!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś (PTT)
Żabno
Filtruj:
Kategorie:


















1Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK 16-18 B LA
2Gędłek JakubJaworek MariaArtDance 16-18 B LA
3Matuszek GrzegorzWysocka AleksandraAKSEL 16-18 B LA
4Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 16-18 B LA
5Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B LA
1Gędłek JakubJaworek MariaArtDance 16-18 B ST
2Rybka KonradSosińska JuliaGALA 16-18 B ST
3Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-18 B ST
4Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B ST
1Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 C LA
2Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 C LA
3Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 16-18 C LA
4Bińkowski MichałPajerska DominikaArtDance 16-18 C LA
5Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 C LA
6Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
7Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C LA
8Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 C LA
9Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 C LA
10Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 16-18 C LA
11Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C LA
12Brocławik DamianDobrowolska KatarzynaAKSEL 16-18 C LA
13Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-18 C LA
13Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 C LA
15Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 16-18 C LA
1Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 C ST
2Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 C ST
3Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 16-18 C ST
4Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C ST
5Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 C ST
6Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 16-18 C ST
7Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE 16-18 C ST
8Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 C ST
9Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 16-18 C ST
1Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 14-15 C LA
2Kaczmarek DamianDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM 14-15 C LA
3Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa 14-15 C LA
4Janus JakubPielka WeronikaPERFECT 14-15 C LA
5Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 14-15 C LA
1Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 14-15 C ST
2Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK 14-15 C ST
3Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa 14-15 C ST
4Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE 14-15 C ST
5Kaczmarek DamianDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM 14-15 C ST
1Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 14-15 D LA
2Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL 14-15 D LA
3Pielka KrzysztofMargiel KamilaPERFECT 14-15 D LA
4Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 14-15 D LA
5Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 14-15 D LA
6Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
7Świątek BartoszPopiel MartynaGRACJA 14-15 D LA
1Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
2Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 14-15 D ST
3Para MaksymilianKostecka PaulinaSzT eMiKa 14-15 D ST
4Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 14-15 D ST
5Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL 14-15 D ST
6Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 14-15 D ST
7Świątek BartoszPopiel MartynaGRACJA 14-15 D ST
1Kalata AleksanderKiczka NataliaCUBANA 14-15 E 8T
2Morawa AleksanderSznajder AgnieszkaCUBANA 14-15 E 8T
3Grzesiowski IgorGórniak AleksandraNOWY STYL 14-15 E 8T
4Mruk ArkadiuszJacher OliwiaSzT eMiKa 14-15 E 8T
5Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z 14-15 E 8T
6Szaleniec JakubRytwińska AleksandraPERFECT 14-15 E 8T
7Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 14-15 E 8T
7Chrapek ErykJulia JanasPERFECT DANCE 14-15 E 8T
9Nowak DominikZachara AleksandraLATINO 14-15 E 8T
10Czermuga WiktorCzech NadiaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 E 8T
1Widełka MateuszKural AmeliaTHOMAS DANCE 14-15 F 6T
2Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 14-15 F 6T
3Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL 14-15 F 6T
4Gawlik ŁukaszNiemasik MałgorzataShow DANCE 14-15 F 6T
