!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego (PTT)
Hala MOSiR w Tarnobrzegu al. Niepodległości 2
Filtruj:
Kategorie:




















1Srokosz WojciechSrokosz MałgorzataZORBA Senior III D LA
2Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL Senior III D LA
3Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK Senior III D LA
4Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA Senior III D LA
5Mycek KrzysztofWełna RenataSKT AGH Senior III D LA
1Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK Senior III D ST
2Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA Senior III D ST
3Czop WłodzimierzPiwkowska-Bień MałgorzataSAMBA Senior III D ST
4Szczegielniak PawełSzczegielniak GrażynaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI Senior III D ST
5Srokosz WojciechSrokosz MałgorzataZORBA Senior III D ST
6Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL Senior III D ST
7Mycek KrzysztofWełna RenataSKT AGH Senior III D ST
1Ciurko HubertPreisner JagienkaAKSEL 16-18 B ST
2Misiak MateuszLampart SandraGALA 16-18 B ST
3Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK 16-18 B ST
4Dobrowolski DominikUrman MonikaAKSEL 16-18 B ST
5Wdowiak HubertGlica MilenaSAMBA 16-18 B ST
1Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET 16-18 C LA
2Szczypczyk AdamBólad AleksandraArtDance 16-18 C LA
3Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK 16-18 C LA
4Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
5Głowacki RafałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL 16-18 C LA
6Kawęcki BartłomiejChodoła AlicjaSAMBA 16-18 C LA
7Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 C LA
8Kucwaj KrystianBorkowska GabrielaSAMBA 16-18 C LA
9Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
1Sikora KarolGoleń GabrielaZAMEK 16-18 C ST
2Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET 16-18 C ST
3Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK 16-18 C ST
4Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
5Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 C ST
6Szczypczyk AdamBólad AleksandraArtDance 16-18 C ST
7Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE 16-18 C ST
8Kutyła RadosławStępniowska NataliaJUST DANCE 16-18 C ST
9Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 C ST
10Kawęcki BartłomiejChodoła AlicjaSAMBA 16-18 C ST
11Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
12Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSKT STYL 16-18 C ST
13Kucwaj KrystianBorkowska GabrielaSAMBA 16-18 C ST
1Kaczmarski KamilGronczewska MiraSAMBA 16-18 D LA
2Szczepanik AdrianKsiążek MonikaGASIEK 16-18 D LA
3Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 D LA
4Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 D LA
5Sendecki AdamPałys MartynaTAKT 16-18 D LA
6Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA 16-18 D LA
7Łygas JakubDrabik GabrielaSAMBA 16-18 D LA
8Nenutil MaciejBuś DominikaSAMBA 16-18 D LA
9Wójcik MichałMichta WiktoriaSAMBA 16-18 D LA
10Chuchro WojciechŻymuła WeronikaGASIEK 16-18 D LA
1Kaczmarski KamilGronczewska MiraSAMBA 16-18 D ST
2Sendecki AdamPałys MartynaTAKT 16-18 D ST
3Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE 16-18 D ST
4Łygas JakubDrabik GabrielaSAMBA 16-18 D ST
5Chuchro WojciechŻymuła WeronikaGASIEK 16-18 D ST
6Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA 16-18 D ST
7Nenutil MaciejBuś DominikaSAMBA 16-18 D ST
7Wójcik MichałMichta WiktoriaSAMBA 16-18 D ST
9Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 D ST
