!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina (PTT)
Będzin, ul.Jedności 38
Filtruj:
Kategorie:






















1Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE 16-18 B LA
2Nabiałczyk BartoszKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY 16-18 B LA
3Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN 16-18 B LA
4Wawrzyczny PawełSzymiczek MartynaRONDO 16-18 B LA
5Stacha KacperSkupień ZofiaLORDANCE 16-18 B LA
6Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE 16-18 B LA
7Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT 16-18 B LA
1Micał KamilPitera GabrielaK-STUDIO 16-18 B ST
2Loppe DominikJokiel MajaKIEPURA 16-18 B ST
3Szlachtowski MichałFajkis JuliaNOWY STYL 16-18 B ST
4Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
5Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 B ST
6Abramczyk Tomasz WojciechBłach MartaSKT AGH 16-18 B ST
7Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA 16-18 B ST
8Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN 16-18 B ST
9Stacha KacperSkupień ZofiaLORDANCE 16-18 B ST
1Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
2Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 C LA
3Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
4Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 C LA
5Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET 16-18 C LA
6Noworyta MariuszFatyga JustynaBAWINEK 16-18 C LA
7Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY 16-18 C LA
8Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 C LA
9Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 C LA
10Gazda JanuszBroniecka NataliaLIDER 16-18 C LA
11Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 16-18 C LA
12Lenczyk MariuszGrobelny PaulinaRONDO 16-18 C LA
13Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 C LA
13Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM 16-18 C LA
15Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA 16-18 C LA
16Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 C LA
1Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY 16-18 C ST
2Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
3Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 16-18 C ST
4Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 C ST
5Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 C ST
6Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES 16-18 C ST
7Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
7Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE 16-18 C ST
7Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
10Kaliński KrzysztofZawadzka AnnaKuźnia Tańca 16-18 C ST
10Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 C ST
12Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
13Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 C ST
13Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK 16-18 C ST
15Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET 16-18 C ST
16Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE 16-18 C ST
17Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT 16-18 C ST
18Halama PawełCieślik IwonaBAWINEK 16-18 C ST
19Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 C ST
1Krzemiński MichałStaroń WeronikaSTEP DANCE 16-18 D LA
2Salwin MichałKemona ElizaIMPULS 16-18 D LA
3Olejnik OlafCichoń AdriannaIMPRESS 16-18 D LA
4Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 16-18 D LA
5Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 D LA
6Galik PrzemysławOrzech WeronikaAKTAN 16-18 D LA
7Kubica EliaszZemełka JenniferUKS CATIA 16-18 D LA
8Kowalik DamianGwiazdowicz OlgaST DOBROWOLSCY 16-18 D LA
9Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE 16-18 D LA
10Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D LA
10Schultz MichałSkotalczyk AmandaA+S 16-18 D LA
12Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 16-18 D LA
13Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
