!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E (PTT)
Kędzierzyn-Koźle
Filtruj:
Kategorie:














1Sobala MateuszŻółkiewska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 A LA
2Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM 16-18 A LA
3Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM 16-18 A LA
4Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 A LA
5Kot SzymonMarcinkiewicz OliwiaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 A LA
6Podraza DanielPodraza PatrycjaSzT eMiKa 16-18 A LA
1Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM 16-18 A ST
2Mazur GrzegorzKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 A ST
1Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA 16-18 B LA
2Kuleta AdrianMazurczyk AleksandraDancers United 16-18 B LA
3Mazur GrzegorzKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 B LA
4Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B LA
5Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 16-18 B LA
6Skrobisz EmanuelKlekot KarolinaZORBA 16-18 B LA
7Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 B LA
8Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA 16-18 B LA
9Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 B LA
10Zagórski JanNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK 16-18 B LA
1Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA 16-18 B ST
2Goły FilipMazurek MartynaZORBA 16-18 B ST
3Papierok KrzysztofNowak JuliaTEAM - Ornontowice 16-18 B ST
4Starski KacperIdzik MałgorzataIGLICA 16-18 B ST
5Staśkowiak SzymonRudzka NataliaKIEPURA - Wrocław 16-18 B ST
6Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 B ST
7Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 B ST
8Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 16-18 B ST
9Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 B ST
1Mazur MikołajJanosz AleksandraSUKCES 16-18 C LA
2Goły FilipMazurek MartynaZORBA 16-18 C LA
2Gordillo DiegoSzymczyk KamilaDancers United 16-18 C LA
3Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA 16-18 C LA
4Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
5Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA 16-18 C LA
5Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 16-18 C LA
6Musioł MichaelOstrowska SandraMISTRAL 16-18 C LA
1Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES 16-18 C ST
2Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS 16-18 C ST
3Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C ST
4Sarna ArturAntosik Zuzanna4STEP 16-18 C ST
5Jędro JacekJędro EmilianaFINEZJA 16-18 C ST
6Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 C ST
7Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA 16-18 C ST
8Hofbauer MikołajBiegała JuliaINSPIRACJA 16-18 C ST
1Ochnik BartoszKrzywda WeronikaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D LA
2Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA 16-18 D LA
3Chmura ErykWawryło AleksandraS.T. Krystian Krzemiński 16-18 D LA
4Krężel MateuszKukhtin RusłanaIGLICA 16-18 D LA
5Zalewski MariuszKalecińska Martyna4STEP 16-18 D LA
6Michalew IgorGładka JuliaETIUDA 16-18 D LA
7Stefański TomaszPodoręcka ZuzannaMARENGO 16-18 D LA
8Hofbauer MikołajBiegała JuliaINSPIRACJA 16-18 D LA
9Korlatowicz PiotrKocot MagdalenaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 D LA
9Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 D LA
11Pabian SebastianGosińska KingaZORBA 16-18 D LA
11Zglinicki DawidPorębska AgnieszkaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D LA
1Zalewski MariuszKalecińska Martyna4STEP 16-18 D ST
2Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 D ST
3Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 D ST
4Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 D ST
5Białecki KacperBrauner LillyMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D ST
6Korlatowicz PiotrKocot MagdalenaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 D ST
7Tkacz SebastianPfajfer JuliaFORUM 16-18 D ST
1Glanowski KarolLipnicka PatrycjaZORBA 16-18 E LA
2Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 E LA
3Wojtkowiak AleksSiwek KarolinaZORBA 16-18 E LA
4Kamień MateuszStepniak WiktoriaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E LA
5Kluczka KrzysztofLewandowska NadiaFORUM 16-18 E LA
6Tkacz RafałGerstel RoksanaFORUM 16-18 E LA
7Tkacz SebastianPfajfer JuliaFORUM 16-18 E LA
8Witkowski MichałBurzyńska AgnieszkaCIEŚLAK 16-18 E LA
9Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 E LA
1Szczepanik KrzysztofSzczepanik PaulinaSUKCES 16-18 E ST
2Paczyński MateuszKrólczyk JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 E ST
3Glanowski KarolLipnicka PatrycjaZORBA 16-18 E ST
4Wojtkowiak AleksSiwek KarolinaZORBA 16-18 E ST
5Kamień MateuszStepniak WiktoriaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E ST
6Witkowski MichałBurzyńska AgnieszkaCIEŚLAK 16-18 E ST
7Ochnik BartoszKrzywda WeronikaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E ST
7Pankratz AleksanderBosak AgataRS 16-18 E ST
9Kluczka KrzysztofLewandowska NadiaFORUM 16-18 E ST
10Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim 16-18 E ST
1Mirek StanisławRuiz Vidales KlaraMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 E 8T
2Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM 14-15 E 8T
3Nowak DominikZachara AleksandraLATINO 14-15 E 8T
4Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM 14-15 E 8T
5Władowski AllanGrzegorczyk AnnaFORUM 14-15 E 8T
6Wojciechowski KacperKolińska SylwiaAKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
7Skrzyposzek MaciejPindur AleksandraFORUM 14-15 E 8T
8Przedworski DanielPiofczyk MajaFORUM 14-15 E 8T
9Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
1Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA 14-15 F 6T
2Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA 14-15 F 6T
3Bartela MarcelGlomb WiktoriaRÓŻA 14-15 F 6T
4Adach MateuszSzczucka JuliaZIELIŃSKA - Ząbkowice 14-15 F 6T
5Hurko MarcelKopiec OliwiaETIUDA 14-15 F 6T
6Chłód MateuszNocoń AlicjaFORUM 14-15 F 6T
7Copik MateuszSulima HannaFORUM 14-15 F 6T
7Kudła WiktorGelczyńska OliwiaTAKT 14-15 F 6T
9Szewc AdamWiącek HannaFORUM 14-15 F 6T
10Tomczyk JakubJurek EwaFORUM 14-15 F 6T
1Arendarska HannaSławiński AleksanderMistrzowska Akademia Taneczna 8-9 H 4T
1Brixy WiktorSzczepańska NataliaDANCE TEAM 8-9 H 4T
1Gatner FranciszekSuchecka DominikaMistrzowska Akademia Taneczna 8-9 H 4T
1Kolmasiak GabrielAli SaraRONDO 8-9 H 4T
1Lenarczyk StanisławDidyk JuliannaRYTM 8-9 H 4T
1Rydzewski TomaszŁysio KajaRONDO 8-9 H 4T
1Sokalla JanŻółkiewicz HannaMistrzowska Akademia Taneczna 8-9 H 4T
1Wesołowski WiktorMusiał MajaRONDO 8-9 H 4T
2Janeczko FabianGogała JuliaSUPERNOVA - Głogówek 8-9 H 4T
2Janoszka AgataLiput FilipSUPERNOVA - Głogówek 8-9 H 4T
2Wawrzyniak NikodemWawrzyniak KlaraSUPERNOVA - Głogówek 8-9 H 4T
2Ziomek KarolŚwierc MartaDANCE TEAM 8-9 H 4T
2Ćwikłowski AntoniToszek MarcelaSUPERNOVA - Głogówek 8-9 H 4T
2Barton MirosławKoćwin PaulinaSUPERNOVA - Głogówek 8-9 H 4T
2Brixy NikodemGajowniczek JuliaDANCE TEAM 8-9 H 4T
2Czok CezaryHucz MartynaDANCE TEAM 8-9 H 4T