!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskim (PTT)
Lublin
Filtruj:
Kategorie:




























1Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 B LA
2Majewski AntonKrysa AleksandraRYTM 16-18 B LA
3Kacprzak KacperLorkowska KingaDancers United 16-18 B LA
4Gordillo DiegoSzymczyk KamilaDancers United 16-18 B LA
5Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 16-18 B LA
6Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE 16-18 B LA
7Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 16-18 B LA
8Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 16-18 B LA
9Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 B LA
9Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 16-18 B LA
1Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
2Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE 16-18 B ST
3Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 B ST
4Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 16-18 B ST
5Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 16-18 B ST
6Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE 16-18 B ST
7Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 16-18 B ST
1Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
2Pawłowski KornelKajdaszuk PaulinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
3Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 16-18 C LA
4Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE 16-18 C LA
5Widz BartłomiejGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 C LA
6Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 C LA
7Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK 16-18 C LA
8Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 C LA
9Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaDRAGON'S DANCE Warszawa 16-18 C LA
10Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT 16-18 C LA
1Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK 16-18 C ST
2Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 16-18 C ST
3Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 16-18 C ST
4Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT 16-18 C ST
5Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaDRAGON'S DANCE Warszawa 16-18 C ST
1Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK 16-18 D LA
2Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM 16-18 D LA
3Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP 16-18 D LA
4Grzegorczyk DariuszRusinek PatrycjaZAMEK 16-18 D LA
5Pospieszyński PawełKlimczewska ZofiaSTART 16-18 D LA
6Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION 16-18 D LA
1Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT 16-18 D ST
2Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA 16-18 D ST
3Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP 16-18 D ST
4Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM 16-18 D ST
5Pospieszyński PawełKlimczewska ZofiaSTART 16-18 D ST
6Olewiński DominikRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION 16-18 D ST
7Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION 16-18 D ST
7Widz BartłomiejGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 D ST
9Grzegorczyk DariuszRusinek PatrycjaZAMEK 16-18 D ST
9Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 D ST
11Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 D ST
1Przybyła SzymonWawrzykowska AleksandraZAMEK 16-18 E LA
2Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM 16-18 E LA
3Pańko GabrielGaweł KarolinaGOLDEN DANCE 16-18 E LA
4Bojakowski TomaszSzczukiewicz AlicjaZAMEK 16-18 E LA
5Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM 16-18 E LA
6Chmykhalo RuslanRudnicka NataliaBALLROOM 16-18 E LA
1Przybyła SzymonWawrzykowska AleksandraZAMEK 16-18 E ST
2Pańko GabrielGaweł KarolinaGOLDEN DANCE 16-18 E ST
3Chmykhalo RuslanRudnicka NataliaBALLROOM 16-18 E ST
4Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM 16-18 E ST
5Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM 16-18 E ST
6Poślad JanMandelska MajaS.T. Krystian Krzemiński 16-18 E ST
1Ciryt AdrianDargiel KlaudiaIMPULS 16-18 F LA
2Wiśniewski BartoszCieślak GabrielaBALLROOM 16-18 F LA
3Dec TymoteuszWolanin KatarzynaIMPULS 16-18 F LA
1Wiśniewski BartoszCieślak GabrielaBALLROOM 16-18 F ST
2Dec TymoteuszWolanin KatarzynaIMPULS 16-18 F ST
1Biały MichałMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
2Traczyk KacperKobyłecka MartynaAkademia Tańca 14-15 D LA
3Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA 14-15 D LA
4Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART 14-15 D LA
5Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK 14-15 D LA
6Świderski SzymonBrogowska EmiliaBALLROOM 14-15 D LA
7Mróz RafałGzik HannaJUMP 14-15 D LA
8Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM 14-15 D LA
9Babiak PawełJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
9Wojciechowski KacperKolińska SylwiaDRAGON'S DANCE Warszawa 14-15 D LA
1Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA 14-15 D ST
2Babiak PawełJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
3Sala MateuszMieszkowicz AnnaGALA 14-15 D ST
4Biały MichałMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
5Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA 14-15 D ST
6Mróz RafałGzik HannaJUMP 14-15 D ST
7Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 14-15 D ST
8Wojciechowski KacperKolińska SylwiaDRAGON'S DANCE Warszawa 14-15 D ST
8Świderski SzymonBrogowska EmiliaBALLROOM 14-15 D ST
10Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK 14-15 D ST
11Traczyk KacperKobyłecka MartynaAkademia Tańca 14-15 D ST
12Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART 14-15 D ST
1Szewczykowski JakubSoja UrszulaDRAGON'S DANCE Warszawa 14-15 E 8T
2Szymborski MichałGórecka NataliaCREATIVE DANCE - Warszawa 14-15 E 8T
3Szabat JakubChudy KarolinaJUMP 14-15 E 8T
4Schab ŁukaszKopiec OliwiaEMOTION 14-15 E 8T
5Zając MieszkoRegulska MartynaEMOTION 14-15 E 8T
6Luchowski KacperTatara MariaTAKT 14-15 E 8T
1Goszko MichałGoszko MagdalenaBALLROOM 14-15 F 6T
2Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW 14-15 F 6T
3Baran BłażejSzafraniec JudytaTOP - ART 14-15 F 6T
4Jakubiak AntoniWojciechowska MonikaFANTAN - Kraśnik 14-15 F 6T
5Barczyński MateuszMordel JuliaLIDER 14-15 F 6T
6Sędłak SzymonJeleń MajaTOP - ART 14-15 F 6T
7Wardak MaksymilianMichalczewska MajaFANTAN - Kraśnik 14-15 F 6T
8Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz KarinaBALLROOM 14-15 F 6T
9Czerwiński MichałDuda AleksandraFANTAN - Kraśnik 14-15 F 6T
1Poliszuk MarcinGacka LenaMYKA 14-15 G 6T
2Metera TomaszJałocha OliwiaUKS KORDASZEWSCY 14-15 G 6T
1Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 12-13 D LA
2Ksybek MateuszKułakowska NicolaSTART 12-13 D LA
3Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 12-13 D LA
4Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA 12-13 D LA
5Trzaskowski AleksanderCichosz HannaFAST-STEP 12-13 D LA
6Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA 12-13 D LA
7Szymborski JakubPietruk SabinaCREATIVE DANCE - Warszawa 12-13 D LA
1Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA 12-13 D ST
2Szymborski JakubPietruk SabinaCREATIVE DANCE - Warszawa 12-13 D ST
3Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA 12-13 D ST
4Trzaskowski AleksanderCichosz HannaFAST-STEP 12-13 D ST
5Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 12-13 D ST
6Ksybek MateuszKułakowska NicolaSTART 12-13 D ST
7Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 12-13 D ST
1Batóg OliwierZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS 12-13 E 8T
2Kuchta BartoszŁadnowska MajaMYKA 12-13 E 8T
3Pogorzelski KrzysztofWróblewska NadiaPOLISH CLUB 12-13 E 8T
4Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW 12-13 E 8T
5Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION 12-13 E 8T
6Świderski MateuszSzwed LenaBALLROOM 12-13 E 8T
7Habza MichałZdybel ZuzannaTOP - ART 12-13 E 8T
8Pogrebniak SzymonSkrzypczak NicolaRYTM 12-13 E 8T
9Wychowaniak AdamGacek EwaDRAGON'S DANCE Warszawa 12-13 E 8T
1Czarnecki MarcelBuczyńska DominikaDCS BRWINÓW 12-13 F 6T
2Lejzak FilipStrzelec NataliaRESPECT DANCE 12-13 F 6T
3Kiciński KamilHerc KlaudiaMYKA 12-13 F 6T
4Furtak MaksymilianGałan GabrielaZAMEK 12-13 F 6T
5Chwedoruk JanTymoszuk KarolinaISKRA 12-13 F 6T
6Krakowiak MichałPopelyukh AgataFLASH - Grodzisk Mazowiecki 12-13 F 6T
7Smoliński WiktorMarek JuliaLIDER 12-13 F 6T
1Harabin MiłoszOlczyk MajaAkademia Tańca 12-13 G 6T
1Jagielski IgorŁyś ZofiaMYKA 12-13 G 6T
1Petrykowski AdrianRzepa MilenaMYKA 12-13 G 6T
2Florek MaksymilianSapińska MartaBALANS 12-13 G 6T
2Szcześniak KamilSzarzyńska HannaMYKA 12-13 G 6T
3Łukaski MikołajMatla LenaRESPECT DANCE 12-13 G 6T
3Makuch PatrykStanicka LilianaMYKA 12-13 G 6T
3Nowosad JuliuszSzcześniak AlexandraMYKA 12-13 G 6T
3Samek JakubSzewc NataliaRYTM 12-13 G 6T
1Gwarecki AlanDorosz OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska 10-11 F 6T
2Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO 10-11 F 6T
3Rozpotyński AleksanderDejneka JuliaDANCE POINT - Biała Podlaska 10-11 F 6T
4Kwiatosz MarcelWolińska NikolaAkademia Tańca PLESKOT - Świdnik 10-11 F 6T
5Antos MiłoszFilipiuk NataliaMYKA 10-11 F 6T
1Fabisiak FilipKowalczyk LenaEMOTION 10-11 G 6T
1Mianowski AleksanderWójcicka DianaUKS KORDASZEWSCY 10-11 G 6T
2Dziekanowski MichałNiekłań MariaBALANS 10-11 G 6T
2Wasilewski WojciechSosnowska ZuzannaUKS KORDASZEWSCY 10-11 G 6T
3Chrząstowski JanMikus WiktoriaEMOTION 10-11 G 6T
3Janicka AnnaTokarski AleksanderDANCE POINT - Biała Podlaska 10-11 G 6T
3Smoliński KarolBarczyńska MajaLIDER 10-11 G 6T
3Byszuk DawidGwarecka OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska 10-11 G 6T
1Matusiak MaciejKrasowska MajaSAMBA 10-11 H 4T
1Myszka JakubGiermasińska AlicjaSAMBA 10-11 H 4T
1Kogut SzymonWryk MariaSAMBA 10-11 H 4T
2Jeleń RadosławChmiel ZofiaTOP - ART 10-11 H 4T
2Woźniak MaciejPółtorak RozaliaRESPECT DANCE 10-11 H 4T
2Żak RadosławRębisz EmiliaSAMBA 10-11 H 4T
1Siedlanowski DanielSemeryło BlankaDANCE POINT - Biała Podlaska 8-9 F 6T
2Zawistowski MarcelŚwiętochowska AdriannaFAST-STEP 8-9 F 6T
3Jakubczak DamianOstrowska MichalinaTOP - ART 8-9 F 6T
4Brożyna FranciszekRzadkowska WeronikaAkademia Tańca 8-9 F 6T
5Kłapeć JanStępniak AleksandraZAMEK 8-9 F 6T
6Łazorczyk KrzysztofDuda AmeliaLIDER 8-9 F 6T
1Gałązka IgorGwardys KlaudiaFAST-STEP 8-9 G 6T
2Sidor MikołajKozłowska KamilaLIDER 8-9 G 6T
3Kuryło OskarFranczak LenaTOP - ART 8-9 G 6T
3Ptak IgorOlczyk HanaAkademia Tańca 8-9 G 6T
1Barszczowski AntoniRejak MartynaBALANS 8-9 H 4T
2Mizura DawidWasilewska GabrielaLIDER 8-9 H 4T
1Piątek FranciszekRzadkowska LilianaAkademia Tańca Do 7 H 4T
1Łazorczyk MichałKowalska AdrianaLIDER Do 7 H 4T
2Banach FilipJeleń AylaTOP - ART Do 7 H 4T
2Pizoń FilipChmiel AleksandraTOP - ART Do 7 H 4T