!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
V Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich (PTT)
Mysłowice
Filtruj:
Kategorie:









































1Czylok MariuszCzylok AlicjaST IMPRESJA Kęty Senior III A ST
2Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior III A ST
3Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior III A ST
4Mazur JanuszSaj-Mazur RenataESENS Senior III A ST
1Ushakov VladyslavWięcław-Włodarczyk AnnaVITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra Senior III B LA
2Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS Senior III B LA
3Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior III B LA
1Młotek AndrzejWiśniewska AnnaIMPULS Senior III C LA
1Młotek AndrzejWiśniewska AnnaIMPULS Senior III C ST
2Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS Senior III C ST
3Ushakov VladyslavWięcław-Włodarczyk AnnaVITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra Senior III C ST
4Dudziński DariuszDudzińska AnnaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior III C ST
5Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA Senior III C ST
6Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA Senior III C ST
7Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA Senior III C ST
1Karaban KrzysztofDwojak DorotaIMPULS Senior III E LA
2Skomorowski StanisławSkomorowska AnnaTEAM - Ornontowice Senior III E LA
3Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA Senior III E LA
4Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA Senior III E LA
5Wesołowski RyszardNiemiec MałgorzataMISTRAL Senior III E LA
1Jarecki DariuszJarecka UrszulaRONDO Senior III E ST
2Karaban KrzysztofDwojak DorotaIMPULS Senior III E ST
3Skomorowski StanisławSkomorowska AnnaTEAM - Ornontowice Senior III E ST
4Bugajczyk KrzysztofBugajczyk AgnieszkaDCS BRWINÓW Senior III E ST
5Robak AndrzejRobak IlonaMARENGO Senior III E ST
6Mazur AndrzejChwist-Mazur AleksandraŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior III E ST
7Wesołowski RyszardNiemiec MałgorzataMISTRAL Senior III E ST
8Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA Senior III E ST
1Siwy MarcinSiwy MariolaMISTRAL Senior III F LA
2Jasyk KrzysztofTurek JolantaIMPULS Senior III F LA
3Leśniak MarekLeśniak ViolettaRÓŻA Senior III F LA
4Robak AndrzejRobak IlonaMARENGO Senior III F LA
5Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA Senior III F LA
1Jasyk KrzysztofTurek JolantaIMPULS Senior III F ST
2Leśniak MarekLeśniak ViolettaRÓŻA Senior III F ST
3Mazur AndrzejChwist-Mazur AleksandraŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior III F ST
4Paruzel MirosławBąkowska BożenaMARENGO Senior III F ST
5Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA Senior III F ST
1Wącław SzczepanWącław AnnaZAWIROWANI - Mysłowice Senior II B ST
2Nietubyć StanisławGoszyk AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior II B ST
1Misiak AndrzejMisiak NataliaSWING Senior II D LA
2Mączka RobertGut EwaJUST DANCE Senior II D LA
1Galasiak SebastianGalasiak IzabelaSTARLIGHT Zielona Góra Senior II E ST
3Jarecki DariuszJarecka UrszulaRONDO Senior II E ST
4Bugajczyk KrzysztofBugajczyk AgnieszkaDCS BRWINÓW Senior II E ST
1Morawski IreneuszKłodnicka AgnieszkaESENS Senior II F ST
2Adamczyk BogusławWrońska-Ryś AgnieszkaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków Senior II F ST
3Michniewicz JanuszKarcz ElżbietaMARENGO Senior II F ST
1Wącław SzczepanWącław AnnaZAWIROWANI - Mysłowice Senior I C LA
2Ficenes PawełFicenes MagdalenaDANCE DON'T WAIT Senior I C LA
1Ficenes PawełFicenes MagdalenaDANCE DON'T WAIT Senior I D LA
