!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna (PTT)
Żabno
Filtruj:
Kategorie:





























1Bomba SebastianFalda KarinaAKSEL 16-18 A LA
2Mróz ŁukaszJakus MagdalenaIDEA 16-18 A LA
3Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA 16-18 A LA
1Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER 16-18 B LA
2Pędziwiatr AdrianRykowska AleksandraCORTE TOP DANCE 16-18 B LA
3Stański MateuszKrupa KatarzynaDŻET 16-18 B LA
4Machnio DamianSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
5Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE 16-18 B LA
6Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 16-18 B LA
7Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA 16-18 B LA
8Bielec KrzysztofŁukacz PatrycjaSKT STYL 16-18 B LA
9Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET 16-18 B LA
10Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
11Noworyta MariuszFatyga JustynaBAWINEK 16-18 B LA
12Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 B LA
1Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA 16-18 B ST
2Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER 16-18 B ST
3Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 16-18 B ST
4Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET 16-18 B ST
5Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 B ST
6Rudnicki SzymonBólad AleksandraArtDance 16-18 B ST
7Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
8Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 B ST
9Kaleta MateuszKaleta AnnaKARISMA 16-18 B ST
1Fronc JeremiaszDrabczyk KarolinaArtDance 16-18 C LA
2Weronowski Miłosz JakubŻłobecka AleksandraRESPECT DANCE 16-18 C LA
3Szczypczyk AdamJaworek GabrielaArtDance 16-18 C LA
4Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 16-18 C LA
5Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 C LA
6Bąk DominikIlczak AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
7Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 C LA
8Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 16-18 C LA
9Zieliński DawidŁokas KarolinaEVOLUTION 16-18 C LA
1Fronc JeremiaszDrabczyk KarolinaArtDance 16-18 C ST
2Szczypczyk AdamJaworek GabrielaArtDance 16-18 C ST
3Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION 16-18 C ST
4Kumor BartłomiejPniak KatarzynaK-STUDIO 16-18 C ST
5Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 C ST
6Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 16-18 C ST
1Stępień JarosławDybała - Chmaj WiktoriaArtDance 16-18 D LA
2Tomala KrzysztofFojcik AleksandraLORDANCE 16-18 D LA
3Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ 16-18 D LA
4Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D LA
5Bysiak JakubHojka KarolinaSKT AGH 16-18 D LA
1Kawecki MariuszFatyga JustynaBAWINEK 16-18 D ST
2Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ 16-18 D ST
3Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 16-18 D ST
4Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia KarolinaBAWINEK 16-18 D ST
1Flisak WojciechJacek MartynaSIGNUM DANCE 16-18 E LA
2Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION 16-18 E LA
3Zyguła PiotrCiukaj KarolinaLATINO 16-18 E LA
4Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 16-18 E LA
1Furtek DawidPasieka JuliaGRACJA 16-18 E ST
2Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA 16-18 E ST
3Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance 16-18 E ST
4Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 16-18 E ST
5Zyguła PiotrCiukaj KarolinaLATINO 16-18 E ST
6Bysiak JakubHojka KarolinaSKT AGH 16-18 E ST
7Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION 16-18 E ST
1Bińkowski MichałPajerska DominikaArtDance 16-18 F LA
2Skoczek MateuszIdzik BeataSKT AGH 16-18 F LA
3Bonar KamilKuleta MagdalenaSEMPRE 16-18 F LA
