!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 10.10.2015 (FTS)
Skawina
Filtruj:
Kategorie:












1Urban PatrykJunak RoxanaELITA Dorośli OPEN LA
1Kypus MarekNiedobova KatarzynaElán Třinec, o.s. Dorośli OPEN LA
2Nowoświat MikołajBuczek KarolinaSKT STYL Dorośli OPEN LA
2Kozub MIchalBogaczova TerezaMarendi Dorośli OPEN LA
3Duraj MaksymilianKubas KatarzynaSKT STYL Dorośli OPEN LA
3Kunda SzymonMrowiec IzabelaCENTRUM KULTURY I SPORTU Dorośli OPEN LA
4Smoljuch RomanKosogowa SilwanaBravo Dorośli OPEN LA
4Kunda SzymonMrowiec IzabelaCENTRUM KULTURY I SPORTU Dorośli OPEN LA
5Tarasiuk MateuszGrunt MalinaUKS GRACJA Dorośli OPEN LA
5Różycki PawełKmiecik KlaudiaMCT Dorośli OPEN LA
1Stopka DariuszRek Karolina KonstancjaFEELING Dorośli OPEN ST
1Szulgo MarekSchodnik RenataSKT PASJA Dorośli OPEN ST
2Baran Maciej DamianGrabowska KlaudiaELITA Dorośli OPEN ST
2Baran Maciej DamianGrabowska KlaudiaELITA Dorośli OPEN ST
3Macała Karol JózefFok NathaliaSKT STYL Dorośli OPEN ST
3Baran KamilKondera ItaSKT STYL Dorośli OPEN ST
4Nowak FilipWróblewska SandraKS M-TEAM Dorośli OPEN ST
4Kunda MateuszPoskróbek NataliaCENTRUM KULTURY I SPORTU Dorośli OPEN ST
5Duraj MaksymilianKubas KatarzynaSKT STYL Dorośli OPEN ST
5Smoljuch RomanKosogowa SilwanaBravo Dorośli OPEN ST
6Macała Karol JózefFok NathaliaSKT STYL Dorośli OPEN ST
6Kozub MIchalBogaczova TerezaMarendi Dorośli OPEN ST
7Kunda MateuszPoskróbek NataliaCENTRUM KULTURY I SPORTU Dorośli OPEN ST
1Jałocha SzymonPlinta OlgaKS M-TEAM 16-18 OPEN LA
2Zieleziński JakubGoczał KlaudiaELITA 16-18 OPEN LA
3Magnuski PiotrBudek MałgorzataELITA 16-18 OPEN LA
4Gwiżdż FilipWróbel JustynaELITA 16-18 OPEN LA
5Mularz MichałĆwiek AleksandraSKT STYL 16-18 OPEN LA
6Walat PiotrKowalska JuliaSKT PASJA 16-18 OPEN LA
1Zieleziński JakubGoczał KlaudiaELITA 16-18 OPEN ST
1Zieleziński JakubGoczał KlaudiaELITA 16-18 OPEN ST
2Domiter HubertWąsacz KarolinaKS M-TEAM 16-18 OPEN ST
2Domiter HubertWąsacz KarolinaKS M-TEAM 16-18 OPEN ST
3Pokuta JakubKrówczyńska GabrielaELITA 16-18 OPEN ST
3Pokuta JakubKrówczyńska GabrielaELITA 16-18 OPEN ST
4Kunda MateuszPoskróbek NataliaCENTRUM KULTURY I SPORTU 16-18 OPEN ST
4Bronowski KarolLorenc-Kozik KamilaKS M-TEAM 16-18 OPEN ST
5Okarmus BartłomiejŻywiec MartynaCENTRUM KULTURY I SPORTU 16-18 OPEN ST
5Bronowski KarolLorenc-Kozik KamilaKS M-TEAM 16-18 OPEN ST
6Okapa MaciejSłania AgnieszkaKS M-TEAM 16-18 OPEN ST
6Kruczała MichałMatras AngelikaSKT STYL 16-18 OPEN ST
7Walat PiotrKowalska JuliaSKT PASJA 16-18 OPEN ST
7Okarmus BartłomiejŻywiec MartynaCENTRUM KULTURY I SPORTU 16-18 OPEN ST
8Mularz MichałĆwiek AleksandraSKT STYL 16-18 OPEN ST
8Okapa MaciejSłania AgnieszkaKS M-TEAM 16-18 OPEN ST
1Bednarz JanLassak WiktoriaMCT 14-15 OPEN LA
1Bednarz JanLassak WiktoriaMCT 14-15 OPEN LA