2Mączka RobertGut EwaJUST DANCE Senior I D LA
3Misiak AndrzejMisiak NataliaSWING Senior I D LA
1Misiak AndrzejMisiak NataliaSWING Senior I D ST
1Galasiak SebastianGalasiak IzabelaSTARLIGHT Zielona Góra Dorośli F LA
2Olej KrzysztofDobosz- Olej AleksandraKOCHAJ i TAŃCZ - Mysłowice Dorośli F LA
1Olej KrzysztofDobosz- Olej AleksandraKOCHAJ i TAŃCZ - Mysłowice Dorośli F ST
2Mikołajewski ŁukaszMikołajewska Maria MagdalenaCONZUA - Poznań Dorośli F ST
1Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaTEAM - Ornontowice 16-18 B ST
2Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin 16-18 B ST
1Kaleta OliwierPaczyńska AleksandraAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
2Pyras KrzysztofJarek EmiliaWIR - Bieruń 16-18 C LA
1Kulig JakubBiszczanik JuliaIMPULS 16-18 C ST
2Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS 16-18 C ST
3Szpara FilipPazio OliwiaNOWY STYL 16-18 C ST
4Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaINFINITY - Kraków 16-18 C ST
1Kaleta OliwierPaczyńska AleksandraAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D LA
2Lasocki SebastianPisarczyk NataliaRONDO 16-18 D LA
3Lozinszek ArturStolarska HannaZAWIROWANI - Mysłowice 16-18 D LA
4Migacz FilipStępniak WiktoriaZAWIROWANI - Mysłowice 16-18 D LA
5Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice 16-18 D LA
6Cieślik ŁukaszWacławek MarlenaDANCE DON'T WAIT 16-18 D LA
7Szafran AdamKosowska MartynaST Iluzja Trzebinia 16-18 D LA
8Crepaldi PaoloSobieszek MajaST DOBROWOLSCY 16-18 D LA
1Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE 16-18 D ST
2Lozinszek ArturStolarska HannaZAWIROWANI - Mysłowice 16-18 D ST
3Cieślik ŁukaszWacławek MarlenaDANCE DON'T WAIT 16-18 D ST
4Migacz FilipStępniak WiktoriaZAWIROWANI - Mysłowice 16-18 D ST
5Crepaldi PaoloSobieszek MajaST DOBROWOLSCY 16-18 D ST
6Szafran AdamKosowska MartynaST Iluzja Trzebinia 16-18 D ST
1Rusnachenko RuslanCzapla JuliaTEAM - Ornontowice 16-18 E LA
2Wróbel MaciejChmura KingaSEMPRE 16-18 E LA
3Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaINFINITY - Kraków 16-18 E LA
4Gnus ArkadiuszDudek ZuzannaIMPULS 16-18 E LA
5Orzechowski TomaszGrzesło WiktoriaMagic Dance Chrzanów 16-18 E LA
1Rusnachenko RuslanCzapla JuliaTEAM - Ornontowice 16-18 E ST
2Gałek AlbertPokachailo AnastasiiaSEMPRE 16-18 E ST
3Czechowski PatrykCzechowska AmeliaZAWIROWANI - Mysłowice 16-18 E ST
4Wróbel MaciejChmura KingaSEMPRE 16-18 E ST
5Gnus ArkadiuszDudek ZuzannaIMPULS 16-18 E ST
1Gałek AlbertPokachailo AnastasiiaSEMPRE 16-18 F LA
2Rozwał MiłoszLund JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 F LA
3Ordon KarolTracz GabrielaGASIEK 16-18 F LA
4Jakubowski FranekKsit HannaS.T. Krystian Krzemiński 16-18 F LA
5Kasik JakubStaniek AleksandraDANCE KINGDOM - Zaborze 16-18 F LA
1Ordon KarolTracz GabrielaGASIEK 16-18 F ST
2Orzechowski TomaszGrzesło WiktoriaMagic Dance Chrzanów 16-18 F ST
3Kasik JakubStaniek AleksandraDANCE KINGDOM - Zaborze 16-18 F ST
4Rozwał MiłoszLund JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 F ST
5Mikołajewski ŁukaszMikołajewska Maria MagdalenaCONZUA - Poznań 16-18 F ST
1Gawęda WiktorSzot Katarzyna BarbaraKuźnia Tańca 14-15 D LA
2Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL 14-15 D LA
3Krzan OliwerKordula KajaJUST DANCE 14-15 D LA
4Hura MaksymilianMajka LenaNOWY STYL 14-15 D LA
5Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA 14-15 D LA
6Gucwa WojciechBatko MartynaJUST DANCE 14-15 D LA
1Gawęda WiktorSzot Katarzyna BarbaraKuźnia Tańca 14-15 D ST
2Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL 14-15 D ST
3Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA 14-15 D ST
