!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 (PTT)
Garwolin
Filtruj:
Kategorie:




















1Karczewicz AdrianŚroda WiktoriaST DOBROWOLSCY 16-18 B LA
2Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
3Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
4Łopatka PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL 16-18 B LA
5Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
6Pędziwiatr AdrianRykowska AleksandraCORTE TOP DANCE 16-18 B LA
7Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL 16-18 B LA
8Cabaj SzymonNasalska IzabelaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
8Całka DominikBanasik IgaKORDASZEWSCY 16-18 B LA
10Faliński PrzemysławDenarska JuliaCORTE TOP DANCE 16-18 B LA
11Gapiński DominikBrodacka OlaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
12Gąsiorek PatrykZinkiewicz JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
13Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET 16-18 B LA
13Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL 16-18 B LA
15Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA 16-18 B LA
16Józefowicz DanielIntrys JoannaBRASIL 16-18 B LA
17Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 B LA
18Zbucki PatrykChalimoniuk DominikaZAMEK 16-18 B LA
19Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-18 B LA
1Nagrabski MichałFilińska ZofiaENJOY DANCE STUDIO 16-18 B ST
2Micał KamilPitera GabrielaK-STUDIO 16-18 B ST
3Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET 16-18 B ST
4Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA 16-18 B ST
5Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B ST
6Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 16-18 B ST
7Zbucki PatrykChalimoniuk DominikaZAMEK 16-18 B ST
8Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 B ST
9Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL 16-18 B ST
10Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-18 B ST
11Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
1Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
2Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
3Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
4Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 C LA
5Sygitowicz MikołajMisztela WiktoriaCANTINERO 16-18 C LA
6Gazda JanuszBroniecka NataliaLIDER 16-18 C LA
7Kucharczyk PatrykMiernik Natalia WiktoriaIMAGE 16-18 C LA
8Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM 16-18 C LA
9Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK 16-18 C LA
10Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET 16-18 C LA
11Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER 16-18 C LA
12Ślesicki ŁukaszGrzyb JuliaGOLD TEAM 16-18 C LA
13Filim MichałTopczewska GabrielaKADRYL 16-18 C LA
14Dominiczak BartoszPiekut MonikaPROGRESS 16-18 C LA
15Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 C LA
16Wolf GabrielRedlicka EdytaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
1Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 C ST
2Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
3Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET 16-18 C ST
4Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE 16-18 C ST
5Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
6Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER 16-18 C ST
7Chodorowski BartoszSzczepanik Marta AgataRIVIERA 16-18 C ST
7Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 C ST
9Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 C ST
9Wolf GabrielRedlicka EdytaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C ST
11Gazda JanuszBroniecka NataliaLIDER 16-18 C ST
12Bartoń AdamHermaniuk AlicjaCHOCHLIK 16-18 C ST
13Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
13Kutyła RadosławStępniowska NataliaJUST DANCE 16-18 C ST
15Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM 16-18 C ST
16Miazga AmadeuszSiatka KamilaRYTM 16-18 C ST
17Filim MichałTopczewska GabrielaKADRYL 16-18 C ST
1Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL 16-18 D LA
2Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
3Hałaj SewerynParalusz RoksanaRYTM 16-18 D LA
4Krzemiński MichałStaroń WeronikaSTEP DANCE 16-18 D LA
5Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM 16-18 D LA
6Bartoń AdamHermaniuk AlicjaCHOCHLIK 16-18 D LA
7Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 16-18 D LA
8Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
1Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 D ST
2Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
3Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
4Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 16-18 D ST
5Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE 16-18 D ST
6Kazimierczuk KarolWalkiewicz IzabelaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
1Stańczuk FilipMaj AlicjaZAMEK 16-18 E LA
2Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
3Pietranik MikołajKrawczyk KlaudiaEMOTION 16-18 E LA
4Kazimierczuk KarolWalkiewicz IzabelaCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
5Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET TEAM 16-18 E LA
1Stańczuk FilipMaj AlicjaZAMEK 16-18 E ST
2Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM 16-18 E ST
3Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
4Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET TEAM 16-18 E ST
5Siedlecki DamianAdamska JuliaSTART 16-18 E ST
6Pietranik MikołajKrawczyk KlaudiaEMOTION 16-18 E ST