5Partyka PiotrKijanka OliwiaGOLDEN DANCE 14-15 F 6T
6Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA 14-15 F 6T
1Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
2Jaróg RobertSięka IgaCUBANA 12-13 E 8T
3Klimek MaksymilianMendel MartynaTHOMAS DANCE 12-13 E 8T
4Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 12-13 E 8T
5Rachoń StanisławHennessy EmiliaEVOLUTION 12-13 E 8T
6Janus MiłoszSłaboń WeronikaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 E 8T
7Grata NikodemLato NataliaAKSEL 12-13 E 8T
8Malec BartoszNiewola WiktoriaSzT eMiKa 12-13 E 8T
8Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 12-13 E 8T
10Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 12-13 E 8T
10Wilk MarcelŚnieżek KingaGRACJA 12-13 E 8T
12Miłkoś BartłomiejIndyka ZuzannaKLASA 12-13 E 8T
13Frydrych BartoszTatrzańska NataliaGRACJA 12-13 E 8T
14Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
15Morawiec MichałNiziurska JuliaEVOLUTION 12-13 E 8T
16Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK 12-13 E 8T
1Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 F 6T
2Sadowski JanBorek ElizaKuźnia Tańca 12-13 F 6T
3Bernat FranciszekKocik AntoninaCANTINERO 12-13 F 6T
4Parysz WojciechSosin PatrycjaKLASA 12-13 F 6T
5Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 12-13 F 6T
6Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 12-13 F 6T
7Babiak PawełDzięgielowska EmiliaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
8Nowak JakubMotyka MilenaLATIN DANCE 12-13 F 6T
9Breński AntoniHabel AnnaKLASA 12-13 F 6T
9Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO 12-13 F 6T
11Ryczek Piasecki DominikKowal KarolinaLATIN DANCE 12-13 F 6T
12Sawicki WojciechPawlikowska AnnaSOKÓŁ 12-13 F 6T
13Pieprz KrystianChmura AleksandraLATINO 12-13 F 6T
14Frączek IwoBuczek KatarzynaAKSEL 12-13 F 6T
1Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE 12-13 G 6T
1Sznajder WojciechPajor LenaCUBANA 12-13 G 6T
1Ząbkowski MiłoszTrepa DominikaADEEM 12-13 G 6T
2Gąsiorowski DominikChudy KarolinaJUMP 12-13 G 6T
2Misior PatrykJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE 12-13 G 6T
2Szabat JakubJargiło JuliaJUMP 12-13 G 6T
3Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE 12-13 G 6T
3Długoń-Ryba MaciejKonderak IdaST FLASH DUO - Kraków 12-13 G 6T
3Gabryelczyk FilipCieszyńska LenaCANTINERO 12-13 G 6T
3Marcinkowski KrystianKmieć EmiliaLATINO 12-13 G 6T
3Maziarz DominikZduńska MajaELIDA 12-13 G 6T
1Bezak TomaszCholewa AleksandraLATIN DANCE 12-13 H 4T
1Laryś JakubPaszek WiktoriaEVOLUTION 12-13 H 4T
1Pępek JanMach JuliaGASIEK 12-13 H 4T
1Załęski KarolKrężel MartynaLATINO 12-13 H 4T
2Łocha JulianGawlik MałgorzataGOLDEN DANCE 12-13 H 4T
2Kubek BeniaminBielaszka KlaudiaLATIN DANCE 12-13 H 4T
2Soboń ArkadiuszStalmach JuliaKLASA 12-13 H 4T
2Łocha AntoniMuszyńska MartynaGOLDEN DANCE 12-13 H 4T
1Mikos BłażejGutej WeronikaLATINO 10-11 G 6T
1Ochyra AleksanderBabik NataliaCUBANA 10-11 G 6T
1Pacławski KamilZybinska ZofiaGOLDEN DANCE 10-11 G 6T
2Gawęda WiktorStruska MajaEVOLUTION 10-11 G 6T
2Malik SzymonMalik EmiliaLATINO 10-11 G 6T
2Marnik PiotrTyksińska IgaGALA 10-11 G 6T
3Kowal WojciechMadej KingaLATINO 10-11 G 6T
3Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE 10-11 G 6T
3Omachel ErykOmachel NataliaGRACJA 10-11 G 6T
3Babiak MiłoszGłuszko MariaGOLDEN DANCE 10-11 G 6T
3Franków AdrianOlszańska OtyliaGOLDEN DANCE 10-11 G 6T
1Meier AntoniNowotarska JanaGRACJA 8-9 G 6T
2Mleczak PawełKustra MajaGRACJA 8-9 G 6T
2Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO 8-9 G 6T
3Cieśla HubertCzeremuga GabrielaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 8-9 G 6T
3Marzec AntoniZakielarz MariaGOLDEN DANCE 8-9 G 6T
1Brzoza HubertOżóg AnnaKLASA 8-9 H 4T
1Polek IgorKapłońska AmeliaSzT eMiKa 8-9 H 4T
1Wiśniewski DawidMotak OliwiaSzT eMiKa 8-9 H 4T
1Wąchała ArkadiuszDzikowska DorotaGRACJA 8-9 H 4T
1Świerczek JanKędziora MartynaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
1Świątek NikodemŁapa JoannaGALA 8-9 H 4T
2Pochopień HubertPochopień LauraLATIN DANCE 8-9 H 4T
2Sierak DanielPyzik WiktoriaLATIN DANCE 8-9 H 4T
2Wawro MichałRohan MilenaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
2Ciąbor AdamLipowicz WiktoriaLATIN DANCE 8-9 H 4T
2Janas BartoszKomada MajaLATIN DANCE 8-9 H 4T
2Kijanka DawidCharchan MajaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
2Niewola BartoszMotak WeronikaSzT eMiKa 8-9 H 4T