!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach (PTT)
Bełżyce
Filtruj:
Kategorie:











1Nowak KrzysztofNowak DanutaUKTS LEW Senior IV OPEN 10T (MP)
1Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO Senior III OPEN 10T (MP)
2Skarka WojciechSkarka BarbaraDANCELOOK Senior III OPEN 10T (MP)
3Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior III OPEN 10T (MP)
4Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III OPEN 10T (MP)
5Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena KingaSzT eMiKa Senior III OPEN 10T (MP)
6Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III OPEN 10T (MP)
1Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II OPEN 10T (MP)
2Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN 10T (MP)
3Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE Senior II OPEN 10T (MP)
4Dańko PrzemysławWójcik NinaLEWANDOWSKI - Bolesławiec Senior II OPEN 10T (MP)
1Baran MichałDyk EwaESENS Senior I OPEN 10T (MP)
2Starowicz PiotrDrożyner-Starowicz PaulinaMUZA Senior I OPEN 10T (MP)
3Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA Senior I OPEN 10T (MP)
4Gąsiur MichałKuźniar PaulinaAKSEL Senior I OPEN 10T (MP)
1Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB Dorośli OPEN 10T (MP)
2Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN 10T (MP)
3Ziuziański AleksanderDobranowska DominikaKuźnia Tańca Dorośli OPEN 10T (MP)
4Fedyk KrzysztofMasłowska KlaudiaASTRA Dorośli OPEN 10T (MP)
5Cygan JakubPaczosa KorneliaDŻET Dorośli OPEN 10T (MP)
6Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO Dorośli OPEN 10T (MP)
7Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB Dorośli OPEN 10T (MP)
7Vykhovanets OlexandrFalda KarinaA.V. Dance System Dorośli OPEN 10T (MP)
9Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM Dorośli OPEN 10T (MP)
10Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA Dorośli OPEN 10T (MP)
11Tasarz FilipStelmach NataliaST DOBROWOLSCY Dorośli OPEN 10T (MP)
12Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaBAWINEK Dorośli OPEN 10T (MP)
13Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER Dorośli OPEN 10T (MP)
14Sitek SebastianDudys AnnaKuźnia Tańca Dorośli OPEN 10T (MP)
15Sambor JakubGabrysz ZuzannaIGLICA Dorośli OPEN 10T (MP)
16Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA Dorośli OPEN 10T (MP)
17Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA Dorośli OPEN 10T (MP)
18Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO Dorośli OPEN 10T (MP)
1Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB 16-20 OPEN 10T (MP)
2Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES 16-20 OPEN 10T (MP)
3Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 16-20 OPEN 10T (MP)
4Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN 10T (MP)
5Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL 16-20 OPEN 10T (MP)
6Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM 16-20 OPEN 10T (MP)
7Tasarz FilipStelmach NataliaST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN 10T (MP)
8Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-20 OPEN 10T (MP)
9Ostrychniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA 16-20 OPEN 10T (MP)
10Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM 16-20 OPEN 10T (MP)
11Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 16-20 OPEN 10T (MP)
11Mazur GrzegorzKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-20 OPEN 10T (MP)
13Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO 16-20 OPEN 10T (MP)
14Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-20 OPEN 10T (MP)
15Dybaś PawełŚliwka JuliaASTRA 16-20 OPEN 10T (MP)
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 16-18 OPEN 10T (MP)
2Lipnicki WojciechGryczka MartaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 OPEN 10T (MP)
3Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB 16-18 OPEN 10T (MP)
4Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 16-18 OPEN 10T (MP)
5Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 16-18 OPEN 10T (MP)
6Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES 16-18 OPEN 10T (MP)
7Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 OPEN 10T (MP)
8Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC 16-18 OPEN 10T (MP)
9Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 16-18 OPEN 10T (MP)
10Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM 16-18 OPEN 10T (MP)
11Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 16-18 OPEN 10T (MP)
12Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 OPEN 10T (MP)
13Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL 16-18 OPEN 10T (MP)
14Ostrychniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA 16-18 OPEN 10T (MP)
15Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 16-18 OPEN 10T (MP)
16Mecha KamilCapar HannaASTRA 16-18 OPEN 10T (MP)
17Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA 16-18 OPEN 10T (MP)
18Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM 16-18 OPEN 10T (MP)
19Martin JakubBigelmajer AlicjaASTRA 16-18 OPEN 10T (MP)
20Mazur GrzegorzKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 OPEN 10T (MP)
21Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA 16-18 OPEN 10T (MP)
22Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 16-18 OPEN 10T (MP)
23Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL 16-18 OPEN 10T (MP)
24Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 OPEN 10T (MP)
25Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 OPEN 10T (MP)
26Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA 16-18 OPEN 10T (MP)
1Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA 14-15 OPEN 10T (MP)
2Onisk WitoldWierciszewska AureliaPOLISH CLUB 14-15 OPEN 10T (MP)
3Sokołowski DawidSkóra MartynaDANCE PROJECT- Wrocław 14-15 OPEN 10T (MP)
4Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA 14-15 OPEN 10T (MP)
5Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES 14-15 OPEN 10T (MP)
6Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 14-15 OPEN 10T (MP)
7Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA 14-15 OPEN 10T (MP)
8Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 14-15 OPEN 10T (MP)
9Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 14-15 OPEN 10T (MP)
10Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 14-15 OPEN 10T (MP)
10Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA 14-15 OPEN 10T (MP)
12Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 14-15 OPEN 10T (MP)
13Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 14-15 OPEN 10T (MP)
13Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 14-15 OPEN 10T (MP)
15Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 14-15 OPEN 10T (MP)
16Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 14-15 OPEN 10T (MP)
17Dobersztyn JuliuszTuchewicz JuliaASTRA 14-15 OPEN 10T (MP)
18Wiltowski JakubZięba KarinaIGLICA 14-15 OPEN 10T (MP)
19Ziółek WiktorSzustek AlicjaCLASSIC 14-15 OPEN 10T (MP)
20Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK 14-15 OPEN 10T (MP)
21Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 14-15 OPEN 10T (MP)
22Metack JulianMąkowska OliwiaGRACJA 14-15 OPEN 10T (MP)
23Borowski FabianBałut KlaudiaGRACJA 14-15 OPEN 10T (MP)
1Pacan AntoniRybka SandraPOLISH CLUB 12-13 OPEN 10T (MP)
2Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN 10T (MP)
3Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR 12-13 OPEN 10T (MP)
4Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE 12-13 OPEN 10T (MP)
5Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA 12-13 OPEN 10T (MP)
6Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP 12-13 OPEN 10T (MP)
7Farbaniec MaciejTatrzańska NataliaK-STUDIO 12-13 OPEN 10T (MP)
8Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 12-13 OPEN 10T (MP)
9Gabrysz SzymonDytwińska GabrielaIGLICA 12-13 OPEN 10T (MP)
10Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO 12-13 OPEN 10T (MP)
11Kisielewski JakubLipińska JuliaASTRA 12-13 OPEN 10T (MP)
12Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP 12-13 OPEN 10T (MP)
13Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA 12-13 OPEN 10T (MP)
14Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA 12-13 OPEN 10T (MP)
15Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA 12-13 OPEN 10T (MP)
16Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 12-13 OPEN 10T (MP)
17Demianiuk JanModrzejewska MariaCENTRUM TAŃCA 12-13 OPEN 10T (MP)
18Baran WiktorMleczak AnnaK-STUDIO 12-13 OPEN 10T (MP)
19Szewczykowski JakubSzelerska Magdalena AnnaAKADEMIA TAŃCA 12-13 OPEN 10T (MP)
20Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 12-13 OPEN 10T (MP)
1Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKuźnia Tańca 10-11 OPEN 8T (MP)
2Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO 10-11 OPEN 8T (MP)
3Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About Dance Studio - Szczecin 10-11 OPEN 8T (MP)
4Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA 10-11 OPEN 8T (MP)
5Olejarz KacperWiewiórka MartaST IMPRESJA Kęty 10-11 OPEN 8T (MP)
6Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP 10-11 OPEN 8T (MP)
7Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM 10-11 OPEN 8T (MP)
8Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin 10-11 OPEN 8T (MP)
9Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY 10-11 OPEN 8T (MP)
10Gumiński PatrykKośnik LenaWIKA 10-11 OPEN 8T (MP)
11Simonides AlexJekel MajaAll About Dance Studio - Szczecin 10-11 OPEN 8T (MP)
12Otręba MateuszPiur MajaST DOBROWOLSCY 10-11 OPEN 8T (MP)
13Skwarnicki PiotrGóral GabrielaIMPERIA 10-11 OPEN 8T (MP)
14Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA 10-11 OPEN 8T (MP)
15Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 10-11 OPEN 8T (MP)
16Srebrzyński MateuszKozłowska LenaKuźnia Tańca 10-11 OPEN 8T (MP)