!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019 (FTS)
Pruszków
Filtruj:
Kategorie:




















1Hinczewski KsawierNawrocka KlaudiaTKS DANCE&DANCE 14-15 C LA
2Świątkowski SzymonKruszniewska ZuzannaPROMENADA 14-15 C LA
3Bogun Oskar BartłomiejSzlendak JuliaST PYRAS 14-15 C LA
4Stańczewski NikodemFidut JuliaJANTAR 14-15 C LA
5Kaniewski GrzegorzKusina NataliaIMPET TEAM 14-15 C LA
6Piątek SewerynOlszańska MagdalenaDANCE IMPERIUM 14-15 C LA
1Bogun Oskar BartłomiejSzlendak JuliaST PYRAS 14-15 C ST
2Świątkowski SzymonKruszniewska ZuzannaPROMENADA 14-15 C ST
3Masenzhuk TymurBrejnak MajaClassic Dance Sport 14-15 C ST
4Stańczewski NikodemFidut JuliaJANTAR 14-15 C ST
5Śliwowski WiktorStaszewska AngelinaFAN 14-15 C ST
6Kaniewski GrzegorzKusina NataliaIMPET TEAM 14-15 C ST
7Piątek SewerynOlszańska MagdalenaDANCE IMPERIUM 14-15 C ST
1Kowalczyk AdamWojciechowska WiktoriaDANCE IMPERIUM 14-15 E 8T
2Jurak JakubChechłacz JuliaDANCE IMPERIUM 14-15 E 8T
3Pietrucha WojciechAntoniewicz MartaCorte Dance Progress 14-15 E 8T
4Twarowski PatrykStefanowicz MagdalenaUKS TWIST 14-15 E 8T
5Biernacki OlivierCzochal GabrielaDANCE IMPERIUM 14-15 E 8T
6Rostkowski KonradPopławska OliwiaARTDANCE 14-15 E 8T
7Konopka AdamZabora KamilaAKAT 14-15 E 8T
8Szajner OlgierdCisło AntoninaCorte Dance Progress 14-15 E 8T
9Głowacki AleksEwertowska ZofiaDANCE CENTER 14-15 E 8T
10Damaziak HubertDąbrowska KamilaUKTS Pasjonat 14-15 E 8T
1Kaźmierczak DamianSadowska MariannaDANCE IMPERIUM 12-13 D LA
2Mech KarolWyporska NelaDANCE IMPERIUM 12-13 D LA
3Radecki FilipRadecka KlaraATRIA 12-13 D LA
4Gruszka TobiaszUrbańska AmeliaFEELING 12-13 D LA
5Świątkiewicz PawełNasiłowska AnnaIMPET TEAM 12-13 D LA
1Kaźmierczak DamianSadowska MariannaDANCE IMPERIUM 12-13 D ST
2Mech KarolWyporska NelaDANCE IMPERIUM 12-13 D ST
3Radecki FilipRadecka KlaraATRIA 12-13 D ST
4Kostecki KrystianFilipkowska GabrielaAKAT 12-13 D ST
5Gruszka TobiaszUrbańska AmeliaFEELING 12-13 D ST
6Świątkiewicz PawełNasiłowska AnnaIMPET TEAM 12-13 D ST
1Sobczyński ŁukaszSawko AleksandraAKAT 12-13 E 8T
2Sidorowicz JakubBartyś MagdalenaBCPK 12-13 E 8T
3Bochnak StanisławBakalarz JuliaTKS DANCE&DANCE 12-13 E 8T
4Kozakiewicz KrzysztofDrzewiecka OliwiaARTDANCE 12-13 E 8T
5Wawrzyński AntoniSamsel GabrielaATRIA 12-13 E 8T
6Szczesiak JakubŻydlewska MajaARTDANCE 12-13 E 8T
7Szumarski PiotrNowik OliwiaUKS TWIST 12-13 E 8T
1Daszkowski SzymonCzarnecka LidiaARTDANCE 12-13 F 6T
2Aranowski MaciejKornacka WeronikaARTDANCE 12-13 F 6T
2Wysocki MaksymilianSapieja AmeliaDANCE IMPERIUM 12-13 F 6T
3Poronik OleksandrBanas MariannaClassic Dance Sport 12-13 F 6T
3Chudzinski JakubKozłowska KatarzynaBCPK 12-13 F 6T
3Majewski WiktorTomaszkiewicz KlaudiaUKTS Pasjonat 12-13 F 6T
3Nawrocki IgorPaczkowska KajaARTDANCE 12-13 F 6T
4Bajorek JanPastuszka Malwina ZuzannaRM DANCE SPORT 12-13 F 6T
4Glinski AdamStepaniuk ZofiaBCPK 12-13 F 6T
4Jaźwiński LeonJeziorkowska AleksandraFlexi Dance 12-13 F 6T
4Lewandowski MaksymilanSzelerska MagdalenaCorte Dance Progress 12-13 F 6T
4Mróz WojciechMróz ZuzannaRM DANCE SPORT 12-13 F 6T
4Rutkowski JakubZimnawoda JuliaARTDANCE 12-13 F 6T
