!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ (PTT)
Łomianki
Filtruj:
Kategorie:






















1Kardasz NikitaPajerska DominikaPOLISH CLUB 16-18 C LA
2Damek GabrielMichta AmeliaCANTINERO 16-18 C LA
3Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK 16-18 C LA
4Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 16-18 C LA
5Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 16-18 C LA
6Socha JarosławFrydrych MilenaAKSEL 16-18 C LA
7Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK 16-18 C LA
8Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaDRAGON'S DANCE Warszawa 16-18 C LA
9Więckowski MikołajSabak EwaRS 16-18 C LA
1Socha JarosławFrydrych MilenaAKSEL 16-18 C ST
2Pycio SebastianMatusiak AgataESKADRA 16-18 C ST
3Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 16-18 C ST
4Wieczorek JerzyNasiłowska AnnaFAST-STEP 16-18 C ST
5Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK 16-18 C ST
6Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 16-18 C ST
7Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaDRAGON'S DANCE Warszawa 16-18 C ST
8Fabiański EmilKreczmańska NataliaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C ST
1Karasiński WiktorStefaniuk NataliaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
2Pankratz AleksanderBosak AgataRS 16-18 D LA
3Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE 16-18 D LA
4Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 16-18 D LA
5Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART 16-18 D LA
1Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART 16-18 D ST
1Rabenda MichałKot AdriannaPerfect Show Łódź 16-18 E LA
2Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA 16-18 E LA
3Flader StanisławDębniak MariaRS 16-18 E LA
4Purkiewicz AleksanderStańczyk BarbaraSTEP DANCE 16-18 E LA
5Shah PruthviSaghateljan KiaraDRAGON'S DANCE Warszawa 16-18 E LA
6Halicki MichałOgińska Maja AnnaS.T. Krystian Krzemiński 16-18 E LA
7Krzaczkowski AdamFabrowska JuliaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI 16-18 E LA
1Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCREATIVE DANCE - Warszawa 14-15 D LA
2Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK 14-15 D LA
3Demianiuk JanKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA 14-15 D LA
4Peński DamianSabak JoannaRS 14-15 D LA
5Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM 14-15 D LA
6Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA 14-15 D LA
7Wojciechowski KacperKolińska SylwiaDRAGON'S DANCE Warszawa 14-15 D LA
8Łysak PawełZalewska NicolaKICK 14-15 D LA
1Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK 14-15 D ST
2Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA 14-15 D ST
3Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCREATIVE DANCE - Warszawa 14-15 D ST
4Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM 14-15 D ST
5Peński DamianSabak JoannaRS 14-15 D ST
6Wojciechowski KacperKolińska SylwiaDRAGON'S DANCE Warszawa 14-15 D ST
7Łysak PawełZalewska NicolaKICK 14-15 D ST
1Szewczykowski JakubSoja UrszulaDRAGON'S DANCE Warszawa 14-15 E 8T
2Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE 14-15 E 8T
3Schab ŁukaszKopiec OliwiaEMOTION 14-15 E 8T
4Szymborski MichałGórecka NataliaCREATIVE DANCE - Warszawa 14-15 E 8T
5Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB 14-15 E 8T
1Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW 14-15 F 6T
2Bakalarz MateuszNalepa WeronikaTOP - ART 14-15 F 6T
3Mularczyk FilipPaczyńska MariolaEMOTION 14-15 F 6T
1Jakubczak KacperRadziszewska AnnaMAKO 14-15 G 6T
