!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Milicz Dance Festival (PTT)
MILICZ
Filtruj:
Kategorie:





















1Polański BartoszLaska NataliaIGLICA 16-18 B LA
2Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 16-18 B LA
3Kakakis NikodemDominek KatarzynaST MAJEWSKI Krzysztof 16-18 B LA
4Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO 16-18 B LA
5Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 B LA
6Ryterski DanielMaćkała EmiliaST MAJEWSKI Krzysztof 16-18 B LA
7Bolek MarcelRyk KlaudiaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
1Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 C LA
2Ignaszewski MaxwellWłodarczyk AgataMARGO 16-18 C LA
3Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM 16-18 C LA
4Buchowski ArkadiuszCebula KatarzynaPOEZJA 16-18 C LA
1Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM 16-18 C ST
2Ignaszewski MaxwellWłodarczyk AgataMARGO 16-18 C ST
3Olejnik OlafStelmach VictoriaIMPRESS 16-18 C ST
4Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 C ST
5Zychla SzymonZychla WiktoriaBARANOWSKIE ST 16-18 C ST
6Bolek MarcelRyk KlaudiaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
1Jędro JacekHaremska EmilianaFINEZJA 16-18 D LA
2Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO 16-18 D LA
3Hofbauer MaciejŚnieżek JuliaINSPIRACJA 16-18 D LA
4Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 D LA
5Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA 16-18 D LA
6Klimek FilipKajzer KarolinaDANCELOOK 16-18 D LA
7Karasiński WiktorSnopkowska KatarzynaSKTT ISKRA PWr 16-18 D LA
8Drzazga KrzysztofSmoleń KatarzynaSEMPRE 16-18 D LA
9Kuźlak MarcinNiedośpiał MonikaDZIUPLA 16-18 D LA
10Studnicki PatrykMachnik LauraST ZIELIŃSKA HANNA 16-18 D LA
11Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
1Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO 16-18 D ST
2Klimek FilipKajzer KarolinaDANCELOOK 16-18 D ST
3Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA 16-18 D ST
4Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA 16-18 D ST
5Hofbauer MikołajAntosik ZuzannaINSPIRACJA 16-18 D ST
6Studnicki PatrykMachnik LauraST ZIELIŃSKA HANNA 16-18 D ST
7Kubasik SzymonPacholicka GabrielaIMPRESSIONANTE 16-18 D ST
8Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
1Wielgocki JakubSokołowska MartynaCT WYPYCH 16-18 E LA
2Oślizło FilipChluba NicoleRONDO 16-18 E LA
3Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO 16-18 E LA
4Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA 16-18 E LA
5Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA 16-18 E LA
6Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCT WYPYCH 16-18 E LA
7Danielski ArturNawłoka WiolettaDANCE TEAM 16-18 E LA
8Lizurej TomaszChrzanowska KingaSKTT ISKRA PWr 16-18 E LA
9Kikut GrzegorzOzimek MarzenaSKTT ISKRA PWr 16-18 E LA
9Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA 16-18 E LA
11Janik DariuszCymanek PaulaSKTT ISKRA PWr 16-18 E LA
1Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 E ST
2Wielgocki JakubSokołowska MartynaCT WYPYCH 16-18 E ST
3Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO 16-18 E ST
4Oślizło FilipChluba NicoleRONDO 16-18 E ST
5Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCT WYPYCH 16-18 E ST
6Karasiński WiktorSnopkowska KatarzynaSKTT ISKRA PWr 16-18 E ST
7Kwarciński SebastianDudek KorneliaST MAJEWSKI Krzysztof 16-18 E ST
7Pukajczyk MichałWróblewska JustynaBAWINEK 16-18 E ST
9Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA 16-18 E ST
10Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA 16-18 E ST
