!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Białka Tatrzańska 19.12.2020 (FTS)
Bialka
Filtruj:
Kategorie:
















1Kusiak LeszekSiepak BarbaraHART Senior III OPEN ST (MW)
1Strzałka PrzemysławStrzałka EwaHART Senior II OPEN ST (MW)
1Puchkov YuriyPuchkova TatsianaSKT PASJA Senior I OPEN LA (MW)
1Puchkov YuriyPuchkova TatsianaSKT PASJA Senior I OPEN ST (MW)
1Domiter HubertWąsacz KarolinaELITA Dorośli OPEN ST (MW)
2Pokuta JakubKopaczewska MauraELITA Dorośli OPEN ST (MW)
1Raputa KacperTylek WiktoriaELITA 16-20 OPEN LA (MW)
2Śledź MiłoszDziób AmeliaMCT 16-20 OPEN LA (MW)
3Góra KrzysztofSzpałek AgnieszkaELITA 16-20 OPEN LA (MW)
4Michalik KarolKopeć DariaELITA 16-20 OPEN LA (MW)
5Michalak MiłoszOrządała MalwinaASTRA 16-20 OPEN LA (MW)
6Stanek MaciejDamska AnnaELITA 16-20 OPEN LA (MW)
7Połec JakubBajor KarolinaELITA 16-20 OPEN LA (MW)
1Raputa KacperTylek WiktoriaELITA 16-20 OPEN ST (MW)
2Góra KrzysztofSzpałek AgnieszkaELITA 16-20 OPEN ST (MW)
3Śledź MiłoszDziób AmeliaMCT 16-20 OPEN ST (MW)
4Małysa AdamFlaga IzabelaELITA 16-20 OPEN ST (MW)
5Michalik KarolKopeć DariaELITA 16-20 OPEN ST (MW)
6Stanek MaciejDamska AnnaELITA 16-20 OPEN ST (MW)
1Raputa KacperTylek WiktoriaELITA 16-18 OPEN LA (MW)
2Śledź MiłoszDziób AmeliaMCT 16-18 OPEN LA (MW)
3Góra KrzysztofSzpałek AgnieszkaELITA 16-18 OPEN LA (MW)
4Michalik KarolKopeć DariaELITA 16-18 OPEN LA (MW)
5Michalak MiłoszOrządała MalwinaASTRA 16-18 OPEN LA (MW)
6Małysa AdamFlaga IzabelaELITA 16-18 OPEN LA (MW)
7Stanek MaciejDamska AnnaELITA 16-18 OPEN LA (MW)
8Połec JakubBajor KarolinaELITA 16-18 OPEN LA (MW)
1Raputa KacperTylek WiktoriaELITA 16-18 OPEN ST (MW)
2Góra KrzysztofSzpałek AgnieszkaELITA 16-18 OPEN ST (MW)
3Śledź MiłoszDziób AmeliaMCT 16-18 OPEN ST (MW)
4Małysa AdamFlaga IzabelaELITA 16-18 OPEN ST (MW)
5Michalik KarolKopeć DariaELITA 16-18 OPEN ST (MW)
6Stanek MaciejDamska AnnaELITA 16-18 OPEN ST (MW)
1Stawowy MateuszSilva SaraELITA 14-15 OPEN LA (MW)
2Szwed JakubMazur IngaMCT 14-15 OPEN LA (MW)
3Ciopała MichałNawalany JuliaMCT 14-15 OPEN LA (MW)
4Płonka AdrianProchownik KajaELITA 14-15 OPEN LA (MW)
5Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 14-15 OPEN LA (MW)
6Barcik MateuszCzernek WiktoriaKS M-TEAM 14-15 OPEN LA (MW)
7Madeja AntoniChrapla OliwiaASTRA 14-15 OPEN LA (MW)
8Skoczeń AlanLichowska NataliaWIR DANCE 14-15 OPEN LA (MW)
9Wilk ArturStefańska JustynaWIR DANCE 14-15 OPEN LA (MW)
9Dancewicz MikołajPółtorak GuliaWIR DANCE 14-15 OPEN LA (MW)
11Gomułka JakubTarasek JoannaWIR DANCE 14-15 OPEN LA (MW)
12Wronka JanJabłońska Daria OlgaELITA 14-15 OPEN LA (MW)
13Matyja Tomasz JanTrzebuniak KarolinaELITA 14-15 OPEN LA (MW)
14Kłapyta Szymon KarolMrózek EmiliaELITA 14-15 OPEN LA (MW)
1Stawowy MateuszSilva SaraELITA 14-15 OPEN ST (MW)
2Ciopała MichałNawalany JuliaMCT 14-15 OPEN ST (MW)
3Szwed JakubMazur IngaMCT 14-15 OPEN ST (MW)
4Płonka AdrianProchownik KajaELITA 14-15 OPEN ST (MW)
5Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 14-15 OPEN ST (MW)
6Skoczeń AlanLichowska NataliaWIR DANCE 14-15 OPEN ST (MW)
7Dancewicz MikołajPółtorak GuliaWIR DANCE 14-15 OPEN ST (MW)
8Wilk ArturStefańska JustynaWIR DANCE 14-15 OPEN ST (MW)
9Barcik MateuszCzernek WiktoriaKS M-TEAM 14-15 OPEN ST (MW)
9Gomułka JakubTarasek JoannaWIR DANCE 14-15 OPEN ST (MW)
