!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
CeA Spring (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:

























1Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE 16-18 C LA
2Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES 16-18 C LA
3Słomka MaciejSioła OliwiaMCT 16-18 C LA
4Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE 16-18 C LA
5Goch ŁukaszMilewska AnnaSTTS 16-18 C LA
6Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 16-18 C LA
7Mucha PawełFatyga AgataIMPERIA 16-18 C LA
8Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 16-18 C LA
9Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik JagodaDŻET 16-18 C LA
10Furmańczyk JakubArczewska ZofiaETIUDA 16-18 C LA
11Kijak KonradMolendowska NikolaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
12Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION 16-18 C LA
13Byrski MaciejBury AgataNOWY STYL 16-18 C LA
14Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 16-18 C LA
1Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C ST
2Ryz MichałBaranowska AnnaIMPERIA 16-18 C ST
3Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 16-18 C ST
4Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 C ST
5Jędrycha DamianZaworska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
6Goch ŁukaszMilewska AnnaSTTS 16-18 C ST
7Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 C ST
1Sroka MaciejSzylar JoannaBAWINEK 16-18 D LA
2Górecki JędrzejRomaniewska NataliaBAWINEK 16-18 D LA
3Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 D LA
4Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D LA
5Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA 16-18 D LA
6Mirek StanisławRuiz Vidales KlaraMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D LA
7Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE 16-18 D LA
7Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION 16-18 D LA
9Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 16-18 D LA
10Kaźmierczak PiotrMasiak AleksandraDancebook Warszawa 16-18 D LA
11Brocławik DamianBaum NataliaAKSEL 16-18 D LA
11Ryz MichałBaranowska AnnaIMPERIA 16-18 D LA
13Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE 16-18 D LA
14Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 D LA
1Grzesiowski IgorRaczkiewicz JuliaNOWY STYL 16-18 D ST
2Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 16-18 D ST
3Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE 16-18 D ST
4Górecki JędrzejRomaniewska NataliaBAWINEK 16-18 D ST
5Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE 16-18 D ST
6Perłak FilipPobidyńska MartynaMDANCE 16-18 D ST
7Byrski MaciejBury AgataNOWY STYL 16-18 D ST
8Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA 16-18 D ST
9Pielka KrzysztofSokotun IvanaAKCENT - Będzin 16-18 D ST
10Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION 16-18 D ST
11Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D ST
12Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION 16-18 D ST
13Jaśkiewicz KrzysztofJarosz JuliaSzT eMiKa 16-18 D ST
14Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 D ST
15Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 D ST
1Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA 16-18 E LA
2Jankowicz JakubMikołajczyk MagdalenaKuźnia Tańca 16-18 E LA
3Mikołajczyk KonradFaroń MajaNOWY STYL 16-18 E LA
4Łobos DominikOszywa RozaliaGASIEK 16-18 E LA
5Socha Oskar JanNiziurska JuliaEVOLUTION 16-18 E LA
6Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE 16-18 E LA
7Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 E LA
8Janczy KacperPłaneta AleksandraSAMBA 16-18 E LA
9Banasik KarolMagdziarz ZuzannaRESPECT DANCE 16-18 E LA
10Taborek AdamRachwał JessicaMARENGO 16-18 E LA
11Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 E LA
1Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA 16-18 E ST
2Socha Oskar JanNiziurska JuliaEVOLUTION 16-18 E ST
3Mikołajczyk KonradFaroń MajaNOWY STYL 16-18 E ST
4Brocławik DamianBaum NataliaAKSEL 16-18 E ST
5Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE 16-18 E ST
6Banasik KarolMagdziarz ZuzannaRESPECT DANCE 16-18 E ST
7Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim 16-18 E ST
8Baran BogusławZiemiańska MagdalenaSEMPRE 16-18 E ST
9Krawczyk TomaszLelek MariaBAWINEK 16-18 E ST
10Janczy KacperPłaneta AleksandraSAMBA 16-18 E ST
1Dziamba KrzysztofNowak ElizaGRACJA 16-18 F LA
2Piotrowski MaciejZbylut LauraSWING 16-18 F LA
3Nowak Bartłomiej KacperZymuła Anna MariaBAWINEK 16-18 F LA
4Kawałek MichałNowotny AleksandraSEMPRE 16-18 F LA
5Chlebus AdamPolak ZuzannaSWING 16-18 F LA
6Owczarek JakubRóżańska WeronikaETIUDA 16-18 F LA
7Wajda FilipBąk OliwiaLATINO 16-18 F LA
1Dziamba KrzysztofNowak ElizaGRACJA 16-18 F ST
2Kawałek MichałNowotny AleksandraSEMPRE 16-18 F ST
3Dobosz BartłomiejTompalska DominikaBAWINEK 16-18 F ST
4Piotrowski MaciejZbylut LauraSWING 16-18 F ST
5Chlebus AdamPolak ZuzannaSWING 16-18 F ST
6Wajda FilipBąk OliwiaLATINO 16-18 F ST
1Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA 14-15 C LA
2Farbaniec MaciejTatrzańska NataliaK-STUDIO 14-15 C LA
3Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP 14-15 C LA
4Bilnik WojciechBilnik EwaRÓŻA 14-15 C LA
5Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 14-15 C LA
6Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 14-15 C LA
7Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE 14-15 C LA
