!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego (PTT)
Hala Widowiskowo – Sportowa Zespołu Szkół w Oleśnie
Filtruj:
Kategorie:



























1Glanert LudwikGlanert KarolinaGOLD DANCE UTW Senior III F LA
2Wesołowski RyszardNiemiec MałgorzataGOLD DANCE UTW Senior III F LA
1Wesołowski RyszardNiemiec MałgorzataGOLD DANCE UTW Senior III F ST
2Glanert LudwikGlanert KarolinaGOLD DANCE UTW Senior III F ST
1Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska IwonaFINEZJA Senior II F LA
2Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior II F LA
3Rutowski PiotrRutowska AnnaIMPULS Senior II F LA
1Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior II F ST
2Rutowski PiotrRutowska AnnaIMPULS Senior II F ST
3Mazur AndrzejChwist-Mazur AleksandraMARENGO Senior II F ST
1Rapacz SzymonRapacz KarinaDANCE TEAM Senior I F LA
1Rapacz SzymonRapacz KarinaDANCE TEAM Senior I F ST
1Nawrat ArturWięcław MonikaMASTER DANCE 16-18 A LA
1Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 A ST
2Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 A ST
3Jaruszewski DawidKainka WiktoriaMISTRAL 16-18 A ST
1Kot SzymonKudzielko ZuzannaIMPULS 16-18 B LA
2Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 B LA
3Piechota DominikŻółkiewska KatarzynaDANCE TEAM 16-18 B LA
4Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 B LA
5Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 B LA
6Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 B LA
7Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B LA
8Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO 16-18 B LA
9Kuśpiel MarcinPietranek MonikaFLAMENCO 16-18 B LA
1Jaruszewski DawidKainka WiktoriaMISTRAL 16-18 B ST
2Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 B ST
3Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 B ST
4Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B ST
5Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX 16-18 B ST
6Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B ST
7Olejnik BartoszZaklińska JoannaISKRA 16-18 B ST
8Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO 16-18 B ST
1Kubicz JakubBaryliszyn MariaMAESTRO 16-18 C LA
2Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS 16-18 C LA
3Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
4Mazur GrzegorzDobrakowska MajaBALLARE 16-18 C LA
5Busiek JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
1Piotrowski WojciechRasz NataliaCHAMPION TEAM 16-18 C ST
2Pikuła CezaryFurgała KarolinaAKCENT 16-18 C ST
3Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 C ST
4Mazur GrzegorzDobrakowska MajaBALLARE 16-18 C ST
5Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
6Olejnik OlafStelmach VictoriaIMPRESS 16-18 C ST
7Busiek JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
8Zychla SzymonZychla WiktoriaBARANOWSKIE ST 16-18 C ST
1Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 F LA
2Skowronek TobiaszKierat SylwiaRÓŻA 16-18 F LA
3Hojak OskarSkiba MagdalenaRETRO 16-18 F LA
1Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 F ST
2Skowronek TobiaszKierat SylwiaRÓŻA 16-18 F ST
3Hojak OskarSkiba MagdalenaRETRO 16-18 F ST
1Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM 14-15 C LA
2Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA 14-15 C LA
3Markiewicz JakubMaliszewska AgnieszkaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 C LA
4Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 C LA
5Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO 14-15 C LA
1Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA 14-15 C ST
2Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 14-15 C ST
3Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE 14-15 C ST
4Markiewicz JakubMaliszewska AgnieszkaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 C ST
5Papierok KrzysztofAdamczyk DagmaraDANCELOOK 14-15 C ST
6Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA 14-15 C ST
1Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA 14-15 D ST
2Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO 14-15 D ST
3Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO 14-15 D ST
1Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA 14-15 E 8T
2Damek GabrielGruszczyńska AleksandraCANTINERO 14-15 E 8T
3Musioł MichaelOstrowska SandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 14-15 E 8T
4Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN 14-15 E 8T
5Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA 14-15 E 8T
1Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 12-13 E 8T
2Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE TEAM 12-13 E 8T
3Cyran Juliusz KarolSosna AmeliaRONDO 12-13 E 8T
4Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 E 8T
5Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
6Pielka KrzysztofMargiel KamilaPERFECT 12-13 E 8T
7Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 12-13 E 8T
8Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 12-13 E 8T
9Krawiec MichałKupczyk EdytaSzkoła Tańca SPARTA 12-13 E 8T
10Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 12-13 E 8T
11Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM 12-13 E 8T
12Pszenica AntoniPanek MajaZORBA 12-13 E 8T
13Łuniewicz FranciszekĆwikła PaulaFALLAWAY 12-13 E 8T
14Suszek BłażejLipnicka PatrycjaZORBA 12-13 E 8T
15Mądry MateuszŁuczak NikolaAKTAN 12-13 E 8T
16Kaniak SzymonKaniak EmmaRÓŻA 12-13 E 8T
1Adrianowicz AdrianGawrońska AnnaA+S 12-13 G 6T
1Iwanowski KacperNawrot WiktoriaCHAMPION TEAM 12-13 G 6T
1Tazbir JakubMiśtal JuliaSUKCES 12-13 G 6T
2Frankowski PiotrPiekielna JuliaBolero 12-13 G 6T
2Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA 12-13 G 6T
2Pawelec WiktorKin ZofiaRONDO 12-13 G 6T
3Ćwieląg MateuszGlomb WiktoriaRÓŻA 12-13 G 6T
3Hurko MarcelGrygiel KarolinaETIUDA 12-13 G 6T
3Jeziorny KrzysztofBogdan WiktoriaETIUDA 12-13 G 6T
3Kimla MaksymBorecka KorneliaST DOBROWOLSCY 12-13 G 6T
3Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM 12-13 G 6T
3Smolarczyk FilipDobosz JuliaRYTM 12-13 G 6T
1Bagiński DamianMarut AnnaDIAMENT 12-13 H 4T
1Bartela MarcelDworacka KamilaRÓŻA 12-13 H 4T
1Czerniec KamilProksa HannaST Linestudio 12-13 H 4T
1Kubik FilipKryściak KamilaBARANOWSKIE ST 12-13 H 4T
1Popczyk BartłomiejPawelczyk AmeliaISKRA 12-13 H 4T
1Woźniak JakubJędras WiktoriaCHAMPION TEAM 12-13 H 4T
2Fabian RomanKabot WiktoriaRETRO 12-13 H 4T
2Ołubiec WiktoriaGawron ŁukaszDANCELOOK 12-13 H 4T
2Stasiak AdamLipińska JagodaBARANOWSKIE ST 12-13 H 4T
1Witoszek GrzegorzLeszczyńska NinaRYTM 10-11 E 6T
2Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO 10-11 E 6T
3Bernat FranciszekKocik AntoninaCANTINERO 10-11 E 6T
1Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO 10-11 G 6T
1Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
2Izydorski SzymonSkrzek RóżaSKYDANCE 10-11 G 6T
2Salicki OskarWłoch PaulinaISKRA 10-11 G 6T
3Rymarz PiotrDobrzyńska DariaRETRO 10-11 G 6T
3Szczepaniak PawełRygasiewicz PolaRONDO 10-11 G 6T
3Brol JakubKołomycew DariaZORBA 10-11 G 6T
3Krzywiński KacperSzweda MajaDANCELOOK 10-11 G 6T
1Gruszka BłażejKolendowicz PaulinaBARANOWSKIE ST 10-11 H 4T
1Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM 10-11 H 4T
1Ogrodnik SzymonKaniak StellaRÓŻA 10-11 H 4T
1Wywiał ErykOrdon OliwiaZORBA 10-11 H 4T
1Wójcik WojciechLerche MartynaRÓŻA 10-11 H 4T
2Bęben MikołajFrankowska NataliaBolero 10-11 H 4T
2Nowak KrzysztofWieczorek SaraDANCE TEAM 10-11 H 4T
2Sowa DominikKociok EmiliaDANCE TEAM 10-11 H 4T
2Trzciński DominikFoina BarbaraZORBA 10-11 H 4T
1Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE 8-9 G 6T
1Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM 8-9 G 6T
2Siwek SzymonMusialska NataszaBolero 8-9 G 6T
1Plaminiak AdamKrawczyk MilenaRÓŻA 8-9 H 4T
1Szczepaniak AleksanderKalwajtys NataliaRONDO 8-9 H 4T
2Świerc AlexJankowska JuliaDANCE TEAM 8-9 H 4T