!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E (PTT)
Czeladź
Filtruj:
Kategorie:





























1Fronc JeremiaszWolska ZuzannaIMPERIA 16-18 B LA
2Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
3Roman JakubSzarek OliwiaKuźnia Tańca 16-18 B LA
4Jaworski JakubMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
5Mazur GrzegorzKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 B LA
6Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
7Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 B LA
7Galewicz MarcinGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B LA
9Kruk DawidFurman DariaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 B LA
10Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B LA
11Migała AntoniJaworek GabrielaIMPERIA 16-18 B LA
12Nowosiad TomaszMartyna Oliwia LuizaIMPERIA 16-18 B LA
13Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 B LA
13Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS 16-18 B LA
15Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO 16-18 B LA
1Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA 16-18 B ST
2Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS 16-18 B ST
3Jaworski JakubMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
4Jarosz JanDudek WiktoriaK-STUDIO 16-18 B ST
5Ciesielski JakubRytych ZuzannaLORDANCE 16-18 B ST
6Papierok KrzysztofNowak JuliaTEAM - Ornontowice 16-18 B ST
7Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
8Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 B ST
9Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM - Ornontowice 16-18 B ST
10Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B ST
11Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 16-18 B ST
12Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 B ST
13Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B ST
14Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 B ST
1Mazur MikołajJanosz AleksandraSUKCES 16-18 C LA
2Boś JanSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
3Krzemiński GrzegorzPodlejska OliwiaFLAMENCO 16-18 C LA
4Kowalewski MarcinKukulska NataliaLORDANCE 16-18 C LA
5Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 C LA
1Boś JanSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
2Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS 16-18 C ST
3Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 C ST
4Sadowski RadosławEmerla MagdalenaKuźnia Tańca 16-18 C ST
1Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 D LA
2Musioł MichaelOstrowska SandraMISTRAL 16-18 D LA
3Drzazga KrzysztofSmoleń-Drzazga KatarzynaIMPERIA 16-18 D LA
4Skutnik IgorPyszka KatarzynaFORUM 16-18 D LA
5Białecki KacperBrauner LillyMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D LA
6Korlatowicz PiotrKocot MagdalenaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 D LA
7Sekuła MateuszZacharska EwaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
8Michalew IgorGładka JuliaETIUDA 16-18 D LA
9Stefański TomaszPodoręcka ZuzannaMARENGO 16-18 D LA
10Ryz MichałBaranowska AnnaIMPERIA 16-18 D LA
1Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE 16-18 D ST
2Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 D ST
3Holianskyi AndriiJanus MariaETIUDA 16-18 D ST
4Zglinicki DawidPorębska AgnieszkaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D ST
5Stefański TomaszPodoręcka ZuzannaMARENGO 16-18 D ST
6Pabian SebastianGosińska KingaZORBA 16-18 D ST
7Lozinszek ArturJaromin AleksandraSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D ST
8Skutnik IgorPyszka KatarzynaFORUM 16-18 D ST
9Ortwein RafałCzechura GabrielaBAWINEK 16-18 D ST
10Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 D ST
11Korlatowicz PiotrKocot MagdalenaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 D ST
12Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 D ST
1Pabian PiotrMachnik MarzenaSKT AGH 16-18 E LA
2Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION 16-18 E LA
3Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim 16-18 E LA
4Owczarek KrzysztofGrzelak AngelikaETIUDA 16-18 E LA
5Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 E LA
6Tkacz SebastianPfajfer JuliaFORUM 16-18 E LA
7Tkacz RafałGerstel RoksanaFORUM 16-18 E LA
8Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 E LA
9Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 E LA
10Kaliński KonradMogiłka NataliaSEMPRE 16-18 E LA
1Kurzak KonradKołodziej BarbaraCUBANA 16-18 E ST
2Gębuś GrzegorzWęgrzycka AleksandraIMPERIA 16-18 E ST
3Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION 16-18 E ST
4Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 E ST
5Tkacz SebastianPfajfer JuliaFORUM 16-18 E ST
6Owczarek KrzysztofGrzelak AngelikaETIUDA 16-18 E ST
7Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim 16-18 E ST
8Kaliński KonradMogiłka NataliaSEMPRE 16-18 E ST
8Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM 16-18 E ST
10Tkacz RafałGerstel RoksanaFORUM 16-18 E ST
1Glanowski KarolLipnicka PatrycjaZORBA 16-18 F LA
2Sobieraj MaciejKopcik JuliaETIUDA 16-18 F LA
3Kluczka KrzysztofLewandowska NadiaFORUM 16-18 F LA
4Wilhelm GrzegorzTuraj PatrycjaISKRA 16-18 F LA
5Nowak GrzegorzŁopata AleksandraIMPERIA 16-18 F LA
6Niemiec ŁukaszNiemiec PaulinaAKCENT - Będzin 16-18 F LA
7Koczkodaj MichałŁobacz PaulinaDIAMENT - Radzyń Podlaski 16-18 F LA
7Wróbel MaciejZabiegaj KarolinaSEMPRE 16-18 F LA
9Wajda FilipBąk OliwiaLATINO 16-18 F LA
1Paczyński MateuszKrólczyk JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 F ST
2Glanowski KarolLipnicka PatrycjaZORBA 16-18 F ST
3Kluczka KrzysztofLewandowska NadiaFORUM 16-18 F ST
4Nowak GrzegorzŁopata AleksandraIMPERIA 16-18 F ST
5Wróbel MaciejZabiegaj KarolinaSEMPRE 16-18 F ST
6Wajda FilipBąk OliwiaLATINO 16-18 F ST
7Koczkodaj MichałŁobacz PaulinaDIAMENT - Radzyń Podlaski 16-18 F ST
1Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA 14-15 C LA
2Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 14-15 C LA
3Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO 14-15 C LA
4Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA 14-15 C LA
5Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 14-15 C LA
1Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA 14-15 C ST
2Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 14-15 C ST
3Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin 14-15 C ST
4Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 14-15 C ST
5Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 14-15 C ST
6Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO 14-15 C ST
7Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 14-15 C ST
1Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM 14-15 D LA
2Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 14-15 D LA
3Mączka HubertOleksy KamilaZIELIŃSKA - Ząbkowice 14-15 D LA
4Tazbir JakubMiśtal JuliaSUKCES 14-15 D LA
5Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 14-15 D LA
6Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaPERFECT STYL - Kraków 14-15 D LA
1Tazbir JakubMiśtal JuliaSUKCES 14-15 D ST
2Pazdur DawidJaromin KatarzynaSUKCES 14-15 D ST
3Mączka HubertOleksy KamilaZIELIŃSKA - Ząbkowice 14-15 D ST
4Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM 14-15 D ST
5Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaPERFECT STYL - Kraków 14-15 D ST
1Krawiec MichałKupczyk EdytaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 E 8T
2Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 E 8T
3Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE 14-15 E 8T
4Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO 14-15 E 8T
5Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE 14-15 E 8T
6Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 14-15 E 8T
7Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO 14-15 E 8T
8Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM 14-15 E 8T
9Markuszewski MateuszKwiek PaulinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 E 8T
