!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa (PTT)
Łańcut
Filtruj:
Kategorie:






















1Cygan JakubKuźniar DariaAKSEL 16-18 B LA
2Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA 16-18 B LA
3Węklar MiłoszJurczak AnnaGRACJA 16-18 B LA
4Hull AndrzejKucharczyk BarbaraIDEA 16-18 B LA
5Wdowiak HubertGlica MilenaSAMBA 16-18 B LA
6Rydz RafałPalak NataliaLIDER 16-18 B LA
7Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL 16-18 B LA
8Jucha JakubFalda KarinaGOLDEN DANCE 16-18 B LA
9Tylec MikołajBaszczowska Anna--- 16-18 B LA
10Kwaśny ArkadiuszKwaśny SaraGOLDEN DANCE 16-18 B LA
10Rozborski DominikTraciak OliwiaDŻET 16-18 B LA
12Sączawa MateuszJurewicz MonikaDŻET 16-18 B LA
13Chwajta BartłomiejPreisner JagienkaGASIEK 16-18 B LA
1Nazaruk MichałMorbitzer Justyna--- 16-18 B ST
2Dobrowolski DominikUrman MonikaAKSEL 16-18 B ST
3Chuchro SzymonPijar KarolinaZŁOTA PARA 16-18 B ST
4Chwajta BartłomiejPreisner JagienkaGASIEK 16-18 B ST
5Węklar MiłoszJurczak AnnaGRACJA 16-18 B ST
6Kudra MichałPijar BeataZŁOTA PARA 16-18 B ST
7Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 B ST
7Rozborski DominikTraciak OliwiaDŻET 16-18 B ST
9Wdowiak HubertGlica MilenaSAMBA 16-18 B ST
10Jasiewicz KarolWilk KlaudiaAKSEL 16-18 B ST
11Jucha JakubFalda KarinaGOLDEN DANCE 16-18 B ST
1Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA 16-18 C LA
2Kutyła RadosławStępniowska NataliaJUST DANCE 16-18 C LA
3Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 16-18 C LA
4Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA 16-18 C LA
5Głowacki RafałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL 16-18 C LA
6Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK 16-18 C LA
7Skalski Paweł OlafMałek FaustynaDŻET 16-18 C LA
8Pająk MichałChodoła AlicjaSAMBA 16-18 C LA
9Sendecki AdamStrzałka WeronikaTAKT 16-18 C LA
1Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO 16-18 C ST
2Rokosz AdrianKot NataszaAKSEL 16-18 C ST
3Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA 16-18 C ST
4Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA 16-18 C ST
5Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK 16-18 C ST
6Datoń JakubBieda GabrielaTHOMAS DANCE 16-18 C ST
7Kawęcki BartłomiejTarkowska WeronikaSAMBA 16-18 C ST
8Czerw MaciejStarońska MagdalenaIMPULS 16-18 C ST
9Sączawa MateuszJurewicz MonikaDŻET 16-18 C ST
9Skalski Paweł OlafMałek FaustynaDŻET 16-18 C ST
11Pająk MichałChodoła AlicjaSAMBA 16-18 C ST
12Kwaśny ArkadiuszKwaśny SaraGOLDEN DANCE 16-18 C ST
13Soboń BartłomiejTarajko NinaMYKA 16-18 C ST
14Sendecki AdamStrzałka WeronikaTAKT 16-18 C ST
1Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
2Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
3Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
4Soboń BartłomiejTarajko NinaMYKA 16-18 D LA
5Sebzda SławomirMadera HelenaSIGNUM DANCE 16-18 D LA
6Chorzępa WiktorBać AnnaGASIEK 16-18 D LA
7Nenutil MaciejBuś DominikaSAMBA 16-18 D LA
7Łygas JakubDrabik GabrielaSAMBA 16-18 D LA
9Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D LA
10Wójcik MichałMichta WiktoriaSAMBA 16-18 D LA
11Stadnik KacperSabat OliwiaTAKT 16-18 D LA
1Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 16-18 D ST
2Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
3Chorzępa WiktorBać AnnaGASIEK 16-18 D ST
4Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
5Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D ST
6Łygas JakubDrabik GabrielaSAMBA 16-18 D ST
7Sebzda SławomirMadera HelenaSIGNUM DANCE 16-18 D ST
8Nenutil MaciejBuś DominikaSAMBA 16-18 D ST
9Cacała RadosławHodor WiktoriaZŁOTA PARA 16-18 D ST
10Wójcik MichałMichta WiktoriaSAMBA 16-18 D ST
11Stadnik KacperSabat OliwiaTAKT 16-18 D ST
1Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK 14-15 C LA
2Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA 14-15 C LA