1Bahir AdamZając OliwiaSTUDIO CHILLOUT 16-18 E LA
2Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT 16-18 E LA
3Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT 16-18 E LA
4Gniadek-Zając GrzegorzLubińska AleksandraBAWINEK 16-18 E LA
5Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E LA
6Rejczyk KamilDobrucka ŁucjaBAWINEK 16-18 E LA
7Bartyzel JakubKuroczko AleksandraSAMBA 16-18 E LA
8Chrzuszcz FilipDziędzioł MagdalenaSAMBA 16-18 E LA
1Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E ST
2Gniadek-Zając GrzegorzLubińska AleksandraBAWINEK 16-18 E ST
3Rejczyk KamilDobrucka ŁucjaBAWINEK 16-18 E ST
4Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT 16-18 E ST
5Bahir AdamZając OliwiaSTUDIO CHILLOUT 16-18 E ST
6Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT 16-18 E ST
7Chrzuszcz FilipDziędzioł MagdalenaSAMBA 16-18 E ST
8Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 E ST
9Bartyzel JakubKuroczko AleksandraSAMBA 16-18 E ST
1Majda JakubJaworek GabrielaKuźnia Tańca 16-18 F LA
2Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 F LA
3Banaś WiktorObłąk AnitaSTUDIO CHILLOUT 16-18 F LA
4Tomczyk JakubBartyzel JulitaSAMBA 16-18 F LA
5Grata BartłomiejKornafel KatarzynaAKSEL 16-18 F LA
6Sarna JakubKowalska MajaAKSEL 16-18 F LA
7Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL 16-18 F LA
8Zbrocki JanRóg AnnaAKSEL 16-18 F LA
9Frączek DamianMikuszewska MartynaAKSEL 16-18 F LA
1Majda JakubJaworek GabrielaKuźnia Tańca 16-18 F ST
2Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 F ST
3Tomczyk JakubBartyzel JulitaSAMBA 16-18 F ST
4Banaś WiktorObłąk AnitaSTUDIO CHILLOUT 16-18 F ST
5Grata BartłomiejKornafel KatarzynaAKSEL 16-18 F ST
6Sarna JakubKowalska MajaAKSEL 16-18 F ST
7Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL 16-18 F ST
8Zbrocki JanRóg AnnaAKSEL 16-18 F ST
9Frączek DamianMikuszewska MartynaAKSEL 16-18 F ST
1Brożyna KamilKrasoń KlaudiaSAMBA 14-15 E 8T
2Kozieja PiotrGosztyła MichalinaSAMBA 14-15 E 8T
3Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 14-15 E 8T
4Szewc MichałMazurkiewicz KatarzynaSAMBA 14-15 E 8T
5Kumor BartłomiejPniak KatarzynaK-STUDIO 14-15 E 8T
6Krupa PiotrMachała MajaELIDA 14-15 E 8T
7Rałowski MiłoszPawełek GabrielaGASIEK 14-15 E 8T
8Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
9Trysła KacperCebeńko MagdalenaA-Z 14-15 E 8T
1Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 14-15 F 6T
2Smith OliverMarchewka IzabelaCreative Dance 14-15 F 6T
3Kraśnik KacperSzołek NinaGOLDEN DANCE 14-15 F 6T
4Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 14-15 F 6T
5Paterek KacperWyszyńska KlaudiaCreative Dance 14-15 F 6T
6Książkiewicz WiktorBogacz AleksandraK-STUDIO 14-15 F 6T
7Olchowy PawełGałęza MartynaSTUDIO CHILLOUT 14-15 F 6T
8Starnawski PiotrFlis GabrielaA-Z 14-15 F 6T
8Zwoliński JakubStarzyńska AureliaSTUDIO CHILLOUT 14-15 F 6T
10Pasieka JakubBulwa DominikaSAMBA 14-15 F 6T
11Kogut BartoszAndreasik ElizaSAMBA 14-15 F 6T
12Borys JakubWalczak GabrielaTAKT 14-15 F 6T
1Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 12-13 E 8T
2Wołczański MichałPelczar EmiliaK-STUDIO 12-13 E 8T
3Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 12-13 E 8T
4Kłoda KacperBara OliwiaGALA 12-13 E 8T
5Mida DominikMida PaulinaTHOMAS DANCE 12-13 E 8T
6Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 12-13 E 8T
7Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z 12-13 E 8T
8Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA 12-13 E 8T