4Wieczorek RafałBańburska HannaPASO A PASO 12-13 F 6T
4Wiśniewski JacekGłowacka MagdalenaUKTS Pasjonat 12-13 F 6T
1solo soloSójka SylwiaClassic Dance Sport 12-13 G 5T
1Chmielewski AdrianJaworska LenaARTDANCE 12-13 G 5T
1Palińśki WiktorCielicka ZofiaARTDANCE 12-13 G 5T
1Poronik OleksandrBanas MariannaClassic Dance Sport 12-13 G 5T
1Szałkucki OskarMalinowska AgataARTDANCE 12-13 G 5T
1Gajdecki MateuszKowalewska AmeliaFEELING 12-13 G 5T
2Dąbrowski KacperCieszewska WeronikaARTDANCE 12-13 G 5T
2Hołowacz MaciejKrupa KingaCreative Dance 12-13 G 5T
2Krawczyk PiotrRumińska WeronikaATRIA 12-13 G 5T
2Małaszewski PatrykDziedzia MartynaTKS TĘCZA 12-13 G 5T
2Ronowicz KamilCiulińska SandraARTDANCE 12-13 G 5T
2Szulc GrzegorzKaramon OliwiaCorte Dance Progress 12-13 G 5T
3Kozubal KrzysztofŁańcucka JuliaKTT DUET 12-13 G 5T
3Rzepczyński PiotrDomka NataliaKTT DUET 12-13 G 5T
3Świderek AlanMróz KlaudiaATRIA 12-13 G 5T
1Szczepaniak TomaszPierzga NataliaWIR DANCE 10-11 D LA
2Syguła AleksanderSuda OliwiaDANCE IMPERIUM 10-11 D LA
3Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaCENTRUM KULTURY I SPORTU 10-11 D LA
4Boginics VladimirsStopczyńska AnnaDANCE IMPERIUM 10-11 D LA
5Czajkowski KrzysztofDasiewicz JoannaDANCE IMPERIUM 10-11 D LA
1Szczepaniak TomaszPierzga NataliaWIR DANCE 10-11 D ST
2Boginics VladimirsStopczyńska AnnaDANCE IMPERIUM 10-11 D ST
3Syguła AleksanderSuda OliwiaDANCE IMPERIUM 10-11 D ST
4Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaCENTRUM KULTURY I SPORTU 10-11 D ST
5Czajkowski KrzysztofDasiewicz JoannaDANCE IMPERIUM 10-11 D ST
1Syguła AleksanderSuda OliwiaDANCE IMPERIUM 10-11 E 6T
2Czajkowski KrzysztofDasiewicz JoannaDANCE IMPERIUM 10-11 E 6T
3Boginics VladimirsStopczyńska AnnaDANCE IMPERIUM 10-11 E 6T
4Batóg OliwierMichalska BarbaraFEELING 10-11 E 6T
1Grzybowski FilipSzulecka SandraARTDANCE 10-11 F 6T
2Dąbrowski OliwierNowakowska KatarzynaARTDANCE 10-11 F 6T
2Wach MaciejMaślińska MałgorzataDANCE IMPERIUM 10-11 F 6T
3Mazur Maciej MikołajMużyło JuliaTKS TĘCZA 10-11 F 6T
3Stadryniak PiotrGieros ZuzannaFEELING 10-11 F 6T
3Szymanowicz KajetanWojtach MarcelinaFEELING 10-11 F 6T
1Dybicz OliwierJendra PolaCreative Dance 10-11 G 5T
1Kępiński KamilJagodzińska ZofiaARTDANCE 10-11 G 5T
1Kurzela SzymonZawistowska MajaCreative Dance 10-11 G 5T
1Opałczyk WiktorMakulska JuliaCreative Dance 10-11 G 5T
1Radziejewski KacperPłocka MartynaCreative Dance 10-11 G 5T
1Świec WiktorStankiewicz Ola --- AWANS DO KLASY FARTDANCE 10-11 G 5T
2Malesiński KrzysztofKur JuliaDANCE IMPERIUM 10-11 G 5T
2Szuchnik AdamGórecka NataliaCreative Dance 10-11 G 5T
2Zakrzewski MikołajSzymańska WeronikaARTDANCE 10-11 G 5T
2Głoziński BrajanKujawa-Myśliwiec MalwinaST Adama Borzęckiego 10-11 G 5T
2Klim JanWadowiec WiktoriaUKS TWIST 10-11 G 5T
2Kochut BartekPętkowska ElenaClassic Dance Sport 10-11 G 5T
3Burczak MaciejKamińska PolaCreative Dance 10-11 G 5T
3Cesarek MaciejGłówczak MagdalenaKTT DUET 10-11 G 5T
3Klonowski KacperKieliszczyk MajaSZKOŁA TAŃCA FLASH 10-11 G 5T
3Pabich KrzysztofSakowska ŁucjaATRIA 10-11 G 5T
3Sowa SzymonAdaśko JuliaCreative Dance 10-11 G 5T
