!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:



















1Waldron MichaelPawlak WiesławaDI SOMMA Senior III F LA
2Małek AndrzejMałek SylwiaŁódzki Dom Kultury Senior III F LA
3Mrozek MarekMrozek AlinaPODKARPACIE Senior III F LA
1Momot PrzemysławMomot IwonaCT BLANKA WINIARSKA Senior III F ST
2Waldron MichaelPawlak WiesławaDI SOMMA Senior III F ST
3Mrozek MarekMrozek AlinaPODKARPACIE Senior III F ST
4Krzyszkowski MariuszKrzyszkowska JolantaDZIUPLA Senior III F ST
1Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III OPEN LA
1Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN LA (GPP)
2Daniel ZbigniewDaniel AnnaFANTAZJA Senior III OPEN LA (GPP)
2Momot PrzemysławMomot IwonaCT BLANKA WINIARSKA Senior III OPEN LA
2Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III OPEN LA
3Waldron MichaelPawlak WiesławaDI SOMMA Senior III OPEN LA
3Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III OPEN LA (GPP)
3Bakun PiotrBakun ElżbietaAKSEL Senior III OPEN LA
4Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE Senior III OPEN LA (GPP)
4Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK Senior III OPEN LA
5Pacura BogusławPacura MartaSzT eMiKa Senior III OPEN LA
5Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME Senior III OPEN LA (GPP)
5Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński Senior III OPEN LA
6Małek AndrzejMałek SylwiaŁódzki Dom Kultury Senior III OPEN LA
6Momot PrzemysławMomot IwonaCT BLANKA WINIARSKA Senior III OPEN LA (GPP)
6Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA Senior III OPEN LA
7Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński Senior III OPEN LA (GPP)
7Frtus IgorFrtusova BeátaDance Attack Lučenec Senior III OPEN LA
7Frtus IgorFrtusova BeátaDance Attack Lučenec Senior III OPEN LA
8Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK Senior III OPEN LA (GPP)
8Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński Senior III OPEN LA
9Srokosz WojciechSrokosz MałgorzataZORBA Senior III OPEN LA
10Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA Senior III OPEN LA
1Filip GrzegorzFilip IzabellaAKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN ST
1Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior III OPEN ST (GPP)
2Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III OPEN ST
2Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III OPEN ST
2Filip GrzegorzFilip IzabellaAKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN ST (GPP)
3Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III OPEN ST (GPP)
3Serafin ArturSerafin AlicjaALFA-ASTRA Senior III OPEN ST
3Momot PrzemysławMomot IwonaCT BLANKA WINIARSKA Senior III OPEN ST
4Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN ST (GPP)
4Czop WłodzimierzPiwkowska-Bień MałgorzataSAMBA Senior III OPEN ST
5Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME Senior III OPEN ST (GPP)
5Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT Senior III OPEN ST
5Pacura BogusławPacura MartaSzT eMiKa Senior III OPEN ST
6Daniel ZbigniewDaniel AnnaFANTAZJA Senior III OPEN ST (GPP)
6Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA Senior III OPEN ST
6Małek AndrzejMałek SylwiaŁódzki Dom Kultury Senior III OPEN ST
7Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE Senior III OPEN ST (GPP)
7Bakun PiotrBakun ElżbietaAKSEL Senior III OPEN ST
7Waldron MichaelPawlak WiesławaDI SOMMA Senior III OPEN ST
8Frtus IgorFrtusova BeátaDance Attack Lučenec Senior III OPEN ST (GPP)
8Szczytowski AndrzejMaciejewska DanutaCIEŚLAK Senior III OPEN ST
8Frtus IgorFrtusova BeátaDance Attack Lučenec Senior III OPEN ST (GPP)
9Mrozek MarekMrozek AlinaPODKARPACIE Senior III OPEN ST
9Szczegielniak PawełSzczegielniak GrażynaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI Senior III OPEN ST
9Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT Senior III OPEN ST (GPP)
9Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński Senior III OPEN ST
10MIKULKA JosefMIKULKOVA MarieFortuna ZLIN Senior III OPEN ST (GPP)
11Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA Senior III OPEN ST
1Motak KrzysztofMotak AgnieszkaSzT eMiKa Senior II F LA
2Skoczek PiotrSkoczek DorotaKuźnia Tańca Senior II F LA
3Tide LeszekTide DorotaRONDO Senior II F LA
4Jaszczyński JanRudnicka-Jaszczyńska MałgorzataDANCE TEAM Senior II F LA
1Stepuch RobertStepuch EdytaENJOY DANCE STUDIO Senior II F ST
2Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE Senior II F ST
3Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaASTRA Senior II F ST
4Tide LeszekTide DorotaRONDO Senior II F ST
5Skoczek PiotrSkoczek DorotaKuźnia Tańca Senior II F ST
6Motak KrzysztofMotak AgnieszkaSzT eMiKa Senior II F ST
