!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacji (PTT)
Zielona Góra
Filtruj:
Kategorie:























1Kopczyński AdrianMikołajewska EwelinaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
2Bartkiewicz MichałOmyła WiktoriaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
3Kuroczko KamilJanicka SaraAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
4Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA Dorośli OPEN LA (GPP)
5Gatnar JiriMycek AleksandraST MAJEWSKI Krzysztof Dorośli OPEN LA (GPP)
6Sar WojciechPasek MonikaMISTRAL Dorośli OPEN LA (GPP)
7Kardasiński DamianSyta DariaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
8Walczak MaciejPiaseczna AnnaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
9Główka TomaszJureczko MartaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
10Zabrodzki PrzemysławWawrzusiszyn AgataPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
11Gułaj SebastianDrozd WiktoriaCHAMPION TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
12Barakowski MichałFaber AgataMISTRAL Dorośli OPEN LA (GPP)
13Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
14Dreling MateuszPrzydział KatarzynaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
15Chernenko SergeyWarzyńska AngelikaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
16Karkosz FilipMagdziarz KatarzynaASTRA Dorośli OPEN LA (GPP)
17Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaDANCELOOK Dorośli OPEN LA (GPP)
18Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO Dorośli OPEN LA (GPP)
19Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA Dorośli OPEN LA (GPP)
20Alencynowicz BłażejMasłowska KlaudiaASTRA Dorośli OPEN LA (GPP)
21Harazim SzymonHarazim KingaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
22Chrzan AdrianToczek PaulinaIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
22Uller MateuszGromadzka SaraROYAL DANCE Dorośli OPEN LA (GPP)
24Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA Dorośli OPEN LA (GPP)
24Pachuta PawełSzczęsna MałgorzataFANTOM Dorośli OPEN LA (GPP)
24Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO Dorośli OPEN LA (GPP)
1Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA Dorośli OPEN ST (GPP)
2Nagórski MaciejFroń MagdalenaDANCELOOK Dorośli OPEN ST (GPP)
3Stempka KewinPawlak MajaIMPULS Dorośli OPEN ST (GPP)
4Wiatrowicz MarcinKuśnierz SylwiaMERENGUE Dorośli OPEN ST (GPP)
5Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA Dorośli OPEN ST (GPP)
6Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK Dorośli OPEN ST (GPP)
7Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM Dorośli OPEN ST (GPP)
8Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO Dorośli OPEN ST (GPP)
9Sikora MaciejSiemieniec MariaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (GPP)
10Argier AdamSapińska IwonaMAESTRO Dorośli OPEN ST (GPP)
11Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA Dorośli OPEN ST (GPP)
12Karpiński MarcinCzerner AleksandraUKS CATIA Dorośli OPEN ST (GPP)
13Bernat MarcinArcimowicz AdrianaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (GPP)
14Maślanka MateuszRudkowska JulitaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (GPP)
15Tołpa KonradGrzelaczyk NikolaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (GPP)
1Lorek BartoszKarpińska NataliaCHAMPION TEAM 16-20 OPEN LA (GPP)
2Dudzik OliwerŚroda WiktoriaAKSEL 16-20 OPEN LA (GPP)
3Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA 16-20 OPEN LA (GPP)
4Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-20 OPEN LA (GPP)
5Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA 16-20 OPEN LA (GPP)
6Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO 16-20 OPEN LA (GPP)
7Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA 16-20 OPEN LA (GPP)
1Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-20 OPEN ST (GPP)
2Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA 16-20 OPEN ST (GPP)
3Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA 16-20 OPEN ST (GPP)
4Sokołowski JanHedder JuliaASTRA 16-20 OPEN ST (GPP)
5Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA 16-20 OPEN ST (GPP)
6Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA 16-20 OPEN ST (GPP)
7Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO 16-20 OPEN ST (GPP)
8Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB 16-20 OPEN ST (GPP)
9OLIINYK ROMANZAYATS ANASTASIALviv(Ukraina) 16-20 OPEN ST (GPP)
1Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM 16-18 D LA
2Rosłonkiewicz MateuszKazieczko DominikaGRACJA 16-18 D LA
3Politański WaldemarKosicka WeronikaSŁOŃCE 16-18 D LA
4Maślak JakubMatusiak AgataMARGO 16-18 D LA
5Chwiałkowski FilipSkiba MajaALFA-ASTRA 16-18 D LA
6Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA 16-18 D LA
7Jaworski MichałGałka SylwiaFAN DANCE 16-18 D LA
8Zięba JakubPułka MartaALFA-ASTRA 16-18 D LA
9Kloc PiotrGwadera JuliaFANTAZJA 16-18 D LA
10Zborowski WiktorMuszkieta MartaMARGO 16-18 D LA
1Rosłonkiewicz MateuszKazieczko DominikaGRACJA 16-18 D ST
2Krawczyk KacperChytra KlaudiaALFA-ASTRA 16-18 D ST
3Zięba JakubPułka MartaALFA-ASTRA 16-18 D ST
4Jaworski MichałGałka SylwiaFAN DANCE 16-18 D ST
5Kloc PiotrGwadera JuliaFANTAZJA 16-18 D ST
6Chwiałkowski FilipSkiba MajaALFA-ASTRA 16-18 D ST
7Zborowski WiktorMuszkieta MartaMARGO 16-18 D ST
8Maślak JakubMatusiak AgataMARGO 16-18 D ST
1Koźba MichałStecewicz FaustynaASTRA 16-18 E LA
2Sikorski MichałStępień GabrielaASTRA 16-18 E LA
3Deptuch ŁukaszMakowska EwelinaASTRA 16-18 E LA
4Kuźlak MarcinNiedośpiał MonikaDZIUPLA 16-18 E LA
5Miałkas ErykDrzymała OliwiaLATINA 16-18 E LA
6Piskorski PatrykDaniłów OliwiaAMETYST 16-18 E LA
7Słota KarolTadevosyan MicheleDANCECLUB 16-18 E LA
8Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA 16-18 E LA
8Toropchyn YuriiMATSYSHEN ANASTASIALviv(Ukraina) 16-18 E LA
10Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA 16-18 E LA
1Koźba MichałStecewicz FaustynaASTRA 16-18 E ST
2Sikorski MichałStępień GabrielaASTRA 16-18 E ST
3Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA 16-18 E ST
4Deptuch ŁukaszMakowska EwelinaASTRA 16-18 E ST
5Miałkas ErykDrzymała OliwiaLATINA 16-18 E ST
6Słota KarolTadevosyan MicheleDANCECLUB 16-18 E ST
7Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA 16-18 E ST
8Piskorski PatrykDaniłów OliwiaAMETYST 16-18 E ST
9Toropchyn YuriiMATSYSHEN ANASTASIALviv(Ukraina) 16-18 E ST
10Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA 16-18 E ST
11Radoła MateuszPiechel MonikaPOEZJA 16-18 E ST
1Lorek BartoszKarpińska NataliaCHAMPION TEAM 16-18 OPEN LA (GPP)
2Dudzik OliwerŚroda WiktoriaAKSEL 16-18 OPEN LA (GPP)
3Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
4Pieczyrak KarolNowak ZuzannaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
5Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA 16-18 OPEN LA (GPP)
6Wójcik ChristofSojska KarolinaDANCECLUB 16-18 OPEN LA (GPP)
7Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 OPEN LA (GPP)
8Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
8Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL 16-18 OPEN LA (GPP)
10Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB 16-18 OPEN LA (GPP)
10Niedośpiał MarcinSarnowska ZofiaSŁOŃCE 16-18 OPEN LA (GPP)
12Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 16-18 OPEN LA (GPP)
13Martin JakubPluskota OlgaASTRA 16-18 OPEN LA (GPP)
14Gilek AdamMróz EmiliaASTRA 16-18 OPEN LA (GPP)
15Szpakowicz RobertDubicka EmiliaGRACJA 16-18 OPEN LA (GPP)
16Dybaś PawełWaszczuk MajaASTRA 16-18 OPEN LA (GPP)
16Sokołowski JanHedder JuliaASTRA 16-18 OPEN LA (GPP)
18Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA 16-18 OPEN LA (GPP)
19Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA 16-18 OPEN LA (GPP)
1Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA 16-18 OPEN ST (GPP)
2Mrozek DanielDomaradzka JuliaCHAMPION TEAM 16-18 OPEN ST (GPP)
3Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-18 OPEN ST (GPP)
4Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA 16-18 OPEN ST (GPP)
5Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA 16-18 OPEN ST (GPP)
6Sokołowski JanHedder JuliaASTRA 16-18 OPEN ST (GPP)
