!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019 (PTT)
POSiR Przemyśl, ul. Mickiewicza
Filtruj:
Kategorie:




















1Mardacz JakubDec EwelinaDŻET 16-18 C LA
2Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 C LA
3Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 C LA
4Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 C LA
5Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 C LA
6Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 C LA
7Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
8Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 16-18 C LA
9Sendecki AdamPałys MartynaTAKT 16-18 C LA
10Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 16-18 C LA
1Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 C ST
2Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 16-18 C ST
3Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 16-18 C ST
4Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 C ST
5Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 16-18 C ST
6Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 16-18 C ST
7Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE 16-18 C ST
8Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 C ST
8Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 C ST
10Sendecki AdamPałys MartynaTAKT 16-18 C ST
1Ciechanowski DariuszBorcz HalinaKuźnia Tańca 16-18 D LA
2Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE 16-18 D LA
3Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE 16-18 D LA
4Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
5Krupa PiotrMachała MajaELIDA 16-18 D LA
6Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 16-18 D LA
7Olchowy PawełPobidyńska MartynaSTUDIO CHILLOUT 16-18 D LA
8Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT 16-18 D LA
9Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT 16-18 D LA
1Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE 16-18 D ST
2Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 16-18 D ST
3Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 D ST
4Cisiński-Nguyen KrystianLitwin KlaudiaELIDA 16-18 D ST
5Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT 16-18 D ST
6Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE 16-18 D ST
7Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT 16-18 D ST
8Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 16-18 D ST
9Krupa PiotrMachała MajaELIDA 16-18 D ST
1Goral MaciejBaran PatrycjaJUMP 16-18 E LA
2Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 16-18 E LA
3Sarnowski BrunoNowiczuk AmeliaA-Z 16-18 E LA
1Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 C LA
2Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 14-15 C LA
3Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 14-15 C LA
4Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 14-15 C LA
5Paradysz KorneliuszPotocka NataliaGRACJA 14-15 C LA
1Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 14-15 C ST
2Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 14-15 C ST
3Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 C ST
4Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 14-15 C ST
5Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 14-15 C ST
6Paradysz KorneliuszPotocka NataliaGRACJA 14-15 C ST
1Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
2Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 D LA
3Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
1Pańko GabrielMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
2Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK 14-15 E 8T
3Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK 14-15 E 8T
4Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z 14-15 E 8T
1Widełka MateuszKural AmeliaTHOMAS DANCE 14-15 F 6T
2Partyka PiotrKijanka OliwiaGOLDEN DANCE 14-15 F 6T
3Rakicki BartoszZając Aleksandra NicolaJUST DANCE 14-15 F 6T
4Michalecki MiłoszSkubida WiktoriaA-Z 14-15 F 6T
5Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION 14-15 F 6T
6Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT 14-15 F 6T
7Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 14-15 F 6T
8Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA 14-15 F 6T
9Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE 14-15 F 6T
1Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
2Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA 12-13 E 8T
3Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
4Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK 12-13 E 8T
5Biały MichałGaweł KarolinaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
6Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE 12-13 E 8T
7Doliński BartoszWitkowska NataliaTAKT 12-13 E 8T
7Frydrych BartoszTatrzańska NataliaGRACJA 12-13 E 8T
9Wiatrowski KarolWęgrzyn ZuzannaZAMEK 12-13 E 8T
10Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 12-13 E 8T
11Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK 12-13 E 8T
1Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT 12-13 F 6T
2Babiak PawełDzięgielowska EmiliaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
3Strzała MiłoszKozicka OliwiaAKSEL 12-13 F 6T
4Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 12-13 F 6T
5Baran SzymonZubilewicz KarolinaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
6Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM 12-13 F 6T
7Kostka AntoniBukowska MalwinaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
8Budzik TomaszFasula MarzenaSzT eMiKa 12-13 F 6T
9Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK 12-13 F 6T
10Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA 12-13 F 6T
1Gąsiorowski DominikChudy KarolinaJUMP 12-13 G 6T
1Klubek HubertJachyra MarlenaSAMBA 12-13 G 6T
1Misior PatrykJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE 12-13 G 6T
2Potoczny MichałDobosz HannaTAKT 12-13 G 6T
2Szabat JakubJargiło JuliaJUMP 12-13 G 6T
2Trzpis MaciejSkóra MartynaGALA 12-13 G 6T
3Krzanowski BartoszBrzozowska MajaDŻET 12-13 G 6T
3Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET 12-13 G 6T
3Radoń BartoszJucha KorneliaGOLDEN DANCE 12-13 G 6T
3Szulich JakubBarszcz AmeliaSAMBA 12-13 G 6T
3Łukaczyk FilipSzymczak KingaA-Z 12-13 G 6T
3Krawczyk KrystianSzelążek EmiliaA-Z 12-13 G 6T
1Łocha JulianGawlik MałgorzataGOLDEN DANCE 12-13 H 4T
1Pępek JanMach JuliaGASIEK 12-13 H 4T
1Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT 12-13 H 4T
1Łocha AntoniMuszyńska MartynaGOLDEN DANCE 12-13 H 4T
2Cichoński KrzysztofBalicka KarolinaA-Z 12-13 H 4T
2Karuś OliwiaKaszowska OliwiaTAKT 12-13 H 4T
2Marcinkiewicz WiktoriaNietrzeba KarolinaTAKT 12-13 H 4T
1Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA 10-11 F 6T
2Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 10-11 F 6T
3Surga AdrianSajdak EmiliaKLASA 10-11 F 6T
4Kołodziej JulianBudzik ZofiaSzT eMiKa 10-11 F 6T
5Niemiec JakubGrzywacz WiktoriaA-Z 10-11 F 6T
6King TymoteuszOpałka LenaEMOTION 10-11 F 6T
7Pacławski KamilZybinska ZofiaGOLDEN DANCE 10-11 F 6T
1Jezo MichałJagiełło AleksandraGRACJA 10-11 G 6T
2Mędrek WojciechKowalczyk NataliaJUMP 10-11 G 6T
3Franków AdrianOlszańska OtyliaGOLDEN DANCE 10-11 G 6T
3Babiak MiłoszGłuszko MariaGOLDEN DANCE 10-11 G 6T
1Kędzierski MichałKielar AleksandraGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
1Lupa JanTracz GabrielaGASIEK 10-11 H 4T
1Radoń WojciechRatajczyk KarolinaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
1Danko KarolZagrobelna KamilaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
2Bereś BłażejCyranska WiktoriaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
2Ferenc TomaszJedynak GabrielaGASIEK 10-11 H 4T
2Poliniewicz MiłoszWalczak MajaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
2Stadnik KonradLaska WiktoriaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
1Kitor OliwierJanowska HannaGOLDEN DANCE 8-9 G 6T
2Marzec AntoniZakielarz MariaGOLDEN DANCE 8-9 G 6T
1Lampart DominikMolek ZofiaGASIEK 8-9 H 4T
1Pasieka JuliaKozicka LenaAKSEL 8-9 H 4T
1Smela DominikBembnowicz RozaliaAKSEL 8-9 H 4T
1Świerczek JanKędziora MartynaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
2Kijanka DawidCharchan MajaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
2Maziarz JakubKuter PatrycjaAKSEL 8-9 H 4T
2Wawro MichałRohan MilenaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
2Świerczek GrzesiekCyrańska JagodaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T