9Sycz BartoszLewkowicz AleksandraAT MICZAŁOWSCY 12-13 E 8T
10Janczy KacperŚlęp EmiliaSAMBA 12-13 E 8T
1Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 12-13 F 6T
2Gierczak OliwierOgonowska AmandaA-Z 12-13 F 6T
3Tomaszewski PatrykSułkowska JuliaSAMBA 12-13 F 6T
4Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 12-13 F 6T
5Skóra DawidWachta LiwiaELIDA 12-13 F 6T
6Kozieja WojciechSzewc EmiliaSAMBA 12-13 F 6T
7Płodzień AdrianSaja OliwiaSAMBA 12-13 F 6T
8Garko KamilGrucela MajaAKSEL 12-13 F 6T
9Kłos PrzemysławOsmala NataliaSAMBA 12-13 F 6T
9Samczak MateuszJakubowska ZuzannaSAMBA 12-13 F 6T
1Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK 10-11 F 6T
2Niedbała KacperMadej NadiaGALA 10-11 F 6T
3Kuźniar IgorPasterz EmiliaGASIEK 10-11 F 6T
4Muras SzymonOgiba MartynaGALA 10-11 F 6T
5Szor HubertRozbicka ZuzannaMAKO 10-11 F 6T
6Cieślak BartoszPłaneta AleksandraSAMBA 10-11 F 6T
7Kulasza PawełKolano WiktoriaTOP - ART 10-11 F 6T
8Lebida OskarDudek AnnaGALA 10-11 F 6T
9Głąb GabrielRomanek KarolinaTOP - ART 10-11 F 6T
1Noga MateuszSaj KarolinaGALA 10-11 G 4T
1Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 10-11 G 4T
1Grata NikodemLato NataliaAKSEL 10-11 G 4T
2Gesing BartłomiejRzeźnik AnitaGALA 10-11 G 4T
2Latawiec MaciejSidor JuliaGALA 10-11 G 4T
2Rybka JakubBździkot NinaGALA 10-11 G 4T
2Ziomek AdrianPszeniczny EmiliaGALA 10-11 G 4T
3Wilk MarcelŚnieżek KingaGRACJA 10-11 G 4T
3Wójcik JakubKaszuba AleksandraAKSEL 10-11 G 4T
3Bauer PrzemysławLatawiec KatarzynaGALA 10-11 G 4T
3Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK 10-11 G 4T
3Krygowski JanMajda NataliaGASIEK 10-11 G 4T
3Stącel JakubOsypka GabrielaAKSEL 10-11 G 4T
3Trzpis MaciejMajewska KatarzynaGALA 10-11 G 4T
1Bernaciak BartoszPłaza KatarzynaSAMBA 10-11 H 4T
1Dobrowolska ZuzannaGdula NataliaSAMBA 10-11 H 4T
1Frączek IwoŁyszczarz AnnaGASIEK 10-11 H 4T
1Harla JakubJakubowska JuliaGALA 10-11 H 4T
1Koczela JakubSkuza AmeliaAT MICZAŁOWSCY 10-11 H 4T
1Kozioł WiktorKozioł IrminaELIDA 10-11 H 4T
1Leniar SzymonKazak MartynaGASIEK 10-11 H 4T
1Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE 10-11 H 4T
1Rękas MichałSulewska IwonaSAMBA 10-11 H 4T
1Siudak PiotrMierzwa EmiliaSAMBA 10-11 H 4T
2Maziarz DominikZduńska MajaELIDA 10-11 H 4T
2Pitra JuliaPietrasz JuliaSAMBA 10-11 H 4T
2Samuś MikołajZiółkowska MajaELIDA 10-11 H 4T
2Skowron KacperCzachór OliwiaSAMBA 10-11 H 4T
2Szulich JakubBarszcz AmeliaSAMBA 10-11 H 4T
2Ujda GabrielaMarcinkowska KlaudiaAKSEL 10-11 H 4T
2Wareliś AmeliaFurtak ZofiaSAMBA 10-11 H 4T
2Wiercioch WojciechRak WiktoriaAKSEL 10-11 H 4T
2Witek PiotrJer WeronikaELIDA 10-11 H 4T
2Jarkowski OskarMordka KingaSAMBA 10-11 H 4T
1Sala MateuszLisak KatarzynaGALA 8-9 H 4T
1Sworeń KonradSałata AnnaSAMBA 8-9 H 4T
1Wójcik SebastianWiercioch UrszulaAKSEL 8-9 H 4T
1Bednarz GabrielPęczak IzabelaSAMBA 8-9 H 4T
1Byjoś MateuszMierzwa MartynaDŻET 8-9 H 4T
1Dul JakubRawska MonikaSAMBA 8-9 H 4T
1Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA 8-9 H 4T
1Gruca PiotrSułkowska ZofiaSAMBA 8-9 H 4T
1Pochwat JanBiskupska JuliaAKSEL 8-9 H 4T
1Rokita FranciszekLewandowska WeronikaGALA 8-9 H 4T
2Zieliński AdamJeż MilenaGALA 8-9 H 4T
2Łeptuch BartłomiejPasieka JoannaSAMBA 8-9 H 4T
2Bajcer MikołajJachyra MarlenaSAMBA 8-9 H 4T
2Bednarz JanMiś OliwiaSAMBA 8-9 H 4T
2Kardyś FeliksHodur JoannaELIDA 8-9 H 4T
2Mróz ZuzannaDołęga HannaAKSEL 8-9 H 4T
2Słomka SzymonKozioł LenaSAMBA 8-9 H 4T
2Wiercioch JakubBuż ZuzannaAKSEL 8-9 H 4T
2Wojtuń PiotrDąbkowska WeronikaAKSEL 8-9 H 4T