!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
OTTT FEELING 2016 Warszawa 20.02.2016 (FTS)
WARSZAWA
Filtruj:
Kategorie:


























1Regeńczuk Dominik MaciejWielądek Sandra WiktoriaKTT DUET 16-18 B LA
2Tarasiuk MateuszGrunt MalinaPROGRESS 16-18 B LA
3Laskowski DawidGodawa JuliaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 16-18 B LA
4Chołuj RafałPapała IzabelaAT SMOOTH 16-18 B LA
5Pietrzak RadosławKowalska PaulinaFEELING 16-18 B LA
6Plona PatrykOrzoł MariolaAKAT 16-18 B LA
7Tancerz NieznanyWalo MonikaFEELING 16-18 B LA
8Święciak Damian WojciechKrawczyk Barbara MałgorzataKTT DUET 16-18 B LA
9Rodo PiotrPreś MałgorzataKTT DUET 16-18 B LA
10Możarowski WiktorBorawska JuliaAKAT 16-18 B LA
11Lange MateuszBuczkowska AleksandraTKS DANCE&DANCE 16-18 B LA
1Romanowski MateuszNiedzwiecka Karolina AnnaKTT DUET 16-18 B ST
2Dzwonkowski MateuszBrulińska DagmaraAKAT 16-18 B ST
3Zarzycki HubertKucharczyk MajaCorteTop Dance 16-18 B ST
4Rodo PiotrPreś MałgorzataKTT DUET 16-18 B ST
5Regeńczuk Dominik MaciejWielądek Sandra WiktoriaKTT DUET 16-18 B ST
6Plona PatrykOrzoł MariolaAKAT 16-18 B ST
7Strugacz GrzegorzGaj AgnieszkaStrefa Tańca 16-18 B ST
8Lewko DominikDąbrowska NataliaAKAT 16-18 B ST
8Małachowski JakubWiśniewska KingaAKAT 16-18 B ST
10Kopczyński DawidPopek MałgorzataDANCE IMPERIUM 16-18 B ST
11Lange MateuszBuczkowska AleksandraTKS DANCE&DANCE 16-18 B ST
1Korwek MichałBikowska KarolinaAKAT 16-18 C LA
2Chrostowski MaciejBrulińska SandraAKAT 16-18 C LA
3Talarek KrystianBendykowska MariaSKT Fabryka Tanca 16-18 C LA
4Kielek Rafał PiotrPakos Anna SylwiaUKS TIGER TEAM 16-18 C LA
1Chudziński CezaryDołgoszej DianaDWÓJKA 16-18 C ST
2Kurysz FilipBorkowska MonikaAT SMOOTH 16-18 C ST
3Korwek MichałBikowska KarolinaAKAT 16-18 C ST
4Talarek KrystianBendykowska MariaSKT Fabryka Tanca 16-18 C ST
5Możarowski WiktorBorawska JuliaAKAT 16-18 C ST
6Chrostowski MaciejBrulińska SandraAKAT 16-18 C ST
7Lewicki KamilOgórkowska ZuzannaAKAT 16-18 C ST
8Gaj OskarBilińska PatrycjaSmirnow 16-18 C ST
1Lewicki KamilOgórkowska ZuzannaAKAT 16-18 D LA
2Małachowski MaciejOlszewska PatrycjaAKAT 16-18 D LA
3Gaj OskarBilińska PatrycjaSmirnow 16-18 D LA
4Chlebny Adrian DanielBerczuk KarinaKARKONOSZE 16-18 D LA
5Żebrowski MateuszBućkowska NataliaAKAT 16-18 D LA
6Gąsiewski KamilElster JoannaAKAT 16-18 D LA
7Szmit KacperWiszowata ZuzannaFAN 16-18 D LA
8Krzyżanowski KrzysztofKarnat MonikaLATINO CAFE 16-18 D LA
1Żebrowski MateuszBućkowska NataliaAKAT 16-18 D ST
