!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina (PTT)
Będzin
Filtruj:
Kategorie:
























1Wojtasiewicz JacekWysocka JuliaAKCENT - Będzin 16-18 B LA
2Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B LA
3Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 16-18 B LA
4Drzazga DanielSendecka AleksandraIMPERIA 16-18 B LA
1Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA 16-18 B ST
2Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B ST
1Damek GabrielMichta AmeliaCANTINERO 16-18 C LA
2Grzelczak DawidMatusiak AgataESKADRA 16-18 C LA
3Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS 16-18 C LA
4Kowalski Nikodem RochKruczała MarcelinaST IMPRESJA Kęty 16-18 C LA
5Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C LA
6Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA 16-18 C LA
1Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 16-18 C ST
2Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA 16-18 C ST
1Połeć JakubBajor KarolinaELITA - Kraków 16-18 D LA
2Szpara FilipPazio OliwiaNOWY STYL 16-18 D LA
3Płatek MateuszKleszcz IgaMARENGO 16-18 D LA
4Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE 16-18 D LA
5Szczyrk MikołajŁyczko DariaST IMPRESJA Kęty 16-18 D LA
6Jankowicz JakubMikołajczyk MagdalenaKuźnia Tańca 16-18 D LA
7Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin 16-18 D LA
8Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 16-18 D LA
9Pszenica AntoniPanek MajaZORBA 16-18 D LA
10Kamień MateuszStepniak WiktoriaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D LA
11Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA 16-18 D LA
1Szpara FilipPazio OliwiaNOWY STYL 16-18 D ST
2Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA 16-18 D ST
3Byrski MaciejBury AgataNOWY STYL 16-18 D ST
4Bajorek PawełPietruch WeronikaIGLICA 16-18 D ST
5Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaPERFECT DANCE 16-18 D ST
6Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST 16-18 D ST
7Szczyrk MikołajŁyczko DariaST IMPRESJA Kęty 16-18 D ST
8Kamień MateuszStepniak WiktoriaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D ST
9Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE 16-18 D ST
10Taborek AdamRachwał JessicaMARENGO 16-18 D ST
1Kim KyuwonGawron KingaAKCENT - Będzin 16-18 E LA
2Mikołajczyk KonradFaroń MajaNOWY STYL 16-18 E LA
3Rabenda MichałKot AdriannaPerfect Show Łódź 16-18 E LA
4Taborek AdamRachwał JessicaMARENGO 16-18 E LA
5Przedworski DanielPiofczyk MajaFORUM 16-18 E LA
6Skrzyposzek MaciejPindur AleksandraFORUM 16-18 E LA
7Niemiec ŁukaszNiemiec PaulinaAKCENT - Będzin 16-18 E LA
1Kim KyuwonGawron KingaAKCENT - Będzin 16-18 E ST
2Mikołajczyk KonradFaroń MajaNOWY STYL 16-18 E ST
3Skrzyposzek MaciejPindur AleksandraFORUM 16-18 E ST
4Przedworski DanielPiofczyk MajaFORUM 16-18 E ST
1Cetner AdamŚwiędrych AnnaIGLICA 14-15 D LA
2Markuszewski MateuszKwiek PaulinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D LA
3Pajerski BartoszSzlachtowska JagodaCUBANA 14-15 D LA
4Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE 14-15 D LA
5Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO 14-15 D LA
6Mękalski PawełBieniek KarolinaGRACJA 14-15 D LA
7Suszek BłażejBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA 14-15 D LA
8Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE 14-15 D LA
9Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
10Brol JakubKołomycew DariaZORBA 14-15 D LA
11Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA 14-15 D LA
12Ciernia GerardPaprocka PolinaELITA - Kraków 14-15 D LA
1Szczepaniak PiotrMargiel KamilaAKCENT - Będzin 14-15 D ST
2Pajerski BartoszSzlachtowska JagodaCUBANA 14-15 D ST
3Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA 14-15 D ST
4Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE 14-15 D ST
5Suszek BłażejBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA 14-15 D ST