10Nowak DominikZachara AleksandraLATINO 14-15 E 8T
11Władowski AllanGrzegorczyk AnnaFORUM 14-15 E 8T
1Mikołajczyk KonradFaroń MajaNOWY STYL 14-15 F 6T
2Kwarta KacperGrygiel KarolinaETIUDA 14-15 F 6T
3Urbański KrzysztofOzga JoannaETIUDA 14-15 F 6T
4Skrzyposzek MaciejPindur AleksandraFORUM 14-15 F 6T
5Szydłowski SzymonKica KarolinaTHOMAS DANCE 14-15 F 6T
6Łazarczyk GabrielKozieł KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 F 6T
7Kalita MateuszBiedrońska OliwiaLATINO 14-15 F 6T
8Chłód MateuszNocoń AlicjaFORUM 14-15 F 6T
9Copik MateuszSulima HannaFORUM 14-15 F 6T
9Przedworski DanielPiofczyk MajaFORUM 14-15 F 6T
11Szewc AdamWiącek HannaFORUM 14-15 F 6T
1Jakubik NatanielJanik JuliaAKCENT - Będzin 12-13 D LA
2Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA 12-13 D LA
3Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP 12-13 D LA
4Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA 12-13 D LA
5Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 12-13 D LA
6Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 12-13 D LA
7Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO 12-13 D LA
1Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP 12-13 D ST
2Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA 12-13 D ST
3Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA 12-13 D ST
4Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO 12-13 D ST
5Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 12-13 D ST
1Baran WiktorMleczak AnnaK-STUDIO 12-13 E 8T
2Brol JakubKołomycew DariaZORBA 12-13 E 8T
3Ćwikliński JakubSiworska Zofia4STEP 12-13 E 8T
4Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice 12-13 E 8T
5Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO 12-13 E 8T
6Marcinkowski KrystianKmieć EmiliaLATINO 12-13 E 8T
7Szafran AdamKosowska MartynaST Iluzja Trzebinia 12-13 E 8T
1Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM 12-13 F 6T
2Włodarczyk LeonardCzachor LenaMONSUN MDK 12-13 F 6T
3Jedynak FranciszekNajder NataliaIMPERIA 12-13 F 6T
4Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP 12-13 F 6T
5Kogut WiktorMotyka KamilaLATIN DANCE 12-13 F 6T
6Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA 12-13 F 6T
1Sadziński PiotrKarbownik NataliaETIUDA 12-13 G 6T
2Weiner MaciejGlapa HannaSZKOŁA TAŃCA WIR 12-13 G 6T
3Migacz FilipMigacz EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 12-13 G 6T
3Sobczeński BartoszSkorupa PaulinaMISTRAL 12-13 G 6T
1Błędowski TobiaszPaciok NicolaLORDANCE 12-13 H 4T
1Kowol TymoteuszDomin MarcelinaTEAM - Ornontowice 12-13 H 4T
2Sykosz MaksymilianJasińska AnastazjaMISTRAL 12-13 H 4T
1Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin 10-11 E 6T
2Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM 10-11 E 6T
3Wojciechowski AleksyLIS ZUZANNAIGLICA 10-11 E 6T
1Otręba MateuszPiur MajaST DOBROWOLSCY 10-11 F 6T
2Górny MateuszFilipek EmiliaIMPERIA 10-11 F 6T
3Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO 10-11 F 6T
4Tolarz FilipLizak AnnaLORDANCE 10-11 F 6T
5Wiertel MieszkoMianowana OliwiaZAMEK 10-11 F 6T
6Twardzik JakubTokarska AlicjaRONDO 10-11 F 6T
1Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA 10-11 G 6T
2Rachtan IgorDrapacz LauraTEAM - Ornontowice 10-11 G 6T
2Twardzik JakubTokarska AlicjaRONDO 10-11 G 6T
3Figuła GrzegorzGawlińska MajaMISTRAL 10-11 G 6T
3Psiuk DominikPerlińska ZofiaZORBA 10-11 G 6T
1Kula FranciszekŁucarz NataliaLATINO 10-11 H 4T
1Vysotskyi IlliaKramer ZuzannaNOWY STYL 10-11 H 4T
1Węgrzynek BartłomiejZapatka NataliaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 H 4T
2Bonczek MoritzHoy MartynaCentrum Tańca FIESTA 10-11 H 4T
2Żołnierczyk SebastianPawłowska HannaAKCENT - Będzin 10-11 H 4T
1Kowalski WojciechSztuka PolaAKCENT - Będzin 8-9 G 6T
1Mandrysz BartoszWojaczek ZofiaRONDO 8-9 H 4T
1Tutaj AntoniWłodarczyk PolaKIEPURA 8-9 H 4T
1Wojtoń AdamWojtoń NataliaKIEPURA 8-9 H 4T
2Kolmasiak GabrielAli SaraRONDO 8-9 H 4T
2Rydzewski TomaszŁysio KajaRONDO 8-9 H 4T
2Wesołowski WiktorMusiał MajaRONDO 8-9 H 4T