3Kaczor WojciechKaczor AgnieszkaGASIEK 14-15 C LA
4Cichoń FilipStachura WeronikaELIDA 14-15 C LA
5Skrobot PrzemysławCygan KingaKLASA 14-15 C LA
6Urbański JakubWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 14-15 C LA
1Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA 14-15 C ST
2Kaczor WojciechKaczor AgnieszkaGASIEK 14-15 C ST
3Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET 14-15 C ST
4Urbański JakubWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 14-15 C ST
5Skrobot PrzemysławCygan KingaKLASA 14-15 C ST
1Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET 14-15 D LA
2Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET TEAM 14-15 D LA
3Roman JakubDorycka DominikaFANTAZJA 14-15 D LA
4Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 14-15 D LA
5Tur SewerynChyła AleksandraMERENGUE 14-15 D LA
6Niedźwiedź JakubTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
7Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL 14-15 D LA
8Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 14-15 D LA
9Mazur MiłoszSynoś DianaDŻET 14-15 D LA
10Dziadosz KacperPelczar WeronikaGRACJA 14-15 D LA
1Roman JakubDorycka DominikaFANTAZJA 14-15 D ST
2Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 14-15 D ST
3Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 14-15 D ST
4Tur SewerynChyła AleksandraMERENGUE 14-15 D ST
5Dziadosz KacperPelczar WeronikaGRACJA 14-15 D ST
6Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA 14-15 D ST
7Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET TEAM 14-15 D ST
8Mazur MiłoszSynoś DianaDŻET 14-15 D ST
8Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL 14-15 D ST
10Niedźwiedź JakubTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
11Chuchro WojciechŻymuła WeronikaZŁOTA PARA 14-15 D ST
1Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 12-13 D LA
2Rybka KonradSosińska JuliaTAKT 12-13 D LA
3Gniewek BartoszLubińska KatarzynaGASIEK 12-13 D LA
4Jarosz JanHudzik HannaGRACJA 12-13 D LA
5Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK 12-13 D LA
6Majcher KacperDejko WiktoriaCHOCHLIK 12-13 D LA
7Rojowiec KrzysztofPawełek GabrielaGASIEK 12-13 D LA
8Jasiński KarolKulpa DomninikaADEEM 12-13 D LA
9Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE 12-13 D LA
1Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 12-13 D ST
2Majcher KacperDejko WiktoriaCHOCHLIK 12-13 D ST
3Buszek AleksanderBuszek AnnaZŁOTA PARA 12-13 D ST
4Rybka KonradSosińska JuliaTAKT 12-13 D ST
5Gniewek BartoszLubińska KatarzynaGASIEK 12-13 D ST
6Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK 12-13 D ST
7Jarosz JanHudzik HannaGRACJA 12-13 D ST
7Rojowiec KrzysztofPawełek GabrielaGASIEK 12-13 D ST
9Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE 12-13 D ST
9Kijowski CezaryFarbaniec EmiliaGRACJA 12-13 D ST
11Jasiński KarolKulpa DomninikaADEEM 12-13 D ST
1Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 12-13 E 8T
2Krochmal FilipNowak ZuzannaKICK 12-13 E 8T
3Rałowski MiłoszKubas WeronikaGASIEK 12-13 E 8T
4Mazur BartoszTotoń KamilaTAKT 12-13 E 8T
5Dygoń MikołajKot MajaCIEŚLAK 12-13 E 8T
6Mierzwa OskarMytkoś OliwiaZŁOTA PARA 12-13 E 8T
7Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
8Kłoda KacperBara OliwiaTAKT 12-13 E 8T
9Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
10Socha AdamDudek WiktoriaGRACJA 12-13 E 8T
10Szewc MichałMazurkiewicz KatarzynaSAMBA 12-13 E 8T
12Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA 12-13 E 8T
13Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
14Jaśkiewicz KrzysztofHabel AleksandraKLASA 12-13 E 8T
14Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA 12-13 E 8T
14Harłacz JakubStochła WeronikaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
1Wijas JakubPosłowska JagodaKICK 12-13 F 6T
2Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 12-13 F 6T
3Brożyna KamilKrasoń KlaudiaSAMBA 12-13 F 6T
4Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE 12-13 F 6T
5Kuc DawidGawor JowitaTHOMAS DANCE 12-13 F 6T
6Złamaniec RafałŚwierk WiktoriaAKSEL 12-13 F 6T
7Łobos DominikDrozd WeronikaSHOW DANCE 12-13 F 6T
8Wochlik DominikOkrojek NataliaESKADRA 12-13 F 6T
9Krupa PiotrRżany AleksandraELIDA 12-13 F 6T
10Olchowy PawełGałęza MartynaA-Z 12-13 F 6T
10Put MaciejTobjasz WiktoriaTHOMAS DANCE 12-13 F 6T
12Garko KamilGrucela MajaAKSEL 12-13 F 6T
13Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z 12-13 F 6T
13Kłos PrzemysławOsmala NataliaSAMBA 12-13 F 6T
15Kiszka MikołajPituch PolaJUMP 12-13 F 6T
16Płodzień AdrianSaja OliwiaSAMBA 12-13 F 6T
1Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 12-13 G 4T
2Gajdka WiktorSterniczuk GabrielaESKADRA 12-13 G 4T
2Soboń BartoszKłucjasz MajaESKADRA 12-13 G 4T
3Grącki ArturWnuk-Janusz NikolaAKSEL 12-13 G 4T
3Płoch KamilKidacka PatrycjaAKSEL 12-13 G 4T
1Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE 10-11 E 6T
2Mazur PiotrKubas SandraGASIEK 10-11 E 6T
3Barłoga KajetanRyś WiktoriaAKSEL 10-11 E 6T
4Pięciak OliwierMarszałek MartynaGRACJA 10-11 E 6T
5Babiak PawełKomorek AleksandraGOLDEN DANCE 10-11 E 6T
6Biały MichałGaweł KarolinaGOLDEN DANCE 10-11 E 6T
7Socha JarosławLasek AleksandraGRACJA 10-11 E 6T
1Ruszel TymoteuszRogoziewicz NadiaGASIEK 10-11 F 6T
2Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 10-11 F 6T
3Wołczański MichałPelczar EmiliaGRACJA 10-11 F 6T
4Mruk ArkadiuszSzczerba AnielaSTARDANCE 10-11 F 6T
5Konczewski KacperKokocińska AmeliaGASIEK 10-11 F 6T
6Zydroń SzymonPopiołek JuliaKLASA 10-11 F 6T
7Wróbel WiktorBrzegowy ZofiaKLASA 10-11 F 6T
8Chruściel MateuszBatko MartynaKLASA 10-11 F 6T
8Kwaśniewski KrzysztofPaszkiewicz PatrycjaAKSEL 10-11 F 6T
10Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 10-11 F 6T
11Mądry WiktorJanusz OliwiaGALA 10-11 F 6T
12Stącel JakubJemioła Antonina MiraAKSEL 10-11 F 6T
1Gędłek DawidKołodziej MartaSUKCES 10-11 G 4T
1Kuźniar IgorGaweł ZuzannaGASIEK 10-11 G 4T
1Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 10-11 G 4T
2Klimek MaksymilianPłachta AnielaTHOMAS DANCE 10-11 G 4T
2Miłkoś BartłomiejBarszcz ŁucjaKLASA 10-11 G 4T
2Sitarz KarolPopiel MartynaGRACJA 10-11 G 4T
3Kotowski GracjanSochacka HannaSHOW DANCE 10-11 G 4T
3Lebida OskarDudek AnnaTAKT 10-11 G 4T
3Marcićkiewicz PatrykZielińska ZuzannaGALA 10-11 G 4T
3Muras SzymonOgiba MartynaGALA 10-11 G 4T
3Płoch PawełKluz MarcelinaAKSEL 10-11 G 4T
3Tofilski MarcinMichałek JuliaSTARDANCE 10-11 G 4T
1Kozicka OliwiaStrzała MiłoszDŻET 10-11 H 4T
1Schenk FilipNowotarska DominikaKLASA 10-11 H 4T
1Trzpis MaciejMajewska KatarzynaGALA 10-11 H 4T
1Wróbel JakubBała IzabelaZŁOTA PARA 10-11 H 4T
1Antas JakubŻygłowicz MagdalenaPODKARPACIE 10-11 H 4T
1Burghardt NorbertJaworska JuliaGALA 10-11 H 4T
1Kowal JakubKubal-Marzec JuliaAKSEL 10-11 H 4T
2Jezo JakubDrozd MariaGRACJA 10-11 H 4T
2Kukulski MaciejJajkiewicz KamilaELIDA 10-11 H 4T
2Kula GabrielRajchel JuliaZŁOTA PARA 10-11 H 4T
2Rzeszutek KrzysztofSzot MilenaGALA 10-11 H 4T
1Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE 8-9 G 4T
2Frydrych BartoszTatrzańska NataliaGRACJA 8-9 G 4T
2Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 8-9 G 4T
3Breński AntoniBiały JuliaSTARDANCE 8-9 G 4T
3Grata NikodemPelc NikolaAKSEL 8-9 G 4T
1Baran WiktorMola KajaGRACJA 8-9 H 4T
1Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL 8-9 H 4T
1Kulczyk AntoniKozik ZuzannaKLASA 8-9 H 4T
1Ochab Gracjan PiotrCieniek AleksandraAKSEL 8-9 H 4T
1Parysz WojciechCyboroń MagdalenaKLASA 8-9 H 4T
1Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA 8-9 H 4T
2Myjak AdamHeske NikolaGALA 8-9 H 4T
2Wais KamilZakrzewska AleksandraGRACJA 8-9 H 4T
2Wójcik JakubKaszuba AleksandraAKSEL 8-9 H 4T
2Aszklar KacperMleczak AnnaGRACJA 8-9 H 4T
2Fluda KacperKędzior WeronikaAKSEL 8-9 H 4T
2Krzanowski BartoszGórka ZofiaDŻET 8-9 H 4T