2Chlebny Adrian DanielBerczuk KarinaKARKONOSZE 16-18 D ST
3Szmit KacperWiszowata ZuzannaFAN 16-18 D ST
4Małachowski MaciejOlszewska PatrycjaAKAT 16-18 D ST
5Gąsiewski KamilElster JoannaAKAT 16-18 D ST
6Krzyżanowski KrzysztofKarnat MonikaLATINO CAFE 16-18 D ST
1Wyrwas DariuszCisek ZuzannaUKS TIGER TEAM 16-18 E 6T
2Chrobot KrzysztofPerzyna MajaDANCE IMPERIUM 16-18 E 6T
3Frankowski RafałRolyuk AnnaFEELING 16-18 E 6T
4Dąbkowski AdamŚledziewska WiktoriaAKAT 16-18 E 6T
5Krzyżanowski KrzysztofKarnat MonikaLATINO CAFE 16-18 E 6T
6Chojnowski MarekJakacka MonikaAKAT 16-18 E 6T
7Konopka MikołajDębek JoannaAKAT 16-18 E 6T
8Jenek MateuszŁadna WeronikaCZAR PAR 16-18 E 6T
9Opasiński JakubGrabowska AleksandraDANCE IMPERIUM 16-18 E 6T
10Mieczkowski MichałModzelewska ElizaAKAT 16-18 E 6T
1Szczepkowski BogusławZyser KamilaFOCUS 14-15 C LA
2Walczyk RadosławŚwięcka ZuzannaAKAT 14-15 C LA
3Walczak KarolWiśniewska MarcelinaKTS ESKULAP 14-15 C LA
4Kamiński HubertKrysiak JoannaAKAT 14-15 C LA
5Magdziak RafałWiśniewska NinaAKAT 14-15 C LA
1Szczepkowski BogusławZyser KamilaFOCUS 14-15 C ST
2Walczyk RadosławŚwięcka ZuzannaAKAT 14-15 C ST
3Kamiński HubertKrysiak JoannaAKAT 14-15 C ST
4Magdziak RafałWiśniewska NinaAKAT 14-15 C ST
5Walczak KarolWiśniewska MarcelinaKTS ESKULAP 14-15 C ST
1Korzun DanielZawadzka MagdalenaDWÓJKA 14-15 D LA
2Drygała KacperIgnaszak OliwiaESCUDO 14-15 D LA
3Wanczura JakubLazoryk WeronikaSKT Fabryka Tanca 14-15 D LA
4Opanowski HubertFiodorow Ida SaraPROMENADA 14-15 D LA
5Szczepański JanRomanowska MajaTKS DANCE&DANCE 14-15 D LA
6Szafrański JakubWalkiewicz IzabelaFlexi Dance 14-15 D LA
7Osiński CyprianKozioł NataliaUKS DANCE ACADEMY 14-15 D LA
8Czajkowski SebastianUrbanowicz JuliaPROMENADA 14-15 D LA
9Łysenko RadosławMolenda Wiktoria AgnieszkaClassic Dance Sport 14-15 D LA
10Jóźwik MateuszMięczkowska NataliaPROMENADA 14-15 D LA
11Biernacki DominikJendraszak WeronikaTKS DANCE&DANCE 14-15 D LA
1Drygała KacperIgnaszak OliwiaESCUDO 14-15 D ST
2Osiński CyprianKozioł NataliaUKS DANCE ACADEMY 14-15 D ST
3Korzun DanielZawadzka MagdalenaDWÓJKA 14-15 D ST
4Szafrański JakubWalkiewicz IzabelaFlexi Dance 14-15 D ST
5Szczepański JanRomanowska MajaTKS DANCE&DANCE 14-15 D ST
6Wanczura JakubLazoryk WeronikaSKT Fabryka Tanca 14-15 D ST
7Łysenko RadosławMolenda Wiktoria AgnieszkaClassic Dance Sport 14-15 D ST
8Jóźwik MateuszMięczkowska NataliaPROMENADA 14-15 D ST
9Biernacki DominikJendraszak WeronikaTKS DANCE&DANCE 14-15 D ST
10Czajkowski SebastianUrbanowicz JuliaPROMENADA 14-15 D ST