1Farbaniec MaciejTatrzańska NataliaK-STUDIO 14-15 C ST
2Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP 14-15 C ST
3Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA 14-15 C ST
4Bilnik WojciechBilnik EwaRÓŻA 14-15 C ST
5Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO 14-15 C ST
6Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 14-15 C ST
7Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE 14-15 C ST
8Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 14-15 C ST
9Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 14-15 C ST
10Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 C ST
1Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO 14-15 D LA
2Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
3Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA 14-15 D LA
4Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 14-15 D LA
5Budzik TomaszŁabno ZuzannaKLASA 14-15 D LA
6Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE 14-15 D LA
7Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO 14-15 D LA
8Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
1Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
2Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 14-15 D ST
3Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE 14-15 D ST
4Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Warszawa 14-15 D ST
5Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA 14-15 D ST
6Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO 14-15 D ST
7Budzik TomaszŁabno ZuzannaKLASA 14-15 D ST
8Babula KacperMinorczyk EritaGALA 14-15 D ST
8Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY 14-15 D ST
1Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa 14-15 E 8T
2Babiak PawełJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
3Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO 14-15 E 8T
4Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA 14-15 E 8T
5Putaj MateuszSzramik JuliaPERFECT DANCE 14-15 E 8T
6Hurko MarcelKopiec OliwiaETIUDA 14-15 E 8T
1Lupa MichałJarczyk AleksandraMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 F 6T
2Kubies JanBrzozowska NadiaMARENGO 14-15 F 6T
3Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE 14-15 F 6T
4Rękas MichałSulewska IwonaSAMBA 14-15 F 6T
5Ryczek Piasecki DominikMachowska ZuzannaSzT eMiKa 14-15 F 6T
6Trzciński DominikJuśkiewicz ZuzannaZORBA 14-15 F 6T
7Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET 14-15 F 6T
1Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE 12-13 D LA
2Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA 12-13 D LA
3Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 12-13 D LA
4Kołodziej JulianBudzik ZofiaKLASA 12-13 D LA
1Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA 12-13 D ST
2Kołodziej JulianBudzik ZofiaKLASA 12-13 D ST
3Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 12-13 D ST
4Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE 12-13 D ST
1Kotkowski NikodemHoppe OrianaSUKCES 12-13 E 8T
2Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES 12-13 E 8T
3Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE 12-13 E 8T
4Górny MateuszFilipek EmiliaIMPERIA 12-13 E 8T
5Wychowaniak AdamGacek EwaAKADEMIA TAŃCA 12-13 E 8T
1Skrzyszewski SzymonNowara LenaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 12-13 F 6T
2Kogut WiktorMotyka KamilaLATIN DANCE 12-13 F 6T
3Samotii OrestRutkowska JagodaSTTS 12-13 F 6T
4Babiak MiłoszGłuszko MariaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
1Kopczak AdrianKustra MajaK-STUDIO 12-13 G 6T
1Vysotskyi IlliaKramer ZuzannaNOWY STYL 12-13 G 6T
2Paszek AdamGugała PolaEVOLUTION 12-13 G 6T
2Bednarz JanKozioł LenaSAMBA 12-13 G 6T
3Kraska KsaweryMomot LenaAkademia Tańca 12-13 G 6T
3Myciński AlexGumula BarbaraEVOLUTION 12-13 G 6T
3Ziaja FabianScriven AleksandraAKSEL 12-13 G 6T
3Łabędź TomaszWąs AlicjaKS M-TEAM 12-13 G 6T
1Chmiel PiotrSłoma PatrycjaJUST DANCE 12-13 H 4T
1Limanowski OliwierHrebik BarbaraSzT eMiKa 12-13 H 4T
1Tomczyk MateuszWalska JuliaSAMBA 12-13 H 4T
2Kowalczyk DawidŻak ZuzannaST DOBROWOLSCY 12-13 H 4T
2Osuch KrzysztofWach IwonaPERFECT DANCE 12-13 H 4T
2Łukaski MikołajMatla LenaRESPECT DANCE 12-13 H 4T
1Augustyniak KrystianUjma MartaZAMEK 10-11 E 6T
2Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA 10-11 E 6T
3Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO 10-11 E 6T
4Kuśnierz MichałKordula KajaJUST DANCE 10-11 E 6T
1Sierak DanielPyzik WiktoriaLATIN DANCE 10-11 G 6T
2Wiśniewski DawidMotak OliwiaKLASA 10-11 G 6T
3Badora JakubSiwek CelinaZORBA 10-11 G 6T
1Adamczyk FilipAdamczyk EmiliaLATIN DANCE 10-11 H 4T
1Bogobowicz BłażejLipka KarolinaLORDANCE 10-11 H 4T
1Czarnik DominikPachacz KarolinaKLASA 10-11 H 4T
1Grochmal JanFilipowicz AleksandraPLĄS 10-11 H 4T
1Kamiński SebastianBarnaś AnnaKLASA 10-11 H 4T
1Kuś BartłomiejMichalska UrszulaSTTS 10-11 H 4T
1Mandrysz BartoszKarasińska MilenaRONDO 10-11 H 4T
1Skóra OskarKorczak NikolaGALA 10-11 H 4T
2Róg RonaldStrzałkowska JessicaEVOLUTION 10-11 H 4T
2Strzałkowski PatrickWoźniak GabrielaEVOLUTION 10-11 H 4T
2Tyl BartoszTurbak AlicjaKS M-TEAM 10-11 H 4T
2Wira IgorDeep MariaAkademia Tańca 10-11 H 4T
2Łabędź AndrzejSztaba PatrycjaKS M-TEAM 10-11 H 4T
2Antosz DominikChomicz AleksandraALEX 10-11 H 4T
1Goralczyk MarcelBogobowicz NataliaLORDANCE 8-9 H 4T
1Chwała HubertDuda AureliaJUST DANCE 8-9 H 4T
2Ptak TomaszKusia ElizaEVOLUTION 8-9 H 4T