2Mrowiec AdrianKorzeniak OliwiaCENTRUM KULTURY I SPORTU 14-15 OPEN LA
2Szczepaniak Marcin DanielSurman DianaFEELING 14-15 OPEN LA
3Faracik ErykBieda GabrielaKS M-TEAM 14-15 OPEN LA
3Mrowiec AdrianKorzeniak OliwiaCENTRUM KULTURY I SPORTU 14-15 OPEN LA
4Górski BartoszLasek GabrielaFEELING 14-15 OPEN LA
5Skreklia MaksymKobrynowycz WiktorijaBravo 14-15 OPEN LA
6Łysek JakubGas WeronikaMCT 14-15 OPEN LA
7Bełz NicolasSłowiak AdriannaMCT 14-15 OPEN LA
1Bednarz JanLassak WiktoriaMCT 14-15 OPEN ST
1Górski BartoszLasek GabrielaFEELING 14-15 OPEN ST
2Mrowiec AdrianKorzeniak OliwiaCENTRUM KULTURY I SPORTU 14-15 OPEN ST
2Szczepaniak Marcin DanielSurman DianaFEELING 14-15 OPEN ST
3Sami GerardSzczypka NataliaKS M-TEAM 14-15 OPEN ST
3Bednarz JanLassak WiktoriaMCT 14-15 OPEN ST
4Faracik ErykBieda GabrielaKS M-TEAM 14-15 OPEN ST
4Skreklia MaksymKobrynowycz WiktorijaBravo 14-15 OPEN ST
5Drożdż WiktorJagła KarolinaELITA 14-15 OPEN ST
5Łysek JakubGas WeronikaMCT 14-15 OPEN ST
6Bełz NicolasSłowiak AdriannaMCT 14-15 OPEN ST
1Raputa KacperTylek WiktoriaELITA 12-13 OPEN LA
1Raputa KacperTylek WiktoriaELITA 12-13 OPEN LA
2Miś JakubSzpałek AgnieszkaELITA 12-13 OPEN LA
2Zemelko WolodymyrWantuch SofijaBravo 12-13 OPEN LA
3Góra KrzysztofKumar NilamELITA 12-13 OPEN LA
3Miś JakubSzpałek AgnieszkaELITA 12-13 OPEN LA
4Gramatyka AntoniSilva JuliaELITA 12-13 OPEN LA
4Góra KrzysztofKumar NilamELITA 12-13 OPEN LA
5Dudek SzymonSamek MagdalenaSKT STYL 12-13 OPEN LA
5Thomas DominikKaczówka KarolinaMCT 12-13 OPEN LA
6Jaje JakubSiuda EmiliaELITA 12-13 OPEN LA
6Ożóg SzymonGłodzik JustynaELITA 12-13 OPEN LA
7Ożóg SzymonGłodzik JustynaELITA 12-13 OPEN LA
7Ćwiek KrzysztofWrona OliwiaSKT STYL 12-13 OPEN LA
8Jasieniak MateuszTabaszewska NadiaELITA 12-13 OPEN LA
8Polcyn MateuszKlus MonikaCENTRUM KULTURY I SPORTU 12-13 OPEN LA
1Raputa KacperTylek WiktoriaELITA 12-13 OPEN ST
1Raputa KacperTylek WiktoriaELITA 12-13 OPEN ST
2Góra KrzysztofKumar NilamELITA 12-13 OPEN ST
2Zemelko WolodymyrWantuch SofijaBravo 12-13 OPEN ST
3Gramatyka AntoniSilva JuliaELITA 12-13 OPEN ST
3Góra KrzysztofKumar NilamELITA 12-13 OPEN ST
4Miś JakubSzpałek AgnieszkaELITA 12-13 OPEN ST
4Miś JakubSzpałek AgnieszkaELITA 12-13 OPEN ST
5Jaje JakubSiuda EmiliaELITA 12-13 OPEN ST
5Thomas DominikKaczówka KarolinaMCT 12-13 OPEN ST
6Gramatyka AntoniSilva JuliaELITA 12-13 OPEN ST
6Dudek SzymonSamek MagdalenaSKT STYL 12-13 OPEN ST
7Ćwiek KrzysztofWrona OliwiaSKT STYL 12-13 OPEN ST
7Ożóg SzymonGłodzik JustynaELITA 12-13 OPEN ST
8Ożóg SzymonGłodzik JustynaELITA 12-13 OPEN ST
8Jasieniak MateuszTabaszewska NadiaELITA 12-13 OPEN ST
9Keshishyan ArmanVasylenko JanaELITA 12-13 OPEN ST
10Polcyn MateuszKlus MonikaCENTRUM KULTURY I SPORTU 12-13 OPEN ST
1Stawowy MateuszSilva SaraELITA 10-11 OPEN LA
2Mikoś SzymonZielińska OlaSKT PASJA 10-11 OPEN LA