11Opanowski HubertFiodorow Ida SaraPROMENADA 14-15 D ST
1Nadolny JakubBonk IgaSKT Fabryka Tanca 12-13 C LA
2Sopoćko DominikZielonka VictoriaClassic Dance Sport 12-13 C LA
3Tarach KamilBuczyńska MichalinaCorteTop Dance 12-13 C LA
4Plak Karol TomaszWisełka Aleksandra AnnaClassic Dance Sport 12-13 C LA
5Koprowski Wojciech SebastianZałęcka ZofiaUKS TIGER TEAM 12-13 C LA
1Sopoćko DominikZielonka VictoriaClassic Dance Sport 12-13 C ST
2Tarach KamilBuczyńska MichalinaCorteTop Dance 12-13 C ST
3Nadolny JakubBonk IgaSKT Fabryka Tanca 12-13 C ST
4Plak Karol TomaszWisełka Aleksandra AnnaClassic Dance Sport 12-13 C ST
1Płóciennik KacperWawrzyniak KlaudiaESCUDO 12-13 D LA
2Affre JulianPreś EwelinaKTT DUET 12-13 D LA
1Płóciennik KacperWawrzyniak KlaudiaESCUDO 12-13 D ST
2Affre JulianPreś EwelinaKTT DUET 12-13 D ST
3Koprowski Wojciech SebastianZałęcka ZofiaUKS TIGER TEAM 12-13 D ST
1Pacan Kajetan AdamLatos MariaCorteTop Dance 12-13 E 6T
2Szczepaniak KamilBruśnicka JuliaCorteTop Dance 12-13 E 6T
3Gołębiewski WiktorDomek AmeliaUKS Bailamos 12-13 E 6T
4Chodynicki PawełSzefke KatarzynaUKS Bailamos 12-13 E 6T
5Kozłowski HubertDomańska AgataAKAT 12-13 E 6T
6Ostrowski GabrielWilimczyk WiktoriaAKAT 12-13 E 6T
7Dubielak MateuszStrzałkowska JuliaPasja 12-13 E 6T
8Falkowski KrzysztofRychlik WeronikaKTT DUET 12-13 E 6T
1ZIÓŁKOWSKI SZYMONSKOWRON NATALIAKTS ESKULAP 12-13 F 6T
2Kowalczyk AdamChechłacz JuliaDANCE IMPERIUM 12-13 F 6T
3Gankowski JakubCieszewska MichalinaUKTS Pasjonat 12-13 F 6T
4Kłosiński DawidDąbrowska KamilaUKTS Pasjonat 12-13 F 6T
4Kacprzak JakubTer-Khachatryan Almara AnnaUKTS Pasjonat 12-13 F 6T
1Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET 10-11 D LA
2Tygielski Radosław KajetanKmiecik WiktoriaKTT DUET 10-11 D LA
1Tygielski Radosław KajetanKmiecik WiktoriaKTT DUET 10-11 D ST
2Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET 10-11 D ST
1Pacan AntoniTarach Karina NataliaCorteTop Dance 10-11 E 6T
2Kowalski StanisławJarzyńska AnnaCorteTop Dance 10-11 E 6T
3Osmolak MikołajKopec OliwiaPasja 10-11 E 6T
4Hinczewski KsawierNawrocka KlaudiaTKS DANCE&DANCE 10-11 E 6T
5Onisk WitoldMichalak OlgaFEELING 10-11 E 6T
6Szafrański MateuszRadomska OliwiaFlexi Dance 10-11 E 6T
1Andrzejczak MichałZubczyńska AmeliaCreative Dance 10-11 F 6T
1Nowicki HubertNorbert SandraCreative Dance 10-11 F 6T
1Żebrowski OskarPuławska NataliaAKAT 10-11 F 6T
2Dorosz Fryderyk TomaszPusz HaniaFEELING 10-11 F 6T
2Dorosz Fryderyk TomaszPusz HaniaFEELING 10-11 F 6T
