!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich (PTT)
Popów Głowieński koło Głowna
Filtruj:
Kategorie:






















1Filip GrzegorzFilip IzabellaAKADEMIA TAŃCA Senior III B ST
2Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT Senior III B ST
1Stawiński JanFijałkowska MałgorzataJEDYNKA Senior III D ST
2Szczegielniak PawełSzczegielniak GrażynaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI Senior III D ST
3Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK Senior III D ST
4Srokosz WojciechSrokosz MałgorzataZORBA Senior III D ST
1Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA Senior II B ST
2Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK Senior II B ST
3Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA Senior II B ST
1Pędziwiatr AdrianRykowska AleksandraCORTE TOP DANCE 16-18 B LA
2Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM 16-18 B LA
3Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 B LA
4Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA 16-18 B LA
1Wręczycki PrzemysławLang MagdalenaSUKCES 16-18 B ST
2Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 B ST
3Kielek RafałPakos AnnaESKADRA 16-18 B ST
1Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 C LA
2Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 C LA
3Krzemiński MichałStaroń WeronikaSTEP DANCE 16-18 C LA
4Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 16-18 C LA
5Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 C LA
6Kielek RafałPakos AnnaESKADRA 16-18 C LA
1Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 C ST
2Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY 16-18 C ST
3Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 C ST
4Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA 16-18 C ST
5Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA 16-18 C ST
6Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 16-18 C ST
7Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 C ST
8Kucharczyk PatrykMiernik Natalia WiktoriaBRAWO - WARSZAWA 16-18 C ST
9Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 16-18 C ST
1Łokiński MikołajSikorska WeronikaTAKT 16-18 D LA
2Szymański KarolMazurek MartynaZORBA 16-18 D LA
3Kubik MaciejGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY 16-18 D LA
4Sygitowicz MikołajSygitowicz OliwiaCANTINERO 16-18 D LA
5Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA 16-18 D LA
6Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 16-18 D LA
7Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 D LA
8Okoń FilipNowak ZuzannaIMPET TEAM 16-18 D LA
9Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
9Stańczuk FilipMaj AlicjaZAMEK 16-18 D LA
11Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 16-18 D LA
11Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA 16-18 D LA
13Majewski SzymonKawka AleksandraTAKT 16-18 D LA
1Lizura JakubKlekot KarolinaSUKCES 16-18 D ST
2Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA 16-18 D ST
3Okoń FilipNowak ZuzannaIMPET TEAM 16-18 D ST
4Szymański KarolMazurek MartynaZORBA 16-18 D ST
5Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 16-18 D ST
6Stańczuk FilipMaj AlicjaZAMEK 16-18 D ST
7Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
8Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA 16-18 D ST
9Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 16-18 D ST
10Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 D ST
11Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 16-18 D ST
1Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA 16-18 E LA
2Piwowarski MateuszŁuczyńska WiktoriaCANTINERO 16-18 E LA
3Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA 16-18 E LA
4Nowaczyk MateuszMacuga JuliaJEDYNKA 16-18 E LA
5Purgal AdamWodzisławska KingaST DOBROWOLSCY 16-18 E LA
6Banasik HubertNiedzielska NinaROCKSTEP 16-18 E LA
1Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA 16-18 E ST
2Purgal AdamWodzisławska KingaST DOBROWOLSCY 16-18 E ST
3Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA 16-18 E ST