4Krzan OliwerKordula KajaJUST DANCE 14-15 D ST
5Gucwa WojciechBatko MartynaJUST DANCE 14-15 D ST
1Lorek DawidKocot JuliaMARENGO 14-15 E 8T
2Włodarczyk LeonardOlbrzymek ZuzannaNOWY STYL 14-15 E 8T
3Pilot OskarPradela LenaMISTRAL 14-15 E 8T
4Marczewski TymoteuszKapuścik ApoloniaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 E 8T
5Sykosz MaksymilianSkorupa PaulinaMISTRAL 14-15 E 8T
6Rychel PawełFijoł EmiliaWIR - Bieruń 14-15 E 8T
1Kumkowski TymoteuszJakubiec AmeliaNOWY STYL 14-15 F 6T
2Wiciński ŁukaszJantas AleksandraJUST DANCE 14-15 F 6T
1Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE 12-13 D LA
2Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice 12-13 D LA
3Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin 12-13 D LA
4Leśniak WojciechPiasecka AntoninaNOWY STYL 12-13 D LA
5Różalski MiłoszPasamonik KlaudiaWDS - Katowice 12-13 D LA
6Słoma RafałMuniak MałgorzataJUST DANCE 12-13 D LA
1Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE 12-13 D ST
2Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice 12-13 D ST
3Leśniak WojciechPiasecka AntoninaNOWY STYL 12-13 D ST
4Różalski MiłoszPasamonik KlaudiaWDS - Katowice 12-13 D ST
5Słoma RafałMuniak MałgorzataJUST DANCE 12-13 D ST
1Bogobowicz BłażejLipka KarolinaLORDANCE 12-13 E 8T
2Rachtan IgorGubas NadiaTEAM - Ornontowice 12-13 E 8T
3Figuła GrzegorzMakselon EmiliaMISTRAL 12-13 E 8T
4Kowalski WojciechCieślińska HannaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 E 8T
5Węgrzynek BartłomiejZapatka NataliaWIR - Bieruń 12-13 E 8T
6Jonak PiotrPalka OliwiaAkademia Tańca 12-13 E 8T
1Beltrani JanBeltrani JagodaMCT 12-13 F 6T
2Horianskyi LevNomerovska ValeriiaCLASSIC DANCESPORT 12-13 F 6T
3Fetko MaurycyKnapik NataliaEMOTION Dance Academy Oświęcim 12-13 F 6T
4Kwiecień WojciechMigacz EmiliaZAWIROWANI - Mysłowice 12-13 F 6T
5Heliosz WojciechGawlińska MajaMISTRAL 12-13 F 6T
6Sieprawski AleksanderKasperek WiktoriaST Iluzja Trzebinia 12-13 F 6T
1Dąbrowski DominikSmoter OliwiaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 G 6T
1Koziński AntoniSobieraj JuliannaETIUDA 12-13 G 6T
2Kruszyna MichałSobczyk SybillaTEAM - Ornontowice 12-13 G 6T
2Nems JustinBorowiec LenaETIUDA 12-13 G 6T
3Brelhin IlarionMezentseva ValeriiaKLASA 12-13 G 6T
3Markiewicz OliwierPytlińska MartynaESKADRA 12-13 G 6T
3Siudak OlivierSeniszyn ZuzannaPassion Dance Krapkowice 12-13 G 6T
1Banaś OliwierKokoszka OlgaST Iluzja Trzebinia 12-13 H 4T
2Mrzyk KacperZientek ŁucjaDANCE KINGDOM - Zaborze 12-13 H 4T
1Goralczyk MarcelBogobowicz NataliaLORDANCE 10-11 E 6T
2Krawczyk NikodemTucholska NinaKuźnia Tańca 10-11 E 6T
3Brożyna FranciszekRzadkowska WeronikaAkademia Tańca 10-11 E 6T
4Morawski FilipSłabiak NataszaMARENGO 10-11 E 6T
1Kozłowski KsaweryKluka JuliaNOWY STYL 10-11 F 6T
2Przybysz BorysGawełczyk EwaWIR - Bieruń 10-11 F 6T
3Bełczewski SebastianCesak - Jędrzejczyk JuliaMARENGO 10-11 F 6T
4Kobiałka AlanOgrodnik Ewa4STEP 10-11 F 6T
1Krupowicz KrzysztofGaweł AntoninaAVA Dobczyce 10-11 H 4T
1Syrek DominikTwardzik PaulinaRONDO 10-11 H 4T
1Dąbek RafałNieroda KalinaST Iluzja Trzebinia 10-11 H 4T
1Gągała WładysławPiwońska MajaETIUDA 10-11 H 4T
2Drozdek JulianKostera AlicjaWIR - Bieruń 10-11 H 4T
2Klekot DanielNehreba YarynaWIR - Bieruń 10-11 H 4T
2Łazarczyk MaksymilianŁazarczyk KajaTEAM - Ornontowice 10-11 H 4T
1Litawa JakubLorenc AnastazjaLORDANCE 8-9 H 4T
1Pudełko AdamPsiuch LilianaZAWIROWANI - Mysłowice 8-9 H 4T
1Sieprawski HubertSzajnowska ZuzannaST Iluzja Trzebinia 8-9 H 4T
2Jania SzymonYaroslavska KamilaZAWIROWANI - Mysłowice 8-9 H 4T
2Krupa FilipPsiuch LenaZAWIROWANI - Mysłowice 8-9 H 4T