!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Małe Grand Prix (PTT)
Malcanów
Filtruj:
Kategorie:




























1Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 B LA
2Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 B LA
3Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 16-18 B LA
1Chmura ErykWawryło AleksandraS.T. Krystian Krzemiński 16-18 C LA
2Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 16-18 C LA
3Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE 16-18 C LA
4Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 16-18 C LA
5Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
6Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE 16-18 C LA
7Kijak KonradMolendowska NikolaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
8Więckowski MikołajSabak EwaRS 16-18 C LA
9Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA 16-18 C LA
10Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 C LA
1Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 16-18 C ST
2Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE 16-18 C ST
3Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 16-18 C ST
4Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 C ST
5Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 16-18 C ST
6Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 16-18 C ST
1Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT 16-18 D LA
2Grabowski MichałFilipowicz ZuzannaAIR DANCE - Warszawa 16-18 D LA
3Stępień JakubKopcik JuliaETIUDA 16-18 D LA
4Pankratz AleksanderBosak AgataRS 16-18 D LA
5Mielecki AndrzejSzlom MariaRS 16-18 D LA
6Pospieszyński PawełKlimczewska ZofiaSTART 16-18 D LA
7Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT 16-18 D LA
8Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 16-18 D LA
1Pankratz AleksanderBosak AgataRS 16-18 D ST
2Grabowski MichałFilipowicz ZuzannaAIR DANCE - Warszawa 16-18 D ST
3Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT 16-18 D ST
4Pospieszyński PawełKlimczewska ZofiaSTART 16-18 D ST
5Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA 16-18 D ST
6Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 D ST
1Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM 16-18 E LA
2Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE 16-18 E LA
3Shah PruthviSaghateljan KiaraAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
1Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA 16-18 E ST
2Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM 16-18 E ST
3Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE 16-18 E ST
1Gałka MaciejKsiądz AlicjaIMPULS 16-18 F LA
2Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA 16-18 F LA
3Ziółkowski JakubMarek AnnaKICK 16-18 F LA
4Kłys SzymonNowak MariaSTEP DANCE 16-18 F LA
5Pawelec DawidWłodarczyk SaraCENTRUM TAŃCA 16-18 F LA
6Owczarek JakubRóżańska WeronikaETIUDA 16-18 F LA
1Poślad JanMandelska MajaS.T. Krystian Krzemiński 16-18 F ST
2Banaszek KacperBorowiecka EwaETIUDA 16-18 F ST
3Szymborski KrzysztofOlszewska DominikaSTART 16-18 F ST
4Kłys SzymonNowak MariaSTEP DANCE 16-18 F ST
5Pawelec DawidWłodarczyk SaraCENTRUM TAŃCA 16-18 F ST
6Ziółkowski JakubMarek AnnaKICK 16-18 F ST
7Gałka MaciejKsiądz AlicjaIMPULS 16-18 F ST
1Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP 14-15 C LA
2Herasym EnriKłos JowitaEMOTION 14-15 C LA
3Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP 14-15 C LA
4Kłos WojciechDrużga AmeliaFAST-STEP 14-15 C LA
5Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP 14-15 C LA
6Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Warszawa 14-15 C LA
1Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP 14-15 C ST
2Kłos WojciechDrużga AmeliaFAST-STEP 14-15 C ST
3Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP 14-15 C ST
4Herasym EnriKłos JowitaEMOTION 14-15 C ST
5Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP 14-15 C ST
1Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCREATIVE DANCE - Warszawa 14-15 D LA
2Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 14-15 D LA
3Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA 14-15 D LA
4Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK 14-15 D LA
5Stępień KrystianKadej OliwiaZAMEK 14-15 D LA
1Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 14-15 D ST
2Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCREATIVE DANCE - Warszawa 14-15 D ST
3Stępień KrystianKadej OliwiaZAMEK 14-15 D ST
4Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK 14-15 D ST
5Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA 14-15 D ST
1Muśnicki BartoszBiernacka JuliannaFAST-STEP 14-15 E 8T
2Świderski SzymonBrogowska EmiliaBALLROOM 14-15 E 8T