4Kuryśko KacperKopaczyńska AleksandraAKSEL 16-18 F LA
5Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL 16-18 F LA
6Bulenda RafałChluba NicoleLORDANCE 16-18 F LA
7Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER 16-18 F LA
7Grata BartłomiejKornafel KatarzynaAKSEL 16-18 F LA
9Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA 16-18 F LA
10Sarna JakubKowalska MajaAKSEL 16-18 F LA
11Bajorek ArturDruciak AngelikaShow DANCE 16-18 F LA
12Czechowicz JakubCzerniecka AleksandraSHOW DANCE 16-18 F LA
12Wróżek KamilAugustowska KarolinaShow DANCE 16-18 F LA
1Bińkowski MichałPajerska DominikaArtDance 16-18 F ST
2Bonar KamilKuleta MagdalenaSEMPRE 16-18 F ST
3Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL 16-18 F ST
4Grata BartłomiejKornafel KatarzynaAKSEL 16-18 F ST
5Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER 16-18 F ST
6Bulenda RafałChluba NicoleLORDANCE 16-18 F ST
7Skoczek MateuszIdzik BeataSKT AGH 16-18 F ST
8Sarna JakubKowalska MajaAKSEL 16-18 F ST
9Krawczyk TomaszLelek MariaBAWINEK 16-18 F ST
10Czechowicz JakubCzerniecka AleksandraSHOW DANCE 16-18 F ST
11Bajorek ArturDruciak AngelikaShow DANCE 16-18 F ST
11Kuryśko KacperKopaczyńska AleksandraAKSEL 16-18 F ST
1Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 14-15 C LA
2Rybka KonradSosińska JuliaGALA 14-15 C LA
3Ciesielski JakubKubica KatarzynaLORDANCE 14-15 C LA
4Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 C LA
5Kuś DawidTerlikowska MajaPERFECT 14-15 C LA
6Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 14-15 C LA
7Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE 14-15 C LA
8Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 C LA
9Nowak BartoszLis KarinaLATINO 14-15 C LA
10Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE 14-15 C LA
1Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 14-15 C ST
2Rybka KonradSosińska JuliaGALA 14-15 C ST
3Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 C ST
4Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 C ST
5Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE 14-15 C ST
6Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 14-15 C ST
7Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 14-15 C ST
8Nowak BartoszLis KarinaLATINO 14-15 C ST
9Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE 14-15 C ST
10Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA 14-15 C ST
1Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 14-15 D LA
2Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 14-15 D LA
3Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa 14-15 D LA
4Paradysz KorneliuszUrbanek SandraK-STUDIO 14-15 D LA
5Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 14-15 D LA
6Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 14-15 D LA
7Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 14-15 D LA
8Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 14-15 D LA
9Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 14-15 D LA
10Bryndza PatrykŻarow NadiaNOWY STYL 14-15 D LA
11Kijowski CezaryPotocka NataliaGRACJA 14-15 D LA
11Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 14-15 D LA
13Para MaksymilianKostecka PaulinaSzT eMiKa 14-15 D LA
14Wijas JakubNowak ZuzannaKICK 14-15 D LA
15Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO 14-15 D LA
16Jaśkiewicz KrzysztofMytkoś OliwiaKLASA 14-15 D LA
1Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 14-15 D ST
2Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 14-15 D ST
3Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 14-15 D ST
4Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 14-15 D ST
5Paradysz KorneliuszUrbanek SandraK-STUDIO 14-15 D ST
6Bryndza PatrykŻarow NadiaNOWY STYL 14-15 D ST
7Wijas JakubNowak ZuzannaKICK 14-15 D ST
8Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 14-15 D ST
9Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 14-15 D ST
10Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa 14-15 D ST
11Kijowski CezaryPotocka NataliaGRACJA 14-15 D ST
12Para MaksymilianKostecka PaulinaSzT eMiKa 14-15 D ST
13Jaśkiewicz KrzysztofMytkoś OliwiaKLASA 14-15 D ST
14Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 14-15 D ST
15Kaczyński BartoszWiniarska GabrielaSKT STYL 14-15 D ST
1Winiarski WiktorLelonek ZuzannaRESPECT DANCE 14-15 E 8T
2Doroszuk OktawiuszCebeńko MagdalenaA-Z 14-15 E 8T
3Wójcik HubertMałys MagdaMAGIC-DANCE 14-15 E 8T
4Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z 14-15 E 8T
5Świątek BartoszPopiel MartynaGRACJA 14-15 E 8T
6Piwowarczyk TomaszKałucka JuliaSTARDANCE 14-15 E 8T
7Włodarczyk PatrykOgar NataszaKLASA 14-15 E 8T
8Boda KamilPańczyk NataliaSzT eMiKa 14-15 E 8T
9Dybaś DominikWężowicz WiktoriaSzT eMiKa 14-15 E 8T
9Kraśnik KacperSzołek NinaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
11Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 14-15 E 8T
1Morawa AleksanderSznajder AgnieszkaCUBANA 14-15 F 6T
2Czarnota AdrianSanetra GabrielaSWING 14-15 F 6T
3Drogosz SzymonDulewicz NinaRESPECT DANCE 14-15 F 6T
4Wójtowicz IgnacyMichałowska PaulinaTAKT 14-15 F 6T
5Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 14-15 F 6T
6Khorushko YegorUrbańska NataliaPERFECT DANCE 14-15 F 6T
7Chruściel MateuszKłosowska KorneliaKLASA 14-15 F 6T
8Łobos DominikKaczmarzyk HannaSHOW DANCE 14-15 F 6T
9Bienia JakubGałuszka NataliaGRACJA 14-15 F 6T
9Gębuś GrzegorzWrona AnnaPLĄS 14-15 F 6T
11Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE 14-15 F 6T
12Chlebus AdamForemska NikolaSWING 14-15 F 6T
1Adamus GrzegorzWiącek AleksandraKICK 14-15 G 6T
2Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL 14-15 G 6T
2Lech KrystianSzwagiel OliwiaAKSEL 14-15 G 6T
3Wajda FilipMichalska MagdalenaLATINO 14-15 G 6T
3Gurbiel MaksymilianJodłowska NataliaEVOLUTION 14-15 G 6T
3Szczepański MichałBąk OliwiaLATINO 14-15 G 6T
1Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 12-13 D LA
2Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 12-13 D LA
3Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 12-13 D LA
4Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 12-13 D LA
5Pyrek KarolŁabno ZuzannaKLASA 12-13 D LA
6Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK 12-13 D LA
7Pięciak OliwierMarszałek MartynaK-STUDIO 12-13 D LA
8Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 12-13 D LA
9Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE 12-13 D LA
1Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaKIEPURA 12-13 D ST
2Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 12-13 D ST
3Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 12-13 D ST
4Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 12-13 D ST
5Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 12-13 D ST
6Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK 12-13 D ST
7Pięciak OliwierMarszałek MartynaK-STUDIO 12-13 D ST
8Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 D ST
9Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 12-13 D ST
9Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE 12-13 D ST
1Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE 12-13 E 8T
2Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL 12-13 E 8T
3Sitarz KarolCzub WeronikaGRACJA 12-13 E 8T
4Grzesiowski IgorGórniak AleksandraNOWY STYL 12-13 E 8T
5Kuźniar IgorPasterz EmiliaGASIEK 12-13 E 8T
6Sekuła KacperSitarz EmiliaAT MICZAŁOWSCY 12-13 E 8T
7Świątkiewicz PawełNasiłowska AnnaIMPET TEAM 12-13 E 8T
8Malec BartoszNiewola WiktoriaSzT eMiKa 12-13 E 8T
9Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 12-13 E 8T
