!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016 (PTT)
Tarnów
Filtruj:
Kategorie:

























1Oleksik MateuszSkrolecka AgataMARENGO 16-18 B LA
2Talik MikołajSergiel WeronikaKIEPURA 16-18 B LA
3Kmita SebastianKłos Julia AnnaSKT STYL 16-18 B LA
4Woś KacperNiezabitowska KatarzynaPERFECT DANCE 16-18 B LA
5Wrona GrzegorzOgiela AleksandraCLASSIC 16-18 B LA
6Ciurko HubertPreisner JagienkaAKSEL 16-18 B LA
7Jucha JakubFalda KarinaGOLDEN DANCE 16-18 B LA
8Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 B LA
9Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaKTT DUET 16-18 B LA
10Orczyk MichałKardaś AleksandraKLASA 16-18 B LA
1Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik JagodaDŻET 16-18 B ST
2Srebro JakubKawa Klaudia--- 16-18 B ST
3Jasiewicz KarolWilk KlaudiaAKSEL 16-18 B ST
4Niegowski MichałRychlica KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
5Chuchro SzymonPijar KarolinaZŁOTA PARA 16-18 B ST
6Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 B ST
7Abramczyk Tomasz WojciechBłach MartaSKT AGH 16-18 B ST
8Ciurko HubertPreisner JagienkaAKSEL 16-18 B ST
9Jucha JakubFalda KarinaGOLDEN DANCE 16-18 B ST
10Misiak MateuszLampart SandraGALA 16-18 B ST
11Woś KacperNiezabitowska KatarzynaPERFECT DANCE 16-18 B ST
13Orczyk MichałKardaś AleksandraKLASA 16-18 B ST
1Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA 16-18 C LA
2Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
3Weronowski Miłosz JakubRut AmeliaRESPECT DANCE 16-18 C LA
4Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA 16-18 C LA
5Kurek KamilRosik PaulinaEVOLUTION 16-18 C LA
6Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK 16-18 C LA
1Tadla PawełJurewicz MonikaDŻET 16-18 C ST
2Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA 16-18 C ST
3Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK 16-18 C ST
4Nowosiad TomaszBurtan BarbaraBAWINEK 16-18 C ST
5Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA 16-18 C ST
6Zdebski MichałNiechciał AgnieszkaSEMPRE 16-18 C ST
1Rusin MateuszKlimas AngelikaKuźnia Tańca 16-18 D LA
2Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 D LA
3Otfinowski PiotrMarzec AnnaBAWINEK 16-18 D LA
4Biela ErnestZajda DorotaBAWINEK 16-18 D LA
5STUKALENKO OLEKSIISAMCHYK NATALIIAWinner Club 16-18 D LA
6Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D LA
7Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK 16-18 D LA
1Biela ErnestZajda DorotaBAWINEK 16-18 D ST
2Otfinowski PiotrMarzec AnnaBAWINEK 16-18 D ST
3Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D ST
4Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia KarolinaBAWINEK 16-18 D ST
5Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK 16-18 D ST
6Babula JakubNiżnik MagdalenaGALA 16-18 D ST
7Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE 16-18 D ST
1Szczepanik AdrianKsiążek MonikaGASIEK 16-18 E LA
2Korlatowicz PiotrMichalska MagdalenaEVOLUTION 16-18 E LA
3Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 E LA
4Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 E LA
5Balicki PatrykKarpińska DominikaUKS CATIA 16-18 E LA
6Synowiec WiktorStachowicz KarolinaELIDA 16-18 E LA
1Weronowski Miłosz JakubRut AmeliaRESPECT DANCE 16-18 E ST
2Rusin MateuszKlimas AngelikaKuźnia Tańca 16-18 E ST
3Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 E ST
4Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE 16-18 E ST
5Balicki PatrykKarpińska DominikaUKS CATIA 16-18 E ST
6Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 E ST
7Korlatowicz PiotrMichalska MagdalenaEVOLUTION 16-18 E ST
8Synowiec WiktorStachowicz KarolinaELIDA 16-18 E ST
1Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET 14-15 C LA
2Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA 14-15 C LA
3Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT 14-15 C LA
4Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE 14-15 C LA
5Roman JakubDorycka DominikaKuźnia Tańca 14-15 C LA
6Jaworski JakubWrzesień DariaRESPECT DANCE 14-15 C LA
7Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 C LA
1Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET 14-15 C ST
2Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE 14-15 C ST
3Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA 14-15 C ST