3Szewczykowski JakubSoja UrszulaAKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
4Chajkowski AdamPoziemska KalinaZAMEK 14-15 E 8T
5Szymborski MichałGórecka NataliaCREATIVE DANCE - Warszawa 14-15 E 8T
1Szymborski MichałGórecka NataliaCREATIVE DANCE - Warszawa 14-15 F 6T
2Zarosa KrystianStępniak MajaZAMEK 14-15 F 6T
3Olbrot PawełNiedźwiedź NataliaZAMEK 14-15 F 6T
4Sułkowski DominikOtocka MichalinaPOLISH CLUB 14-15 F 6T
5Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW 14-15 F 6T
6Łuczyk FilipWilkowska JoannaKlub Tańca STRETTO 14-15 F 6T
7Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz KarinaBALLROOM 14-15 F 6T
8Śmiałek FranciszekGajownik IzabelaRS 14-15 F 6T
1Konarski MichałRogozińska AnnaEMOTION 14-15 G 6T
2Kornafel PiotrKopacz MilenaEMKA DANCE ACADEMY 14-15 G 6T
2Zieliński TomaszSzczałuba NikolaKICK 14-15 G 6T
3Grala KacperCisłowska IgaESKADRA 14-15 G 6T
3Wąsak JanGałęza JagodaEMOTION 14-15 G 6T
1Trzaskowski AleksanderCichosz HannaFAST-STEP 12-13 D LA
2Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART 12-13 D LA
3Werner BartoszKozłowska HannaFAST-STEP 12-13 D LA
4Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 12-13 D LA
5Ksybek MateuszKułakowska NicolaSTART 12-13 D LA
6Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT 12-13 D LA
1Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT 12-13 D ST
2Trzaskowski AleksanderCichosz HannaFAST-STEP 12-13 D ST
3Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 12-13 D ST
4Ksybek MateuszKułakowska NicolaSTART 12-13 D ST
5Werner BartoszKozłowska HannaFAST-STEP 12-13 D ST
1Cyper SebastianŁoś JuliaTOP - ART 12-13 E 8T
2King TymoteuszOpałka LenaEMOTION 12-13 E 8T
3Kossakowski OskarDrzażdżyńska OliwiaFAST-STEP 12-13 E 8T
4Sybicki AdamRogowska PatrycjaSTART 12-13 E 8T
5Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW 12-13 E 8T
1Pogorzelski KrzysztofWróblewska NadiaPOLISH CLUB 12-13 F 6T
2Wietrak MarcelKiermasz-Wojdyga GabrielaMAKO 12-13 F 6T
3Nowak AntoninoKoronowska-Roszak DominikaROYAL DANCE 12-13 F 6T
4Giemza StanisławCzajkowska PaulinaZAMEK 12-13 F 6T
5Sienkiewicz KrzysztofSikora JuliaCLASSIC 12-13 F 6T
6Ostański SzymonGałęzowska MajaBALLROOM 12-13 F 6T
7Czarnecki MarcelBuczyńska DominikaDCS BRWINÓW 12-13 F 6T
8Kraska KsaweryMomot LenaAkademia Tańca 12-13 F 6T
8Michalski OskarRosa AleksandraDCS BRWINÓW 12-13 F 6T
1Piątek KrzysztofLiszecka AnnaEMOTION 12-13 G 6T
2Ryng HubertSikora OliwiaKlub Tańca STRETTO 12-13 G 6T
2Świerczyński BorysKocia DominikaRESPECT DANCE 12-13 G 6T
3Bieniek PrzemysławLewicka MałgorzataEMOTION 12-13 G 6T
3Klejnowski MichałKozłowska GabrielaEMKA DANCE ACADEMY 12-13 G 6T
1Jędrasik KacperJurczak JuliaS.T. Krystian Krzemiński 12-13 H 4T
1Kaliszewski KacperPopiołkowska JuliaSTART 12-13 H 4T
1Piotrowski DominikTomaszewska MarcelinaAkademia Tańca 12-13 H 4T
1Szybuk DominikSkarżyńska GloriaFAST-STEP 12-13 H 4T
1Uramowski MarcelGóźdź GabrysiaS.T. Krystian Krzemiński 12-13 H 4T
1Wojciechowski KacperMikołajczyk NikolaS.T. Krystian Krzemiński 12-13 H 4T
1Zmysłowski MiłoszNowakowska UrszulaSTART 12-13 H 4T
2Golatowski JanStępkowska KarinaEMKA DANCE ACADEMY 12-13 H 4T
2Kornafel JakubSolmińska AlicjaEMKA DANCE ACADEMY 12-13 H 4T
2Nakielski KrzysztofSerafin JuliaJEDYNKA 12-13 H 4T
2Pniewski JakubZałęska MagdalenaSTART 12-13 H 4T
1Augustyniak KrystianUjma MartaZAMEK 10-11 E 6T
2Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO 10-11 E 6T
3Wiertel MieszkoMianowana OliwiaZAMEK 10-11 E 6T
1Gwarecki AlanDorosz OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska 10-11 G 6T
1Kaczor PrzemysławKaniewska BlankaFAST-STEP 10-11 G 6T
2Kluczyk GabrielKluczyk MagdalenaCLASSIC 10-11 G 6T
2Salwerowicz BartoszKopystyńska KorneliaCLASSIC 10-11 G 6T
3Woźniak BartoszJabłek MariaDCS BRWINÓW 10-11 G 6T
3Chrząstowski JanMikus WiktoriaEMOTION 10-11 G 6T
3Stradowski AleksanderKlepka AmeliaKlub Tańca STRETTO 10-11 G 6T
1Żak FranciszekMajek ZuzannaJAREMI 10-11 H 4T
1Nakielski JakubSkowrońska GabrielaJEDYNKA 10-11 H 4T
1Trociński SzymonWituszyńska SaraEMOTION 10-11 H 4T
1Wira IgorDeep MariaAkademia Tańca 10-11 H 4T
2Cieślik KarolDeredas HannaSTEP DANCE 10-11 H 4T
2Gorbik MaksymilianJaniczek AnnaFAST-STEP 10-11 H 4T
2Nitak AdamPysiak AnastazjaCENTRUM TAŃCA 10-11 H 4T
1Kłapeć JanStępniak AleksandraZAMEK 8-9 G 6T
2Gałązka JanLoba NataliaSTEP DANCE 8-9 G 6T
3Michalski Grzegorz StanisławBarchan AntoninaEMKA DANCE ACADEMY 8-9 G 6T
1Gacek JakubRomanowska MatyldaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T
1Gałązka IgorGwardys KlaudiaFAST-STEP 8-9 H 4T
1Ptak IgorOlczyk HanaAkademia Tańca 8-9 H 4T
2Guzenda FabianWiktor HannaSkrzydła Pabianice 8-9 H 4T
2Pękala JanMontelatic NikolaCENTRUM TAŃCA 8-9 H 4T