1Wiercigroch SzymonPorębska JuliaNOWY STYL 16-18 D ST
2Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 16-18 D ST
3Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE 16-18 D ST
4Galik PrzemysławOrzech WeronikaAKTAN 16-18 D ST
5Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D ST
6Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 16-18 D ST
7Schultz MichałSkotalczyk AmandaA+S 16-18 D ST
8Otfinowski PiotrMarzec AnnaBAWINEK 16-18 D ST
8Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D ST
10Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D ST
11Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 D ST
12Kubica EliaszZemełka JenniferUKS CATIA 16-18 D ST
12Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE 16-18 D ST
14Mnich MariuszSypek BeataPERFECT DANCE 16-18 D ST
1Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES 14-15 C LA
2Gędłek JakubJaworek MariaKuźnia Tańca 14-15 C LA
3Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 14-15 C LA
4Kuś DawidTerlikowska MajaPERFECT 14-15 C LA
5Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY 14-15 C LA
6Markiewicz JakubArczyńska DariaNOVOMEX 14-15 C LA
7Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca 14-15 C LA
8Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 C LA
9Kowalewski ŁukaszSitko EwaLORDANCE 14-15 C LA
1Gędłek JakubJaworek MariaKuźnia Tańca 14-15 C ST
2Haduch JakubRytych ZuzannaKIEPURA 14-15 C ST
3Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY 14-15 C ST
4Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 C ST
5Kowalewski ŁukaszSitko EwaLORDANCE 14-15 C ST
6Małecki DawidCwalina SaraRYTM 14-15 C ST
7Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca 14-15 C ST
8Pyrzyński MateuszMurawska WiktoriaLORDANCE 14-15 C ST
9Ligenza JakubMakiejewska NataliaKIEPURA 14-15 C ST
10Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 14-15 C ST
11Markiewicz JakubArczyńska DariaNOVOMEX 14-15 C ST
1Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO 14-15 D LA
2Szymański KarolMazurek MartynaZORBA 14-15 D LA
3Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 14-15 D LA
4Goły FilipSłocińska IgaZORBA 14-15 D LA
5Owczarek MateuszAndruszkiewicz KamilaZORBA 14-15 D LA
6Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 14-15 D LA
7Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA 14-15 D LA
1Goły FilipSłocińska IgaZORBA 14-15 D ST
2Korzekwa JakubSusek ZuzannaIMPULS 14-15 D ST
3Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 14-15 D ST
4Szymański KarolMazurek MartynaZORBA 14-15 D ST
5Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO 14-15 D ST
6Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 14-15 D ST
7Owczarek MateuszAndruszkiewicz KamilaZORBA 14-15 D ST
8Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA 14-15 D ST
1Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT 14-15 E 8T
2Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaFANTAZJA 14-15 E 8T
3Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 14-15 E 8T
4Oślizło FilipDuda WiktoriaLORDANCE 14-15 E 8T
5Bryndza PatrykŻarow NadiaNOWY STYL 14-15 E 8T
6Musioł MichaelBłach ManuelaUKS CATIA 14-15 E 8T
7Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaNOVOMEX 14-15 E 8T
8Reng KacperReng KlementynaBALLARE 14-15 E 8T
9Sypniewski KacperBogdziewicz WiktoriaKTT REWIA 14-15 E 8T
1Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 12-13 D LA
2Janus JakubPielka WeronikaPERFECT 12-13 D LA
3Hankus KamilPyrdziak KatarzynaRAGTIME 12-13 D LA
4Morawicki JakubMajerowska WeronikaIGLICA 12-13 D LA
5Skupień WojciechTercjak OliwiaLORDANCE 12-13 D LA
6Szozda MichałGoranczewska JuliaNOVOMEX 12-13 D LA
7Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 12-13 D LA
1Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 12-13 D ST
2Ciesielski JakubPacharzyna JuliaLORDANCE 12-13 D ST
3Hankus KamilPyrdziak KatarzynaRAGTIME 12-13 D ST
4Janus JakubPielka WeronikaPERFECT 12-13 D ST
