!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:
























1Nazaruk MichałDanisz JuliaKuźnia Tańca 16-18 B LA
2Chmurzyński AleksanderPółtorak KarolinaKuźnia Tańca 16-18 B LA
3Woś KacperNiezabitowska KatarzynaPERFECT DANCE 16-18 B LA
4Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-18 B LA
5Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY 16-18 B LA
6Wrona GrzegorzOgiela AleksandraCLASSIC 16-18 B LA
7Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE 16-18 B LA
8Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO 16-18 B LA
9Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B LA
10Cinal KacperBaszczowska AnnaSzT eMiKa 16-18 B LA
1Micał KamilPitera GabrielaK-STUDIO 16-18 B ST
2Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM 16-18 B ST
3Woś KacperNiezabitowska KatarzynaPERFECT DANCE 16-18 B ST
4Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 B ST
5Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO 16-18 B ST
6Cinal KacperBaszczowska AnnaRAGTIME 16-18 B ST
7Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B ST
7Zyglarski PiotrLato WeronikaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
9Seweryn DanielLorencik Katarzyna MariaBAWINEK 16-18 B ST
9Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO 16-18 B ST
1Szczypczyk AdamBólad AleksandraArtDance 16-18 C LA
2Noworyta MariuszFatyga JustynaBAWINEK 16-18 C LA
3Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 C LA
4Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
5Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 C LA
6Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 C LA
7Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
1Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 C ST
2Szczypczyk AdamBólad AleksandraArtDance 16-18 C ST
3Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 C ST
4Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 C ST
5Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
6Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
7Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK 16-18 C ST
8Skórka KacperWrzesień WiktoriaSUKCES 16-18 C ST
9Kaliński KrzysztofZawadzka AnnaKuźnia Tańca 16-18 C ST
10Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE 16-18 C ST
11Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES 16-18 C ST
12Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
13Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE 16-18 C ST
1Piątkowski JakubMartyna Oliwia LuizaBAWINEK 16-18 D LA
2Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION 16-18 D LA
3Otfinowski PiotrMarzec AnnaBAWINEK 16-18 D LA
4Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 16-18 D LA
1Otfinowski PiotrMarzec AnnaBAWINEK 16-18 D ST
2Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 16-18 D ST
3Rusin MateuszKlimas AngelikaKuźnia Tańca 16-18 D ST
4Kawecki MariuszFatyga JustynaBAWINEK 16-18 D ST
5Mnich MariuszSypek BeataPERFECT DANCE 16-18 D ST
6Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 D ST
1Wiercigroch SzymonPorębska JuliaNOWY STYL 16-18 E LA
2Majda JakubJaworek GabrielaKuźnia Tańca 16-18 E LA
3Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance 16-18 E LA
4Bysiak JakubHojka KarolinaSKT AGH 16-18 E LA
5Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 E LA
6Janik SewerynRząsa BarbaraSIGNUM DANCE 16-18 E LA
7Szyrszeń DominikUrbańska NataliaSOKÓŁ 16-18 E LA
8Mirosław MichałJodłowska JoannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
9Rejczyk KamilDobrucka ŁucjaBAWINEK 16-18 E LA
1Majda JakubJaworek GabrielaKuźnia Tańca 16-18 E ST
2Szyrszeń DominikUrbańska NataliaSOKÓŁ 16-18 E ST
3Rejczyk KamilDobrucka ŁucjaBAWINEK 16-18 E ST
4Manusch MikołajWazia AgataFORUM 16-18 E ST
5Niedźwiedź JakubMartowicz MajaGOLDEN DANCE 16-18 E ST
6Bysiak JakubHojka KarolinaSKT AGH 16-18 E ST
7Janik SewerynRząsa BarbaraSIGNUM DANCE 16-18 E ST
1Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 F LA
2Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE 16-18 F LA
3Kamień MateuszWoźniak PatrycjaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 F LA
4Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 16-18 F LA
5Merchel JulianMerchel AnnaST Linestudio 16-18 F LA
6Urbaniak MateuszNiedośpiał MonikaFINEZJA 16-18 F LA
1Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 F ST
2Kamień MateuszWoźniak PatrycjaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 F ST
3Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE 16-18 F ST
4Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance 16-18 F ST
5Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 16-18 F ST
6Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 F ST
7Urbaniak MateuszNiedośpiał MonikaFINEZJA 16-18 F ST
1Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 14-15 C LA
2Gędłek JakubJaworek MariaKuźnia Tańca 14-15 C LA