2Gruchot SzymonTrzeciak WeronikaATUT 14-15 G 6T
1Trzaskowski AleksanderCichosz HannaFAST-STEP 12-13 D LA
2Ksybek MateuszKułakowska NicolaSTART 12-13 D LA
3Werner BartoszKozłowska HannaFAST-STEP 12-13 D LA
4Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca 12-13 D LA
5Batóg OliwierZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS 12-13 D LA
6Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART 12-13 D LA
7King TymoteuszOpałka LenaEMOTION 12-13 D LA
1Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 12-13 D ST
2Werner BartoszKozłowska HannaFAST-STEP 12-13 D ST
3Trzaskowski AleksanderCichosz HannaFAST-STEP 12-13 D ST
4Ksybek MateuszKułakowska NicolaSTART 12-13 D ST
5King TymoteuszOpałka LenaEMOTION 12-13 D ST
6Szymborski JakubPietruk SabinaCREATIVE DANCE - Warszawa 12-13 D ST
7Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca 12-13 D ST
8Batóg OliwierZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS 12-13 D ST
1Pogorzelski KrzysztofWróblewska NadiaPOLISH CLUB 12-13 E 8T
2Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW 12-13 E 8T
3Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION 12-13 E 8T
4Sybicki AdamRogowska PatrycjaSTART 12-13 E 8T
5Sienkiewicz KrzysztofSikora JuliaCLASSIC 12-13 E 8T
6Wychowaniak AdamGacek EwaDRAGON'S DANCE Warszawa 12-13 E 8T
7Nowek MateuszPiwko AnnaRESPECT DANCE 12-13 E 8T
8Czarnecki MarcelBuczyńska DominikaDCS BRWINÓW 12-13 E 8T
1Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE 12-13 F 6T
2Kossakowski OskarMartyniak MarcelinaFAST-STEP 12-13 F 6T
3Michalski OskarRosa AleksandraDCS BRWINÓW 12-13 F 6T
4Piątek KrzysztofLiszecka AnnaEMOTION 12-13 F 6T
1Bieniek PrzemysławLewicka MałgorzataEMOTION 12-13 G 6T
2Kaliszewski KacperPopiołkowska JuliaSTART 12-13 G 6T
2Szybuk DominikSkarżyńska GloriaFAST-STEP 12-13 G 6T
3Klejnowski MichałKozłowska GabrielaEMKA DANCE ACADEMY 12-13 G 6T
3Kowalski-Klein TadeuszJanikowska JuliaEMOTION 12-13 G 6T
1Wojciechowski KacperMikołajczyk NikolaS.T. Krystian Krzemiński 12-13 H 4T
1Nakielski KrzysztofSerafin JuliaJEDYNKA 12-13 H 4T
1Pniewski JakubZałęska MagdalenaSTART 12-13 H 4T
2Kornafel JakubSolmińska AlicjaEMKA DANCE ACADEMY 12-13 H 4T
1Krzemiński MaciejCzarnocka EwaPOLISH CLUB 10-11 F 6T
2Balcerak AdamMarciniak ZofiaSTEP DANCE 10-11 F 6T
3Mianowski AleksanderWójcicka DianaUKS KORDASZEWSCY 10-11 F 6T
4Salwerowicz BartoszKopystyńska KorneliaCLASSIC 10-11 F 6T
5Kaczor PrzemysławKaniewska BlankaFAST-STEP 10-11 F 6T
1Cieślik KarolDeredas HannaSTEP DANCE 10-11 G 6T
1Rasalski JakubCieślak JustynaS.T. Krystian Krzemiński 10-11 G 6T
1Woźniak BartoszJabłek MariaDCS BRWINÓW 10-11 G 6T
2Bartosiewicz WiktorKotecka OliwiaSTEP DANCE 10-11 G 6T
2Chrząstowski JanMikus WiktoriaEMOTION 10-11 G 6T
2Napiórkowski JakubBielawska JagodaMAKO 10-11 G 6T
3Bagiński MichałSadowska MagdalenaSTART 10-11 G 6T
3Gruba RoksanaMieszczanek OliwierMAKO 10-11 G 6T
3Pacuszka JakubGadowska AntoninaEMOTION 10-11 G 6T
3Stradowski AleksanderKlepka AmeliaKlub Tańca STRETTO 10-11 G 6T
3Zygiel KarolPańkowska JuliaSTART 10-11 G 6T
1Nakielski JakubSkowrońska GabrielaJEDYNKA 10-11 H 4T
1Pilarski BartoszStolarek MariaJEDYNKA 10-11 H 4T
2Zwierzchowski AlanOrlik AntoninaDCS BRWINÓW 10-11 H 4T
1Gałązka IgorGwardys KlaudiaFAST-STEP 8-9 G 6T
2Gałązka JanMarciniak MartynaSTEP DANCE 8-9 G 6T
3Pilujski HenrykPilujska IzabelaEMKA DANCE ACADEMY 8-9 G 6T
1Gadomski AntoniGierkowska LenaSTART 8-9 H 4T
1Kozioł JuliuszWyszkowska AntoninaMAKO 8-9 H 4T
1Sinichenka StanislawLuhovska VarvaraMAGIC-DANCE 8-9 H 4T
2Pękala JanMontelatic NikolaCENTRUM TAŃCA 8-9 H 4T
2Żakowski KarolPierścińska AlicjaSTART 8-9 H 4T