!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji (PTT)
Opole
Filtruj:
Kategorie:










































1Gałek MichałGałek KlaudiaKTT DUET Dorośli OPEN LA (GPP)
2Ostrowski MateuszDudek MarzenaDŻET Dorośli OPEN LA (GPP)
3Swětík FilipKaczmarek AnnaMarendi Dorośli OPEN LA (GPP)
4Fedko AdamFedko JoannaSKT PASJA Dorośli OPEN LA (GPP)
5Główka TomaszJureczko MartaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
6Szymczak KamilMliczek DominikaZORBA Dorośli OPEN LA (GPP)
7Zabrodzki PrzemysławWawrzusiszyn AgataPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
8Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaDANCELOOK Dorośli OPEN LA (GPP)
9Kotov ViacheslavJedwabna WeronikaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA (GPP)
10Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
11Bednarski MaciejCzerwik KlaudiaSUKCES Dorośli OPEN LA (GPP)
11Gavva LukaWrótniak AnnaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA (GPP)
13Gułaj SebastianDrozd WiktoriaCHAMPION TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
14Matecki AdamWołowiec KatarzynaSŁOŃCE Dorośli OPEN LA (GPP)
15Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO Dorośli OPEN LA (GPP)
16Piechota DominikŻółkiewska KatarzynaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
17Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO Dorośli OPEN LA (GPP)
18Zawadzki RobertShkliaruk AlinaDancers United Dorośli OPEN LA (GPP)
19Karczewicz AdrianRubik IgaST DOBROWOLSCY Dorośli OPEN LA (GPP)
20Chrzan AdrianToczek PaulinaIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
20Zdziech PrzemysławWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
22Spręga SewerynBobryk KarolinaCentrum Trójmiasto Dorośli OPEN LA (GPP)
23Borówka PawełRoszkowska MariaDZIUPLA Dorośli OPEN LA (GPP)
23Korbanek SzymonKorbanek KorneliaDANCECLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
25Musiałkowski PiotrSyzdoł MonikaKTT DUET Dorośli OPEN LA (GPP)
26Bednarczuk MateuszKimliczko MartaST MAJEWSKI Krzysztof Dorośli OPEN LA (GPP)
27Więckowski RafałStępień KatarzynaSzkoła Tańca SPARTA Dorośli OPEN LA (GPP)
28Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK Dorośli OPEN LA (GPP)
29Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK Dorośli OPEN LA (GPP)
30Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO Dorośli OPEN LA (GPP)
1Furman JakubGuzik MagdalenaIDEA Dorośli OPEN ST (GPP)
2Łokiński Michał TomaszMichalecka BeataJEDYNKA Dorośli OPEN ST (GPP)
3Wiatrowicz MarcinKuśnierz SylwiaMERENGUE Dorośli OPEN ST (GPP)
4Kolano MichałMaciołka AgnieszkaBAWINEK Dorośli OPEN ST (GPP)
5Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA Dorośli OPEN ST (GPP)
6Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK Dorośli OPEN ST (GPP)
7Litewka MichałPalak NataliaMERENGUE Dorośli OPEN ST (GPP)
8Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA Dorośli OPEN ST (GPP)
9Argier AdamSapińska IwonaMAESTRO Dorośli OPEN ST (GPP)
10Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (GPP)
10Orzechowski FilipWołowiec GabrielaGASIEK Dorośli OPEN ST (GPP)
12Karpinski MarcinCzerner AleksandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle Dorośli OPEN ST (GPP)
13Gorczyca MarcinGrasza MariaIMPULS Dorośli OPEN ST (GPP)
14Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO Dorośli OPEN ST (GPP)
14Lozinszek AleksanderBłażek Barbara MariaSZKOŁA TAŃCA WIR Dorośli OPEN ST (GPP)
16Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS Dorośli OPEN ST (GPP)
17Mróz ŁukaszJakus MagdalenaIDEA Dorośli OPEN ST (GPP)
18Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK Dorośli OPEN ST (GPP)
19Szlachtowski MichałFajkis JuliaKIEPURA Dorośli OPEN ST (GPP)
20Lozinszek MichałMaślanka JuliaSZKOŁA TAŃCA WIR Dorośli OPEN ST (GPP)
21Maciejewski PrzemysławŻegalski AlicjaBLUE CLASSIC Dorośli OPEN ST (GPP)
21Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM Dorośli OPEN ST (GPP)
23Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO Dorośli OPEN ST (GPP)
23Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO Dorośli OPEN ST (GPP)
25Kubicz DominikBańkowska MagdalenaMAESTRO Dorośli OPEN ST (GPP)
1Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA 16-20 OPEN LA (GPP)
2Klekowski SewerynMłynarczyk WeronikaCANTINERO 16-20 OPEN LA (GPP)
3Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA 16-20 OPEN LA (GPP)
4Faracik SzymonIskra JoannaIGLICA 16-20 OPEN LA (GPP)
5Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO 16-20 OPEN LA (GPP)