4Jaworski JakubWrzesień DariaRESPECT DANCE 14-15 C ST
5Kaczor WojciechKaczor AgnieszkaGASIEK 14-15 C ST
6Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 C ST
7Roman JakubDorycka DominikaKuźnia Tańca 14-15 C ST
1Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 D LA
2Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET 14-15 D LA
3Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 14-15 D LA
4Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 14-15 D LA
5Gorla PiotrChłopek Gabriela--- 14-15 D LA
6Dziadosz KacperPelczar WeronikaK-STUDIO 14-15 D LA
7Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER 14-15 D LA
7Niedźwiedź JakubTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
9Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 14-15 D LA
10Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL 14-15 D LA
1Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET 14-15 D ST
2Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 D ST
3Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER 14-15 D ST
4Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 14-15 D ST
5Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL 14-15 D ST
6Ujda FilipMajchrowicz KarolinaAKSEL 14-15 D ST
7Baszczowski BartoszKozioł Lena--- 14-15 D ST
8Gorla PiotrChłopek Gabriela--- 14-15 D ST
9Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 14-15 D ST
10Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 14-15 D ST
1Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 14-15 E 8T
2Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
3Nośko MateuszJacek MartynaAKSEL 14-15 E 8T
4Gierdziewicz KrzysztofStefańska EmiliaEVOLUTION 14-15 E 8T
5Bosak KamilKolisz DominikaGALA 14-15 E 8T
6Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
7Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 14-15 E 8T
8Zieliński BartłomiejKuras JuliaTHOMAS DANCE 14-15 E 8T
9Kluzik KacperŚledź WeronikaLATINO 14-15 E 8T
1Haduch JakubRytych ZuzannaKIEPURA 12-13 D LA
2Keshishyan ArmanSiwek AleksandraPERFECT DANCE 12-13 D LA
3Łabno MateuszSobarnia PaulinaSTARDANCE 12-13 D LA
4Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK 12-13 D LA
5Burnagiel FilipBaran MartynaAXIS 12-13 D LA
6Krochmal FilipNowak ZuzannaKICK 12-13 D LA
7Nowak BartoszLis KarinaLATINO 12-13 D LA
8Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 12-13 D LA
9Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 12-13 D LA
10Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 12-13 D LA
11Hałun DominikHałun GabrielaKLASA 12-13 D LA
11Mierzwa OskarMytkoś OliwiaZŁOTA PARA 12-13 D LA
13Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA 12-13 D LA
1Keshishyan ArmanSiwek AleksandraPERFECT DANCE 12-13 D ST
2Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK 12-13 D ST
3Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA 12-13 D ST
4Burnagiel FilipBaran MartynaAXIS 12-13 D ST
5Łabno MateuszSobarnia PaulinaSTARDANCE 12-13 D ST
6Nowak BartoszLis KarinaLATINO 12-13 D ST
7Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 12-13 D ST
8Krochmal FilipNowak ZuzannaKICK 12-13 D ST
9Gniewek BartoszLubińska KatarzynaGASIEK 12-13 D ST
9Mierzwa OskarMytkoś OliwiaZŁOTA PARA 12-13 D ST
9Tomasiak WiktorFecko JuliaAXIS 12-13 D ST
12Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 12-13 D ST
13Hałun DominikHałun GabrielaKLASA 12-13 D ST
13Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 12-13 D ST
1MARKEVYCH MAKSYMLYTVINENKO POLINAWinner Club 12-13 E 8T
2Kuc DawidGawor JowitaTHOMAS DANCE 12-13 E 8T
3Jaśkiewicz KrzysztofHabel AleksandraKLASA 12-13 E 8T
4Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE 12-13 E 8T
5Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 12-13 E 8T
6Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 12-13 E 8T
7Wijas JakubPosłowska JagodaKICK 12-13 E 8T
8Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 12-13 E 8T
9Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
9Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO 12-13 E 8T
11Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 12-13 E 8T
12Szewc MichałMazurkiewicz KatarzynaSAMBA 12-13 E 8T
13Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 12-13 E 8T
14Brożyna KamilKrasoń KlaudiaSAMBA 12-13 E 8T
15Król WojciechSiemaszko Gabriela--- 12-13 E 8T