11Wronka JanJabłońska Daria OlgaELITA 14-15 OPEN ST (MW)
12Kłapyta Szymon KarolMrózek EmiliaELITA 14-15 OPEN ST (MW)
1Mech KarolSilva MartaELITA 12-13 OPEN LA (MW)
2Dziubenko MykhailoGarcia GabrielaKS M-TEAM 12-13 OPEN LA (MW)
3Kudlik MiłoszWróbel OliwiaMCT 12-13 OPEN LA (MW)
4Dąbrowski WiesławSłowiak AmeliaMCT 12-13 OPEN LA (MW)
5Szabla WiktorSokołowska WiktoriaWIR DANCE 12-13 OPEN LA (MW)
6Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaCENTRUM KULTURY I SPORTU 12-13 OPEN LA (MW)
7Batowski FilipKoperek MarlenaELITA 12-13 OPEN LA (MW)
8Jędrysiak IgorKranc KarolinaELITA 12-13 OPEN LA (MW)
9Sylwestrowicz MaciejKazior AnnaELITA 12-13 OPEN LA (MW)
10Mamel DawidZając NikolaCENTRUM KULTURY I SPORTU 12-13 OPEN LA (MW)
10Czopek BartoszOstrogórska AleksandraCENTRUM KULTURY I SPORTU 12-13 OPEN LA (MW)
10Malec MichałChełkowska OliwiaELITA 12-13 OPEN LA (MW)
1Mech KarolSilva MartaELITA 12-13 OPEN ST (MW)
2Dziubenko MykhailoGarcia GabrielaKS M-TEAM 12-13 OPEN ST (MW)
3Szabla WiktorSokołowska WiktoriaWIR DANCE 12-13 OPEN ST (MW)
4Dąbrowski WiesławSłowiak AmeliaMCT 12-13 OPEN ST (MW)
5Kudlik MiłoszWróbel OliwiaMCT 12-13 OPEN ST (MW)
6Jędrysiak IgorKranc KarolinaELITA 12-13 OPEN ST (MW)
7Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaCENTRUM KULTURY I SPORTU 12-13 OPEN ST (MW)
8Malec MichałChełkowska OliwiaELITA 12-13 OPEN ST (MW)
8Sylwestrowicz MaciejKazior AnnaELITA 12-13 OPEN ST (MW)
10Czopek BartoszOstrogórska AleksandraCENTRUM KULTURY I SPORTU 12-13 OPEN ST (MW)
10Mamel DawidZając NikolaCENTRUM KULTURY I SPORTU 12-13 OPEN ST (MW)
10Batowski FilipKoperek MarlenaELITA 12-13 OPEN ST (MW)
1Krawczyk KubaJałocha MartynaELITA 10-11 OPEN LA (MW)
2Szczepaniak TomaszPierzga NataliaWIR DANCE 10-11 OPEN LA (MW)
3Żebrowski MichałBurnatowska OliwiaMCT 10-11 OPEN LA (MW)
4Jałocha TonyDuda MartynaELITA 10-11 OPEN LA (MW)
5Kudlik MarcelGruszczak LillaMCT 10-11 OPEN LA (MW)
6Gucwa WojciechBatko MartynaMCT 10-11 OPEN LA (MW)
7Szwej OlgierdDąbrowska MichalinaELITA 10-11 OPEN LA (MW)
8Napora KarolBajdała LenaMCT 10-11 OPEN LA (MW)
9Nowak FilipPłatek NadiaSKT PASJA 10-11 OPEN LA (MW)
10Nowak Mateusz PawełGrzywnowicz NataszaSKT PASJA 10-11 OPEN LA (MW)
10Stefanowicz KajetanMatuła MichalinaELITA 10-11 OPEN LA (MW)
10Beltrani JanBeltrani JagodaMCT 10-11 OPEN LA (MW)
10Drobny BolesławKnapczyk ZuzannaELITA 10-11 OPEN LA (MW)
14Usarz MaksymilianHobeletska KatarzynaMCT 10-11 OPEN LA (MW)
15Stachura PatrykMól SylwiaMCT 10-11 OPEN LA (MW)
1Jałocha TonyDuda MartynaELITA 10-11 OPEN ST (MW)
2Krawczyk KubaJałocha MartynaELITA 10-11 OPEN ST (MW)
3Żebrowski MichałBurnatowska OliwiaMCT 10-11 OPEN ST (MW)
4Szczepaniak TomaszPierzga NataliaWIR DANCE 10-11 OPEN ST (MW)
5Gucwa WojciechBatko MartynaMCT 10-11 OPEN ST (MW)
6Kudlik MarcelGruszczak LillaMCT 10-11 OPEN ST (MW)
7Szwej OlgierdDąbrowska MichalinaELITA 10-11 OPEN ST (MW)
8Napora KarolBajdała LenaMCT 10-11 OPEN ST (MW)
8Stefanowicz KajetanMatuła MichalinaELITA 10-11 OPEN ST (MW)
10Nowak FilipPłatek NadiaSKT PASJA 10-11 OPEN ST (MW)
10Nowak Mateusz PawełGrzywnowicz NataszaSKT PASJA 10-11 OPEN ST (MW)
10Usarz MaksymilianHobeletska KatarzynaMCT 10-11 OPEN ST (MW)
13Stachura PatrykMól SylwiaMCT 10-11 OPEN ST (MW)
14Drobny BolesławKnapczyk ZuzannaELITA 10-11 OPEN ST (MW)
15Beltrani JanBeltrani JagodaMCT 10-11 OPEN ST (MW)