!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\" (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:












1Banaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK 16-18 D LA
2Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaKARISMA 16-18 D LA
3Warzyc MateuszTarnowska TamaraNOVOMEX 16-18 D LA
4Skórka KacperWrzesień WiktoriaSUKCES 16-18 D LA
5Kucharski DamianOwsiejczyk IzabelaIGLICA 16-18 D LA
6Zdebski MichałNiechciał AgnieszkaSEMPRE 16-18 D LA
7Domiański MichałKolińska JuliaCentrum Tańca FIESTA 16-18 D LA
8Uthke JanWarchał HelenaRYTM 16-18 D LA
10Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 D LA
11Szumny SzymonKochan KingaFANTAZJA 16-18 D LA
13Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION 16-18 D LA
14Biela ErnestZajda DorotaBAWINEK 16-18 D LA
14Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA 16-18 D LA
16Jesień KrzysztofPiętka ŻanetaRIVIERA 16-18 D LA
16Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK 16-18 D LA
18Weronowski Miłosz JakubRut AmeliaRESPECT DANCE 16-18 D LA
1Piskorek MichałLiszkowska JolantaRAGTIME 16-18 D ST
2Domiański MichałKolińska JuliaCentrum Tańca FIESTA 16-18 D ST
3Pasierbek KrzysztofPilor OlgaMIX 16-18 D ST
4Wójcik MateuszBujas KarolinaSKT AGH 16-18 D ST
5Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION 16-18 D ST
6Skórka KacperWrzesień WiktoriaSUKCES 16-18 D ST
7Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia KarolinaBAWINEK 16-18 D ST
9Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D ST
10Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaKARISMA 16-18 D ST
11Biela ErnestZajda DorotaBAWINEK 16-18 D ST
12Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA 16-18 D ST
13Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK 16-18 D ST
13Wójtowicz MariuszSzyrszeń KlaudiaSOKÓŁ 16-18 D ST
15Szumny SzymonKochan KingaFANTAZJA 16-18 D ST
16Jesień KrzysztofPiętka ŻanetaRIVIERA 16-18 D ST
16Zięć RyszardRębisz KatarzynaSKT AGH 16-18 D ST
18Bijak SebastianBijak-Dobrowolska AgnieszkaDANCE TEAM 16-18 D ST
1Zając Grzegorz MariaJakubas MartaBAWINEK 16-18 E LA
2Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 E LA
3Kuras GrzegorzGrotkiewicz WeronikaMARENGO 16-18 E LA
4Radłowski TymoteuszPiwowarska JustynaSKT AGH 16-18 E LA
5Rejczyk KamilDobrucka ŁucjaBAWINEK 16-18 E LA
6Kowalski PiotrSzerląg KrystynaBAWINEK 16-18 E LA
7Pasierbek KrzysztofPilor OlgaMIX 16-18 E LA
8Knura RafałFudali JoannaBAWINEK 16-18 E LA
9Zięć RyszardRębisz KatarzynaSKT AGH 16-18 E LA
10Bijak SebastianBijak-Dobrowolska AgnieszkaDANCE TEAM 16-18 E LA
11Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM 16-18 E LA
12Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE 16-18 E LA
12Mazur KrzysztofJaśkaniec AnnaMARENGO 16-18 E LA
14Gryń KarolJaglarz MartaSEMPRE 16-18 E LA
14Zając KacperPiszczela KlaudiaAKSEL 16-18 E LA
16Wrzyciel JakubKucia KarolinaFORUM 16-18 E LA
1Zając Grzegorz MariaJakubas MartaBAWINEK 16-18 E ST
2Mazur KrzysztofJaśkaniec AnnaMARENGO 16-18 E ST
3Weronowski Miłosz JakubRut AmeliaRESPECT DANCE 16-18 E ST
4Gałek AlbertWcisło AgnieszkaSEMPRE 16-18 E ST
5Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM 16-18 E ST
6Radłowski TymoteuszPiwowarska JustynaSKT AGH 16-18 E ST
7Knura RafałFudali JoannaBAWINEK 16-18 E ST
7Zając KacperPiszczela KlaudiaAKSEL 16-18 E ST
9Uthke JanWarchał HelenaRYTM 16-18 E ST
10Dulny AndrzejŚlęczek MonikaSEMPRE 16-18 E ST
11Rejczyk KamilDobrucka ŁucjaBAWINEK 16-18 E ST
12Kuras GrzegorzGrotkiewicz WeronikaMARENGO 16-18 E ST
12Safin KamilBaran PatrycjaSEMPRE 16-18 E ST
14Gryń KarolJaglarz MartaSEMPRE 16-18 E ST
15Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE 16-18 E ST
15Kowalski PiotrSzerląg KrystynaBAWINEK 16-18 E ST
15Siemieniec DaiwdŁaszczyk JoannaSEMPRE 16-18 E ST
18Wrzyciel JakubKucia KarolinaFORUM 16-18 E ST
