!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Dorośli, Młodzież, Dzieci Starsze i Pro-Am (PTT)
Gogolin
Filtruj:
Kategorie:




1Konopiński DawidSzyc KlaudiaCentrum Trójmiasto Dorośli OPEN 10T (MP)
2Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN 10T (MP)
3Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA Dorośli OPEN 10T (MP)
4Maciołka Jan PiotrMaciołka AgnieszkaASTRA Dorośli OPEN 10T (MP)
5Stempka KewinPawlak MajaIMPULS Dorośli OPEN 10T (MP)
6Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA Dorośli OPEN 10T (MP)
7Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA Dorośli OPEN 10T (MP)
8Słowikowski ŁukaszMagdziarz KatarzynaASTRA Dorośli OPEN 10T (MP)
9Michalak KrystianSyzdoł MonikaBRASIL Dorośli OPEN 10T (MP)
10Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL Dorośli OPEN 10T (MP)
11Maślanka MateuszWenerska ZuzannaDANCE TEAM Dorośli OPEN 10T (MP)
12Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM Dorośli OPEN 10T (MP)
13Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA Dorośli OPEN 10T (MP)
14Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK Dorośli OPEN 10T (MP)
15Bednarczuk MateuszKondrat KlaudynaIGLICA Dorośli OPEN 10T (MP)
16Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna Dorośli OPEN 10T (MP)
1Kucharczyk KamilSemenova PolinaKlub Sportowy Polski Taniec 16-18 OPEN 10T (MP)
2Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA 16-18 OPEN 10T (MP)
3Śledź KarolDomaradzka JuliaIGLICA 16-18 OPEN 10T (MP)
4Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA 16-18 OPEN 10T (MP)
5Lorek BartoszRudkowska BarbaraCHAMPION TEAM 16-18 OPEN 10T (MP)
6Budzik TomaszBartoszek AleksandraSzT eMiKa 16-18 OPEN 10T (MP)
7Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL 16-18 OPEN 10T (MP)
8Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA 16-18 OPEN 10T (MP)
9Mróz ŁukaszMeńko MonikaIDEA 16-18 OPEN 10T (MP)
10Repecki MichałTracz OliwiaMYKA 16-18 OPEN 10T (MP)
11Sambor JakubPeszko KingaIGLICA 16-18 OPEN 10T (MP)
12Bigosiński KacperFrach JuliaZORBA 16-18 OPEN 10T (MP)
13Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA 16-18 OPEN 10T (MP)
14Gawęcki TomaszSyta DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN 10T (MP)
15Bomba SebastianJakus MagdalenaSzT eMiKa 16-18 OPEN 10T (MP)
16Zakrzewski SzymonGiesek JuliaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 16-18 OPEN 10T (MP)
17Aftanasiuk JakubEjsmont MartaCentrum Trójmiasto 16-18 OPEN 10T (MP)
17Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka JoannaBRASIL 16-18 OPEN 10T (MP)
19Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA 16-18 OPEN 10T (MP)
20Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY 16-18 OPEN 10T (MP)
21Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO 16-18 OPEN 10T (MP)
22Pałaszewski RafałFicner AleksandraBRASIL 16-18 OPEN 10T (MP)
23Kulawik KarolLangier JuliaST CIEPŁY 16-18 OPEN 10T (MP)
24Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA 16-18 OPEN 10T (MP)
25Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA 16-18 OPEN 10T (MP)
26Kastelik ŁukaszKiełbik NataliaDANCE TEAM 16-18 OPEN 10T (MP)
27Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA 16-18 OPEN 10T (MP)
27Galewicz MarcinSosnecka SandraZORBA 16-18 OPEN 10T (MP)
29Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA 16-18 OPEN 10T (MP)
30Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO 16-18 OPEN 10T (MP)
1Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 10-11 OPEN 8T (MP)
2Wysocki BartoszKaczmarek AmeliaLATINA 10-11 OPEN 8T (MP)
3Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM 10-11 OPEN 8T (MP)
4Protasiewicz PiotrKęsy WeronikaGRACJA 10-11 OPEN 8T (MP)
5Dawidowicz IreneuszMłynarska JuliaCIEŚLAK 10-11 OPEN 8T (MP)
6Huber JanStaszak KarolinaTAKT 10-11 OPEN 8T (MP)
7Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA 10-11 OPEN 8T (MP)
7Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY 10-11 OPEN 8T (MP)
9Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC 10-11 OPEN 8T (MP)
10Ruszczyk PatrykChołuj AnnaFAST-STEP 10-11 OPEN 8T (MP)
11Okazaki NeotoRzeczkowska MartynaBLUE CLASSIC 10-11 OPEN 8T (MP)
12Wołczański MichałPelczar EmiliaK-STUDIO 10-11 OPEN 8T (MP)
13Szymczyk BartoszPogorzelska JuliaFAST-STEP 10-11 OPEN 8T (MP)
14Pięciak OliwierMarszałek MartynaK-STUDIO 10-11 OPEN 8T (MP)
15Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 10-11 OPEN 8T (MP)
16Czech PatrykPeryga OliwiaSZYBIAK DANCE STUDIO 10-11 OPEN 8T (MP)
17Morawicki JakubMajerowska WeronikaIGLICA 10-11 OPEN 8T (MP)
18Pospieszyński PawełBilińska NataliaSTART 10-11 OPEN 8T (MP)
19Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 10-11 OPEN 8T (MP)
19Pyrek KarolŁabno ZuzannaKLASA 10-11 OPEN 8T (MP)
21Rzeszut IgnacyKowalska DariaSKYDANCE 10-11 OPEN 8T (MP)
22Borbot RostislavMach WiktoriaMAESTRO 10-11 OPEN 8T (MP)