!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś (PTT)
Żabno
Filtruj:
Kategorie:




















1Majewski AntonKrysa AleksandraRYTM 16-18 B LA
2Górski JanGałązka KatarzynaUKS KORDASZEWSCY 16-18 B LA
3Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE 16-18 B LA
4Huber JanStaszak KarolinaTAKT 16-18 B LA
5Kuś DawidJózefowska PatrycjaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
6Wojtasiewicz JacekWysocka JuliaAKCENT - Będzin 16-18 B LA
7Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 B LA
8Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa 16-18 B LA
9Matuszek GrzegorzIndyk AleksandraAKSEL 16-18 B LA
10Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE 16-18 B LA
11Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 B LA
12Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 B LA
12Nowosiad TomaszMartyna Oliwia LuizaIMPERIA 16-18 B LA
14Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 B LA
1Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE 16-18 B ST
2Skalski Paweł OlafDrabczyk KarolinaIMPERIA 16-18 B ST
3Huber JanStaszak KarolinaTAKT 16-18 B ST
4Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE 16-18 B ST
5Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa 16-18 B ST
6Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 B ST
7Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 B ST
1Ilnicki WojciechKlisz Patrycja4STEP 16-18 C LA
2Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES 16-18 C LA
3Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 16-18 C LA
4Słomka MaciejSioła OliwiaMCT 16-18 C LA
5Pyrek KarolBała IzabelaKLASA 16-18 C LA
6Mucha PawełFatyga AgataIMPERIA 16-18 C LA
7Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE 16-18 C LA
8Kijak KonradMolendowska NikolaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
9Sekuła MateuszZacharska EwaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
9Widz BartłomiejGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 C LA
11Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 16-18 C LA
12Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM 16-18 C LA
1Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 16-18 C ST
2Ryz MichałBaranowska AnnaIMPERIA 16-18 C ST
3Kumor BartłomiejSkręt AleksandraK-STUDIO 16-18 C ST
4Gajewski PatrykKapusta AlicjaBAWINEK 16-18 C ST
5Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE 16-18 C ST
6Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 C ST
7Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 16-18 C ST
1Farbaniec MaciejTatrzańska NataliaK-STUDIO 14-15 C LA
2Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA 14-15 C LA
3Kłos WojciechDrużga AmeliaFAST-STEP 14-15 C LA
4Jóźwicki MateuszGórniak AleksandraNOWY STYL 14-15 C LA
5Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP 14-15 C LA
6Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP 14-15 C LA
7Niedbała KacperMadej NadiaGALA 14-15 C LA
8Bilnik WojciechBilnik EwaRÓŻA 14-15 C LA
8Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 14-15 C LA
10Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET 14-15 C LA
11Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 14-15 C LA
1Farbaniec MaciejTatrzańska NataliaK-STUDIO 14-15 C ST
2Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 14-15 C ST
3Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP 14-15 C ST
4Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO 14-15 C ST
5Kłos WojciechDrużga AmeliaFAST-STEP 14-15 C ST
6Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA 14-15 C ST
7Bilnik WojciechBilnik EwaRÓŻA 14-15 C ST
8Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 14-15 C ST
9Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET 14-15 C ST
1Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D LA
2Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO 14-15 D LA
3Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 14-15 D LA
4Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO 14-15 D LA
5Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA 14-15 D LA
6Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE 14-15 D LA
7Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM 14-15 D LA
8Mróz RafałGzik HannaJUMP 14-15 D LA
9Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK 14-15 D LA
10Marcinkowski KrystianKmieć EmiliaLATINO 14-15 D LA
11Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO 14-15 D LA
1Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO 14-15 D ST
2Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA 14-15 D ST
3Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO 14-15 D ST
4Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE 14-15 D ST
5Mróz RafałGzik HannaJUMP 14-15 D ST
6Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK 14-15 D ST
7Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
7Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 14-15 D ST
9Marcinkowski KrystianKmieć EmiliaLATINO 14-15 D ST
10Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO 14-15 D ST
11Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM 14-15 D ST
1Putaj MateuszSzramik JuliaPERFECT DANCE 14-15 E 8T
2Grata NikodemLato NataliaAKSEL 14-15 E 8T
3Świderski SzymonBrogowska EmiliaBALLROOM 14-15 E 8T
4Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO 14-15 E 8T
5Szabat JakubJargiło JuliaJUMP 14-15 E 8T
6Nowak FilipPasterz EmiliaDŻET 14-15 E 8T
7Pępek JanMach JuliaGASIEK 14-15 E 8T
8Baran SzymonBukowska MalwinaMDANCE 14-15 E 8T
1Łyżwa FryderykCisło AdriannaPERFECT DANCE 14-15 F 6T
2Patoła WiktorPatoła MagdalenaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 F 6T
3Kędzior SebastianBielenda GabrielaAKSEL 14-15 F 6T
4Rękas MichałSulewska IwonaSAMBA 14-15 F 6T
5Załęski KarolKrężel MartynaLATINO 14-15 F 6T
6Nowak JakubBielaszka KlaudiaLATIN DANCE 14-15 F 6T
1Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES 12-13 E 8T
2Ludwig FilipBorek ElizaKuźnia Tańca 12-13 E 8T
3Nykiel FilipŁucarz EmiliaLATINO 12-13 E 8T
4Mikos BłażejGutej WeronikaLATINO 12-13 E 8T
5Pogrebniak SzymonSkrzypczak NicolaRYTM 12-13 E 8T
1Boiko MykytaHodór JuliaAKCENT - Będzin 12-13 F 6T
2Świderski MateuszSzwed LenaBALLROOM 12-13 F 6T
3Kuchta BartoszŁadnowska MajaMYKA 12-13 F 6T
4Kogut WiktorMotyka KamilaLATIN DANCE 12-13 F 6T
5Kula FranciszekŁucarz NataliaLATINO 12-13 F 6T
1Swoboda TomaszZiaja JulitaKLASA 12-13 G 6T
2Serafin TomaszKorczak KlaudiaGALA 12-13 G 6T
3Pakłos KrzysztofKosoń MajaKLASA 12-13 G 6T
1Zięba OskarZięba AmeliaELIDA 12-13 H 4T
1Sztorc KacperZałęska AmeliaLATINO 12-13 H 4T
2Węgrzyn CasperKrempa BarbaraELIDA 12-13 H 4T
1Skwarnicki PiotrLykhodid AnastasiiaIMPERIA 10-11 E 6T
2Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO 10-11 E 6T
3Wiertel MieszkoMianowana OliwiaZAMEK 10-11 E 6T
4Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA 10-11 E 6T
1Łach WojciechKrzyworączka AntoninaST FLASH DUO - Kraków 10-11 F 6T
2Wąchała ArkadiuszDzikowska DorotaGRACJA 10-11 F 6T
3Sierak DanielPyzik WiktoriaLATIN DANCE 10-11 F 6T
4Maziarz JakubKuter PatrycjaAKSEL 10-11 F 6T
1Słoma RafałPatkaniowska AnnaJUST DANCE 10-11 G 6T
2Adamczyk FilipAdamczyk EmiliaLATIN DANCE 10-11 G 6T
2Zdrzalik ErykSerek AleksandraKLASA 10-11 G 6T
3Ciąbor AdamLipowicz WiktoriaLATIN DANCE 10-11 G 6T
3Pochopień HubertPochopień LauraLATIN DANCE 10-11 G 6T
1Biskup GracjanChmiest AmeliaSUKCES 10-11 H 4T
1Cyrybał WiktorOręczak KamilaELIDA 10-11 H 4T
1Gracz BłażejAntoń KamilaGALA 10-11 H 4T
1Kamiński SebastianBarnaś AnnaKLASA 10-11 H 4T
1Skóra OskarKorczak NikolaGALA 10-11 H 4T
2Gereło PiotrGereło NikolaELIDA 10-11 H 4T
2Niewola BartoszKot IzabelaSzT eMiKa 10-11 H 4T
2Warzecha MaksymilianMorąg MilenaSzT eMiKa 10-11 H 4T
1Drechny HubertKabat ZuzannaKLASA 8-9 H 4T
1Herduś KarolMieluch JoannaKLASA 8-9 H 4T
2Chwała HubertDuda AureliaJUST DANCE 8-9 H 4T