!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
O Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskieg Maków Podhalański 17.02.2019 (FTS)
Makow
Filtruj:
Kategorie:

















1Góra KrzysztofSzpałek AgnieszkaELITA 16-18 B LA
2Bełz NicolasSłowiak AdriannaMCT 16-18 B LA
3Gramatyka AntoniPaczosa KorneliaELITA 16-18 B LA
4Klimek WojciechWójcik OliwiaKS M-TEAM 16-18 B LA
1Klimek WojciechWójcik OliwiaKS M-TEAM 16-18 B ST
2Gramatyka AntoniPaczosa KorneliaELITA 16-18 B ST
3Góra KrzysztofSzpałek AgnieszkaELITA 16-18 B ST
4Oleksy ŁukaszWłodarczyk AleksandraKS M-TEAM 16-18 B ST
5Małysa AdamFlaga IzabelaELITA 16-18 B ST
1Michalik KarolKopeć DariaSKT STYL 16-18 C LA
2Stanek MaciejKazior MałgorzataELITA 16-18 C LA
3Klimas JakubGrabowska EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 C LA
4Małysa AdamFlaga IzabelaELITA 16-18 C LA
1Małysa AdamFlaga IzabelaELITA 16-18 C ST
2Michalik KarolKopeć DariaSKT STYL 16-18 C ST
3Klimas JakubGrabowska EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 C ST
4Stanek MaciejKazior MałgorzataELITA 16-18 C ST
5Czopek JanKieć HannaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 C ST
1Stanek MaciejKazior MałgorzataELITA 16-18 D LA
2Małysa AdamFlaga IzabelaELITA 16-18 D LA
3Włudarz DominikDamska AnnaELITA 16-18 D LA
4Kunachowicz KacperBajor KarolinaELITA 16-18 D LA
1Stanek MaciejKazior MałgorzataELITA 16-18 D ST
2Włudarz DominikDamska AnnaELITA 16-18 D ST
3Kunachowicz KacperBajor KarolinaELITA 16-18 D ST
1Zieliński IgorGałka KarolinaELITA 14-15 B LA
2Śledź MiłoszDziób AmeliaMCT 14-15 B LA
3Pacan Kajetan AdamKmiecik WiktoriaCorte Dance Progress 14-15 B LA
4Ciopała MichałNawalany JuliaMCT 14-15 B LA
5Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 14-15 B LA
6Młyński MateuszPalmi AlicjaMCT 14-15 B LA
7Płonka AdrianProchownik KajaELITA 14-15 B LA
8Kucharek MateuszFraniek EmiliaMCT 14-15 B LA
9Drożdż KonradFlorczyk NikolaELITA 14-15 B LA
10Sylwestrowicz JakubPasek PatrycjaELITA 14-15 B LA
1Woźnicki SzymonPrzybyszewska AmeliaARTDANCE 14-15 B ST
2Ciopała MichałNawalany JuliaMCT 14-15 B ST
3Śledź MiłoszDziób AmeliaMCT 14-15 B ST
4Młyński MateuszPalmi AlicjaMCT 14-15 B ST
5Zieliński IgorGałka KarolinaELITA 14-15 B ST
6Sylwestrowicz JakubPasek PatrycjaELITA 14-15 B ST
7Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 14-15 B ST
1Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 14-15 C LA
2Płonka AdrianProchownik KajaELITA 14-15 C LA
3Ciopała MichałNawalany JuliaMCT 14-15 C LA
4Kucharek MateuszFraniek EmiliaMCT 14-15 C LA
5Drożdż KonradFlorczyk NikolaELITA 14-15 C LA
6Sylwestrowicz JakubPasek PatrycjaELITA 14-15 C LA
7Rzepa NikodemDuda NinaELITA 14-15 C LA
1Ciopała MichałNawalany JuliaMCT 14-15 C ST
2Młyński MateuszPalmi AlicjaMCT 14-15 C ST
3Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 14-15 C ST
