!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Jesienny Turniej Tańca o Puchar Prezesa Skawina 19.11.2016 (FTS)
Skawina
Filtruj:
Kategorie:









1Michniak ArkadiuszPastuch GabrielaMCT 14-15 D LA
2Kmiecik JanGluzińska KatarzynaMCT 14-15 D LA
3Szafrański JakubSabanovic IsabellaDANCE IMPERIUM 14-15 D LA
4Szymański SzymonKopeć DariaSKT STYL 14-15 D LA
5Dziura KajetanDziób AmeliaMCT 14-15 D LA
6Jasieniak MateuszTabaszewska NadiaELITA 14-15 D LA
7Czopek JanStrączyńska GabrielaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 D LA
1Dziura KajetanDziób AmeliaMCT 14-15 D ST
2Szafrański JakubSabanovic IsabellaDANCE IMPERIUM 14-15 D ST
3Jasieniak MateuszTabaszewska NadiaELITA 14-15 D ST
4Dyrda MaciejMałajowicz GabrielaMCT 14-15 D ST
5Kmiecik JanGluzińska KatarzynaMCT 14-15 D ST
6Michniak ArkadiuszPastuch GabrielaMCT 14-15 D ST
7Sowa JakubKopaczewska MauraSKT STYL 14-15 D ST
8Szymański SzymonKopeć DariaSKT STYL 14-15 D ST
9Czopek JanStrączyńska GabrielaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 D ST
1Michniak ArkadiuszPastuch GabrielaMCT 14-15 E 8T
2Sowa JakubKopaczewska MauraSKT STYL 14-15 E 8T
3Damski BogdanDamska AnnaELITA 14-15 E 8T
1Ryłko MichałKorenko PolinaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 D LA
2Młyński MateuszFraniek EmiliaMCT 12-13 D LA
3Rzepecki MikołajFerlejko JoannaSKT STYL 12-13 D LA
4Myśliwiec HubertRudzińska WiktoriaELITA 12-13 D LA
5Sylwestrowicz JakubPasek PatrycjaELITA 12-13 D LA
6Oleksy ŁukaszWłodarczyk AleksandraKS M-TEAM 12-13 D LA
1Młyński MateuszFraniek EmiliaMCT 12-13 D ST
2Ryłko MichałKorenko PolinaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 D ST
3Rzepecki MikołajFerlejko JoannaSKT STYL 12-13 D ST
4Myśliwiec HubertRudzińska WiktoriaELITA 12-13 D ST
5Oleksy ŁukaszWłodarczyk AleksandraKS M-TEAM 12-13 D ST
6Sylwestrowicz JakubPasek PatrycjaELITA 12-13 D ST
1Basista MichałKania ElizaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 F 6T
2Tatara MaciejKaim MagdaSKT PASJA 12-13 F 6T
3Klaja WiktorSkoczylas AgnieszkaELITA 12-13 F 6T
1Szwed JakubMazur IngaMCT 10-11 E 6T
2Skoczeń AlanFrączek IzabelaWIR DANCE 10-11 E 6T
3Drożdż KonradFlorczyk NikolaELITA 10-11 E 6T
4Strach KacperDuda NinaELITA 10-11 E 6T
5Motyka MichałSzufnara JuliaWIR DANCE 10-11 E 6T
6Wilk ArturBochenek AdriannaWIR DANCE 10-11 E 6T
7Michalik KarolLędźwa AleksandraSKT STYL 10-11 E 6T
8Ciernia GerardĆwierz AnnaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 10-11 E 6T
9Jopek JakubStefańska JustynaWIR DANCE 10-11 E 6T
10Zaczyk JakubChełmecka ErykaWIR DANCE 10-11 E 6T
11Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL 10-11 E 6T
12Seweryn JakubPerczyńska KingaKS M-TEAM 10-11 E 6T
1Adamus MikołajKurleto JessicaELITA 10-11 F 6T
2Jopek JakubStefańska JustynaWIR DANCE 10-11 F 6T
3Ciernia GerardĆwierz AnnaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 10-11 F 6T
4Płonka AdrianProchownik KajaELITA 10-11 F 6T
5Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL 10-11 F 6T
6Rzepa NikodemNawalany JuliaMCT 10-11 F 6T
7Gorgosz JanPaprocka PolinaELITA 10-11 F 6T
8Kaczyński BartoszRerutko WiktoriaSKT STYL 10-11 F 6T
9Dąbek SzymonSajak WiktoriaSKT STYL 10-11 F 6T
10Antosz MikołajKania AmeliaSKT STYL 10-11 F 6T
10Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaSKT STYL 10-11 F 6T