11Janik DariuszCymanek PaulaSKTT ISKRA PWr 16-18 E ST
12Kikut GrzegorzOzimek MarzenaSKTT ISKRA PWr 16-18 E ST
12Lizurej TomaszChrzanowska KingaSKTT ISKRA PWr 16-18 E ST
12Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA 16-18 E ST
1Kaczmarek DamianWajcfelt JuliaCHAMPION TEAM 14-15 D LA
2Żukowski MikołajKozołub ZofiaCHAMPION TEAM 14-15 D LA
3Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA 14-15 D LA
4Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 14-15 D LA
5Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D LA
6Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO 14-15 D LA
7Jakubczak JakubNadera KatarzynaCT WYPYCH 14-15 D LA
8Kaczmarek MichałGórka AgataCIEŚLAK 14-15 D LA
9Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM 14-15 D LA
10Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 14-15 D LA
11Kijak KonradMalmon WiktoriaZAMEK 14-15 D LA
12Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 14-15 D LA
1Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 14-15 D ST
2Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM 14-15 D ST
3Kaczmarek MichałGórka AgataCIEŚLAK 14-15 D ST
4Szozda MichałGoranczewska JuliaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D ST
5Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO 14-15 D ST
6Kaczmarek DamianWajcfelt JuliaCHAMPION TEAM 14-15 D ST
7Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA 14-15 D ST
8Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO 14-15 D ST
8Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 14-15 D ST
10Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D ST
11Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA 14-15 D ST
12Kijak KonradMalmon WiktoriaZAMEK 14-15 D ST
1Gruszecki WojciechMelnarowicz OliwiaCHAMPION TEAM 14-15 E 8T
2Wochlik DominikSterniczuk GabrielaESKADRA 14-15 E 8T
3Trefler TomaszTrefler MajaAMETYST 14-15 E 8T
4Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek 14-15 E 8T
5Lubczański PawełPietruch WeronikaIGLICA 14-15 E 8T
6Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA 14-15 E 8T
7Pabian SebastianGałwa AleksandraZORBA 14-15 E 8T
8Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN 14-15 E 8T
9Wilk TobiaszWallicht LeticjaLORENZO Katarzyna Białek 14-15 E 8T
10Plackowski JakubRyks MagdalenaPOEZJA 14-15 E 8T
1Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA 12-13 D LA
2Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 12-13 D LA
3Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 12-13 D LA
4Gałązka AleksJastrzębska ZuzannaFAST-STEP 12-13 D LA
5Brzozowski GrzegorzKęsy WeronikaGRACJA 12-13 D LA
6Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA 12-13 D LA
7Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM 12-13 D LA
1Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 12-13 D ST
2Rzeszut IgnacyKowalska DariaIGLICA 12-13 D ST
3Brzozowski GrzegorzKęsy WeronikaGRACJA 12-13 D ST
4Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 12-13 D ST
5Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA 12-13 D ST
6Gałązka AleksJastrzębska ZuzannaFAST-STEP 12-13 D ST
7Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 12-13 D ST
8Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM 12-13 D ST
1Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 12-13 E 8T
2Makowski MikołajJanczuk JuliaFAST-STEP 12-13 E 8T
3Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA 12-13 E 8T
4Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 12-13 E 8T
5Kuliński KarolAdamska MartynaKTT URBAN Tadeusz i Greta Urban 12-13 E 8T
