!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
X OTTT o Puchar Burmistrza Tuchowa (PTT)
Tuchów
Filtruj:
Kategorie:
























1Bełz NicolasSłowiak AdriannaMCT 16-18 B LA
2Wrona GrzegorzBarwiołek KlaudiaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 B LA
3Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET 16-18 B LA
4Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA 16-18 B LA
5Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 16-18 B LA
6Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO 16-18 B LA
7Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B LA
1Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET 16-18 B ST
2Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET 16-18 B ST
3Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA 16-18 B ST
4Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 B ST
5Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 16-18 B ST
6Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B ST
7Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B ST
1Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 C LA
2Korbut AleksanderDorycka DominikaKuźnia Tańca 16-18 C LA
3Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 16-18 C LA
4Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 16-18 C LA
5Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 16-18 C LA
6Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 16-18 C LA
7Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 C LA
8Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 C LA
9Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 16-18 C LA
10Sohling NorbertCygan KingaKLASA 16-18 C LA
11Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 C LA
12Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 16-18 C LA
13Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 C LA
14Michniak ArkadiuszPastuch GabrielaMCT 16-18 C LA
1Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-18 C ST
2Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 16-18 C ST
3Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 C ST
4Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO 16-18 C ST
5Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION 16-18 C ST
6Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 C ST
7Sadowski RadosławWątor NataliaKuźnia Tańca 16-18 C ST
8Jakubowski MikołajSelwa KarolinaDŻET 16-18 C ST
8Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSKT STYL 16-18 C ST
10Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 16-18 C ST
11Sohling NorbertCygan KingaKLASA 16-18 C ST
12Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE 16-18 C ST
1Kotek BartoszGrodzińska DominikaKuźnia Tańca 16-18 D LA
2Janik SewerynRząsa BarbaraAKSEL 16-18 D LA
3Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION 16-18 D LA
4Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE 16-18 D LA
5Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
6Biela ErnestFalfasińska AleksandraBAWINEK 16-18 D LA
7Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSKT STYL 16-18 D LA
1Kraśnik KacperStochła WeronikaGOLDEN DANCE 16-18 D ST
2Korbut AleksanderDorycka DominikaKuźnia Tańca 16-18 D ST
3Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 D ST
4Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
5Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 D ST
6Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION 16-18 D ST
7Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK 16-18 D ST
8Biela ErnestFalfasińska AleksandraBAWINEK 16-18 D ST
1Sroka MaciejSzopa AleksandraBAWINEK 16-18 E LA
2Olchowy PawełPobidyńska MartynaSTUDIO CHILLOUT 16-18 E LA
3Strózik ArturOjczyk PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 E LA
4Jaworski NikodemWężowicz WiktoriaSzT eMiKa 16-18 E LA
5Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 E LA
6Skoczek MateuszSołtys MałgorzataSKT AGH 16-18 E LA
7Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 16-18 E LA
8Kraśnik KacperStochła WeronikaGOLDEN DANCE 16-18 E LA
9Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER 16-18 E LA
10Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 E LA
11Kaczyński JakubWęgrzycka AleksandraArtDance 16-18 E LA
12Szot PatrykJoniec PatrycjaSKT Regis 16-18 E LA
1Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER 16-18 E ST
2Olchowy PawełPobidyńska MartynaSTUDIO CHILLOUT 16-18 E ST
3Jaworski NikodemWężowicz WiktoriaSzT eMiKa 16-18 E ST
4Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 E ST
5Kaliński KonradMogiłka NataliaSEMPRE 16-18 E ST
6Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 E ST
7Szot PatrykJoniec PatrycjaSKT Regis 16-18 E ST
1Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 14-15 C LA
2Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 C LA
3Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 14-15 C LA
4Fehr MichałPelczar EmiliaK-STUDIO 14-15 C LA
1Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 14-15 C ST
2Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 C ST
3Paradysz KorneliuszPotocka NataliaGRACJA 14-15 C ST
1Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 14-15 D LA
2Paradysz KorneliuszPotocka NataliaGRACJA 14-15 D LA
3Gętkowski MateuszTobjasz WiktoriaSzT eMiKa 14-15 D LA
4Jaśkiewicz KrzysztofMytkoś OliwiaKLASA 14-15 D LA
1Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 14-15 D ST
2Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 14-15 D ST
3Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 14-15 D ST
4Gętkowski MateuszTobjasz WiktoriaSzT eMiKa 14-15 D ST
5Jaśkiewicz KrzysztofMytkoś OliwiaKLASA 14-15 D ST
1Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO 14-15 E 8T
2Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z 14-15 E 8T
3Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 14-15 E 8T
4Boda KamilPańczyk NataliaSzT eMiKa 14-15 E 8T
5Mruk ArkadiuszJacher OliwiaSzT eMiKa 14-15 E 8T
6Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA 14-15 E 8T
7Socha Oskar JanObojska JuliaEVOLUTION 14-15 E 8T
8Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
1Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO 12-13 D LA
2Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaSKT STYL 12-13 D LA
1Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO 12-13 D ST
2Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 12-13 D ST
3Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaSKT STYL 12-13 D ST
1Krasoń Karol KamilBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA 12-13 E 8T
2Pajerski BartoszKurzak BarbaraCUBANA 12-13 E 8T
3Jaróg RobertSięka IgaCUBANA 12-13 E 8T
4Madej MichałNędza OliwiaArtDance 12-13 E 8T
5Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA 12-13 E 8T
6Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaZAMEK 12-13 E 8T
7Klimek MaksymilianMendel MartynaTHOMAS DANCE 12-13 E 8T
8Miłkoś BartłomiejIndyka ZuzannaKLASA 12-13 E 8T
9Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 12-13 E 8T
10Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 12-13 E 8T
11Jezo JakubGlazar MartynaGRACJA 12-13 E 8T
12Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK 12-13 E 8T
1Wolski PiotrBanaszek AlicjaZAMEK 12-13 F 6T
2Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA 12-13 F 6T
3Olszewski MateuszOstrowska WiktoriaZAMEK 12-13 F 6T
4Folta KarolKielawa JuliaKLASA 12-13 F 6T
5Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 12-13 F 6T
6Morawiec MichałNiziurska JuliaEVOLUTION 12-13 F 6T
7Kijania SebastianTochowicz OliwiaFANTAZJA 12-13 F 6T
8Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO 12-13 F 6T
9Bukowski MichałZakrzewska AleksandraGRACJA 12-13 F 6T
9Nowak MateuszSieńko NikolaJUST DANCE 12-13 F 6T
1Babula KacperMinorczyk EritaGALA 12-13 G 6T
1Kalata DariuszSzlachtowska JagodaCUBANA 12-13 G 6T
2Harla JakubMałek AdriannaGALA 12-13 G 6T
2Kula GabrielSosin PatrycjaKLASA 12-13 G 6T
2Urbaniak DawidGórecka BarbaraJEDYNKA 12-13 G 6T
3Breński AntoniHabel AnnaKLASA 12-13 G 6T
3Figura MikołajMachowska ZuzannaShow DANCE 12-13 G 6T
3Marcinkowski KrystianKmieć EmiliaLATINO 12-13 G 6T
3Maziarz DawidCzech ZofiaPODKARPACIE 12-13 G 6T
3Witek PiotrJer WeronikaELIDA 12-13 G 6T
1Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 10-11 F 6T
2Surga AdrianSajdak EmiliaKLASA 10-11 F 6T
3Madej MikołajGrudnik IzabelaGALA 10-11 F 6T
1Olejarz KacperWiewiórka MartaRAGTIME 10-11 G 6T
1Stwora SzymonGliwa AmeliaRAGTIME 10-11 G 6T
2Mikos BłażejGutej WeronikaLATINO 10-11 G 6T
2Ochyra AleksanderBabik NataliaCUBANA 10-11 G 6T
3Gawęda WiktorStruska MajaEVOLUTION 10-11 G 6T
3Krzan OliwerKasprzyk WeronikaJUST DANCE 10-11 G 6T
3Rzeźnik DawidCzyrny ZuzannaGALA 10-11 G 6T
1Bednarz KacperPrzeklasa LenaKLASA 10-11 H 4T
1Kuc JeremiWójtowicz JuliaKLASA 10-11 H 4T
1Kurczab KamilKieć RoksanaKLASA 10-11 H 4T
1Miśkiewicz BartłomiejWójcik OliwiaEVOLUTION 10-11 H 4T
2Plezia KsaweryŚcieńska GabrielaKLASA 10-11 H 4T
2Ruszkowski MaciejGórecka MartynaEVOLUTION 10-11 H 4T
2Wiciński ŁukaszZontek IngridEVOLUTION 10-11 H 4T
1Brzoza HubertOżóg AnnaKLASA 8-9 H 4T
1Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA 8-9 H 4T
2Drechny-Mucha MaksymilianWiltowska MagdalenaEVOLUTION 8-9 H 4T
2Świątek NikodemŁapa JoannaGALA 8-9 H 4T
1Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE C LA
2Korbut AleksanderDorycka DominikaKuźnia Tańca C LA
3Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION C LA
6Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA C LA
7Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa C LA
8Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP C LA
9Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO C LA
10Sohling NorbertCygan KingaKLASA C LA
11Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa C LA
12Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z C LA
13Nowak BartoszLis KarinaLATINO C LA
14Michniak ArkadiuszPastuch GabrielaMCT C LA