6Kowalczyk KonradPszczoła NataliaZORBA 16-20 OPEN LA (GPP)
7Ujczak PawełCicherska NataliaIGLICA 16-20 OPEN LA (GPP)
8Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-20 OPEN LA (GPP)
9Bolek MichałRadwan OliwiaIGLICA 16-20 OPEN LA (GPP)
10Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE 16-20 OPEN LA (GPP)
11Gawęcki TomaszCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN LA (GPP)
12Mróz ŁukaszJakus MagdalenaIDEA 16-20 OPEN LA (GPP)
13Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO 16-20 OPEN LA (GPP)
14Nabiałczyk BartoszKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN LA (GPP)
15Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO 16-20 OPEN LA (GPP)
16Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO 16-20 OPEN LA (GPP)
1Budzik TomaszKrystek KingaSzT eMiKa 16-20 OPEN ST (GPP)
2Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA 16-20 OPEN ST (GPP)
3Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA 16-20 OPEN ST (GPP)
4Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-20 OPEN ST (GPP)
5Mrozek DanielDomaradzka JuliaCHAMPION TEAM 16-20 OPEN ST (GPP)
6Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA 16-20 OPEN ST (GPP)
7Mróz ŁukaszJakus MagdalenaIDEA 16-20 OPEN ST (GPP)
8Gawęcki TomaszCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN ST (GPP)
8Gorczyca MarcinGrasza MariaIMPULS 16-20 OPEN ST (GPP)
10Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES 16-20 OPEN ST (GPP)
11Droś AdrianNicpoń MarcelinaSUKCES 16-20 OPEN ST (GPP)
11Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS 16-20 OPEN ST (GPP)
13Wręczycki PrzemysławLang MagdalenaSUKCES 16-20 OPEN ST (GPP)
14Wiciński JakubŻukowska PaulinaZAMEK 16-20 OPEN ST (GPP)
15Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO 16-20 OPEN ST (GPP)
16Hamulecki Krzysztof MarcinNiepsujewicz OliwiaARTS STUDIO 16-20 OPEN ST (GPP)
17Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN ST (GPP)
17Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB 16-20 OPEN ST (GPP)
19Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO 16-20 OPEN ST (GPP)
1Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE 16-18 A LA
2Chrzan AdrianToczek PaulinaIGLICA 16-18 A LA
3Nabiałczyk BartoszKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY 16-18 A LA
4Karczewicz AdrianRubik IgaST DOBROWOLSCY 16-18 A LA
5Bednarczuk MateuszKimliczko MartaST MAJEWSKI Krzysztof 16-18 A LA
6Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA 16-18 A LA
7Mocek MateuszMocek MagdalenaSŁOŃCE 16-18 A LA
8Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM 16-18 A LA
1Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 A ST
2Hamulecki Krzysztof MarcinNiepsujewicz OliwiaARTS STUDIO 16-18 A ST
3Kubicz DominikBańkowska MagdalenaMAESTRO 16-18 A ST
1Piechota DominikŻółkiewska KatarzynaDANCE TEAM 16-18 B LA
2Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA 16-18 B LA
3Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA 16-18 B LA
4Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO 16-18 B LA
5Czinar MateuszPych IzabelaCHAMPION TEAM 16-18 B LA
6Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY 16-18 B LA
7Kot SzymonKudzielko ZuzannaIMPULS 16-18 B LA
7Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 B LA
7Łyda KonradOrnat DominikaPOLISH CLUB 16-18 B LA
10Mędak KarolStawna KlaudiaFINEZJA 16-18 B LA
11Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 16-18 B LA
12Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 16-18 B LA
13Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL 16-18 B LA
14Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B LA
14Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 B LA
16Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 B LA
16Kakakis NikodemDominek KatarzynaST MAJEWSKI Krzysztof 16-18 B LA
16Mohana AdamKowalczyk JuliaETIUDA 16-18 B LA
19Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO 16-18 B LA
1Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO 16-18 B ST
2Bojarski BartoszRychlica KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
3Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 B ST
4Łyda KonradOrnat DominikaPOLISH CLUB 16-18 B ST
5Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM 16-18 B ST
6Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX 16-18 B ST
7Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 B ST
7Olejnik BartoszZaklińska JoannaISKRA 16-18 B ST
9Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO 16-18 B ST
9Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB 16-18 B ST
11Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 B ST
11Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 16-18 B ST
13Polaczkiewicz SzymonNicpoń LauraSUKCES 16-18 B ST
14Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY 16-18 B ST
15Okon SebastianSmolarek AgataIMPRESSIONANTE 16-18 B ST
16Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 B ST
17Majak JakubNieczyszczak KlaudynaIGLICA 16-18 B ST
17Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B ST
19Nowicki WiktorCzarnobaj NataliaIMPULS 16-18 B ST
20Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM 16-18 B ST
1Sobania AndreasBartosiewicz KingaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C LA
2Ciołczyk DominikWrona OliwiaKuźnia Tańca 16-18 C LA
3Kucharski DamianSadowska MagdalenaIGLICA 16-18 C LA
4Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 C LA
5Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO 16-18 C LA
6Andruszko JacekMadaj KlaudiaSKT PASJA 16-18 C LA
7Zarzycki GabrielArczyńska DariaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C LA
8Markiewicz JakubKucharska JustynaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C LA
9Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM 16-18 C LA
10Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 C LA
1Wrzesiński ArturPecyna ZuzannaISKRA 16-18 C ST
2Ciołczyk DominikWrona OliwiaKuźnia Tańca 16-18 C ST
3Małecki DawidCwalina SaraRYTM 16-18 C ST
4Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES 16-18 C ST
5Czinar MateuszPych IzabelaCHAMPION TEAM 16-18 C ST
6Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 16-18 C ST
7Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS 16-18 C ST
8Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY 16-18 C ST
9Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 C ST
1Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
2Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 16-18 D LA
3Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
1Zychla SzymonZychla WiktoriaBARANOWSKIE ST 16-18 D ST
2Markiewicz JakubKucharska JustynaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 D ST
3Hofbauer MikołajAntosik ZuzannaINSPIRACJA 16-18 D ST
4Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
5Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 D ST
6Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 16-18 D ST
7Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 D ST
1Cnota JakubGensty WiktoriaLORDANCE 16-18 E LA
2Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA 16-18 E LA
3Narloch JakubMondel WiktoriaMASTER DANCE 16-18 E LA
4Stobiecki BartoszKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
5Purgal AdamWodzisławska KingaST DOBROWOLSCY 16-18 E LA
1Purgal AdamWodzisławska KingaST DOBROWOLSCY 16-18 E ST
2Kubasik SzymonPacholicka GabrielaIMPRESSIONANTE 16-18 E ST
3Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA 16-18 E ST
4Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 E ST
5Stobiecki BartoszKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
1Miałkas ErykDrzymała OliwiaLATINA 16-18 F LA
2Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 F LA
3Kluczka KrzysztofRadziewska JuliaFORUM 16-18 F LA
4Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 F LA
5Włodarz JakubMisiak KajaRETRO 16-18 F LA
6Hojak OskarSkiba MagdalenaRETRO 16-18 F LA
1Miałkas ErykDrzymała OliwiaLATINA 16-18 F ST
2Narloch JakubMondel WiktoriaMASTER DANCE 16-18 F ST
3Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 F ST
4Kluczka KrzysztofRadziewska JuliaFORUM 16-18 F ST
5Włodarz JakubMisiak KajaRETRO 16-18 F ST
6Hojak OskarSkiba MagdalenaRETRO 16-18 F ST
1Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
2Krentosz AleksanderRytkowska WiktoriaRONDO 16-18 OPEN LA (GPP)
3Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
4Pieczyrak KarolNowak ZuzannaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
5Fałek KonradBalcerek NelaCANTINERO 16-18 OPEN LA (GPP)
6Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 OPEN LA (GPP)
7Ujczak PawełCicherska NataliaIGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
8Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 OPEN LA (GPP)
9Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
10Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 OPEN LA (GPP)
11Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL 16-18 OPEN LA (GPP)
12Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-18 OPEN LA (GPP)
13Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 OPEN LA (GPP)
14Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 16-18 OPEN LA (GPP)
15Łyda KonradOrnat DominikaPOLISH CLUB 16-18 OPEN LA (GPP)
16Jadczak JakubBiskup RoksanaZORBA 16-18 OPEN LA (GPP)
17Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 16-18 OPEN LA (GPP)
18Czarnik KamilKawa JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 OPEN LA (GPP)
19Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA 16-18 OPEN LA (GPP)
19Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 OPEN LA (GPP)
21Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 OPEN LA (GPP)
21Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 16-18 OPEN LA (GPP)
23Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 16-18 OPEN LA (GPP)
1Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA 16-18 OPEN ST (GPP)
2Budzik TomaszKrystek KingaSzT eMiKa 16-18 OPEN ST (GPP)
3Mrozek DanielDomaradzka JuliaCHAMPION TEAM 16-18 OPEN ST (GPP)
4Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-18 OPEN ST (GPP)
5Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA 16-18 OPEN ST (GPP)
6Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 16-18 OPEN ST (GPP)
7Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 OPEN ST (GPP)
8Wręczycki PrzemysławLang MagdalenaSUKCES 16-18 OPEN ST (GPP)
9Sokołowski KamilSnopek KajaCHAMPION TEAM 16-18 OPEN ST (GPP)
10Grzywaczewski WiktorKazimierczak JuliaSUKCES 16-18 OPEN ST (GPP)
11Bojarski BartoszRychlica KatarzynaKTT DUET 16-18 OPEN ST (GPP)
11Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 OPEN ST (GPP)
13Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 OPEN ST (GPP)
14Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO 16-18 OPEN ST (GPP)
15Knapik JakubKnapik AleksandraSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 OPEN ST (GPP)
16Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 16-18 OPEN ST (GPP)
16Łyda KonradOrnat DominikaPOLISH CLUB 16-18 OPEN ST (GPP)
18Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 16-18 OPEN ST (GPP)
19Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 OPEN ST (GPP)
20Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 16-18 OPEN ST (GPP)
20Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 16-18 OPEN ST (GPP)
20Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM 16-18 OPEN ST (GPP)
1Kleczko JakubBała WeronikaSUKCES 14-15 C LA
2Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA 14-15 C LA
3Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 14-15 C LA
4Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 C LA
5Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM 14-15 C LA
6Ciesielski JakubKubica KatarzynaLORDANCE 14-15 C LA
7Kubicz JakubSnitsar AnastasiaMAESTRO 14-15 C LA
8Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 C LA
9Szozda MichałGoranczewska JuliaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 C LA
10Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA 14-15 C LA
11Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO 14-15 C LA
11Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE 14-15 C LA
13Weczerek AdrianKwoska AlicjaRONDO 14-15 C LA
14Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE 14-15 C LA
15Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO 14-15 C LA
1Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 C ST
2Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA 14-15 C ST
3Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 14-15 C ST
4Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA 14-15 C ST
5Ciesielski JakubKubica KatarzynaLORDANCE 14-15 C ST
6Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE 14-15 C ST
7Weczerek AdrianKwoska AlicjaRONDO 14-15 C ST
8Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 14-15 C ST
9Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE 14-15 C ST
10Kubicz JakubSnitsar AnastasiaMAESTRO 14-15 C ST
1Kaczmarek DamianWajcfelt JuliaCHAMPION TEAM 14-15 D LA
2Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO 14-15 D LA
3Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA 14-15 D LA
4Jarosz JanDudek WiktoriaK-STUDIO 14-15 D LA
5Posieł MaksymilianMaliszewska AgnieszkaJEDYNKA 14-15 D LA
6Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 14-15 D LA
7Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA 14-15 D LA
8Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D LA
9Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY 14-15 D LA
1Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO 14-15 D ST
2Korzekwa JakubSusek ZuzannaIMPULS 14-15 D ST
3Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA 14-15 D ST
4Posieł MaksymilianMaliszewska AgnieszkaJEDYNKA 14-15 D ST
5Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 D ST
6Szozda MichałGoranczewska JuliaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D ST
7Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D ST
8Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA 14-15 D ST
9Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO 14-15 D ST
9Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO 14-15 D ST
11Kaczmarek DamianWajcfelt JuliaCHAMPION TEAM 14-15 D ST
12Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY 14-15 D ST
1Sobczyk OktawiuszMichnicka MartynaST DOBROWOLSCY 14-15 E 8T
2Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS 14-15 E 8T
3Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM 14-15 E 8T
4Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek 14-15 E 8T
5Lubczański PawełPietruch WeronikaIGLICA 14-15 E 8T
6Krężel MateuszStaniszewska MariaIGLICA 14-15 E 8T
7Musioł MichaelOstrowska SandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 14-15 E 8T
8Szymański FilipRakowska KatarzynaANIMA DANZA 14-15 E 8T
1Kruk DawidNaramska MariaFORUM 14-15 F 6T
2Kubaczyk JakubDrzymała ZuzannaLATINA 14-15 F 6T
3Depta ArturBłaszczyk SandraFORUM 14-15 F 6T
4Guc JakubKolasa WiktoriaBALLROOM 14-15 F 6T
5Nowakowski ŁukaszRudzka MonikaMASTER DANCE 14-15 F 6T
6Golla PatrykRosa MartynaFALLAWAY 14-15 F 6T
7Sypniewski KacperBogdziewicz WiktoriaKTT REWIA 14-15 F 6T
8Hołoś DominikLewek HannaRETRO 14-15 F 6T
9Pabian SebastianGałwa AleksandraZORBA 14-15 F 6T
1Nagel AdamPitry MichalinaKTT REWIA 14-15 G 6T
2Bawoł PatrykŚciborska WiktoriaKTT REWIA 14-15 G 6T
2Wilhelm GrzegorzAntosik TamaraISKRA 14-15 G 6T
3Morawiec WiktorBłaszczyk NikolaETIUDA 14-15 G 6T
3Labak IgorŚroda KatarzynaCIEŚLAK 14-15 G 6T
1Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES 14-15 OPEN LA (GPP)
2Stupachenko KyryloMatusiak MarcelinaTABOR 14-15 OPEN LA (GPP)
3Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES 14-15 OPEN LA (GPP)
4Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC 14-15 OPEN LA (GPP)
5Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 14-15 OPEN LA (GPP)
6Gędłek JakubJaworek MariaArtDance 14-15 OPEN LA (GPP)
7Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA 14-15 OPEN LA (GPP)
8Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM 14-15 OPEN LA (GPP)
9Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET 14-15 OPEN LA (GPP)
9Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 14-15 OPEN LA (GPP)
11Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO 14-15 OPEN LA (GPP)
12Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE 14-15 OPEN LA (GPP)
1Gędłek JakubJaworek MariaArtDance 14-15 OPEN ST (GPP)
2Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES 14-15 OPEN ST (GPP)
3Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET 14-15 OPEN ST (GPP)
4Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES 14-15 OPEN ST (GPP)
5Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 14-15 OPEN ST (GPP)
6Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC 14-15 OPEN ST (GPP)
7Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO 14-15 OPEN ST (GPP)
8Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 14-15 OPEN ST (GPP)
9Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE 14-15 OPEN ST (GPP)
1Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 12-13 D LA
2Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 12-13 D LA
3Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 12-13 D LA
4Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 12-13 D LA
1Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 12-13 D ST
2Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 12-13 D ST
3Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 12-13 D ST
4Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 12-13 D ST
5Janus JakubPielka WeronikaPERFECT 12-13 D ST
6Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 12-13 D ST
1Tomiński MiłoszNocoń MajaSUKCES 12-13 E 8T
2Sobczyk WiktorKosędka AmandaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
3Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 12-13 E 8T
4Łuniewicz FranciszekĆwikła PaulaFALLAWAY 12-13 E 8T
5Polok CezarySekita AleksandraFALLAWAY 12-13 E 8T
6Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 12-13 E 8T
7Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM 12-13 E 8T
1Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 12-13 F 6T
2Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM 12-13 F 6T
3Krawiec MichałKupczyk EdytaSzkoła Tańca SPARTA 12-13 F 6T
4Mądry MateuszŁuczak NikolaAKTAN 12-13 F 6T
5Chen FilipKozdraś WanessaCIEŚLAK 12-13 F 6T
6Tkacz JanHołoś DariaRETRO 12-13 F 6T
7Fiałkiewicz AdrianSkrobol MartynaRYTM 12-13 F 6T
8Otto AdamPawełczak PaulinaMAESTRO 12-13 F 6T
9Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP 12-13 F 6T
9Skubański MarcelBiliczak Anna-WiktoriaMAESTRO 12-13 F 6T
1Pszenica AntoniPanek MajaZORBA 12-13 G 6T
1Suszek BłażejLipnicka PatrycjaZORBA 12-13 G 6T
2Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY 12-13 G 6T
2Markuszewski MateuszWolny JadwigaSzkoła Tańca SPARTA 12-13 G 6T
3Frankowski PiotrPiekielna JuliaBolero 12-13 G 6T
3Gąszczak FilipLamek AleksandraBARANOWSKIE ST 12-13 G 6T
3Smolarczyk FilipDobosz JuliaRYTM 12-13 G 6T
3Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN 12-13 G 6T
1Hurko MarcelGrygiel KarolinaETIUDA 12-13 H 4T
1Pawelec WiktorKin ZofiaRONDO 12-13 H 4T
1Popczyk BartłomiejPawelczyk AmeliaISKRA 12-13 H 4T
2Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM 12-13 H 4T
2Ćwieląg MateuszGlomb WiktoriaRÓŻA 12-13 H 4T
1Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 12-13 OPEN LA (GPP)
2Protasiewicz PiotrKaczmarek AmeliaGRACJA 12-13 OPEN LA (GPP)
3Janus JakubPielka WeronikaPERFECT 12-13 OPEN LA (GPP)
4Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 12-13 OPEN LA (GPP)
5Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 OPEN LA (GPP)
1Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 12-13 OPEN ST (GPP)
2Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaKIEPURA 12-13 OPEN ST (GPP)
3Protasiewicz PiotrKaczmarek AmeliaGRACJA 12-13 OPEN ST (GPP)
4Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 12-13 OPEN ST (GPP)
1Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 10-11 F 6T
2Szołtysik PiotrMusiał AnnaIMPULS 10-11 F 6T
3Zagulski IgorWojciechowska MonikaCIEŚLAK 10-11 F 6T
4Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 10-11 F 6T
5Kotkowski NikodemPijet MajaJEDYNKA 10-11 F 6T
6Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO 10-11 F 6T
7Banasiak JakubKrakowczyk Pola4STEP 10-11 F 6T
8Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaDANCELOOK 10-11 F 6T
9Ternka PatrykSiwoń NataliaKTT REWIA 10-11 F 6T
1Majewski MateuszDeręgowska Lena4STEP 10-11 G 6T
2Brol JakubKołomycew DariaZORBA 10-11 G 6T
3Rymarz PiotrDobrzyńska DariaRETRO 10-11 G 6T
3Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
1Fiedler AleksanderNowara LenaMAESTRO 10-11 H 4T
1Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
1Heidt OskarMatusiak JuliaBolero 10-11 H 4T
1Kowalska AnnaKlaska MiłoszCT WYPYCH 10-11 H 4T
1Salamon ŁukaszKoczan Zofia4STEP 10-11 H 4T
1Salicki OskarWłoch PaulinaISKRA 10-11 H 4T
1Urbaniak DawidGórecka BarbaraJEDYNKA 10-11 H 4T
1Ściborski JakubGrzybek LeonieKTT REWIA 10-11 H 4T
1Cieślak JagodaLewicki WiktorCT WYPYCH 10-11 H 4T
2Ogrodnik SzymonKaniak StellaRÓŻA 10-11 H 4T
2Sowa DominikKociok EmiliaDANCE TEAM 10-11 H 4T
2Stefaniszyn BłażejWandzioch MajaMAESTRO 10-11 H 4T
2Walczak JakubJabłońska Dominika4STEP 10-11 H 4T
2Wójcik WojciechLerche MartynaRÓŻA 10-11 H 4T
2Howley AleksanderSzczapińska JuliaGEMAR 10-11 H 4T
2Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM 10-11 H 4T
2Nowak KrzysztofWieczorek SaraDANCE TEAM 10-11 H 4T
1Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR 10-11 OPEN 8T (GPP)
2Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO 10-11 OPEN 8T (GPP)
3Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP 10-11 OPEN 8T (GPP)
4Borbot RostislavPodborowska AnastazjaMAESTRO 10-11 OPEN 8T (GPP)
5Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 10-11 OPEN 8T (GPP)
1Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM 8-9 G 6T
2Banaszak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK 8-9 G 6T
3Olkowski JanSroczyńska Aleksandra4STEP 8-9 G 6T
3Siwek SzymonMusialska NataszaBolero 8-9 G 6T
1Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN 8-9 H 4T
1Nowak JakubTomkowicz SaraSKYDANCE 8-9 H 4T
1Pułkownik TomaszPiur MajaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
1Woźniak MaciejĆwiklińska Zofia4STEP 8-9 H 4T
2Jakała BartoszSroczyńska Antonina4STEP 8-9 H 4T
2Plaminiak AdamKrawczyk MilenaRÓŻA 8-9 H 4T
2Skrzyszewski SzymonJędrychowska MariaMAESTRO 8-9 H 4T
2Szukała WojciechSmaga LenaBolero 8-9 H 4T