!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior (PTT)
Hala Sportowa Bieruńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Bieruń ul. Szarych Szeregów 15
Filtruj:
Kategorie:



















1Trytko MichałWoźniak EwelinaSzk. Tańca Gutovskyi 16-18 B LA
2Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES 16-18 B LA
3Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL 16-18 B LA
4Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-18 B LA
5Chmurzyński AleksanderPółtorak KarolinaKuźnia Tańca 16-18 B LA
6Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-18 B LA
7Jurek OskarDobranowska DominikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 B LA
8Nabiałczyk BartoszKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY 16-18 B LA
9Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 B LA
10Zakrzewski DorianZielińska BeataFORUM 16-18 B LA
11Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK 16-18 B LA
11Noworyta MariuszFatyga JustynaBAWINEK 16-18 B LA
13Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT 16-18 B LA
14Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE 16-18 B LA
1Hamulecki Krzysztof MarcinNiepsujewicz OliwiaARTS STUDIO 16-18 B ST
2Trytko MichałWoźniak EwelinaSzk. Tańca Gutovskyi 16-18 B ST
3Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX 16-18 B ST
4Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 B ST
5Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 B ST
6Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B ST
7Śliwa PawełKarczmarz AgnieszkaKIEPURA 16-18 B ST
8Chmurzyński AleksanderPółtorak KarolinaKuźnia Tańca 16-18 B ST
8Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 B ST
10Zemełka DennisZemełka JenniferUKS CATIA 16-18 B ST
11Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK 16-18 B ST
1Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 C LA
2Bolek MarcelRyk KlaudiaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
3Zemełka DennisZemełka JenniferUKS CATIA 16-18 C LA
4Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 C LA
5Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 16-18 C LA
6Górski PiotrGatner NataliaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C LA
7Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 16-18 C LA
1Olejnik BartoszZaklińska JoannaISKRA 16-18 C ST
2Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
3Wrzesiński ArturPecyna ZuzannaISKRA 16-18 C ST
4Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 16-18 C ST
5Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT 16-18 C ST
6Banaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK 16-18 C ST
7Otfinowski PiotrMarzec AnnaBAWINEK 16-18 C ST
8Biela ErnestZajda DorotaBAWINEK 16-18 C ST
1Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D LA
2Kowalik DamianSkotalczyk AmandaST DOBROWOLSCY 16-18 D LA
1Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D ST
2Kowalik DamianSkotalczyk AmandaST DOBROWOLSCY 16-18 D ST
3Kawecki MariuszFatyga JustynaBAWINEK 16-18 D ST
4Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM 16-18 D ST
1Grajewski MateuszWojtych DominikaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E LA
2Tomala KrzysztofFojcik AleksandraLORDANCE 16-18 E LA
3Merchel JulianMerchel AnnaST Linestudio 16-18 E LA
4Kamień MateuszWoźniak PatrycjaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E LA
5Bonar KamilKuleta MagdalenaSEMPRE 16-18 E LA
6Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaPIETRZYK 16-18 E LA
1Kamień MateuszWoźniak PatrycjaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E ST
2Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaPIETRZYK 16-18 E ST
1Pyrzyński MateuszMurawska WiktoriaLORDANCE 14-15 C ST
2Ligenza JakubMakiejewska NataliaKIEPURA 14-15 C ST
3Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 C ST
4Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO 14-15 C ST
1Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA 14-15 D LA
2Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 14-15 D LA
3Szymański KarolMazurek MartynaZORBA 14-15 D LA
4Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 D LA
5Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi 14-15 D LA
6Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT 14-15 D LA
1Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA 14-15 D ST
2Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 D ST
3Szymański KarolMazurek MartynaZORBA 14-15 D ST
4Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT 14-15 D ST
5Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi 14-15 D ST
1Lozinszek ArturSzewczyk JuliaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 F 6T
2Zglinicki DawidFurman DariaFORUM 14-15 F 6T
3Starowicz HubertKopeć AleksandraKARISMA 14-15 F 6T
4Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN 14-15 F 6T
5Cnota JakubGensty WiktoriaLORDANCE 14-15 F 6T
6Sypniewski KacperBogdziewicz WiktoriaKTT REWIA 14-15 F 6T
7Depta ArturBłaszczyk SandraFORUM 14-15 F 6T
1Szyjka IgorŻaba KarolinaSUKCES 12-13 D LA
2Janus JakubPielka WeronikaPERFECT 12-13 D LA
3Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 D LA
4Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 12-13 D LA
5Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 12-13 D LA
1Szyjka IgorŻaba KarolinaSUKCES 12-13 D ST
2Dziereń KamilHoppe AmeliaKIEPURA 12-13 D ST
3Morawicki JakubMajerowska WeronikaIGLICA 12-13 D ST
4Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 D ST
5Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 12-13 D ST
6Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 12-13 D ST
1Dybaś DominikWężowicz WiktoriaSzT eMiKa 12-13 F 6T
2Wasiutyński GrzegorzBriss JuliaRYTM 12-13 F 6T
3Czerny SzymonOrganiściak KarolinaZORBA 12-13 F 6T
3Grzesiowski IgorGórniak AleksandraNOWY STYL 12-13 F 6T
1Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL 12-13 G 6T
2Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO 12-13 G 6T
2Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM 12-13 G 6T
3Pabian SebastianGałwa AleksandraZORBA 12-13 G 6T
3Fiałkiewicz AdrianSkrobol MartynaRYTM 12-13 G 6T
1Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 10-11 E 6T
2Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 10-11 E 6T
3Tomczyk FilipFrey AnitaSzT eMiKa 10-11 E 6T
4Czechowski PatrykCzechowska AmeliaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 E 6T
1Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS 10-11 G 6T
2Janus MiłoszOrządała MalwinaAKADEMIA TAŃCA AS 10-11 G 6T
3Otto AdamPawełczak PaulinaMAESTRO 10-11 G 6T