5Szozda MichałGoranczewska JuliaNOVOMEX 12-13 D ST
6Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 12-13 D ST
7Skupień WojciechTercjak OliwiaLORDANCE 12-13 D ST
1Szyjka IgorŻaba KarolinaSUKCES 12-13 E 8T
2Dziereń KamilHoppe AmeliaKIEPURA 12-13 E 8T
3Kowalski Nikodem RochSzczyrk DominikaRAGTIME 12-13 E 8T
4Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 12-13 E 8T
5Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 E 8T
6Gałązka AleksKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 12-13 E 8T
7Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO 12-13 E 8T
8Pielka KrzysztofRytwińska AleksandraPERFECT 12-13 E 8T
9Szczyrk MikołajKruczała MarcelinaRAGTIME 12-13 E 8T
1Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 12-13 F 6T
2Zielony JakubKropidło KlaudiaRYTM 12-13 F 6T
3Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL 12-13 F 6T
4Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA 12-13 F 6T
1Cyran Juliusz KarolMagnowska JustynaRONDO 12-13 G 4T
1Czerny SzymonOrganiściak KarolinaZORBA 12-13 G 4T
2Piszczała WiktorBekus AleksandraZORBA 12-13 G 4T
2Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 12-13 G 4T
3Bawoł PatrykŚciborska WiktoriaKTT REWIA 12-13 G 4T
3Kudła WiktorMelnarowicz OliwiaTAKT 12-13 G 4T
3Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM 12-13 G 4T
1Powroźnik KacperPason AnnaKTT REWIA 12-13 H 4T
1Wilhelm GrzegorzAntosik TamaraISKRA 12-13 H 4T
1Wojciechowski PiotrMichewicz JuliaST Linestudio 12-13 H 4T
1Furmańczyk JakubJanus MariaETIUDA 12-13 H 4T
1Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO 12-13 H 4T
2Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO 12-13 H 4T
2Hardy AdamNowak OliwiaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 H 4T
2Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 12-13 H 4T
2Rączkowski MiłoszJontza AnnaST Linestudio 12-13 H 4T
2Łuczak BłażejŚlusarska MartaCentrum Tańca FIESTA 12-13 H 4T
1Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 10-11 F 6T
2Godlewski MichałStaniewicz MajaSKYDANCE 10-11 F 6T
3Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 10-11 F 6T
4Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 10-11 F 6T
5Rachoń StanisławHennessy EmiliaEVOLUTION 10-11 F 6T
6Wątor KamilNiziurska JuliaEVOLUTION 10-11 F 6T
7Łuniewicz FranciszekĆwikła PaulaFALLAWAY 10-11 F 6T
8Skowronek KrzysztofSosna AmeliaLORDANCE 10-11 F 6T
8Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 10-11 F 6T
10Polok CezarySekita AleksandraFALLAWAY 10-11 F 6T
11Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE 10-11 F 6T
1Szczepanowski MikołajŚleszyńska OliwiaZORBA 10-11 G 4T
2Ciura FranciszekKapuśniak NataliaA+S 10-11 G 4T
2Czechowski PatrykCzechowska AmeliaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 G 4T
3Ciesielski BartoszCabaj HelenaKTT REWIA 10-11 G 4T
3Rybczyński MikołajDuszyńska AntoniaFALLAWAY 10-11 G 4T
3Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO 10-11 G 4T
1Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 10-11 H 4T
1Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 10-11 H 4T
1Orządała MalwinaJanus MiłoszAKADEMIA TAŃCA AS 10-11 H 4T
1Szaleniec JakubMargiel KamilaPERFECT 10-11 H 4T
2Kurtycz RobertBachur AleksandraSZOK 10-11 H 4T
2Kurtycz SzymonDrabik MalwinaSZOK 10-11 H 4T
2Szczepaniak PiotrLedwoń KingaPERFECT 10-11 H 4T
2Twardawa OlivierŁysio ZuzannaSZOK 10-11 H 4T
1Gelardi GiovanniSebesta OliwiaAKADEMIA TAŃCA AS 8-9 H 4T
1Gudowski StanisławKocot JuliaMARENGO 8-9 H 4T
1Kacuga OskarRzepa JuliaPERFECT 8-9 H 4T
1Morciniec DorianSzweda MajaSZOK 8-9 H 4T
1Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM 8-9 H 4T
1Setlak ŁukaszKościelniak NataliaMARENGO 8-9 H 4T
1Tarasin JuliuszWilkosz JuliaPERFECT 8-9 H 4T
1Crepaldi PaoloNocoń MajaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
2Fliga MiłoszKordyś JuliaMARENGO 8-9 H 4T
2Grzędzińska ZofiaPiotrowski JakubAKADEMIA TAŃCA AS 8-9 H 4T
2Łuczak KrzysztofPawletko OliviaCentrum Tańca FIESTA 8-9 H 4T