!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Złote Pantofelki (PTT)
Kęty
Filtruj:
Kategorie:


















1Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior III C LA
2Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME Senior III C LA
3Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL Senior III C LA
4Juszczyk ZdzisławFassa WandaNOVOMEX Senior III C LA
1Linek KrzysztofLinek MałgorzataMYKA Senior III C ST
2Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka EwaFANTAZJA Senior III C ST
3Juszczyk ZdzisławFassa WandaNOVOMEX Senior III C ST
1Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME Senior III D ST
2Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL Senior III D ST
3Dąbek WacławDąbek HalinaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior III D ST
1Hull AndrzejKucharczyk BarbaraIDEA 16-18 B LA
2Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA 16-18 B LA
3Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM 16-18 B LA
4Kycia MateuszMaćkała PaulinaST MAJEWSKI Krzysztof 16-18 B LA
5Węklar MiłoszJurczak AnnaGRACJA 16-18 B LA
6Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B LA
7Kudziełko PatrykUrban AnnaRAGTIME 16-18 B LA
8Mandla PiotrGabryś KlaudiaRAGTIME 16-18 B LA
9Cinal KacperKuźma AgataRAGTIME 16-18 B LA
1Nazaruk MichałMorbitzer Justyna--- 16-18 B ST
2Kudra MichałPijar BeataZŁOTA PARA 16-18 B ST
3Kudziełko PatrykUrban AnnaRAGTIME 16-18 B ST
4Węklar MiłoszJurczak AnnaGRACJA 16-18 B ST
5Koniarz TomaszCiślak AgataBAWINEK 16-18 B ST
6Abramczyk Tomasz WojciechBłach MartaSKT AGH 16-18 B ST
7Jasiewicz KarolWilk KlaudiaAKSEL 16-18 B ST
8Kowaliczek MichałGancarz NataliaBAWINEK 16-18 B ST
8Wojciechowski WojciechCzerczak AleksandraESKADRA 16-18 B ST
10Skarka MichałFajkis JuliaMASTER DANCE 16-18 B ST
11Mandla PiotrGabryś KlaudiaRAGTIME 16-18 B ST
12Cinal KacperKuźma AgataRAGTIME 16-18 B ST
1Czarnik KamilKudzielko ZuzannaKIEPURA 16-18 C LA
2Kutyła RadosławStępniowska NataliaJUST DANCE 16-18 C LA
3Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK 16-18 C LA
4Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 C LA
5Piskorek MichałLiszkowska JolantaRAGTIME 16-18 C LA
6Nowosiad TomaszGodziszewska AgnieszkaSKT AGH 16-18 C LA
1Ryterski DanielMaćkała EmiliaST MAJEWSKI Krzysztof 16-18 C ST
1Wiewiórka KrzysztofLipowska OlgaRAGTIME 16-18 C ST
2Czarnik KamilKudzielko ZuzannaKIEPURA 16-18 C ST
2Grzelczak DawidKowalczyk DominikaESKADRA 16-18 C ST
3Kycia MateuszMaćkała PaulinaST MAJEWSKI Krzysztof 16-18 C ST
3Datoń JakubBieda GabrielaTHOMAS DANCE 16-18 C ST
4Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 C ST
4Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM 16-18 C ST
5Jagoda MaciejJaworska WiktoriaAKTAN 16-18 C ST
6Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 C ST
7Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK 16-18 C ST
8Kużdżał DominikRyk KlaudiaKIEPURA 16-18 C ST
9Grzelczak DawidKowalczyk DominikaESKADRA 16-18 C ST
10Szczęśniak PiotrSzczęśniak MarzenaMARENGO 16-18 C ST
1Głodny SzymonGranek SandraMASTER DANCE 16-18 D LA
2Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
3Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY 16-18 D LA
4Warzyc MateuszTarnowska TamaraNOVOMEX 16-18 D LA
5Domiański MichałKolińska JuliaCentrum Tańca FIESTA 16-18 D LA
6Schultz MichałOlejnik SaraA+S 16-18 D LA
7Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D LA
8Jungiewicz MichałMurat MartaSTTS 16-18 D LA
9Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK 16-18 D LA
1Piskorek MichałLiszkowska JolantaRAGTIME 16-18 D ST
2Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
3Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY 16-18 D ST
4Domiański MichałKolińska JuliaCentrum Tańca FIESTA 16-18 D ST
5Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK 16-18 D ST
6Jungiewicz MichałMurat MartaSTTS 16-18 D ST
7Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D ST
8Biela ErnestZajda DorotaBAWINEK 16-18 D ST
9Schultz MichałOlejnik SaraA+S 16-18 D ST
1Ciura MaciejTomalska MajaA+S 14-15 D LA
2Zużałek SzymonJaworska NataliaRAGTIME 14-15 D LA
3Roman JakubDorycka DominikaFANTAZJA 14-15 D LA
4Kietliński SebastianLisiecka JuliaRIVIERA 14-15 D LA
5Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 D LA
6Smaroń KonradRytych ZuzannaKIEPURA 14-15 D LA
7Baron JakubJakóbowska JolantaRAGTIME 14-15 D LA
8Smolarek MarcelRoszak JuliaRAGTIME 14-15 D LA
9Bylica WojciechKulig DominikaRAGTIME 14-15 D LA
1Roman JakubDorycka DominikaFANTAZJA 14-15 D ST
2Kietliński SebastianLisiecka JuliaRIVIERA 14-15 D ST
3Ciura MaciejTomalska MajaA+S 14-15 D ST
4Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaArtDance 14-15 D ST
5Zużałek SzymonJaworska NataliaRAGTIME 14-15 D ST
6Dworczyk JakubKlenart AnnaRYTM 14-15 D ST
7Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA 14-15 D ST
8Baron JakubJakóbowska JolantaRAGTIME 14-15 D ST
9Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 D ST
10Smolarek MarcelRoszak JuliaRAGTIME 14-15 D ST
11Smaroń KonradRytych ZuzannaKIEPURA 14-15 D ST
12Bylica WojciechKulig DominikaRAGTIME 14-15 D ST
1Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 14-15 E 8T
2Różanka IgorPanek AleksandraKLASA 14-15 E 8T
3Królikowski-Różycki KamilGmochowska JustynaAKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
4Baczyński DawidBaczyńska DariaAXIS 14-15 E 8T
5Kotul HubertRojek Julia--- 14-15 E 8T
6Nośko MateuszJacek MartynaAKSEL 14-15 E 8T
7Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME 14-15 E 8T
8Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ 14-15 E 8T
9Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT 14-15 E 8T
10Kaszuba DawidWarchoł AleksandraST CIEPŁY 14-15 E 8T
1Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 F 6T
2Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 14-15 F 6T
3Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 14-15 F 6T
4Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 14-15 F 6T
1Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME 12-13 D LA
2Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 12-13 D LA
3Rybka KonradSosińska JuliaTAKT 12-13 D LA
4Kuś DawidTerlikowska MajaPERFECT 12-13 D LA
5Braun PatrykPyrdziak KatarzynaRAGTIME 12-13 D LA
6Burnagiel FilipBaran MartynaAXIS 12-13 D LA
7Gętkowski MateuszŻaba Weronika--- 12-13 D LA
8Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 12-13 D LA
1Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME 12-13 D ST
2Rybka KonradSosińska JuliaTAKT 12-13 D ST
3Braun PatrykPyrdziak KatarzynaRAGTIME 12-13 D ST
4Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 12-13 D ST
5Gętkowski MateuszŻaba Weronika--- 12-13 D ST
6Burnagiel FilipBaran MartynaAXIS 12-13 D ST
7Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 12-13 D ST
1Keshishyan ArmanSiwek AleksandraPERFECT DANCE 12-13 E 8T
2Kowalski Nikodem RochSzczyrk DominikaRAGTIME 12-13 E 8T
3Spyra DominikWojciuch LauraSZKOŁA TAŃCA WIR 12-13 E 8T
4Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 12-13 E 8T
5Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi 12-13 E 8T
6Hankus KamilŁyczko DariaRAGTIME 12-13 E 8T
7Krukowka KrzysztofGendarz NataliaSzk. Tańca Gutovskyi 12-13 E 8T
8Ryz MichałChmaj Wiktoria--- 12-13 E 8T
9Romik DawidOrawczak ŻaklinaRAGTIME 12-13 E 8T
1Szymczyk BartoszPogorzelska JuliaFAST-STEP 10-11 F 6T
2Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 10-11 F 6T
3Foryś MaksymilianJakóbowska WaleriaRAGTIME 10-11 F 6T
4Pudełko MikołajKliś AnetaRAGTIME 10-11 F 6T
5Drapich MateuszKorzonkiewicz OliwiaRAGTIME 10-11 F 6T