!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji (PTT)
Białystok
Filtruj:
Kategorie:



















1Jarosz AndrzejKhrycheva AnnaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
2Gałek MichałGałek KlaudiaKTT DUET Dorośli OPEN LA (GPP)
3Dziedzic OskarVu Manh KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
4Bartkiewicz MichałOmyła WiktoriaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
5Gatnar JiriMycek AleksandraST MAJEWSKI Krzysztof Dorośli OPEN LA (GPP)
6Kardasiński DamianSyta DariaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
7Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
8Walczak MaciejPiaseczna AnnaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
8Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi Dorośli OPEN LA (GPP)
8Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
11Ptaszek JanuszŻybura Magdalena EwaKTT DUET Dorośli OPEN LA (GPP)
12Chernenko SergiiWarzyńska AngelikaCANTINERO Dorośli OPEN LA (GPP)
13Zabrodzki PrzemysławBogdanowicz AleksandraPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
14Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT Dorośli OPEN LA (GPP)
16Figurski PrzemysławPysiak WiktoriaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
17Ivanchenko TymofiiJanson WiktoriaKTT DUET Dorośli OPEN LA (GPP)
18Zając AdamŁysik AgnieszkaKTT DUET Dorośli OPEN LA (GPP)
19Michalak KrystianSyzdoł MonikaBRASIL Dorośli OPEN LA (GPP)
20Martoń BartoszWidz MarcelinaCHAMPION TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
21Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO Dorośli OPEN LA (GPP)
21Matecki AdamWołowiec KatarzynaSŁOŃCE Dorośli OPEN LA (GPP)
23Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA Dorośli OPEN LA (GPP)
24Artelik SzymonGrabowska JuliaDANCECLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
25Bednarczuk MateuszTadla JolantaIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
26Klepacz KacperWawrzusiszyn AgataPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
27Zawadzki RobertShkliaruk AlinaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
28Czopiński KonradOstęp JuliaZAMEK Dorośli OPEN LA (GPP)
29Trochymiuk SebastianStanilewicz AgataZAMEK Dorośli OPEN LA (GPP)
30Cygan JakubStolarska KingaDŻET Dorośli OPEN LA (GPP)
31Kopaczyński MichałKuźniar DariaAKSEL Dorośli OPEN LA (GPP)
1Le MichałJabłońska SandraKTT DUET Dorośli OPEN ST (GPP)
2Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN ST (GPP)
3Nagórski MaciejFroń MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi Dorośli OPEN ST (GPP)
4Zając ArielZięba MonikaSZOK Dorośli OPEN ST (GPP)
5Łokiński Michał TomaszMichalecka BeataJEDYNKA Dorośli OPEN ST (GPP)
6Wiatrowicz MarcinWalo MonikaMERENGUE Dorośli OPEN ST (GPP)
7Litewka MichałPalak NataliaMERENGUE Dorośli OPEN ST (GPP)
9Cygan JakubStolarska KingaDŻET Dorośli OPEN ST (GPP)
10Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO Dorośli OPEN ST (GPP)
11Jabłoński AdamBorys MarlenaKADRYL Dorośli OPEN ST (GPP)
12Mazurek BartoszJawor JagodaZAMEK Dorośli OPEN ST (GPP)
1Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B ST
2Bojarski BartoszRychlica KatarzynaELITE DANCE 16-18 B ST
3Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA 16-18 B ST
4Zbucki PatrykChalimoniuk DominikaZAMEK 16-18 B ST
5Czopiński KonradOstęp JuliaZAMEK 16-18 B ST
6Szymczak MateuszKaczmarek AleksandraIMPET TEAM 16-18 B ST
1Brzeski BrunoOrnat DominikaPOLISH CLUB 16-18 C LA
2Szymczak MateuszKaczmarek AleksandraIMPET TEAM 16-18 C LA
3Filim MichałTopczewska GabrielaKADRYL 16-18 C LA
4Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL 16-18 C LA
5Cichoński GrzegorzSliżewska EwaKADRYL 16-18 C LA
1Lorek BartoszKarpińska NataliaCHAMPION TEAM 16-18 OPEN LA (GPP)
2Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
3Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaKTT DUET 16-18 OPEN LA (GPP)
5Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 OPEN LA (GPP)
6Fałek KonradSołtysiak AleksandraCANTINERO 16-18 OPEN LA (GPP)
7Dąbek MateuszMangudis TasijaDANCECLUB 16-18 OPEN LA (GPP)
8Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET 16-18 OPEN LA (GPP)
1Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA 16-18 OPEN ST (GPP)
3Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS 16-18 OPEN ST (GPP)
4Dąbek MateuszMangudis TasijaDANCECLUB 16-18 OPEN ST (GPP)
5Grzywaczewski WiktorJerzyk KlaudiaSUKCES 16-18 OPEN ST (GPP)
6Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA 16-18 OPEN ST (GPP)
7Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN ST (GPP)
8Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET 16-18 OPEN ST (GPP)
8Bojarski BartoszRychlica KatarzynaELITE DANCE 16-18 OPEN ST (GPP)
10Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaKTT DUET 16-18 OPEN ST (GPP)
1Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES 14-15 OPEN LA (GPP)
2Alwasiak KarolBalcerek NelaCANTINERO 14-15 OPEN LA (GPP)
3Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraPOLISH CLUB 14-15 OPEN LA (GPP)
4Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK 14-15 OPEN LA (GPP)
5Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 14-15 OPEN LA (GPP)
6Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA 14-15 OPEN LA (GPP)
7Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 14-15 OPEN LA (GPP)
8Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 OPEN LA (GPP)
9Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 14-15 OPEN LA (GPP)
10Rybka KonradSosińska JuliaGALA 14-15 OPEN LA (GPP)
1Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES 14-15 OPEN ST (GPP)
2Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 14-15 OPEN ST (GPP)
3Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 14-15 OPEN ST (GPP)
4Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraPOLISH CLUB 14-15 OPEN ST (GPP)
5Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK 14-15 OPEN ST (GPP)
6Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 OPEN ST (GPP)
7Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 14-15 OPEN ST (GPP)
8Rybka KonradSosińska JuliaGALA 14-15 OPEN ST (GPP)
9Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 14-15 OPEN ST (GPP)
10Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 14-15 OPEN ST (GPP)
1Datczuk PiotrZaczkowska WeronikaKADRYL 12-13 E 8T
2Lipski Michał JerzyBielecka NataliaKADRYL 12-13 E 8T
3Szklarowicz KamilMisiewicz EmiliaKADRYL 12-13 E 8T
1Janiszewicz Szymon MichałSuprun JustynaGCK 12-13 H 4T
1Waśko MateuszSznajder WeronikaPRESTIGE 12-13 H 4T
1Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP 12-13 H 4T
2Samełko JakubRydzewska MałgorzataGCK 12-13 H 4T
2Szczepankowski KarolKarwowska ZuzannaGCK 12-13 H 4T
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 12-13 OPEN LA (GPP)
2Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM 12-13 OPEN LA (GPP)
3Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO 12-13 OPEN LA (GPP)
4Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK 12-13 OPEN LA (GPP)
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 12-13 OPEN ST (GPP)
2Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO 12-13 OPEN ST (GPP)
3Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK 12-13 OPEN ST (GPP)
4Filipovičius RamūnasSuboč KotrynaŠokių ir laisvaikio studija "DORADA"(Litwa) 12-13 OPEN ST (GPP)
1Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 10-11 E 6T
2Szor HubertRozbicka ZuzannaDREAM DANCE 10-11 E 6T
3Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP 10-11 E 6T
4Sidorowicz JakubBartyś MagdalenaKADRYL 10-11 E 6T
5Chudziński JakubSkiepko WeronikaKADRYL 10-11 E 6T
1Grabiński MarcinJanczuk JuliaFAST-STEP 10-11 G 6T
1Żydaczewski JulianWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 G 6T
2Zawistowski FilipTarasewicz NataliaKADRYL 10-11 G 6T
2Zajkowski MaciejOtocka MichalinaFAST-STEP 10-11 G 6T
3Birycki GabrielGiba Aleksandra DariaKADRYL 10-11 G 6T
3Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 10-11 G 6T
3Gliński AdamStepaniuk ZofiaKADRYL 10-11 G 6T
1Zawistowski PatrykSztachelska MajaGCK 10-11 H 4T
1Zieliński MarcinDylewska UrszulaGCK 10-11 H 4T
1Krasowski Jakub JanKlepacka ZuzannaKADRYL 10-11 H 4T
1Krutul DamianDomitrz Aleksandra GabrielaGCK 10-11 H 4T
1Sikorski AdamKozłowska KatarzynaKADRYL 10-11 H 4T
2Dobrowolski MateuszPerzanowska AleksandraFAST-STEP 10-11 H 4T
2Karwowski RafałJabłońska MartynaGCK 10-11 H 4T
2Maciejewski OliwierKwiesielewicz KarolinaGCK 10-11 H 4T
2Rogalewski HubertMichałowska WeronikaKADRYL 10-11 H 4T
2Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP 10-11 H 4T
1Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 OPEN 8T (GPP)
2Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 10-11 OPEN 8T (GPP)
3Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 10-11 OPEN 8T (GPP)
4Zawistowski FilipTarasewicz NataliaKADRYL 10-11 OPEN 8T (GPP)
5Sidorowicz JakubBartyś MagdalenaKADRYL 10-11 OPEN 8T (GPP)
6Chudziński JakubSkiepko WeronikaKADRYL 10-11 OPEN 8T (GPP)
1Ambroziak KewinSojko MartynaKADRYL 8-9 H 4T
1Majewski Filip AleksanderGrześ JuliaKADRYL 8-9 H 4T
2Piechowski PiotrPopławska JuliaCENTRUM KULTURY 8-9 H 4T
2Rogalewski SzymonZawistowska PolaKADRYL 8-9 H 4T
2Świątkowski AdrianChańko Zuzanna RóżaCENTRUM KULTURY 8-9 H 4T
1Cudowski MarcelDłutek AmeliaCENTRUM KULTURY Do 7 H 4T
1Michniewicz MikołajJagłowska MarcelinaStudio Tańca ESKA Do 7 H 4T
2Jacewicz JakubSeweryn GabrielaCENTRUM KULTURY Do 7 H 4T