!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego (PTT)
Wieliczka
Filtruj:
Kategorie:


















1Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES 16-18 B LA
2Stępień JarosławBysina MartynaIMPERIA 16-18 B LA
3Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK 16-18 B LA
4Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 16-18 B LA
5Rak KonradChwierut AmeliaST IMPRESJA Kęty 16-18 B LA
6Fugiel TomaszKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 B LA
7Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 16-18 B LA
8Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 16-18 B LA
9Zużałek SzymonKozioł LenaKuźnia Tańca 16-18 B LA
10Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE 16-18 B LA
11Kuś DawidJózefowska PatrycjaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
12Wojtusik MikołajSuder AnnaPERFECT DANCE 16-18 B LA
13Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 16-18 B LA
14Drzazga DanielSendecka AleksandraIMPERIA 16-18 B LA
14Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE 16-18 B LA
1Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 16-18 B ST
2Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE 16-18 B ST
3Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKuźnia Tańca 16-18 B ST
4Harłacz JakubKopral AgataGOLDEN DANCE 16-18 B ST
1Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS 16-18 C LA
2Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 C LA
3Socha BrunoKania AmeliaPERFECT DANCE 16-18 C LA
4Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaKuźnia Tańca 16-18 C LA
5Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 16-18 C LA
6Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE 16-18 C LA
7Miękina JakubĆwierz AnnaTHOMAS DANCE 16-18 C LA
8Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaPERFECT STYL - Kraków 16-18 C LA
9Harłacz JakubKopral AgataGOLDEN DANCE 16-18 C LA
10Otto AdamWolny JadwigaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
11Para MaksymilianSiemaszko GabrielaSzT eMiKa 16-18 C LA
12Starostka MarcelJacher OliwiaSzT eMiKa 16-18 C LA
1Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO 16-18 C ST
2Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 C ST
3Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 16-18 C ST
4Para MaksymilianSiemaszko GabrielaSzT eMiKa 16-18 C ST
5Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE 16-18 C ST
6Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 16-18 C ST
7Wojtusik MikołajSuder AnnaPERFECT DANCE 16-18 C ST
8Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE 16-18 C ST
1Płodzień AdrianSzewc EmiliaSAMBA 16-18 D LA
2Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE 16-18 D LA
3Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO 16-18 D LA
4Krupa PiotrMachała MajaELIDA 16-18 D LA
5Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE 16-18 D LA
6Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 16-18 D LA
7Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE 16-18 D LA
8Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL 16-18 D LA
1Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa 16-18 D ST
2Kowalski Nikodem RochKruczała MarcelinaST IMPRESJA Kęty 16-18 D ST
3Starostka MarcelJacher OliwiaSzT eMiKa 16-18 D ST
4Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D ST
5Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 16-18 D ST
6Otto AdamWolny JadwigaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
7Krupa PiotrMachała MajaELIDA 16-18 D ST
8Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL 16-18 D ST
9Pukajczyk MichałPiela KatarzynaKuźnia Tańca 16-18 D ST
2Zabłocki ErykDzieża AmeliaPERFECT DANCE 16-18 E LA
3Zygmunt AdamSłoma GabrielaAKSEL 16-18 E LA
4Zygmunt BartoszSieńko RozaliaAKSEL 16-18 E LA
5Janczy KacperPłaneta AleksandraSAMBA 16-18 E LA
6Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO 16-18 E LA
1Zygmunt BartoszSieńko RozaliaAKSEL 16-18 E ST
2Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE 16-18 E ST
3Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE 16-18 E ST
4Janczy KacperPłaneta AleksandraSAMBA 16-18 E ST
5Zabłocki ErykDzieża AmeliaPERFECT DANCE 16-18 E ST
6Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO 16-18 E ST