4Kucharek MateuszFraniek EmiliaMCT 14-15 C ST
5Sylwestrowicz JakubPasek PatrycjaELITA 14-15 C ST
6Rzepa NikodemDuda NinaELITA 14-15 C ST
7Drożdż KonradFlorczyk NikolaELITA 14-15 C ST
1Wilk ArturStefańska JustynaWIR DANCE 14-15 D LA
2Zaczyk JakubChełmecka ErykaWIR DANCE 14-15 D LA
3Siwik MateuszGrajny DominikaELITA 14-15 D LA
4Motyka MichałDadał MartynaWIR DANCE 14-15 D LA
1Rzepa NikodemDuda NinaELITA 14-15 D ST
2Zaczyk JakubChełmecka ErykaWIR DANCE 14-15 D ST
3Siwik MateuszGrajny DominikaELITA 14-15 D ST
4Motyka MichałDadał MartynaWIR DANCE 14-15 D ST
5Wilk ArturStefańska JustynaWIR DANCE 14-15 D ST
1Bednarz SzymonPetriaieva OlesiaKS M-TEAM 12-13 D LA
2Kuchnia PatrykSroka WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 D LA
3Szymański JakubBogusz KlaudiaSKT STYL 12-13 D LA
4Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaSKT STYL 12-13 D LA
5Dancewicz MikołajLichowska NataliaWIR DANCE 12-13 D LA
6Barcik MateuszCzernek WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 D LA
7Nowicki MarekGarcia GabrielaKS M-TEAM 12-13 D LA
8Wiercioch KonradKurleto JessicaELITA 12-13 D LA
9Blecharz AdamOliinyk YelizavetaKS M-TEAM 12-13 D LA
10Gomułka JakubPółtorak GuliaWIR DANCE 12-13 D LA
11Batowski FilipMałysa EmiliaELITA 12-13 D LA
1Bednarz SzymonPetriaieva OlesiaKS M-TEAM 12-13 D ST
2Kuchnia PatrykSroka WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 D ST
3Szymański JakubBogusz KlaudiaSKT STYL 12-13 D ST
4Wiercioch KonradKurleto JessicaELITA 12-13 D ST
5Dancewicz MikołajLichowska NataliaWIR DANCE 12-13 D ST
6Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaSKT STYL 12-13 D ST
7Blecharz AdamOliinyk YelizavetaKS M-TEAM 12-13 D ST
8Nowicki MarekGarcia GabrielaKS M-TEAM 12-13 D ST
9Barcik MateuszCzernek WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 D ST
9Batowski FilipMałysa EmiliaELITA 12-13 D ST
11Gomułka JakubPółtorak GuliaWIR DANCE 12-13 D ST
1Dąbrowski WiesławSłowiak AmeliaMCT 12-13 E 6T
2Blecharz AdamOliinyk YelizavetaKS M-TEAM 12-13 E 6T
3Nowicki MarekGarcia GabrielaKS M-TEAM 12-13 E 6T
4Barcik MateuszCzernek WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 E 6T
5Ciernia GerardSkowronek JuliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 E 6T
6Batowski FilipMałysa EmiliaELITA 12-13 E 6T
7Gomułka JakubPółtorak GuliaWIR DANCE 12-13 E 6T
8Pach MateuszSzramik JuliaSKT PASJA 12-13 E 6T
1Dziubenko MykhailoGuzowska ZuzannaKS M-TEAM 10-11 E 6T
2Jałocha TonyDuda MartynaELITA 10-11 E 6T
3Kuźma FranekZaczyńska LauraMCT 10-11 E 6T
4Jędrysiak IgorKranc KarolinaELITA 10-11 E 6T
5Gaik GabrielLubojańska KajaSKT PASJA 10-11 E 6T
6Sarota ArkadiuszBazylińska AmeliaKS M-TEAM 10-11 E 6T
7Gelardi GiovanniSabuda AmeliaELITA 10-11 E 6T
8Szabla WiktorSokołowska WiktoriaWIR DANCE 10-11 E 6T
9Podolak WitoldMarcisz RoksanaWIR DANCE 10-11 E 6T