10Tomczyk FilipFrey AnitaSzT eMiKa 12-13 E 8T
11Nowak DominikLiro AdriannaLATINO 12-13 E 8T
12Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 12-13 E 8T
13Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 12-13 E 8T
1Pajerski BartoszKurzak BarbaraCUBANA 12-13 F 6T
2Żurawicz JakubGlazar EmiliaGRACJA 12-13 F 6T
3Madej MichałNędza OliwiaPLĄS 12-13 F 6T
4Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK 12-13 F 6T
5Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 12-13 F 6T
6Wilk MarcelŚnieżek KingaGRACJA 12-13 F 6T
7Miłkoś BartłomiejIndyka ZuzannaKLASA 12-13 F 6T
8Sierak MichałZachara AleksandraLATIN DANCE 12-13 F 6T
9Frączek IwoŁyszczarz AnnaGASIEK 12-13 F 6T
10Buchowicz MichałBochenek AdriannaAXIS 12-13 F 6T
11Socha BrunoStawarz AleksandraEVOLUTION 12-13 F 6T
11Budzik TomaszMagiera JuliaSzT eMiKa 12-13 F 6T
13Kukulski MaciejJajkiewicz KamilaELIDA 12-13 F 6T
14Burghardt NorbertZielińska ZuzannaGALA 12-13 F 6T
1Góźdź DawidWiącek MariaKICK 12-13 G 6T
1Jaróg RobertSięka IgaCUBANA 12-13 G 6T
1Suda PrzemysławPtak JuliaKLASA 12-13 G 6T
2Pieprz KrystianChmura AleksandraLATINO 12-13 G 6T
2Widełka MateuszMaź KarolinaTHOMAS DANCE 12-13 G 6T
2Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE 12-13 G 6T
2Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 12-13 G 6T
3Dudek MarcinKohut NataliaPERFECT DANCE 12-13 G 6T
3Długoń-Ryba MaciejKonderak IdaST FLASH DUO - Kraków 12-13 G 6T
3Gawlik ŁukaszNiemasik MałgorzataShow DANCE 12-13 G 6T
3Jasiński KrzysztofMałecka-Poręba AmeliaAXIS 12-13 G 6T
3Kijania SebastianTochowicz OliwiaFANTAZJA 12-13 G 6T
3Bukowski MichałZakrzewska AleksandraGRACJA 12-13 G 6T
1Jędrzejczyk MateuszCudak PatrycjaLATIN DANCE 12-13 H 4T
1Nowak JakubMotyka MilenaLATIN DANCE 12-13 H 4T
1Łabno WojciechŁabno AleksandraKLASA 12-13 H 4T
2Maziarz DominikZduńska MajaELIDA 12-13 H 4T
2Łyżwa FryderykWoźniak AnnaDANCE POINT 12-13 H 4T
1Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 F 6T
2Frydrych BartoszTatrzańska NataliaGRACJA 10-11 F 6T
3Skowronek KrzysztofMisz OliwiaLORDANCE 10-11 F 6T
4Grata NikodemLato NataliaAKSEL 10-11 F 6T
5Jezo JakubGlazar MartynaGRACJA 10-11 F 6T
6Sala MateuszLisak KatarzynaGALA 10-11 F 6T
7Zajkowski MaciejOtocka MichalinaFAST-STEP 10-11 F 6T
8Surga AdrianSajdak EmiliaKLASA 10-11 F 6T
9Staśko GabrielKapustka KamilaLATINO 10-11 F 6T
9Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA 10-11 F 6T
11Proszowski HubertDydo EmiliaKLASA 10-11 F 6T
12Latawiec MaciejSidor JuliaGALA 10-11 F 6T
12Nykiel FilipJanas OliwiaLATINO 10-11 F 6T
14Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE 10-11 F 6T
1Folta KarolSosin KamilaKLASA 10-11 G 6T
1Kołodziej JulianBudzik ZofiaSzT eMiKa 10-11 G 6T
1Madej MikołajGrudnik IzabelaGALA 10-11 G 6T
1Rokita FranciszekMieszkowicz AnnaGALA 10-11 G 6T
2Marcinkowski KrystianStono GabrielaLATINO 10-11 G 6T
2Sadowski JanBorek ElizaEVOLUTION 10-11 G 6T
2Stwora SzymonGliwa AmeliaRAGTIME 10-11 G 6T
2Buchowicz BartoszStruk WeronikaAXIS 10-11 G 6T
3Malik SzymonMalik EmiliaLATINO 10-11 G 6T
3Wilk WiktorMidura AmeliaGRACJA 10-11 G 6T
3Harla JakubJakubowska JuliaGALA 10-11 G 6T
3Kowal WojciechMadej KingaLATINO 10-11 G 6T
3Majewski OskarBorek ZofiaELIDA 10-11 G 6T
1Emeto AdamKrupa JuliaSTARDANCE 10-11 H 4T
1Kowalski KubaWilk AleksandraGALA 10-11 H 4T
1Mikos BłażejGutej WeronikaLATINO 10-11 H 4T
1Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO 10-11 H 4T
1Rybak KajetanSosin PatrycjaKLASA 10-11 H 4T
1Sznajder WojciechPajor LenaCUBANA 10-11 H 4T
2Samuś MikołajZiółkowska MajaELIDA 10-11 H 4T
2Zieliński AdamKopera ZuzannaGALA 10-11 H 4T
2Gawron AdamHabel AnnaKLASA 10-11 H 4T
2Horbal FilipNiemczuk AnnaDANCE POINT 10-11 H 4T
1Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO 8-9 H 4T
2Drechny-Mucha MaksymilianKurpiel AmeliaEVOLUTION 8-9 H 4T