!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka (PTT)
Wieliczka
Filtruj:
Kategorie:


















1Faliński PrzemysławChmielińska MajaIMPET TEAM 16-18 B LA
2Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT- Wrocław 16-18 B LA
3Smaroń KonradKemona ElizaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 B LA
4Kuś DawidJózefowska PatrycjaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
5Wiltowski JakubZięba KarinaIGLICA 16-18 B LA
6Świniarski MarcinSnopkowska MonikaPOLISH CLUB 16-18 B LA
7Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK 16-18 B LA
8Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 16-18 B LA
9Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE - Przemyśl 16-18 B LA
9Michałowski SzymonRupar WiktoriaMDANCE - Przemyśl 16-18 B LA
11Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 B LA
12Gordillo DiegoSzymczyk KamilaDancers United 16-18 B LA
12Wojtasiewicz JacekWysocka JuliaAKCENT - Będzin 16-18 B LA
14Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 16-18 B LA
15Spich MateuszBławat WeronikaDANCE COMMUNITY 16-18 B LA
1Mordka DawidBober IgaAKSEL 16-18 B ST
2Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 16-18 B ST
3Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT- Wrocław 16-18 B ST
4Skalski Paweł OlafDrabczyk KarolinaIMPERIA 16-18 B ST
5Wiltowski JakubZięba KarinaIGLICA 16-18 B ST
6Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES 16-18 B ST
7Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK 16-18 B ST
8Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE - Przemyśl 16-18 B ST
8Skrobisz EmanuelKlekot KarolinaZORBA 16-18 B ST
10Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 B ST
11Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 16-18 B ST
12Bardyn MariuszChłopek GabrielaELITA - Kraków 16-18 B ST
13Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 16-18 B ST
14Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 B ST
1Ilnicki WojciechKlisz Patrycja4STEP 16-18 C LA
2Mucha PawełFatyga AgataIMPERIA 16-18 C LA
3Kutyła RadosławLis WeronikaJUST DANCE 16-18 C LA
4Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 16-18 C LA
5Słomka MaciejSioła OliwiaMCT 16-18 C LA
6Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 16-18 C LA
7Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE - Przemyśl 16-18 C LA
8Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 16-18 C LA
9Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE 16-18 C LA
10Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 C LA
11Rzepa NikodemCzernek WiktoriaELITA - Kraków 16-18 C LA
1Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM 16-18 C ST
2Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE 16-18 C ST
3Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 C ST
4Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 16-18 C ST
5Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK 16-18 C ST
6Ryz MichałBaranowska AnnaIMPERIA 16-18 C ST
7Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 16-18 C ST
8Kaszuba DawidKwadrans PaulinaKuźnia Tańca 16-18 C ST
9Goch ŁukaszMilewska AnnaSTTS 16-18 C ST
1Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 D LA
2Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE 16-18 D LA
3Kowalczyk KacperKudra IgaDancers United 16-18 D LA
4Ryz MichałBaranowska AnnaIMPERIA 16-18 D LA
5Brocławik DamianBaum NataliaAKSEL 16-18 D LA
6Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT 16-18 D LA
7Starostka MarcelJacher OliwiaSzT eMiKa 16-18 D LA
8Gębuś GrzegorzSobków AmeliaIMPERIA 16-18 D LA
8Pyras KrzysztofJarek EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D LA
8Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION 16-18 D LA
11Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D LA
11Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 16-18 D LA
13Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA 16-18 D LA
14Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK 16-18 D LA
15Cesarz MaciejMakuch JoannaLORDANCE 16-18 D LA
15Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM 16-18 D LA
17Majcher MarcelPałys MartynaTAKT 16-18 D LA
18Grabowski MichałFilipowicz ZuzannaAIR DANCE - Warszawa 16-18 D LA
1Grzesiowski IgorRaczkiewicz JuliaNOWY STYL 16-18 D ST
2Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaPERFECT DANCE 16-18 D ST
3Szpara FilipPazio OliwiaNOWY STYL 16-18 D ST
4Lozinszek ArturJaromin AleksandraSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D ST
5Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA 16-18 D ST
6Grabowski MichałFilipowicz ZuzannaAIR DANCE - Warszawa 16-18 D ST
7Pielka KrzysztofSokotun IvanaAKCENT - Będzin 16-18 D ST
8Gębuś GrzegorzSobków AmeliaIMPERIA 16-18 D ST
8Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE 16-18 D ST
10Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION 16-18 D ST
11Starostka MarcelJacher OliwiaSzT eMiKa 16-18 D ST