1Godlewski MichałBosy WeronikaSKYDANCE 12-13 F 6T
2Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM 12-13 F 6T
3Winkiel HubertZakrzewska KorneliaIGLICA 12-13 F 6T
4Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA 12-13 F 6T
5Chen FilipKozdraś WanessaCIEŚLAK 12-13 F 6T
6Tkacz JanHołoś DariaRETRO 12-13 F 6T
7Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA 12-13 F 6T
7Grobelny BartoszKwoka ZofiaSKYDANCE 12-13 F 6T
9Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP 12-13 F 6T
10Zalewski MariuszNadbrzeska Martyna4STEP 12-13 F 6T
11Świątczak JakubBorowska KingaSKYDANCE 12-13 F 6T
12Okulicz-Kozaryn ArturKorszeń KarolinaDIAMENT 12-13 F 6T
13Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 12-13 F 6T
14Raś MikołajGarstka ZuzannaLORENZO Katarzyna Białek 12-13 F 6T
15Skubański MarcelBiliczak Anna-WiktoriaMAESTRO 12-13 F 6T
1Frankowski PiotrPiekielna JuliaBolero 12-13 G 6T
1Zamojski OliwierSzczepaniak KlaudiaAMETYST 12-13 G 6T
2Sopel SzymonPoznańska JuliaIMPRESSIONANTE 12-13 G 6T
2Świtalski DanielKrólikowska MałgorzataINES 12-13 G 6T
3Chudziński MaksymKaczmarek MartaPOEZJA 12-13 G 6T
3Gąszczak FilipLamek AleksandraBARANOWSKIE ST 12-13 G 6T
3Kudła WiktorChomąt HannaTAKT 12-13 G 6T
1Iwanowski KacperNawrot WiktoriaCHAMPION TEAM 12-13 H 4T
1Popczyk BartłomiejPawelczyk AmeliaISKRA 12-13 H 4T
1Turczyński IgorRząsa AureliaIMPRESS 12-13 H 4T
2Bronowicki AntoniWalczybok AmeliaIMPRESS 12-13 H 4T
2Ratajczak KacperBryl AleksandraMARGO 12-13 H 4T
1Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR 10-11 F 6T
2Ostałowski DawidBogus MajaFAST-STEP 10-11 F 6T
3Zagulski IgorWojciechowska MonikaCIEŚLAK 10-11 F 6T
4Kotkowski NikodemPijet MajaJEDYNKA 10-11 F 6T
5Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraTABOR 10-11 F 6T
6Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 10-11 F 6T
7Malinowski MaksymilianWójkiewicz AmeliaDZIUPLA 10-11 F 6T
7Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO Katarzyna Białek 10-11 F 6T
7Musiał AdrianTarejło KarolinaANIMA DANZA 10-11 F 6T
10Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO 10-11 F 6T
11Melski AlanSkowron HannaTAKT 10-11 F 6T
12Gorzyński MaciejPiechowiak EmiliaFINEZJA 10-11 F 6T
13Pych JanuszZasnarska JuliaTAKT 10-11 F 6T
1Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP 10-11 G 6T
1Chwedczuk DanielPawliszak OliwiaCIEŚLAK 10-11 G 6T
2Izydorski SzymonSkrzek RóżaSKYDANCE 10-11 G 6T
2King TymoteuszOpałka LenaEMOTION 10-11 G 6T
3Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA 10-11 G 6T
3Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN 10-11 G 6T
3Heidt OskarMatusiak JuliaBolero 10-11 G 6T
3Rymarz PiotrDobrzyńska DariaRETRO 10-11 G 6T
1Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO 10-11 H 4T
1Klaska MiłoszKowalska AnnaCT WYPYCH 10-11 H 4T
1Lewicki WiktorCieślak JagodaCT WYPYCH 10-11 H 4T
1Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO 10-11 H 4T
2Butalewicz BartoszNowak AnnaIMPRESS 10-11 H 4T
2Kowalski BartoszSęk MartynaIMPRESSIONANTE 10-11 H 4T
2Lis KrzysztofKukla PatrycjaIMPRESSIONANTE 10-11 H 4T
1Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN 8-9 H 4T
1Dżbik WiktorFuks KarolinaESKADRA 8-9 H 4T
1Nowak JakubTomkowicz SaraSKYDANCE 8-9 H 4T
1Ochyra AleksanderBabik NataliaCUBANA 8-9 H 4T
1Trzaskowski AleksanderSobczak NelaFAST-STEP 8-9 H 4T
1Woźniak MaciejĆwiklińska Zofia4STEP 8-9 H 4T
2Jakała BartoszHibner Julia4STEP 8-9 H 4T
2Lewandowski IgorSadecka HannaIMPRESSIONANTE 8-9 H 4T
2Obiora DamianMocek MajaMARGO 8-9 H 4T
2Szukała WojciechSmaga LenaBolero 8-9 H 4T
2Zawada PrzemysławOlszowy NikolaGEMAR 8-9 H 4T