3Roman JakubDorycka DominikaKuźnia Tańca 14-15 C LA
4Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY 14-15 C LA
5Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca 14-15 C LA
6Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 C LA
1Gędłek JakubJaworek MariaKuźnia Tańca 14-15 C ST
2Skórka JakubDomagała OliwiaSUKCES 14-15 C ST
3Roman JakubDorycka DominikaKuźnia Tańca 14-15 C ST
4Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY 14-15 C ST
5Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca 14-15 C ST
6Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 14-15 C ST
7Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 C ST
1Kubicz JakubSnitsar AnastasiaMAESTRO 14-15 D LA
2Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 14-15 D LA
3Goły FilipSłocińska IgaZORBA 14-15 D LA
4Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO 14-15 D LA
5Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 14-15 D LA
6Połapski JakubFrej ZuzannaArtDance 14-15 D LA
7Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ 14-15 D LA
7Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 14-15 D LA
9Smolarek MarcelŁyczko DariaRAGTIME 14-15 D LA
1Goły FilipSłocińska IgaZORBA 14-15 D ST
2Kubicz JakubSnitsar AnastasiaMAESTRO 14-15 D ST
3Burnagiel FilipBaran MartynaAXIS 14-15 D ST
4Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO 14-15 D ST
5Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 14-15 D ST
6Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 14-15 D ST
7Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 14-15 D ST
8Smolarek MarcelŁyczko DariaRAGTIME 14-15 D ST
9Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ 14-15 D ST
10Połapski JakubFrej ZuzannaArtDance 14-15 D ST
1Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 14-15 E 8T
2Oślizło FilipDuda WiktoriaLORDANCE 14-15 E 8T
3Stępień JarosławChmaj WiktoriaArtDance 14-15 E 8T
4Kumor BartłomiejPniak KatarzynaK-STUDIO 14-15 E 8T
5Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaFANTAZJA 14-15 E 8T
6Gwara JanBaranowska AnnaFANTAZJA 14-15 E 8T
7Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION 14-15 E 8T
8Ryz MichałZaręba KamilaEVOLUTION 14-15 E 8T
1Purgal AdamWodzisławska KingaST DOBROWOLSCY 14-15 F 6T
2Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY 14-15 F 6T
3Kotek BartoszNicpoń KingaSTTS 14-15 F 6T
4Gębuś GrzegorzWrona AnnaPLĄS 14-15 F 6T
5Górecki JędrzejRomaniewska NataliaDANCE POINT 14-15 F 6T
1Morawicki JakubMajerowska WeronikaIGLICA 12-13 D LA
2Hankus KamilPyrdziak KatarzynaRAGTIME 12-13 D LA
3Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 12-13 D LA
4Szozda MichałGoranczewska JuliaNOVOMEX 12-13 D LA
5Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 12-13 D LA
6Kuc DawidGawor JowitaTHOMAS DANCE 12-13 D LA
7Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 12-13 D LA
1Popławski IgnacyRudnicka AleksandraSTARDANCE 12-13 D ST
2Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 12-13 D ST
3Kuc DawidGawor JowitaTHOMAS DANCE 12-13 D ST
4Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 12-13 D ST
5Szozda MichałGoranczewska JuliaNOVOMEX 12-13 D ST
6Hankus KamilPyrdziak KatarzynaRAGTIME 12-13 D ST
7Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 12-13 D ST
1Szyjka IgorŻaba KarolinaSUKCES 12-13 E 8T
2Dziereń KamilHoppe AmeliaKIEPURA 12-13 E 8T
3Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 E 8T
4Andruszko MarekKowalska KarolinaEVOLUTION 12-13 E 8T
5Kowalski Nikodem RochSzczyrk DominikaRAGTIME 12-13 E 8T
6Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 12-13 E 8T
1Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 12-13 F 6T
2Piętak JakubChudzik JuliaRESPECT DANCE 12-13 F 6T
3Madej MikołajGądek EdytaPLĄS 12-13 F 6T
4Pudełko MikołajKliś AnetaRAGTIME 12-13 F 6T
5Adamski KarolSzweblik AnnaEVOLUTION 12-13 F 6T
6Chowaniec WiktorŚmietana AleksandraPLĄS 12-13 F 6T
1Sobczyk OktawiuszJanosz AleksandraSUKCES 12-13 G 4T
1Wasiutyński GrzegorzBriss JuliaRYTM 12-13 G 4T
2Guzik RadosławDrozd MariaGRACJA 12-13 G 4T
2Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO 12-13 G 4T
3Fiałkiewicz AdrianSkrobol MartynaRYTM 12-13 G 4T
3Łosiowski ŁukaszKłosowska KorneliaLATINO 12-13 G 4T
1Rachoń StanisławHennessy EmiliaEVOLUTION 10-11 F 6T
2Wątor KamilNiziurska JuliaEVOLUTION 10-11 F 6T
3Kumor KacperStawarz AleksandraEVOLUTION 10-11 F 6T
4Madej MichałNędza OliwiaPLĄS 10-11 F 6T
1Gesing BartłomiejRzeźnik AnitaGALA 10-11 G 4T
1Parysz WojciechCyboroń MagdalenaKLASA 10-11 G 4T
1Witoszek GrzegorzLeszczyńska NinaRYTM 10-11 G 4T
2Harpula MichałGębala JuliaArtDance 10-11 G 4T
2Rybka JakubBździkot NinaGALA 10-11 G 4T
3Obojski MateuszSobków AmeliaEVOLUTION 10-11 G 4T
3Synowski IgorOgonowska ZofiaDANCE POINT 10-11 G 4T
3Żydaczewski JulianŻur DominikaAKADEMIA TAŃCA 10-11 G 4T
3Budzik TomaszMagiera JuliaSzT eMiKa 10-11 G 4T