16Janczy KacperŚlęp EmiliaSAMBA 12-13 E 8T
1Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION 12-13 F 6T
2Piwowarczyk TomaszKałucka JuliaSTARDANCE 12-13 F 6T
3Trysła KacperCebeńko MagdalenaA-Z 12-13 F 6T
4Włodarczyk PatrykOgar NataszaKLASA 12-13 F 6T
5Kantor DawidWasylewicz AnnaLATINO 12-13 F 6T
6Kondrakiewicz MarcelSkottak MartaFAST-STEP 12-13 F 6T
7Kotek BartoszNicpoń KingaSTTS 12-13 F 6T
8Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z 12-13 F 6T
9Płodzień AdrianSaja OliwiaSAMBA 12-13 F 6T
10Tomaszewski PatrykSułkowska JuliaSAMBA 12-13 F 6T
11Reut DominikRusinek PatrycjaBALANS 12-13 F 6T
12Kiszka MikołajPituch PolaJUMP 12-13 F 6T
13Gierczak OliwierOgonowska AmandaA-Z 12-13 F 6T
14Chomik JakubBłaszczyszyn KarolinaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
15Drogosz SzymonKwiecień EmiliaCHA CHA 12-13 F 6T
16Michalski MaciejSłupek AleksandraLATINO 12-13 F 6T
1Dybaś DominikWężowicz Wiktoria--- 12-13 G 4T
2Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 12-13 G 4T
3Boda KamilPańczyk Natalia--- 12-13 G 4T
3Chmura KarolBiałek WeronikaLATINO 12-13 G 4T
1Ruszczyk PatrykChołuj AnnaFAST-STEP 10-11 E 6T
2Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaKIEPURA 10-11 E 6T
3Mazur PiotrKubas SandraGASIEK 10-11 E 6T
4Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 10-11 E 6T
5Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 10-11 E 6T
6Fehr MichałNowak MariaGRACJA 10-11 E 6T
7Pielka KrzysztofRytwińska AleksandraPERFECT 10-11 E 6T
8Wróbel WiktorBrzegowy ZofiaKLASA 10-11 E 6T
9Zydroń SzymonPopiołek JuliaKLASA 10-11 E 6T
10Chruściel MateuszBatko MartynaKLASA 10-11 E 6T
11Babiak PawełKomorek AleksandraGOLDEN DANCE 10-11 E 6T
12Biały MichałGaweł KarolinaGOLDEN DANCE 10-11 E 6T
1Janik OskarWilczek MajaA+S 10-11 F 6T
2Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 10-11 F 6T
3Mądry WiktorJanusz OliwiaGALA 10-11 F 6T
4Sitarz KarolPopiel MartynaGRACJA 10-11 F 6T
5Mida DominikMida PaulinaTHOMAS DANCE 10-11 F 6T
6Klimek MaksymilianPłachta AnielaTHOMAS DANCE 10-11 F 6T
7Puskarz KamilSkiba OliwiaLATINO 10-11 F 6T
8Zmarzły OskarWięcek Kinga--- 10-11 F 6T
9Kumor KacperStawarz AleksandraEVOLUTION 10-11 F 6T
10Mika MiłoszPasterz OliwiaKLASA 10-11 F 6T
11Idzior SebastianMielak PaulinaKLASA 10-11 F 6T
12Drogosz MateuszBryk MagdalenaCHA CHA 10-11 F 6T
13Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 10-11 F 6T
1Bartnik GabrielBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA 10-11 G 4T
1Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z 10-11 G 4T
1Makowski MikołajRaszkowska DominikaFAST-STEP 10-11 G 4T
1Malec BartoszNiewola Wiktoria--- 10-11 G 4T
1Miłkoś BartłomiejBarszcz ŁucjaKLASA 10-11 G 4T
1Wróbel JakubBała IzabelaZŁOTA PARA 10-11 G 4T
2Kuras KarolKural AmeliaTHOMAS DANCE 10-11 G 4T
2Antas JakubŻygłowicz MagdalenaPODKARPACIE 10-11 G 4T
2Bazylak MikołajKrempa NataliaTAKT 10-11 G 4T
3Kula GabrielRajchel JuliaZŁOTA PARA 10-11 G 4T
3Kuźniar IgorPasterz EmiliaGASIEK 10-11 G 4T
3Legutko WiktorSzymocha LilianaTHOMAS DANCE 10-11 G 4T
3Malec KarolKrokosz AleksandraTHOMAS DANCE 10-11 G 4T
3Nowak DominikLiro AdriannaLATINO 10-11 G 4T
3Pieprz KrystianChmura AleksandraLATINO 10-11 G 4T
3Szczepański MichałKapustka KarolinaLATINO 10-11 G 4T
3Tomczyk FilipFrey AnitaTHOMAS DANCE 10-11 G 4T
1Budzik TomaszMagiera Julia--- 10-11 H 4T
1Schenk FilipNowotarska DominikaKLASA 10-11 H 4T
2Gesing BartłomiejRzeźnik AnitaTAKT 10-11 H 4T
1Ciura FranciszekKapuśniak NataliaA+S 8-9 G 4T
1Niedbała KacperMadej NadiaGALA 8-9 G 4T
2Parysz WojciechCyboroń MagdalenaKLASA 8-9 G 4T
2Kulczyk AntoniKozik ZuzannaKLASA 8-9 G 4T
3Breński AntoniBiały JuliaSTARDANCE 8-9 G 4T
3Kołodziej JulianStempak AnnaSTARDANCE 8-9 G 4T
3Nykiel FilipJanas OliwiaLATINO 8-9 G 4T
3Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA 8-9 G 4T
1Harpula MichałGębala JuliaArtDance 8-9 H 4T
1Jezo JakubGlazar MartynaGRACJA 8-9 H 4T
1Malik SzymonMalik EmiliaLATINO 8-9 H 4T
1Nowak SzymonBiernacka MartaKICK 8-9 H 4T
1Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaCHA CHA 8-9 H 4T
2Babiak MiłoszBukowska MalwinaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
2Baran WiktorMola KajaGRACJA 8-9 H 4T
2Emeto AdamEmeto ZofiaSTARDANCE 8-9 H 4T
2Kowal WojciechMadej KingaLATINO 8-9 H 4T
2Marcinkowski KrystianStono GabrielaLATINO 8-9 H 4T