2Grabski KubaKosowska KamilaCreative Dance 10-11 F 6T
2Mieczkowski MaciejPolkowska MajaAKAT 10-11 F 6T
3Grzanka DawidWojda OliwiaCreative Dance 10-11 F 6T
3Kowalewski TymekPietrzak PatrycjaFEELING 10-11 F 6T
3Janaszek WiktorRychlicka ZuziaCreative Dance 10-11 F 6T
4Kodzis MichałCwalina KatarzynaAKAT 10-11 F 6T
4Laskowski GrzegorzSobocińska MagdalenaAKAT 10-11 F 6T
1Kostecki KrystianStańczyk JuliaAKAT 10-11 G 5T
1Kulas SzymonMoszczyńska KorneliaTKS DANCE&DANCE 10-11 G 5T
1Latoszek JakubPrzyborska NataliaFlexi Dance 10-11 G 5T
1Strojek MichałBociąg MarikaDANCE IMPERIUM 10-11 G 5T
1Piątek SewerynKoza MagdalenaDANCE IMPERIUM 10-11 G 5T
1Poleszuk Jakub MichałKuczewska MAgdalenaAKAT 10-11 G 5T
1Poleszuk Jakub MichałKuczewska MAgdalenaAKAT 10-11 G 5T
1Wieczorek ŁukaszStopczyńska AnnaFlexi Dance 10-11 G 5T
2Tunkiewicz KacperFilipkowska GabrielaAKAT 10-11 G 5T
2Kaźmierczak DamianIzabela GajownikDANCE IMPERIUM 10-11 G 5T
2Jakub PaczuskiCzochal GabrielaDANCE IMPERIUM 10-11 G 5T
2Konopka AdamCzerwińska IzabelaAKAT 10-11 G 5T
3Wysocki MaksymilianAdamska HannaDANCE IMPERIUM 10-11 G 5T
3Damaziak HubertJeznach MartaUKTS Pasjonat 10-11 G 5T
3Wiśniewski JacekKacprzak PatrycjaUKTS Pasjonat 10-11 G 5T
1Wieczorek ŁukaszStopczyńska AnnaFlexi Dance 10-11 H 4T
1Żawko KacperUrbańska PatrycjaKTS ESKULAP 10-11 H 4T
2Gołębiowski MateuszKopczyńska NataliaUKTS Pasjonat 10-11 H 4T
2Gołębiowski MateuszKopczyńska NataliaUKTS Pasjonat 10-11 H 4T
2Pielat MikołajFilińska BarbaraUKTS Pasjonat 10-11 H 4T
1Wojdalski KrzysztofMoszczyńska AlicjaDANCE IMPERIUM 8-9 G 5T
2Czarnecki MarcelMichalska AleksandraDANCE IMPERIUM 8-9 G 5T
1Wojnach TomaszPuszkarska JuliaFEELING 8-9 H 4T
1Dmobrowski BartoszKamińska ZuzannaUKTS Pasjonat 8-9 H 4T
1Aderek DawidZimak BlankaDANCE IMPERIUM 8-9 H 4T
1Drzewiecki IgnacyMańturzyk OliwiaFEELING 8-9 H 4T
1Gajdecki MateuszSawczuk MilenaFEELING 8-9 H 4T
1Głuchowski JakubSucharska ZofiaDANCE IMPERIUM 8-9 H 4T
1Kowalska KingaHawryluk OliwiaDANCE IMPERIUM 8-9 H 4T
1Kubała EmiliaDziubak ZofiaDANCE IMPERIUM 8-9 H 4T
1Wyporska NelaWoźniak NataliaDANCE IMPERIUM 8-9 H 4T
1Radoń MaciejRadoń IgaFlexi Dance 8-9 H 4T
2Czajkowski KrzysztofDasiewicz JoannaDANCE IMPERIUM 8-9 H 4T
2Kurek KrzysztofRadoń NelaFlexi Dance 8-9 H 4T
2Banasiak SzymonPiekart ZosiaFEELING 8-9 H 4T
2Sztyk MikołajDrużga AmeliaFEELING 8-9 H 4T
2Kolasa OliwiaGrzelak JaśminaUKTS Pasjonat 8-9 H 4T
2Zaborowski MiłoszKowalewska AmeliaFEELING 8-9 H 4T
2Korzeniowska AishaWiśniewska MałgorzataUKTS Pasjonat 8-9 H 4T