3Warowny JacekBroda AnnaFlexi Dance 10-11 G 5T
1Wołosz FeliksSzymańska MajaATRIA 10-11 H 4T
1Kąkolewski FabianGrzybowska AmeliaARTDANCE 10-11 H 4T
1Malinowski SzymonWojtczuk NataliaCreative Dance 10-11 H 4T
1Stegient SzymonAndrzejewska NinaUKS Bailamos 10-11 H 4T
1Tomczyk MaksymilianMisztal NataliaDANCE IMPERIUM 10-11 H 4T
2Marchewka FilipOrzechowska RoksanaCreative Dance 10-11 H 4T
2Martela PiotrDomowicz NataliaKTS ESKULAP 10-11 H 4T
2Zatorski JakubFrydman KlaudiaPASO A PASO 10-11 H 4T
1Aderek DawidZimak BlankaDANCE IMPERIUM 8-9 E 6T
2Starczewski GabrielTwardowska JagodaST Adama Borzęckiego 8-9 E 6T
1Aderek DawidZimak BlankaDANCE IMPERIUM 8-9 F 6T
2Zięba MichałGastoł WiktoriaDANCE IMPERIUM 8-9 F 6T
3Nowaczyk MikołajNowaczyk AleksandraTKS DANCE&DANCE 8-9 F 6T
3Szewczyk JanBartkiewicz MajaFEELING 8-9 F 6T
1Nowik OskarPawłowska KingaUKS TWIST 8-9 G 5T
1Pryzowicz AndrzejCzopek AlicjaFEELING 8-9 G 5T
1Rutkowski JanDziewulska GabrielaDANCE IMPERIUM 8-9 G 5T
2Pargulski KacperRadlińska JuliaDANCE IMPERIUM 8-9 G 5T
2Szymański MichałStępień ZuzannaUKTS Pasjonat 8-9 G 5T
3Kitliński MateuszGaik JuliaUKTS Pasjonat 8-9 G 5T
3Walkowski CezaryStępień MartaUKTS Pasjonat 8-9 G 5T
1Kasowski JanHartwich JagodaKTS ESKULAP 8-9 H 4T
1Kisiel MichałOlechno NataliaUKS TWIST 8-9 H 4T
1Maciej PiotrowskiWacławek BasiaPASO A PASO 8-9 H 4T
1Niewola JakubPłotnikiewicz GabrielaDANCE IMPERIUM 8-9 H 4T
1Różański FilipFalińska GabrielaARTDANCE 8-9 H 4T
1Rumiński AleksanderOlszewska LenaATRIA 8-9 H 4T
1Watkowski NatanKluga RóżaARTDANCE 8-9 H 4T
1Wodecki TomaszKilińska AmeliaDANCE IMPERIUM 8-9 H 4T
1Żmijewski MaksymilianWąsowska LenaARTDANCE 8-9 H 4T
2Hajbos PatrykSamsel JuliaATRIA 8-9 H 4T
2Szczelaszczyk KacperSadowska LidiaARTDANCE 8-9 H 4T
2Wiśniewski IgnacyBruździńska NikolaARTDANCE 8-9 H 4T
2Wołosz StefanSzmigiel NikolaATRIA 8-9 H 4T
2Zawadzki JakubBoguszewska IzabelaUKS TWIST 8-9 H 4T
2Gulczyński FilipFalkowska IngaARTDANCE 8-9 H 4T
2Gozdowski AleksChrzanowska GabrielaARTDANCE 8-9 H 4T
1Moskwa IwanIwańczyk ZuziaPASO A PASO Do 7 H 4T
1Rodziński StanisławSondej JuliaNIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE OCHRONKA Do 7 H 4T
1Szostek FilipSiwek ZuzannaDANCE IMPERIUM Do 7 H 4T
1Bracha MaciejPracz AlicjaNIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE OCHRONKA Do 7 H 4T
1Dziedzikowski HubertWitkowska AlicjaNIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE OCHRONKA Do 7 H 4T
1Piotrowski JaśPryk ZuziaPASO A PASO Do 7 H 4T
1Kosmala WitoldSiedlikowska TeresaNIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE OCHRONKA Do 7 H 4T
1Kostarski AleksanderPichla MałgorzataNIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE OCHRONKA Do 7 H 4T
1Księżopolski PawełDuda MarysiaNIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE OCHRONKA Do 7 H 4T
1Kupisz MarysiaMarat OlaPASO A PASO Do 7 H 4T
1Ostas IgnacyJeremicz AnielaFlexi Dance Do 7 H 4T
1Mazurowski FranciszekToczek JuliaNIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE OCHRONKA Do 7 H 4T
1Pac AleksanderAmbroziak JagodaNIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE OCHRONKA Do 7 H 4T