań Dorośli OPEN ST (GPP)
9Lipnicki WojciechKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice Dorośli OPEN ST (GPP)
11Szlachtowski MichałFajkis JuliaSUKCES Dorośli OPEN ST (GPP)
12Góra MateuszKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS Dorośli OPEN ST (GPP)
13Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA Dorośli OPEN ST (GPP)
14Sambor JakubKapusta NataliaIGLICA Dorośli OPEN ST (GPP)
14Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA Dorośli OPEN ST (GPP)
16Bronowski KarolMatlęga KarolinaIMPERIA Dorośli OPEN ST (GPP)
16Fedyk KrzysztofMasłowska KlaudiaASTRA Dorośli OPEN ST (GPP)
18Rylewicz JarosławKaczmarczyk MałgorzataBAWINEK Dorośli OPEN ST (GPP)
18Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN ST (GPP)
20Przygoda JeremiKijak MartynaFORUM Dorośli OPEN ST (GPP)
21Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaBAWINEK Dorośli OPEN ST (GPP)
21Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL Dorośli OPEN ST (GPP)
23Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER Dorośli OPEN ST (GPP)
1Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES 16-20 OPEN LA (GPP)
2Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-20 OPEN LA (GPP)
3Antos AdrianŚwierk WiktoriaDANCE PROJECT- Wrocław 16-20 OPEN LA (GPP)
4Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-20 OPEN LA (GPP)
5Ciosek PiotrBalon KatarzynaPERFECT STYL - Kraków 16-20 OPEN LA (GPP)
6Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-20 OPEN LA (GPP)
7Gralak MateuszOleba MagdalenaDANCECLUB 16-20 OPEN LA (GPP)
8Skrobisz EmanuelKlekot KarolinaZORBA 16-20 OPEN LA (GPP)
9Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN LA (GPP)
9Kaszuba DawidKwadrans PaulinaKuźnia Tańca 16-20 OPEN LA (GPP)
1Gembara OskarKogut AlicjaGRACJA 16-20 OPEN ST (GPP)
2Baiev MykhailoGabrysz ZuzannaGRACJA 16-20 OPEN ST (GPP)
3Lipnicki WojciechKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-20 OPEN ST (GPP)
4Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN ST (GPP)
5Wręczycki PrzemysławNicpoń MarcelinaST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN ST (GPP)
6Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 16-20 OPEN ST (GPP)
7Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET 16-20 OPEN ST (GPP)
8Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM 16-20 OPEN ST (GPP)
9Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 16-20 OPEN ST (GPP)
9Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM 16-20 OPEN ST (GPP)
11Goły FilipMazurek MartynaZORBA 16-20 OPEN ST (GPP)
12Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB 16-20 OPEN ST (GPP)
13Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS 16-20 OPEN ST (GPP)
14Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-20 OPEN ST (GPP)
15Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-20 OPEN ST (GPP)
15Michałowski SzymonRupar WiktoriaMDANCE - Przemyśl 16-20 OPEN ST (GPP)
17Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-20 OPEN ST (GPP)
18Sadowski RadosławEmerla MagdalenaKuźnia Tańca 16-20 OPEN ST (GPP)
1Gralak MateuszOleba MagdalenaDANCECLUB 16-18 B LA
2Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE - Przemyśl 16-18 B LA
3Górski JanGałązka KatarzynaUKS KORDASZEWSCY 16-18 B LA
4Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA 16-18 B LA
5Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 B LA
6Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK 16-18 B LA
7Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B LA
8Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 B LA
9Faliński PrzemysławChmielińska MajaIMPET TEAM 16-18 B LA
10Szewczyk GrzegorzDobosz AngelikaKuźnia Tańca 16-18 B LA
11Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 B LA
12Kaszuba DawidKwadrans PaulinaKuźnia Tańca 16-18 B LA
13Skoczek MateuszSierpniak KajaSKT AGH 16-18 B LA
1Mordka DawidBober IgaAKSEL 16-18 B ST
2Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE - Przemyśl 16-18 B ST
3Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL 16-18 B ST
4Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA 16-18 B ST
5Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK 16-18 B ST
6Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 B ST
7Sadowski RadosławEmerla MagdalenaKuźnia Tańca 16-18 B ST
1Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES 16-18 C LA
2Goch ŁukaszMilewska AnnaSTTS 16-18 C LA
3Słomka MaciejSioła OliwiaMCT 16-18 C LA
4Kutyła RadosławLis WeronikaJUST DANCE 16-18 C LA
5Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 16-18 C LA
6Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 16-18 C LA
7Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 16-18 C LA
8Jakubowski MikołajDroździel NataliaDŻET 16-18 C LA
9Gętkowski MateuszMytkoś OliwiaSzT eMiKa 16-18 C LA
1Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM 16-18 C ST
2Brożyna KamilŻelasko OliwiaAKSEL 16-18 C ST