7Pałac JakubGizińska JuliaSTART 16-18 E ST
1Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 14-15 C LA
2Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 14-15 C LA
3Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 C LA
4Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 C LA
5Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 14-15 C LA
6Busiek JakubJeżyna OliwiaCENTRUM TAŃCA 14-15 C LA
7Majcher KacperDejko WiktoriaCHOCHLIK 14-15 C LA
1Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET 14-15 C ST
2Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 14-15 C ST
3Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 C ST
4Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE 14-15 C ST
5Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 14-15 C ST
6Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 14-15 C ST
7Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 C ST
8Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART 14-15 C ST
8Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 14-15 C ST
10Majcher KacperDejko WiktoriaCHOCHLIK 14-15 C ST
1Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 14-15 E 8T
2Kędzierawski JanPietrykowska MagdalenaTAKT 14-15 E 8T
3Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 14-15 E 8T
4Gazda CezaryOrzeł OliwiaEM STUDIO 14-15 E 8T
5Janczarek KarolKlimczewska ZofiaSTART 14-15 E 8T
6Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 14-15 E 8T
7Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
8Smith OliverMarchewka IzabelaCreative Dance 14-15 E 8T
9Olewiński DominikPałyska Dominika AgnieszkaEMOTION 14-15 E 8T
10Paterek KacperWyszyńska KlaudiaCreative Dance 14-15 E 8T
1Huber JanStaszak KarolinaTAKT 12-13 D LA
2Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
3Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
4Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK 12-13 D LA
5Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 12-13 D LA
6Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 12-13 D LA
7Rykała TobiaszKunka PolaTAKT 12-13 D LA
1Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
2Huber JanStaszak KarolinaTAKT 12-13 D ST
3Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK 12-13 D ST
4Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
5Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 12-13 D ST
6Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 12-13 D ST
7Rykała TobiaszKunka PolaTAKT 12-13 D ST
1Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 12-13 E 8T
2Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 12-13 E 8T
3Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 12-13 E 8T
4Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA 12-13 E 8T
5Boś JanBrejnak MajaELITE DANCE 12-13 E 8T
6Kaniewski GrzegorzKusina NataliaMAKO 12-13 E 8T
7Leszczyński PatrykWaszyńska NataliaBALLROOM 12-13 E 8T
8Boguszewski AdrianRachwał JuliaCreative Dance 12-13 E 8T
9Wośkowski MikołajBarcicka NataliaMAKO 12-13 E 8T
1Witczak PawełPikuła PatrycjaMAKO 12-13 G 4T
2Borowy MaksymilianJastrzębska ZuzannaKTT DUET 12-13 G 4T
2Rejmer BartłomiejZarychta ZuzannaCENTRUM TAŃCA 12-13 G 4T
3Tarwacki KacperJabłońska MichalinaROYAL DANCE STUDIO 12-13 G 4T
3Czajka KarolPogorzelska NataliaMAKO 12-13 G 4T
3Grabski JakubKleczkowska IzabelaCreative Dance 12-13 G 4T
1Hass BartoszBilińska NikolaSTART 10-11 E 6T
2Pięciak OliwierMarszałek MartynaK-STUDIO 10-11 E 6T
3Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK 10-11 E 6T
4Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART 10-11 E 6T
5Nowicki MarcelLipińska MajaSTART 10-11 E 6T
6Świątkiewicz PawełNasiłowska AnnaIMPET TEAM 10-11 E 6T
7Szuster KacperNiezbecka EmiliaBALANS 10-11 E 6T
8Pałka DamianNiezbecka AleksandraBALANS 10-11 E 6T
1Szor HubertRozbicka ZuzannaMAKO 10-11 G 4T
1Szymczyk MikołajBogus MajaFAST-STEP 10-11 G 4T
1Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 10-11 G 4T
2Dzięgielewski CyprianWięcławska AnnaSTART 10-11 G 4T
2Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE 10-11 G 4T
2Małecki FilipGrabowska BarbaraSHOW TIME 10-11 G 4T
3Matusiak PiotrJałocha OliwiaKORDASZEWSCY 10-11 G 4T
3Mroczek KacperGąska KingaKORDASZEWSCY 10-11 G 4T
3Serzysko WojciechCisowska MajaKORDASZEWSCY 10-11 G 4T
3Wardak SebastianGac MariaKORDASZEWSCY 10-11 G 4T
3Łubian KsaweryRodak MajaKORDASZEWSCY 10-11 G 4T
3Karczmarczyk PiotrMaszkiewicz ZuzannaKORDASZEWSCY 10-11 G 4T
3Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP 10-11 G 4T
1Grabiński MarcinJanczuk JuliaFAST-STEP 10-11 H 4T
1Końsko FranciszekOlesiejuk HannaIMPET TEAM 10-11 H 4T
1Książek DamianSchab MartaEMOTION 10-11 H 4T
1Modrzejewska MariaWólkiewicz FilipEGUROLLA DANCE STUDIO 10-11 H 4T
1Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 10-11 H 4T
1Zajkowski MaciejOtocka MichalinaFAST-STEP 10-11 H 4T
1Żydaczewski JulianŻur DominikaAKADEMIA TAŃCA 10-11 H 4T
2Kamiński MarekKońsko AntoninaIMPET TEAM 10-11 H 4T
2Mularczyk FilipRogozińska AnnaEMOTION 10-11 H 4T
2Wilford JamesPieńkowska DorotaFAST-STEP 10-11 H 4T
2Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 10-11 H 4T
2Dymowski KamilZaborowska JuliaSHOW TIME 10-11 H 4T
1Buczyńska WeronikaDemianiuk AdrianSTUDIO TAŃCA WOLF 8-9 H 4T
1Czajka DominikFlorczyk AlicjaMAKO 8-9 H 4T
1King TymoteuszOpałka LenaEMOTION 8-9 H 4T
2Piskorz FilipKrajewska ZuzannaENJOY DANCE STUDIO 8-9 H 4T
2Pogorzelski KrzysztofPastuszka NinaMAKO 8-9 H 4T
2Szymański JanOlesiejuk NataliaIMPET TEAM 8-9 H 4T