!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO (PTT)
Radzionków
Filtruj:
Kategorie:

























1Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE Senior III OPEN LA
2Pasierb TadeuszPasierb TeresaDANCELOOK Senior III OPEN LA
1Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE Senior III OPEN ST
2Pasierb TadeuszPasierb TeresaDANCELOOK Senior III OPEN ST
3Waldron MichaelZabochnicka AnitaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior III OPEN ST
1Górski JędrzejGórska IwonaKIEPURA Senior I OPEN LA
1Górski JędrzejGórska IwonaKIEPURA Senior I OPEN ST
1Fedko AdamFedko JoannaSKT PASJA Dorośli OPEN LA
2Sar WojciechPasek MonikaMISTRAL Dorośli OPEN LA
3Szymczak KamilMliczek DominikaZORBA Dorośli OPEN LA
4Masłowski MieszkoKierasińska WiktoriaMISTRAL Dorośli OPEN LA
5Kowalczyk KonradPszczoła NataliaZORBA Dorośli OPEN LA
6Brzeziński PrzemysławKrzysztofczyk KarolinaRONDO Dorośli OPEN LA
7Bednarski MaciejCzerwik KlaudiaSUKCES Dorośli OPEN LA
8Gavva LukaWrótniak AnnaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA
8Karczewicz AdrianRubik IgaST DOBROWOLSCY Dorośli OPEN LA
10Trytko MichałIzdebska ZuzannaDANCELOOK Dorośli OPEN LA
11Oleksik MateuszSkrolecka AgataMISTRAL Dorośli OPEN LA
12Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA
13Zemełka DennisZemełka JenniferDANCELOOK Dorośli OPEN LA
1Ovchinnikov AleksandrDudek EwaDANCELOOK Dorośli OPEN ST
2Pernak MichałWójcicka JulkaZORBA Dorośli OPEN ST
3Stempka KewinPawlak MajaIMPULS Dorośli OPEN ST
4Nagórski MaciejFroń MagdalenaDANCELOOK Dorośli OPEN ST
5Kurasiński PatrykRąba KlaudiaSUKCES Dorośli OPEN ST
6Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA Dorośli OPEN ST
7Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO Dorośli OPEN ST
8Lozinszek AleksanderBłażek Barbara MariaSZKOŁA TAŃCA WIR Dorośli OPEN ST
9Szlachtowski MichałFajkis JuliaSUKCES Dorośli OPEN ST
10Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM Dorośli OPEN ST
11Trytko MichałIzdebska ZuzannaDANCELOOK Dorośli OPEN ST
1Masłowski MieszkoKierasińska WiktoriaMISTRAL 16-20 OPEN LA
2Kowalczyk KonradPszczoła NataliaZORBA 16-20 OPEN LA
3Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-20 OPEN LA
4Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-20 OPEN LA
5Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO 16-20 OPEN LA
6Nabiałczyk BartoszKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN LA
7Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE 16-20 OPEN LA
8Zemełka DennisZemełka JenniferDANCELOOK 16-20 OPEN LA
1Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-20 OPEN ST
2Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES 16-20 OPEN ST
3Wręczycki PrzemysławLang MagdalenaSUKCES 16-20 OPEN ST
4Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS 16-20 OPEN ST
5Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN ST
6Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN ST
7Jaruszewski DawidKainka WiktoriaMISTRAL 16-20 OPEN ST
1Pawłowski KacperDederko MagdalenaSUKCES 16-18 OPEN LA
2Pieczyrak KarolNowak ZuzannaSUKCES 16-18 OPEN LA
3Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES 16-18 OPEN LA
4Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 OPEN LA
5Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES 16-18 OPEN LA
6Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES 16-18 OPEN LA
7Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 OPEN LA
8Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-18 OPEN LA
9Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 OPEN LA
10Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL 16-18 OPEN LA
11Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 OPEN LA
12Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 16-18 OPEN LA
13Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO 16-18 OPEN LA
14Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 16-18 OPEN LA
1Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-18 OPEN ST
2Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 OPEN ST
3Grzywaczewski WiktorKazimierczak JuliaSUKCES 16-18 OPEN ST
4Knapik JakubKnapik AleksandraSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 OPEN ST
5Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO 16-18 OPEN ST
6Wręczycki PrzemysławLang MagdalenaSUKCES 16-18 OPEN ST
7Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 OPEN ST
8Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 16-18 OPEN ST
9Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 OPEN ST
10Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 OPEN ST
11Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY 16-18 OPEN ST
1Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 C LA
2Kuś DawidTerlikowska MajaPERFECT 14-15 C LA
3Ciesielski JakubKubica KatarzynaLORDANCE 14-15 C LA
4Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE 14-15 C LA
1Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 C ST
2Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE 14-15 C ST
3Ciesielski JakubKubica KatarzynaLORDANCE 14-15 C ST
4Papierok KrzysztofAdamczyk DagmaraDANCELOOK 14-15 C ST
5Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 14-15 C ST
1Sobczyk OktawiuszMichnicka MartynaST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
2Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY 14-15 D LA
1Suszek WitoldSuszek NataliaSUKCES 14-15 D ST
2Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 D ST
3Sobczyk OktawiuszMichnicka MartynaST DOBROWOLSCY 14-15 D ST
4Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY 14-15 D ST
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 14-15 OPEN LA
2Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN LA
3Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES 14-15 OPEN LA
4Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES 14-15 OPEN LA
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 14-15 OPEN ST
2Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN ST
3Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES 14-15 OPEN ST
4Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES 14-15 OPEN ST
5Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN ST
1Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 C LA
1Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
2Sobczyk WiktorKosędka AmandaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
3Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 12-13 D LA
4Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 12-13 D LA
5Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
1Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES 12-13 D ST
2Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
3Sobczyk WiktorKosędka AmandaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
4Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
5Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 12-13 D ST
1Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN LA
2Sobczyk WiktorKosędka AmandaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN LA
3Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 12-13 OPEN LA
4Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 OPEN LA
5Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 12-13 OPEN LA
6Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN LA
1Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES 12-13 OPEN ST
2Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST
3Sobczyk WiktorKosędka AmandaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST
4Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST
1Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 10-11 E 6T
2Jakubik NatanielJanik JuliaPERFECT 10-11 E 6T
3Skowronek KrzysztofMisz OliwiaLORDANCE 10-11 E 6T
4Szołtysik PiotrMusiał AnnaIMPULS 10-11 E 6T
5Witoszek GrzegorzLeszczyńska NinaRYTM 10-11 E 6T
6Moryń MiłoszSychowicz NadiaST DOBROWOLSCY 10-11 E 6T
7Ternka PatrykSiwoń NataliaKTT REWIA 10-11 E 6T
8Kacuga OskarWilkosz JuliaPERFECT 10-11 E 6T
9Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaDANCELOOK 10-11 E 6T
1Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 10-11 OPEN 8T
2Jakubik NatanielJanik JuliaPERFECT 10-11 OPEN 8T
3Witoszek GrzegorzLeszczyńska NinaRYTM 10-11 OPEN 8T
4Szołtysik PiotrMusiał AnnaIMPULS 10-11 OPEN 8T
5Moryń MiłoszSychowicz NadiaST DOBROWOLSCY 10-11 OPEN 8T
1Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE 8-9 OPEN 6T
2Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY 8-9 OPEN 6T
3Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaPERFECT 8-9 OPEN 6T