7Sajdak JerzyPiętal OlaASTRA 16-18 OPEN ST (GPP)
8Sokołowski KamilSnopek KajaCHAMPION TEAM 16-18 OPEN ST (GPP)
9Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA 16-18 OPEN ST (GPP)
10Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 16-18 OPEN ST (GPP)
11Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB 16-18 OPEN ST (GPP)
12Dybaś PawełWaszczuk MajaASTRA 16-18 OPEN ST (GPP)
13Bojarski BartoszRychlica KatarzynaKTT DUET 16-18 OPEN ST (GPP)
14Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA 16-18 OPEN ST (GPP)
15Martin JakubPluskota OlgaASTRA 16-18 OPEN ST (GPP)
16Szpakowicz RobertDubicka EmiliaGRACJA 16-18 OPEN ST (GPP)
17Jasiński JakubBrzezińska ZuzannaASTRA 16-18 OPEN ST (GPP)
18Gilek AdamMróz EmiliaASTRA 16-18 OPEN ST (GPP)
19Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA 16-18 OPEN ST (GPP)
1Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM 14-15 C LA
2Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA 14-15 C LA
3Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 14-15 C LA
4Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK 14-15 C LA
5Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA 14-15 C LA
6Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE 14-15 C LA
7Kuźnik DamianOlejnik KarolinaGRACJA 14-15 C LA
1Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB 14-15 C ST
2Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK 14-15 C ST
3Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA 14-15 C ST
4Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA 14-15 C ST
5Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA 14-15 C ST
6Kuźnik DamianOlejnik KarolinaGRACJA 14-15 C ST
7Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE 14-15 C ST
1Lewandowski GracjanChlamtacz ZofiaGRACJA 14-15 D LA
2Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA 14-15 D LA
3Igielski BartłomiejMarzec ZuzannaALFA-ASTRA 14-15 D LA
4Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA 14-15 D LA
5Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO 14-15 D LA
6Owczarczak KonradMajchrowicz EwaGRACJA 14-15 D LA
7OLIINYK DMYTROSOKOLOVA ALONALviv(Ukraina) 14-15 D LA
8Możdżeń DominikSurman PaulinaGRACJA 14-15 D LA
9ILCHYSHYN MARKIIANPUHACHOVA NATALIIALviv(Ukraina) 14-15 D LA
1Lewandowski GracjanChlamtacz ZofiaGRACJA 14-15 D ST
2Igielski BartłomiejMarzec ZuzannaALFA-ASTRA 14-15 D ST
3Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO 14-15 D ST
4Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 14-15 D ST
5Owczarczak KonradMajchrowicz EwaGRACJA 14-15 D ST
6Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA 14-15 D ST
7OLIINYK DMYTROSOKOLOVA ALONALviv(Ukraina) 14-15 D ST
8Możdżeń DominikSurman PaulinaGRACJA 14-15 D ST
9ILCHYSHYN MARKIIANPUHACHOVA NATALIIALviv(Ukraina) 14-15 D ST
1Sobala MarekWierciszewska LauraPOLISH CLUB 14-15 OPEN LA (GPP)
2Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN LA (GPP)
3Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS 14-15 OPEN LA (GPP)
4Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB 14-15 OPEN LA (GPP)
5Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 14-15 OPEN LA (GPP)
6Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN LA (GPP)
7Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 14-15 OPEN LA (GPP)
8Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM 14-15 OPEN LA (GPP)
9Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA 14-15 OPEN LA (GPP)
10Kuźnik DamianOlejnik KarolinaGRACJA 14-15 OPEN LA (GPP)
11Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA 14-15 OPEN LA (GPP)
12Lewandowski GracjanChlamtacz ZofiaGRACJA 14-15 OPEN LA (GPP)
12Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK 14-15 OPEN LA (GPP)
1Sobala MarekWierciszewska LauraPOLISH CLUB 14-15 OPEN ST (GPP)
2Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS 14-15 OPEN ST (GPP)
3Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN ST (GPP)
4Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 14-15 OPEN ST (GPP)
5Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA 14-15 OPEN ST (GPP)
6Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN ST (GPP)
7Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB 14-15 OPEN ST (GPP)
8Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK 14-15 OPEN ST (GPP)
9Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA 14-15 OPEN ST (GPP)
10Kuźnik DamianOlejnik KarolinaGRACJA 14-15 OPEN ST (GPP)
10Lewandowski GracjanChlamtacz ZofiaGRACJA 14-15 OPEN ST (GPP)
1Grydziuszko AntoniOkarska KorneliaROYAL DANCE 12-13 D LA
2Rzeszut IgnacyKowalska DariaIGLICA 12-13 D LA
3Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 12-13 D LA
4Gembara KonradMąkowska OliwiaGRACJA 12-13 D LA
5Bilski KajetanKoczkodaj NataliaASTRA 12-13 D LA
6Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA 12-13 D LA
7Brzozowski GrzegorzKęsy WeronikaGRACJA 12-13 D LA
8Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 12-13 D LA
9Kuźnik ŁukaszKula ZuzannaGRACJA 12-13 D LA
1Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 12-13 D ST
2Gembara KonradMąkowska OliwiaGRACJA 12-13 D ST
3Bilski KajetanKoczkodaj NataliaASTRA 12-13 D ST
4Kuźnik ŁukaszKula ZuzannaGRACJA 12-13 D ST
5Rzeszut IgnacyKowalska DariaIGLICA 12-13 D ST
6Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 12-13 D ST
7Brzozowski GrzegorzKęsy WeronikaGRACJA 12-13 D ST
1Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA 12-13 E 8T
2Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 12-13 E 8T
3Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA 12-13 E 8T
4Gałązka AleksJastrzębska ZuzannaFAST-STEP 12-13 E 8T
5Metack JulianBaran AlicjaGRACJA 12-13 E 8T
6Woźniak MaciejCapar HannaASTRA 12-13 E 8T
7Dobersztyn JuliuszBigelmajer AlicjaASTRA 12-13 E 8T
8Gmurkowski MikołajRyngier KatarzynaST ALEKSANDRA URBAN 12-13 E 8T
9Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA 12-13 E 8T
10Zielecki MateuszMyśliwy HannaASTRA 12-13 E 8T
11STETSIUK ROMANSENYK KHRYSTYNALviv(Ukraina) 12-13 E 8T
12Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA 12-13 E 8T
13Siczyński JanAndrzejewska JuliaKS DANCE MIX 12-13 E 8T
14Pawlus MikołajBałdyga AlicjaASTRA 12-13 E 8T
15Marzec TomaszJabłońska ZuzannaALFA-ASTRA 12-13 E 8T
16Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA 12-13 E 8T
16Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 12-13 E 8T
18Lochert JanAndrzejewska JuliaKS DANCE MIX 12-13 E 8T
1Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 12-13 OPEN LA (GPP)
2Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM 12-13 OPEN LA (GPP)
3Grydziuszko AntoniOkarska KorneliaROYAL DANCE 12-13 OPEN LA (GPP)
4Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 12-13 OPEN LA (GPP)
5Gembara KonradMąkowska OliwiaGRACJA 12-13 OPEN LA (GPP)
6Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA 12-13 OPEN LA (GPP)
7Brzozowski GrzegorzKęsy WeronikaGRACJA 12-13 OPEN LA (GPP)
8Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA 12-13 OPEN LA (GPP)
9Bilski KajetanKoczkodaj NataliaASTRA 12-13 OPEN LA (GPP)
10Kuźnik ŁukaszKula ZuzannaGRACJA 12-13 OPEN LA (GPP)
1Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 12-13 OPEN ST (GPP)
2Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM 12-13 OPEN ST (GPP)
3Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 12-13 OPEN ST (GPP)
4Bilski KajetanKoczkodaj NataliaASTRA 12-13 OPEN ST (GPP)
5Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA 12-13 OPEN ST (GPP)
6Gembara KonradMąkowska OliwiaGRACJA 12-13 OPEN ST (GPP)
7Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA 12-13 OPEN ST (GPP)
8Brzozowski GrzegorzKęsy WeronikaGRACJA 12-13 OPEN ST (GPP)
9Kuźnik ŁukaszKula ZuzannaGRACJA 12-13 OPEN ST (GPP)
10Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 12-13 OPEN ST (GPP)
1Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 OPEN 8T (GPP)
2Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR 10-11 OPEN 8T (GPP)
3Gabrysz SzymonKałużna HaniaANIMA DANZA 10-11 OPEN 8T (GPP)
4Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 OPEN 8T (GPP)
5Borbot RostislavPodborowska AnastazjaMAESTRO 10-11 OPEN 8T (GPP)
6MOKH ROSTYSLAVMOKH ANASTASIALviv(Ukraina) 10-11 OPEN 8T (GPP)