!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów (PTT)
WARSZAWA
Filtruj:
Kategorie:












1Gruszecki WojciechSzawernoga NataliaCHAMPION TEAM 14-15 D LA
2Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL 14-15 D LA
3Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 14-15 D LA
4Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 14-15 D LA
5Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION 14-15 D LA
6Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 14-15 D LA
7Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA 14-15 D LA
1Gruszecki WojciechSzawernoga NataliaCHAMPION TEAM 14-15 D ST
2Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 14-15 D ST
3Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 14-15 D ST
4Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA 14-15 D ST
5Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION 14-15 D ST
1Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION 14-15 F 6T
2Pankratz AleksanderBosak AgataRS 14-15 F 6T
3Rogoziński JakubSzczurowska JuliaEMOTION 14-15 F 6T
1Ryng IgorNapiórkowska DariaKlub Tańca STRETTO 14-15 G 6T
2Korecki GabrielMazurowska AnielaRS 14-15 G 6T
3Zgorzelski StanisławHallak ElissaRS 14-15 G 6T
3Flader StanisławSzlom MariaRS 14-15 G 6T
1Głuch JakubRybak JuliaCreative Dance 12-13 E 8T
2Wólkiewicz FilipPieróg MartaBLUE CLASSIC 12-13 E 8T
3Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 12-13 E 8T
4Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC 12-13 E 8T
1Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCreative Dance 12-13 F 6T
2Książek DamianBrzezińska JuliaEMOTION 12-13 F 6T
3Peński DamianSabak JoannaRS 12-13 F 6T
1Kornatowski TomaszZielińska MarcelinaELITE DANCE 12-13 G 6T
1Wrzesiński OliwierSękowska MartynaBLUE CLASSIC 12-13 G 6T
2Góźdź KrzysztofMatryba AgataKORDASZEWSCY 12-13 G 6T
2Wojciechowski KacperKolińska SylwiaAKADEMIA TAŃCA 12-13 G 6T
3Michalski OskarGajownik IzabelaDCS BRWINÓW 12-13 G 6T
3Szymborski MichałGołembiewska MajaKlub Tańca STRETTO 12-13 G 6T
3Zając MieszkoRegulska MartynaEMOTION 12-13 G 6T
1Muśnicki BartoszZych KlaudiaFAST-STEP 12-13 H 4T
1Stradowski ErykWilkowska JoannaKlub Tańca STRETTO 12-13 H 4T
1Łuczyk FilipSikora OliwiaKlub Tańca STRETTO 12-13 H 4T
2Fryszer MaksymilianMielecka AnielaRS 12-13 H 4T
2Machnowski MateuszKołaczkowska HannaRS 12-13 H 4T
1Rogoziński IgnacyPaczyńska MariolaEMOTION 10-11 G 6T
2Czarnecki MarcelMałecka NikolaDCS BRWINÓW 10-11 G 6T
2Pogorzelski KrzysztofDrzażdżyńska OliwiaMAKO 10-11 G 6T
3Sienkiewicz KrzysztofBłaszczyk ZofiaBLUE CLASSIC 10-11 G 6T
3Szymborski JakubWiśniewska BlankaKlub Tańca STRETTO 10-11 G 6T
1Chrol BartoszBierć AleksandraPRESTIGE 10-11 H 4T
1Radwański HubertKopeć KalinaSTART 10-11 H 4T
1Trzaskowski AleksanderCichosz HannaFAST-STEP 10-11 H 4T
1Wietrak MarcelKiermasz-Wojdyga GabrielaMAKO 10-11 H 4T
2Zubel RadosławŚmiałek WiktoriaRS 10-11 H 4T
2Bieniek PrzemysławLewicka MałgorzataEMOTION 10-11 H 4T
2Gosk Maciej WładysławKurcińska HelenaRS 10-11 H 4T
2Muchowski SzymonMazurowska JagodaRS 10-11 H 4T
1Piwiński TymonLato NadiaFAST-STEP 8-9 H 4T
1Łabanowski JakubJabłońska JuliaPRESTIGE 8-9 H 4T
2Bednarski OskarDymczyk ZuzannaROYAL DANCE STUDIO 8-9 H 4T
2Rębacz JerzyRudnicka IngaBLUE CLASSIC 8-9 H 4T