4Nowaczyk MateuszMacuga JuliaJEDYNKA 16-18 E ST
5Cichoń MichałMichalska JuliaCANTINERO 16-18 E ST
6Piwowarski MateuszŁuczyńska WiktoriaCANTINERO 16-18 E ST
7Banasik HubertNiedzielska NinaROCKSTEP 16-18 E ST
1Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 14-15 D LA
2Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 14-15 D LA
3Posieł MaksymilianMaliszewska AgnieszkaJEDYNKA 14-15 D LA
4Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 14-15 D LA
5Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 14-15 D LA
6Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 14-15 D LA
1Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 14-15 D ST
2Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 14-15 D ST
3Posieł MaksymilianMaliszewska AgnieszkaJEDYNKA 14-15 D ST
4Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 14-15 D ST
5Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 14-15 D ST
6Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 14-15 D ST
1Smith OliverMarchewka IzabelaCreative Dance 14-15 E 8T
2Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA 14-15 E 8T
3Czerny SzymonOrganiściak KarolinaZORBA 14-15 E 8T
4Wochlik DominikSterniczuk GabrielaESKADRA 14-15 E 8T
5Lipiński FilipPospiszył JuliaJEDYNKA 14-15 E 8T
6Soboń BartoszKłucjasz MajaESKADRA 14-15 E 8T
1Pawluczuk BartoszChaniewicz WeronikaZAMEK 12-13 E 8T
2Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE 12-13 E 8T
3Barczyński WiktorGajowy OliwiaZAMEK 12-13 E 8T
4Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION 12-13 E 8T
5Gaworek SzymonBiałołęcka KatarzynaSTART 12-13 E 8T
6Małecki FilipGrabowska BarbaraSHOW TIME 12-13 E 8T
1Baczyński JanWrzesińska KarolinaEMOTION 12-13 G 6T
2Wardak SebastianGac MariaKORDASZEWSCY 12-13 G 6T
3Karczmarczyk PiotrMaszkiewicz ZuzannaKORDASZEWSCY 12-13 G 6T
1Łyżwa AleksanderStadnik WiktoriaETIUDA 12-13 H 4T
1Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA 12-13 H 4T
1Rogoziński JakubKłos JowitaEMOTION 12-13 H 4T
2Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION 12-13 H 4T
2Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 12-13 H 4T
2Michalski OskarGajownik IzabelaDCS BRWINÓW 12-13 H 4T
1Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP 10-11 F 6T
2Jakubik NatanielJanik JuliaPERFECT 10-11 F 6T
3Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 10-11 F 6T
4Karasiak PiotrFuks Aleksandra WeronikaESKADRA 10-11 F 6T
5Jasiński JakubSzumiło HannaZAMEK 10-11 F 6T
6Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 10-11 F 6T
7Kotkowski NikodemPijet MajaJEDYNKA 10-11 F 6T
8Olszewski MateuszOstrowska WiktoriaZAMEK 10-11 F 6T
9Bochnak StanisławKurda WiktoriaSZKOŁA TAŃCA BiT 10-11 F 6T
10Paluszkiewicz BartoszPopielewicz ZuzannaZAMEK 10-11 F 6T
11Wolski PiotrBanaszek AlicjaZAMEK 10-11 F 6T
12Popielewicz SzymonKozakiewicz AmeliaZAMEK 10-11 F 6T
1Klar MikołajKalynowycz DariaJEDYNKA 10-11 G 6T
1Książek DamianSchab MartaEMOTION 10-11 G 6T
2Głuch JakubRybak JuliaCreative Dance 10-11 G 6T
2Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCreative Dance 10-11 G 6T
3King TymoteuszOpałka LenaEMOTION 10-11 G 6T
3Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA 10-11 G 6T
3Dymowski KamilZaborowska JuliaSHOW TIME 10-11 G 6T
1Bawor AdamMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
1Bernat FranciszekKocik AntoninaCANTINERO 10-11 H 4T
1Drzewiecki StanisławGajek WeronikaCANTINERO 10-11 H 4T
1Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION 10-11 H 4T
1Szczurowski MichałRegulska MartynaEMOTION 10-11 H 4T
1Zając MieszkoBrzezińska JuliaEMOTION 10-11 H 4T
2Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
2Mularczyk FilipRogozińska AnnaEMOTION 10-11 H 4T
2Pietrzak MariuszKsiążkowska AlicjaSHOW TIME 10-11 H 4T
2Urbaniak DawidGórecka BarbaraJEDYNKA 10-11 H 4T
2Czarnecki MarcelSobolewska KlaudiaDCS BRWINÓW 10-11 H 4T
2Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW 10-11 H 4T
1Buczyński KamilKozłowska HannaFAST-STEP 8-9 H 4T
1Rogoziński IgnacyPaczyńska MariolaEMOTION 8-9 H 4T
2Małecki WiktorCielicka NataliaSHOW TIME 8-9 H 4T