6Socha BrunoKania AmeliaPERFECT DANCE 14-15 D ST
7Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY 14-15 D ST
8Mękalski PawełBieniek KarolinaGRACJA 14-15 D ST
9Brol JakubKołomycew DariaZORBA 14-15 D ST
10Ciernia GerardPaprocka PolinaELITA - Kraków 14-15 D ST
1Patoła WiktorPatoła MagdalenaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 E 8T
2Łyżwa FryderykCisło AdriannaPERFECT DANCE 14-15 E 8T
3Merzlykin ArtemWilkosz JuliaFLAMENCO 14-15 E 8T
4Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE 14-15 E 8T
1Szczepaniak PawełGierlotka HannaRONDO 14-15 F 6T
2Lupa PawełTkacz MajaMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 F 6T
3Trzciński DominikJuśkiewicz ZuzannaZORBA 14-15 F 6T
1Zabłocki ErykDzieża AmeliaPERFECT DANCE 14-15 G 6T
2Kania SebastianTobiasz JuliaPERFECT DANCE 14-15 G 6T
2Stęclik KasperFoina BarbaraST DOBROWOLSCY 14-15 G 6T
3Piguła PiotrPabian WiktoriaFORUM 14-15 G 6T
3Zwolski PrzemysławBadura OliwiaFORUM 14-15 G 6T
1Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE 12-13 D LA
2Tarasin JuliuszHodór JuliaAKCENT - Będzin 12-13 D LA
1Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE 12-13 D ST
2Tarasin JuliuszHodór JuliaAKCENT - Będzin 12-13 D ST
1Konewski AdamGorki ZuzannaST Linestudio 12-13 E 8T
2Tarasin JuliuszHodór JuliaAKCENT - Będzin 12-13 E 8T
3Otręba MateuszPiur MajaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
4Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA 12-13 E 8T
5Gaik GabrielLubojańska KajaPERFECT DANCE 12-13 E 8T
6Karasiak PiotrArinkina AnhelinaESKADRA 12-13 E 8T
7Skrzyszewski SzymonNowara LenaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 12-13 E 8T
1Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL 12-13 F 6T
2Stefaniszyn BłażejKruszelnicka LidiaDANCE TEAM 12-13 F 6T
3Marczewski TymoteuszZawadzka KajaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 F 6T
4Samotii OrestRutkowska JagodaSTTS 12-13 F 6T
5Pilarski BorysBanasiak ZofiaZORBA 12-13 F 6T
1Hura MaksymilianMajka LenaNOWY STYL 12-13 G 6T
2Osuch KrzysztofWach IwonaPERFECT DANCE 12-13 G 6T
2Kokoszczyński JanDratwa HannaETIUDA 12-13 G 6T
3Dobosz RafałWłodarczyk WiktoriaFORUM 12-13 G 6T
3Pietras AlanRóżańska NataliaFORUM 12-13 G 6T
3Pilot OskarJackowska AmeliaMISTRAL 12-13 G 6T
1Krzemiński MiłoszBor NadiaISKRA 12-13 H 4T
1Miadziołko WiktorKarczmarz NadiaFLAMENCO 12-13 H 4T
1Szczepański JanPasamonik KlaudiaWDS - Katowice 12-13 H 4T
2Flacha NikolaWalaszczyk DawidST DOBROWOLSCY 12-13 H 4T
2Zientarski AleksanderJanowska AlicjaMARENGO 12-13 H 4T
1Kowalski WojciechSztuka PolaAKCENT - Będzin 10-11 F 6T
2Grabowski MaciejPachla MariaAKCENT - Będzin 10-11 F 6T
3Kulików SzymonChrząstek MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 F 6T
4Mordal LauraPuto CyprianST DOBROWOLSCY 10-11 F 6T
5Wojtoń AdamWojtoń NataliaKIEPURA 10-11 F 6T
1Biskup GracjanChmiest AmeliaSUKCES 10-11 G 6T
1Dróżdż WitoldPetrusha AnastasiiaIGLICA 10-11 G 6T
2Balcerak AdamMarciniak ZofiaSTEP DANCE 10-11 G 6T
2Żołnierczyk SebastianPawłowska HannaAKCENT - Będzin 10-11 G 6T
3Kuś BartłomiejMichalska UrszulaSTTS 10-11 G 6T
3Leśniak WojciechPiasecka AntoninaNOWY STYL 10-11 G 6T
3Sieprawski AleksanderKasperek WiktoriaST Iluzja Trzebinia 10-11 G 6T
3Zabłocki OlafDrzewiecka MajaPERFECT DANCE 10-11 G 6T
1Białas WojciechKozłowska ZuzannaAKCENT - Będzin 10-11 H 4T
1Dziurkowska LenaBłaszczyk WiktorST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
1Dąbrowski DominikŻwilinkowska AmeliaAKCENT - Będzin 10-11 H 4T
1Miedziński FilipBaron EmiliaWDS - Katowice 10-11 H 4T
2Marienko VsevolodBarańska WiktoriaKIEPURA 10-11 H 4T
2Połcik MikołajButor BarbaraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 10-11 H 4T
1Gałązka JanMarciniak MartynaSTEP DANCE 8-9 H 4T
1Banach KrzysztofGerber Barbara4STEP 8-9 H 4T
2Szczypior OliwiaCzok DominikST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T