3Pyras KrzysztofJarek EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C ST
4Ciosek PiotrBalon KatarzynaPERFECT STYL - Kraków 16-18 C ST
5Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE 16-18 C ST
6Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 16-18 C ST
7Goch ŁukaszMilewska AnnaSTTS 16-18 C ST
8Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 16-18 C ST
9Kumor BartłomiejSkręt AleksandraK-STUDIO 16-18 C ST
9Ryz MichałBaranowska AnnaIMPERIA 16-18 C ST
11Jakubowski MikołajDroździel NataliaDŻET 16-18 C ST
12Gętkowski MateuszMytkoś OliwiaSzT eMiKa 16-18 C ST
13Kaszuba DawidKwadrans PaulinaKuźnia Tańca 16-18 C ST
1Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION 16-18 D LA
2Ryz MichałBaranowska AnnaIMPERIA 16-18 D LA
3Starostka MarcelJacher OliwiaSzT eMiKa 16-18 D LA
4Pyras KrzysztofJarek EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D LA
5Mielecki AndrzejSzlom MariaRS 16-18 D LA
6Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL 16-18 D LA
1Górecki JędrzejRomaniewska NataliaBAWINEK 16-18 D ST
2Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL 16-18 D ST
3Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION 16-18 D ST
4Mielecki AndrzejSzlom MariaRS 16-18 D ST
5Perłak FilipPobidyńska MartynaMDANCE - Przemyśl 16-18 D ST
6Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 D ST
7Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 D ST
7Jaśkiewicz KrzysztofJarosz JuliaSzT eMiKa 16-18 D ST
9Starostka MarcelJacher OliwiaSzT eMiKa 16-18 D ST
1Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
2Boczar KacperŻaba KarolinaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
3Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 16-18 OPEN LA (GPP)
4Sokołowski DawidSkóra MartynaDANCE PROJECT- Wrocław 16-18 OPEN LA (GPP)
5Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 16-18 OPEN LA (GPP)
6Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE 16-18 OPEN LA (GPP)
7Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO 16-18 OPEN LA (GPP)
8Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA 16-18 OPEN LA (GPP)
8Dziedzic MichałBała WeronikaKuźnia Tańca 16-18 OPEN LA (GPP)
10Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN LA (GPP)
11Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA 16-18 OPEN LA (GPP)
12Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK 16-18 OPEN LA (GPP)
13Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA 16-18 OPEN LA (GPP)
14Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL 16-18 OPEN LA (GPP)
14Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 16-18 OPEN LA (GPP)
16Goch ŁukaszMilewska AnnaSTTS 16-18 OPEN LA (GPP)
17Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET 16-18 OPEN LA (GPP)
1Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA 16-18 OPEN ST (GPP)
2Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 16-18 OPEN ST (GPP)
3Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 16-18 OPEN ST (GPP)
4Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET 16-18 OPEN ST (GPP)
5Mordka DawidBober IgaAKSEL 16-18 OPEN ST (GPP)
6Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB 16-18 OPEN ST (GPP)
7Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET 16-18 OPEN ST (GPP)
8Sokołowski DawidSkóra MartynaDANCE PROJECT- Wrocław 16-18 OPEN ST (GPP)
9Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA 16-18 OPEN ST (GPP)
10Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN ST (GPP)
11Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 OPEN ST (GPP)
12Papierok KrzysztofRachtan MartaTEAM - Ornontowice 16-18 OPEN ST (GPP)
13Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO 16-18 OPEN ST (GPP)
13Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA 16-18 OPEN ST (GPP)
15Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM 16-18 OPEN ST (GPP)
16Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK 16-18 OPEN ST (GPP)
17Brożyna KamilŻelasko OliwiaAKSEL 16-18 OPEN ST (GPP)
18Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL 16-18 OPEN ST (GPP)
19Goch ŁukaszMilewska AnnaSTTS 16-18 OPEN ST (GPP)
20Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE 16-18 OPEN ST (GPP)
1Otto AdamWolny JadwigaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D LA
2Strzała MiłoszKozicka OliwiaAKSEL 14-15 D LA
1Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław 14-15 D ST
2Miłkoś BartłomiejCyboroń MagdalenaKLASA 14-15 D ST
3Otto AdamWolny JadwigaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
1Putaj MateuszSzramik JuliaPERFECT DANCE 14-15 E 8T
2Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO 14-15 E 8T
1Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 14-15 OPEN LA (GPP)
2Dąbrowski JakubSłaboń WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN LA (GPP)
3Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES 14-15 OPEN LA (GPP)
4Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA 14-15 OPEN LA (GPP)
5Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA 14-15 OPEN LA (GPP)
6Gabrysz SzymonBilińska NikolaAKADEMIA TAŃCA 14-15 OPEN LA (GPP)
7Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE 14-15 OPEN LA (GPP)
8Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław 14-15 OPEN LA (GPP)
9Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK 14-15 OPEN LA (GPP)
10Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA 14-15 OPEN LA (GPP)
10Kisielewski JakubOkarska KorneliaDANCECLUB 14-15 OPEN LA (GPP)
12Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 14-15 OPEN LA (GPP)
13Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET 14-15 OPEN LA (GPP)
13Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA 14-15 OPEN LA (GPP)
1Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES 14-15 OPEN ST (GPP)
2Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA 14-15 OPEN ST (GPP)
3Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 14-15 OPEN ST (GPP)
4Dąbrowski JakubSłaboń WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN ST (GPP)
5Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK 14-15 OPEN ST (GPP)
6Cyran Juliusz KarolNocoń MajaSUKCES 14-15 OPEN ST (GPP)
7Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA 14-15 OPEN ST (GPP)
8Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE 14-15 OPEN ST (GPP)
8Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 14-15 OPEN ST (GPP)
10Kisielewski JakubOkarska KorneliaDANCECLUB 14-15 OPEN ST (GPP)
11Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA 14-15 OPEN ST (GPP)
11Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 14-15 OPEN ST (GPP)
13Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA 14-15 OPEN ST (GPP)
14Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA 14-15 OPEN ST (GPP)
15Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET 14-15 OPEN ST (GPP)
16Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 14-15 OPEN ST (GPP)
17Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 14-15 OPEN ST (GPP)
1Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES 12-13 E 8T
2Kotkowski NikodemHoppe OrianaSUKCES 12-13 E 8T
3Ludwig FilipBorek ElizaKuźnia Tańca 12-13 E 8T
4Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE 12-13 E 8T
5Serwatowicz MieszkoPtak RóżaCUBANA 12-13 E 8T
6Górny MateuszFilipek EmiliaIMPERIA 12-13 E 8T
1Chmiel PiotrSłoma PatrycjaJUST DANCE 12-13 G 6T
2Brożyna WiktorKopeć AlicjaAKSEL 12-13 G 6T
2Serafin TomaszKorczak KlaudiaGALA 12-13 G 6T
3Niedbała JakubJabłońska MajaGALA 12-13 G 6T
3Łabędź TomaszWąs AlicjaKS M-TEAM 12-13 G 6T
1Dziubenko MiszaGarcia GabrielaKS M-TEAM 12-13 OPEN LA (GPP)
2Kosecki NatanielGajek WeronikaCANTINERO 12-13 OPEN LA (GPP)
3Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN LA (GPP)
4Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 12-13 OPEN LA (GPP)
5Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 12-13 OPEN LA (GPP)
6Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały 12-13 OPEN LA (GPP)
7Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN LA (GPP)
1Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST (GPP)
2Dziubenko MiszaGarcia GabrielaKS M-TEAM 12-13 OPEN ST (GPP)
3Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 12-13 OPEN ST (GPP)
4Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały 12-13 OPEN ST (GPP)
5Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST (GPP)
1Sierak DanielPyzik WiktoriaLATIN DANCE 10-11 G 6T
2Pochopień HubertPochopień LauraLATIN DANCE 10-11 G 6T
2Słoma RafałPatkaniowska AnnaJUST DANCE 10-11 G 6T
3Ciąbor AdamLipowicz WiktoriaLATIN DANCE 10-11 G 6T
3Fijałkowski FranciszekNieć MajaEVOLUTION 10-11 G 6T
3Stolarski AntoniMroczek MagdalenaSKT Regis Bochnia 10-11 G 6T
1Adamczyk FilipAdamczyk EmiliaLATIN DANCE 10-11 H 4T
1Biskup GracjanChmiest AmeliaSUKCES 10-11 H 4T
1Gracz BłażejAntoń KamilaGALA 10-11 H 4T
1Kędzior FilipMiras AleksandraGALA 10-11 H 4T
1Skóra OskarKorczak NikolaGALA 10-11 H 4T
1Łabędź AndrzejSztaba PatrycjaKS M-TEAM 10-11 H 4T
2Borzemski MAREKPater LilianaSzT eMiKa 10-11 H 4T
2Gawryś HubertKlamka WeronikaGALA 10-11 H 4T
2Strumiński AleksanderStrumińska LenaEVOLUTION 10-11 H 4T
2Strzałkowski PatrickWoźniak GabrielaEVOLUTION 10-11 H 4T
1Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA 10-11 OPEN 8T (GPP)
2Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE 10-11 OPEN 8T (GPP)
3Kasprzak WiktorSessou SoniaAnaDens Łódź 10-11 OPEN 8T (GPP)
4Skwarnicki PiotrLykhodid AnastasiiaIMPERIA 10-11 OPEN 8T (GPP)
5Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA 10-11 OPEN 8T (GPP)
6Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin 10-11 OPEN 8T (GPP)
7Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA 10-11 OPEN 8T (GPP)
8Cieśla HubertKrasnoholova AnastasiaKS M-TEAM 10-11 OPEN 8T (GPP)