7Kawałek MichałNowotny AleksandraSEMPRE 16-18 E ST
1Ludwig FilipBorek ElizaKuźnia Tańca 14-15 D LA
2Obojski MateuszGóral GabrielaIMPERIA 14-15 D LA
3Sarota ArkadiuszSobków AmeliaIMPERIA 14-15 D LA
4Putaj MateuszSzramik JuliaPERFECT DANCE 14-15 D LA
5Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL 14-15 D LA
6Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE 14-15 D LA
7Tereshkovych OleksiiCzech NadiaKS M-TEAM 14-15 D LA
8Kołodziej JulianBudzik ZofiaKLASA 14-15 D LA
9Kula MarcelBazylińska AmeliaKS M-TEAM 14-15 D LA
1Obojski MateuszGóral GabrielaIMPERIA 14-15 D ST
2Klar MikołajSzmyl AgataSUKCES 14-15 D ST
3Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL 14-15 D ST
4Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE 14-15 D ST
5Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE 14-15 D ST
6Sarota ArkadiuszSobków AmeliaIMPERIA 14-15 D ST
7Olejarz KacperGliwa AmeliaST IMPRESJA Kęty 14-15 D ST
8Kołodziej JulianBudzik ZofiaKLASA 14-15 D ST
9Putaj MateuszSzramik JuliaPERFECT DANCE 14-15 D ST
9Tereshkovych OleksiiCzech NadiaKS M-TEAM 14-15 D ST
11Kula MarcelBazylińska AmeliaKS M-TEAM 14-15 D ST
1Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE 14-15 E 8T
2Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL 14-15 E 8T
3Harla JakubKorczak AngelikaGALA 14-15 E 8T
4Krzan OliwerKasprzyk WeronikaJUST DANCE 14-15 E 8T
1Hura MaksymilianMajka LenaNOWY STYL 14-15 F 6T
2Kurczab KamilWójtowicz JuliaKLASA 14-15 F 6T
3Piekiełko BłażejHorak MartynaST IMPRESJA Kęty 14-15 F 6T
4Miśkiewicz BartłomiejZontek IngridEVOLUTION 14-15 F 6T
5Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET 14-15 F 6T
1Vysotskyi IlliaKramer ZuzannaNOWY STYL 12-13 E 8T
2Świątek NikodemŁapa JoannaGALA 12-13 E 8T
3Kopczak AdrianKustra MajaK-STUDIO 12-13 E 8T
4Staniec AdamDydo EmiliaKLASA 12-13 E 8T
5Łach WojciechKrzyworączka AntoninaKuźnia Tańca 12-13 E 8T
6Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE 12-13 E 8T
7Limanowski OliwierHrebik BarbaraSzT eMiKa 12-13 E 8T
8Cieśla HubertKula KajaKS M-TEAM 12-13 E 8T
1Pochwat JanBiskupska JuliaAKSEL 12-13 F 6T
2Ciąbor AdamPyzik WiktoriaLATIN DANCE 12-13 F 6T
3Kula FranciszekSytoń MagdalenaLATINO 12-13 F 6T
4Sobierski AdrianKowalska JagodaCANTINERO 12-13 F 6T
5Czajka MaciejMiernik NataliaJUST DANCE 12-13 F 6T
6Bąk KarolMiś OliwiaSAMBA 12-13 F 6T
7Swoboda TomaszZiaja JulitaKLASA 12-13 F 6T
8Liszka TomaszWielkiewicz LenaCUBANA 12-13 F 6T
9Gracz BłażejAntoń KamilaGALA 12-13 F 6T
10Maziarz JakubKuter PatrycjaAKSEL 12-13 F 6T
11Słoma RafałPatkaniowska AnnaJUST DANCE 12-13 F 6T
12Serafin TomaszKorczak KlaudiaGALA 12-13 F 6T
13Mołdowski LeonPawlik EmiliaCANTINERO 12-13 F 6T
14Nowak AntoniKurpiel AmeliaEVOLUTION 12-13 F 6T
15Świerczek JanKędziora MartynaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
1Leśniak WojciechPiasecka AntoninaNOWY STYL 10-11 G 6T
1Olejarz SzymonMarkwat MilenaST IMPRESJA Kęty 10-11 G 6T
2Strzępek SzymonBujak KlaudiaAKSEL 10-11 G 6T
2Kogut SzymonWryk MariaSAMBA 10-11 G 6T
2Kwinta FilipGawęda ZuzannaJUST DANCE 10-11 G 6T
3Chwała HubertDuda AureliaJUST DANCE 10-11 G 6T
3Herduś KarolMieluch JoannaKLASA 10-11 G 6T
3Niewola BartoszKot IzabelaSzT eMiKa 10-11 G 6T
3Respondek WojciechWojtas AgataKLASA 10-11 G 6T
1Bąk MaximilianKoptyra AleksandraJUST DANCE 10-11 H 4T
1Janosz WojciechSkórnicka AleksandraKS M-TEAM 10-11 H 4T
1Lichosik MiłoszKlementowicz ZuzannaKS M-TEAM 10-11 H 4T
1Piasecki MichałWielgosińska WeronikaGALA 10-11 H 4T
1Sokół SzymonAndruszko DorotaEVOLUTION 10-11 H 4T
1Urbaniak OskarKasprzyk AleksandraSAMBA 10-11 H 4T
1Wcisło OliwierSerafin BeataGALA 10-11 H 4T
1Wirszewski FarnciszekKowalska PatrycjaCANTINERO 10-11 H 4T
2Dziedzic FranciszekStokłosa EmiliaSKT Regis Bochnia 10-11 H 4T
2Kochanek BartłomiejLustofin WiktoriaLATIN DANCE 10-11 H 4T
2Lauterbach WiktorPalonek MariaJUST DANCE 10-11 H 4T
2Pasierbek KamilWęclewska MariaPERFECT DANCE 10-11 H 4T
2Ptak TomaszKusia ElizaEVOLUTION 10-11 H 4T
2Sosiński AleksanderSzewczyk MagdalenaJUST DANCE 10-11 H 4T
2Zacharski JakubBłyskal WiktoriaSTARDANCE 10-11 H 4T
1Łabędź MichałTurbak JoannaKS M-TEAM 8-9 H 4T
1Kuc MateuszAdamarek PolaGALA 8-9 H 4T
2Naleziński SzymonNalezińska NataliaSTARDANCE 8-9 H 4T