12Cesarz MaciejMakuch JoannaLORDANCE 16-18 D ST
13Jaśkiewicz KrzysztofJarosz JuliaSzT eMiKa 16-18 D ST
14Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 D ST
14Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM 16-18 D ST
16Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D ST
17Mirek StanisławRuiz Vidales KlaraMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D ST
18Majcher MarcelPałys MartynaTAKT 16-18 D ST
1Jasiński JakubPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska 14-15 C LA
2Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław 14-15 C LA
3Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO 14-15 C LA
4Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA 14-15 C LA
5Bilnik WojciechBilnik EwaRÓŻA 14-15 C LA
6Jóźwicki MateuszGórniak AleksandraNOWY STYL 14-15 C LA
7Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 C LA
8Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 14-15 C LA
1Jasiński JakubPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska 14-15 C ST
2Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA 14-15 C ST
3Bilnik WojciechBilnik EwaRÓŻA 14-15 C ST
4Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO 14-15 C ST
5Pięciak OliwierUrbanek SandraK-STUDIO 14-15 C ST
1Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION 12-13 D LA
2Madej MikołajTyksińska IgaGALA 12-13 D LA
3Obojski MateuszGóral GabrielaIMPERIA 12-13 D LA
4Kołodziej JulianBudzik ZofiaKLASA 12-13 D LA
5Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL 12-13 D LA
6Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA 12-13 D LA
7Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT 12-13 D LA
8Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 12-13 D LA
9Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE 12-13 D LA
1Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL 12-13 D ST
2Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT 12-13 D ST
3Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA 12-13 D ST
4Kołodziej JulianBudzik ZofiaKLASA 12-13 D ST
5Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION 12-13 D ST
6Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE 12-13 D ST
7Madej MikołajTyksińska IgaGALA 12-13 D ST
8Obojski MateuszGóral GabrielaIMPERIA 12-13 D ST
9Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 12-13 D ST
1Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE 12-13 E 8T
2Ludwig FilipBorek ElizaKuźnia Tańca 12-13 E 8T
3Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
4Nykiel FilipŁucarz EmiliaLATINO 12-13 E 8T
5Olejarz KacperGliwa AmeliaST IMPRESJA Kęty 12-13 E 8T
6Górny MateuszFilipek EmiliaIMPERIA 12-13 E 8T
7Gucwa WojciechBatko MartynaJUST DANCE 12-13 E 8T
7Serwatowicz MieszkoPtak RóżaCUBANA 12-13 E 8T
9Gawęda WiktorCzech NadiaEVOLUTION 12-13 E 8T
10King TymoteuszOpałka LenaEMOTION 12-13 E 8T
11Krzan OliwerKasprzyk WeronikaJUST DANCE 12-13 E 8T
11Skrzyszewski SzymonNowara LenaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 12-13 E 8T
13Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE 12-13 E 8T
1Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL 12-13 F 6T
2Kurczab KamilWójtowicz JuliaKLASA 12-13 F 6T
3Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA 12-13 F 6T
4Kula FranciszekŁucarz NataliaLATINO 12-13 F 6T
5Malicki MikołajZdrzalik MilenaKLASA 12-13 F 6T
6Miśkiewicz BartłomiejWójcik OliwiaEVOLUTION 12-13 F 6T
1Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA 10-11 E 6T
2Duchna BartoszGalas-Bandyk JaninaFAST-STEP 10-11 E 6T
3Augustyniak KrystianUjma MartaZAMEK 10-11 E 6T
4Tolarz FilipLizak AnnaLORDANCE 10-11 E 6T
5Kuśnierz MichałKordula KajaJUST DANCE 10-11 E 6T
6Wiertel MieszkoMianowana OliwiaZAMEK 10-11 E 6T
1Adamczyk FilipAdamczyk EmiliaLATIN DANCE 10-11 G 6T
2Cepil WiktorKnyziak ZuzannaEVOLUTION 10-11 G 6T
1Kamiński SebastianBarnaś AnnaKLASA 10-11 H 4T
1Niewola BartoszKot IzabelaSzT eMiKa 10-11 H 4T
1Róg RonaldRogowska AmeliaEVOLUTION 10-11 H 4T
1Skóra OskarKorczak NikolaGALA 10-11 H 4T
1Tyl BartoszTurbak AlicjaKS M-TEAM 10-11 H 4T
1Łabędź AndrzejSztaba PatrycjaKS M-TEAM 10-11 H 4T
1Czempik TobiaszCzempik MajaRONDO 10-11 H 4T
1Dymiński JanKrólik WiktoriaKICK 10-11 H 4T
1Gracz BłażejAntoń KamilaGALA 10-11 H 4T
2Lichosik MiłoszKlementowicz ZuzannaKS M-TEAM 10-11 H 4T
2Sokół SzymonAndruszko DorotaEVOLUTION 10-11 H 4T
2Dymek KamilKrawczyk AleksandraKTT QUICK STEP - Miedźno 10-11 H 4T
2Janosz WojciechSkórnicka AleksandraKS M-TEAM 10-11 H 4T
2Kwinta FilipGawęda ZuzannaJUST DANCE 10-11 H 4T
2Lauterbach WiktorPalonek MariaJUST DANCE 10-11 H 4T
1Respondek WojciechWojtas AgataKLASA 8-9 G 6T
2Skrzypek MaksymilianKasprzyk MartaJUST DANCE 8-9 G 6T
3Krawczyk NikodemTucholska NinaEVOLUTION 8-9 G 6T
3Tutaj AntoniWłodarczyk PolaKIEPURA 8-9 G 6T
1Chwała HubertDuda AureliaJUST DANCE 8-9 H 4T
1Strzępek SzymonBujak KlaudiaAKSEL 8-9 H 4T
2Jarzębski OliwierWłodarek PolaZORBA 8-9 H 4T
2Łabędź MichałTurbak JoannaKS M-TEAM 8-9 H 4T