1Ciura MaciejTomalska MajaA+S 14-15 D LA
2Zużałek SzymonJaworska NataliaRAGTIME 14-15 D LA
3Roman JakubDorycka DominikaFANTAZJA 14-15 D LA
4Król SzymonMałochleb LiliannaKLASA 14-15 D LA
5Andruszko JacekMadaj KlaudiaEVOLUTION 14-15 D LA
6Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 D LA
7Smaroń KonradRytych ZuzannaKIEPURA 14-15 D LA
8Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 14-15 D LA
9Mateja IgorPorębska AgnieszkaFORUM 14-15 D LA
10Sohling NorbertGreczycho KamilaZŁOTA PARA 14-15 D LA
11Połapski JakubFrej ZuzannaArtDance 14-15 D LA
1Ciura MaciejTomalska MajaA+S 14-15 D ST
2Roman JakubDorycka DominikaFANTAZJA 14-15 D ST
3Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA 14-15 D ST
4Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 14-15 D ST
5Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaKIEPURA 14-15 D ST
6Zużałek SzymonJaworska NataliaRAGTIME 14-15 D ST
7Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 D ST
8Połapski JakubFrej ZuzannaArtDance 14-15 D ST
9Mateja IgorPorębska AgnieszkaFORUM 14-15 D ST
1Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 14-15 E 8T
2Piotrowski JakubKukulska NataliaMARENGO 14-15 E 8T
3Kotul HubertRojek Julia--- 14-15 E 8T
4Wieczorek JakubJamborska GabrielaFANTAZJA 14-15 E 8T
5Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ 14-15 E 8T
6Gorla PiotrChłopek Gabriela--- 14-15 E 8T
7Królikowski-Różycki KamilGmochowska JustynaAKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
1Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 14-15 F 6T
2Lizura JakubGomoluch NataliaST DOBROWOLSCY 14-15 F 6T
3Zychiewicz AmbrożyLiana ZuzannaSzk. Tańca Gutovskyi 14-15 F 6T
4Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 14-15 F 6T
1Keshishyan ArmanSiwek AleksandraPERFECT DANCE 12-13 E 8T
2Sierzchała MarcinChmiel MartynaAKSEL 12-13 E 8T
3Nowak BartoszLis KarinaLATINO 12-13 E 8T
4Korbut AleksanderZgłobicka JuliaFANTAZJA 12-13 E 8T
5Nestorowski MiłoszMajerowska Weronika4STEP 12-13 E 8T
6Skupień WojciechTercjak OliwiaLORDANCE 12-13 E 8T
7Andruszko MarekKowalska KarolinaEVOLUTION 12-13 E 8T
8Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi 12-13 E 8T
8Zarzycki GabrielZięba Karina4STEP 12-13 E 8T
10Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 12-13 E 8T
11Hankus KamilŁyczko DariaRAGTIME 12-13 E 8T
12Krukowka KrzysztofGendarz NataliaSzk. Tańca Gutovskyi 12-13 E 8T
13Kowalski Nikodem RochSzczyrk DominikaRAGTIME 12-13 E 8T
13Krochmal FilipNowak ZuzannaKICK 12-13 E 8T
15Ryz MichałChmaj Wiktoria--- 12-13 E 8T
16Szczyrk MikołajSzymonek JuliannaRAGTIME 12-13 E 8T
17Bombiński JakubBaranowska AnnaRYTM 12-13 E 8T
1Wojtusik MikołajKorenko PolinaFANTAZJA 12-13 F 6T
2Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE 12-13 F 6T
3Put MaciejTobjasz WiktoriaTHOMAS DANCE 12-13 F 6T
4Kotek BartoszNicpoń KingaSTTS 12-13 F 6T
5Łabuda PiotrSerafin JuliaAXIS 12-13 F 6T
6Piwowarczyk TomaszKałucka JuliaSTARDANCE 12-13 F 6T
7Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION 12-13 F 6T
8Drogosz SzymonKwiecień EmiliaCHA CHA 12-13 F 6T
8Korbut OskarKochan KamilaFANTAZJA 12-13 F 6T
10Michalski MaciejSłupek AleksandraLATINO 12-13 F 6T
1Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 10-11 F 6T
2Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 10-11 F 6T
3Pielka KrzysztofRytwińska AleksandraPERFECT 10-11 F 6T
4Chruściel MateuszBatko MartynaKLASA 10-11 F 6T
5Janus JakubPielka WeronikaPERFECT 10-11 F 6T
6Zydroń SzymonPopiołek JuliaKLASA 10-11 F 6T
7Wróbel WiktorBrzegowy ZofiaKLASA 10-11 F 6T
8Ślipko MichałGrabowska Emilia--- 10-11 F 6T
9Kumor KacperStawarz AleksandraEVOLUTION 10-11 F 6T
10Płaza MaciejŚnieżek KingaGRACJA 10-11 F 6T
11Drogosz MateuszBryk MagdalenaCHA CHA 10-11 F 6T
12Kucharzyk JakubFeliksiak KornaliaTAKT 10-11 F 6T