7Jaszczyński JanRudnicka-Jaszczyńska MałgorzataDANCE TEAM Senior II F ST
1Bartecki ŁukaszPawlak MałgorzataSŁOŃCE Senior II OPEN LA (GPP)
1Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II OPEN LA
2Ciesielski ArturDubowska MałgorzataAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN LA (GPP)
2Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER Senior II OPEN LA
3Łysik Wojciech GrzegorzŻelazna-Łysik IwonaCT BLANKA WINIARSKA Senior II OPEN LA (GPP)
3Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska MarzenaSzT eMiKa Senior II OPEN LA
3Kacprzak DariuszKacprzak JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II OPEN LA
4Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior II OPEN LA
4Popa KrzysztofPopa JolantaKlub Sportowy Polski Taniec Senior II OPEN LA (GPP)
4Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE Senior II OPEN LA
5Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaASTRA Senior II OPEN LA
5Choromański GrzegorzWiniarska-Choromańska AgnieszkaCT BLANKA WINIARSKA Senior II OPEN LA (GPP)
5Jaszczyński JanRudnicka-Jaszczyńska MałgorzataDANCE TEAM Senior II OPEN LA
6Bareła JarosławWieczorek-Bareła MonikaS.T. Krystian Krzemiński Senior II OPEN LA
6Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II OPEN LA (GPP)
7Czylok MariuszCzylok AlicjaNOWY STYL Senior II OPEN LA
7Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER Senior II OPEN LA (GPP)
1Popa KrzysztofPopa JolantaKlub Sportowy Polski Taniec Senior II OPEN ST (GPP)
1Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK Senior II OPEN ST
2Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK Senior II OPEN ST (GPP)
2Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaArtDance Senior II OPEN ST
3Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaArtDance Senior II OPEN ST (GPP)
3Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II OPEN ST
3Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE Senior II OPEN ST
4Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA Senior II OPEN ST (GPP)
4Wieroński CezaryZejmowicz IzabelaRIVIERA Senior II OPEN ST
4Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaASTRA Senior II OPEN ST
5Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska MarzenaSzT eMiKa Senior II OPEN ST
5Basak JarosławBasak BeataGEMAR Senior II OPEN ST (GPP)
5Zaborowski RomanKubalska AgataAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN ST
6Kordos MirosławKordos MagdalenaNOWY STYL Senior II OPEN ST
6Ociepa RajmundWilczyńska AnettaFANTAZJA Senior II OPEN ST (GPP)
6Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior II OPEN ST
7Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE Senior II OPEN ST
7Zaborowski RomanKubalska AgataAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN ST (GPP)
7Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA Senior II OPEN ST
8Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA Senior II OPEN ST (GPP)
8Czylok MariuszCzylok AlicjaNOWY STYL Senior II OPEN ST
1Haerer ManfredPiotrowska ArletaPIETRZYK Senior I F LA
2Ficenes PawełFicenes MagdalenaMARENGO Senior I F LA
3Hołubek AdamHołubek AgnieszkaCT BLANKA WINIARSKA Senior I F LA
1Hołubek AdamHołubek AgnieszkaCT BLANKA WINIARSKA Senior I F ST
2Jastrzębski JacekPodgórska BogumiłaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior I F ST
3Ficenes PawełFicenes MagdalenaMARENGO Senior I F ST
1Haerer ManfredPiotrowska ArletaPIETRZYK Senior I OPEN LA
1Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN LA
1Miklas MikołajTomczak BarbaraDZIUPLA Senior I OPEN LA (GPP)
2Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA Senior I OPEN LA
2Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN LA (GPP)
3Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA Senior I OPEN LA (GPP)
3Hołubek AdamHołubek AgnieszkaCT BLANKA WINIARSKA Senior I OPEN LA
3Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK Senior I OPEN LA
1Koniarz TomaszCiślak AgataBAWINEK Senior I OPEN ST (GPP)
1Nadolny RobertPiotrowska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN ST
2Rosik KarolLaurowska AnnaESENS Senior I OPEN ST
2Okulicz-Kozaryn JarosławOkulicz-Kozaryn MagdalenaIMPRESSIONANTE Senior I OPEN ST
2Nadolny RobertPiotrowska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN ST (GPP)
3Hołubek AdamHołubek AgnieszkaCT BLANKA WINIARSKA Senior I OPEN ST
3Haerer ManfredPiotrowska ArletaPIETRZYK Senior I OPEN ST (GPP)
4Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN ST (GPP)
4Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA Senior I OPEN ST
5Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK Senior I OPEN ST
6Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN ST
7Kowalówka JakubKowalówka SabinaCor et Animus Senior I OPEN ST