!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III (PTT)
ZS Popów Głowieński
Filtruj:
Kategorie:














1Tygielski JarosławTygielska MałgorzataŁódzki Dom Kultury Senior III C LA
2Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński Senior III C LA
3Andruch KrzysztofLisiewicz AnnaJEDYNKA Senior III C LA
4Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL Senior III C LA
5Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński Senior III C LA
1Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT Senior III D ST
2Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL Senior III D ST
3Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński Senior III D ST
1Maźniewski PiotrSobczyk AurikaJEDYNKA Senior II D ST
2Kępczyński AndrzejKępczyńska AnnaAKADEMIA TAŃCA Senior II D ST
3Zaborowski RomanKubalska AgataAKADEMIA TAŃCA Senior II D ST
4Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior II D ST
1Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
2Janas DawidKoza DominikaSUKCES 16-18 B LA
3Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
4Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
5Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES 16-18 B LA
6Skórski MarcelKrupa AngelikaRESPECT DANCE 16-18 B LA
7Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA 16-18 B LA
8Wrona GrzegorzOgiela AleksandraCLASSIC 16-18 B LA
9Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA 16-18 B LA
10Jadczak JakubBiskup RoksanaZORBA 16-18 B LA
1Pulczyński MichałGawlik DariaJEDYNKA 16-18 B ST
2Michalak KrystianSyzdoł MonikaBRASIL 16-18 B ST
3Droś AdrianNicpoń MarcelinaSUKCES 16-18 B ST
4Janas DawidKoza DominikaSUKCES 16-18 B ST
5Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA 16-18 B ST
6Łyczba RadosławLang MagdalenaSUKCES 16-18 B ST
7Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT 16-18 B ST
8Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
9Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA 16-18 B ST
1Droś AdrianNicpoń MarcelinaSUKCES 16-18 C LA
2Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 C LA
3Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA 16-18 C LA
4Grabowski WojciechLipiec MartaMAKO 16-18 C LA
5Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL 16-18 C LA
6Szmulka ŁukaszPiątek MagdalenaZORBA 16-18 C LA
7Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT 16-18 C LA
1Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
2Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES 16-18 C ST
3Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA 16-18 C ST
4Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 C ST
5Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA 16-18 C ST
1Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL 16-18 E LA
2Mielnicki MarcinJanaszczyk MajaJEDYNKA 16-18 E LA
3Cichoń MichałMichalska JuliaCANTINERO 16-18 E LA
4Marczewski JakubSitkiewicz WiktoriaSHOW TIME 16-18 E LA
5Kazimierczuk KarolWalkiewicz IzabelaCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
6Cybart MikołajBatlińska AnielaJEDYNKA 16-18 E LA
7Nowaczyk MateuszMacuga JuliaJEDYNKA 16-18 E LA
1Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL 16-18 E ST
2Kazimierczuk KarolWalkiewicz IzabelaCENTRUM TAŃCA 16-18 E ST
3Mielnicki MarcinJanaszczyk MajaJEDYNKA 16-18 E ST
4Marczewski JakubSitkiewicz WiktoriaSHOW TIME 16-18 E ST
5Siedlecki DamianAdamska JuliaSTART 16-18 E ST
6Cybart MikołajBatlińska AnielaJEDYNKA 16-18 E ST
7Cichoń MichałMichalska JuliaCANTINERO 16-18 E ST
8Pawlicki LeszekMazurkiewicz AdaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
9Nowaczyk MateuszMacuga JuliaJEDYNKA 16-18 E ST
1Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 14-15 D LA
2Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 14-15 D LA
3Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA 14-15 D LA
4Posieł MaksymilianMaliszewska AgnieszkaJEDYNKA 14-15 D LA
5Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi 14-15 D LA
1Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA 14-15 D ST
2Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 14-15 D ST
3Posieł MaksymilianMaliszewska AgnieszkaJEDYNKA 14-15 D ST
4Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi 14-15 D ST
5Papierok KrzysztofAdamczyk DagmaraSzk. Tańca Gutovskyi 14-15 D ST
1Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 14-15 E 8T
2Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 14-15 E 8T
3Wijas JakubPosłowska JagodaKICK 14-15 E 8T
4Janczarek KarolKlimczewska ZofiaSTART 14-15 E 8T
1Gajdka WiktorSterniczuk GabrielaESKADRA 14-15 G 4T
2Kacprzyk OskarKudra IgaESKADRA 14-15 G 4T
2Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA 14-15 G 4T
3Gołosz MichałKuźdub JuliaRESPECT DANCE 14-15 G 4T
3Lipiński FilipPospiszył JuliaJEDYNKA 14-15 G 4T