3Zieliński IgorEmerla MagdalenaELITA 10-11 OPEN LA
4Kucharek MateuszJakubiec EmiliaMCT 10-11 OPEN LA
5Śledź MiłoszKról EmiliaMCT 10-11 OPEN LA
6Ciopała MichałPalmi AlicjaMCT 10-11 OPEN LA
7Strach KacperKramarska NelaELITA 10-11 OPEN LA
8Drożdż KonradFlorczyk NikolaELITA 10-11 OPEN LA
8Jagła PiotrDuda NinaELITA 10-11 OPEN LA
10Saganiewicz MikołajBełz VictoriaMCT 10-11 OPEN LA
11Młyński MateuszFraniek EmiliaMCT 10-11 OPEN LA
12Wawak HubertMarecik NataliaMCT 10-11 OPEN LA
13Myśliwiec HubertRudzińska WiktoriaELITA 10-11 OPEN LA
14Motyka MichałSzufnara JuliaWIR DANCE 10-11 OPEN LA
14Wilk ArturBochenek AdriannaWIR DANCE 10-11 OPEN LA
16Zaczyk JakubChełmecka ErykaWIR DANCE 10-11 OPEN LA
17Jopek JakubStefańska JustynaWIR DANCE 10-11 OPEN LA
1Stawowy MateuszSilva SaraELITA 10-11 OPEN ST
1Stawowy MateuszSilva SaraELITA 10-11 OPEN ST
2Mikoś SzymonZielińska OlaSKT PASJA 10-11 OPEN ST
2Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK 10-11 OPEN ST
3Petras JanPetrasova VeronikaElán Třinec, o.s. 10-11 OPEN ST
3Zieliński IgorEmerla MagdalenaELITA 10-11 OPEN ST
4Śledź MiłoszKról EmiliaMCT 10-11 OPEN ST
4Mikoś SzymonZielińska OlaSKT PASJA 10-11 OPEN ST
5Ciopała MichałPalmi AlicjaMCT 10-11 OPEN ST
5Kalinskyy DanyloZavadecka DarynaBravo 10-11 OPEN ST
6Jagła PiotrDuda NinaELITA 10-11 OPEN ST
6Zieliński IgorEmerla MagdalenaELITA 10-11 OPEN ST
7Strach KacperKramarska NelaELITA 10-11 OPEN ST
7Śledź MiłoszKról EmiliaMCT 10-11 OPEN ST
8Kucharek MateuszJakubiec EmiliaMCT 10-11 OPEN ST
8Kucharek MateuszJakubiec EmiliaMCT 10-11 OPEN ST
8Młyński MateuszFraniek EmiliaMCT 10-11 OPEN ST
8Saganiewicz MikołajBełz VictoriaMCT 10-11 OPEN ST
9Strach KacperKramarska NelaELITA 10-11 OPEN ST
10Młyński MateuszFraniek EmiliaMCT 10-11 OPEN ST
11Drożdż KonradFlorczyk NikolaELITA 10-11 OPEN ST
11Wawak HubertMarecik NataliaMCT 10-11 OPEN ST
11Wawak HubertMarecik NataliaMCT 10-11 OPEN ST
12Saganiewicz MikołajBełz VictoriaMCT 10-11 OPEN ST
13Zaczyk JakubChełmecka ErykaWIR DANCE 10-11 OPEN ST
13Myśliwiec HubertRudzińska WiktoriaELITA 10-11 OPEN ST
14Motyka MichałSzufnara JuliaWIR DANCE 10-11 OPEN ST
14Wilk ArturBochenek AdriannaWIR DANCE 10-11 OPEN ST
14Wilk ArturBochenek AdriannaWIR DANCE 10-11 OPEN ST
15Motyka MichałSzufnara JuliaWIR DANCE 10-11 OPEN ST
16Zaczyk JakubChełmecka ErykaWIR DANCE 10-11 OPEN ST
16Jopek JakubStefańska JustynaWIR DANCE 10-11 OPEN ST
17Jopek JakubStefańska JustynaWIR DANCE 10-11 OPEN ST
1Stawowy MateuszSilva SaraELITA 8-9 OPEN --
2Bednarz SzymonPietrzak DaszaMCT 8-9 OPEN --
3Jagła PiotrDuda NinaELITA 8-9 OPEN --
4Szwed JakubMazur IngaMCT 8-9 OPEN --
5Bodek NorbertGałka KarolinaELITA 8-9 OPEN --
6Skupień FilipSilva MartaELITA 8-9 OPEN --
7Skoczeń AlanFrączek IzabelaWIR DANCE 8-9 OPEN --
8Sokół JanGere WiktoriaELITA 8-9 OPEN --