!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT (PTT)
Rędziny
Filtruj:
Kategorie:





























1Świątkowski PiotrTracz OliwiaIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
2Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA Dorośli OPEN LA (GPP)
3Lorek BartoszKarpińska NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
4Rutka KacperLitorowicz SaraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
5Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA Dorośli OPEN LA (GPP)
6Masłowski MieszkoPasek MonikaMISTRAL Dorośli OPEN LA (GPP)
7Ostrowski MateuszKowal MagdalenaELITA - Kraków Dorośli OPEN LA (GPP)
8Klekowski SewerynKwietniowska OliwiaCANTINERO Dorośli OPEN LA (GPP)
9Gułaj SebastianFrancois - Molenda EstelleCANTINERO Dorośli OPEN LA (GPP)
10Chernenko SergeyWarzyńska AngelikaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
11Barakowski MichałNiedobova KatarzynaMISTRAL Dorośli OPEN LA (GPP)
12Nowoświat MikołajSamek MagdalenaELITA - Kraków Dorośli OPEN LA (GPP)
13Bartelik PawełKopiec HannaELITA - Kraków Dorośli OPEN LA (GPP)
14Walczak MaciejPiaseczna AnnaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
14Zdziech PrzemysławDziedziczak NataliaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
16Wójcik ChristofIskra JoannaIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
17Jesionek KarolHanulak AlicjaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
18Kapitan CyprianLubowicka NikolaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA (GPP)
19Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO Dorośli OPEN LA (GPP)
20Sitek SebastianDudys AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków Dorośli OPEN LA (GPP)
20Brzeski BrunoOworuszko DominikaDancers United Dorośli OPEN LA (GPP)
20Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA (GPP)
20Kot SzymonMarcinkiewicz OliwiaŚląski Klub Taneczny - Katowice Dorośli OPEN LA (GPP)
24Duda MaciejJakus MagdalenaIDEA Dorośli OPEN LA (GPP)
25Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL Dorośli OPEN LA (GPP)
26Zawistowski KamilKorzeniowska AnnaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
27Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
28Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaGRACJA Dorośli OPEN LA (GPP)
28Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
30Oleksik MateuszSzemiel KingaMISTRAL Dorośli OPEN LA (GPP)
30Sobania AndreasArczyńska DariaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
32Ciura MaciejTomalska MajaA+S Dorośli OPEN LA (GPP)
33Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
33Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL Dorośli OPEN LA (GPP)
35Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA Dorośli OPEN LA (GPP)
36Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO Dorośli OPEN LA (GPP)
1Le MichałJabłońska SandraKTT DUET Dorośli OPEN ST (GPP)
2Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA Dorośli OPEN ST (GPP)
3Budzik TomaszKostańczuk KatarzynaRYTM Dorośli OPEN ST (GPP)
4Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA Dorośli OPEN ST (GPP)
5Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES Dorośli OPEN ST (GPP)
6Baryczka KrystianKaczmarek EwelinaSUKCES Dorośli OPEN ST (GPP)
7Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB Dorośli OPEN ST (GPP)
8Talik MikołajLangier JuliaSUKCES Dorośli OPEN ST (GPP)
9Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL Dorośli OPEN ST (GPP)
10Lozinszek MichałMaślanka JuliaSZKOŁA TAŃCA WIR Dorośli OPEN ST (GPP)
11Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (GPP)
12Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM Dorośli OPEN ST (GPP)
13Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA Dorośli OPEN ST (GPP)
14Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA Dorośli OPEN ST (GPP)
15Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER Dorośli OPEN ST (GPP)
16Kuczyński FilipWiśniowska KatarzynaKTT DUET Dorośli OPEN ST (GPP)
17Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL Dorośli OPEN ST (GPP)
17Matuszewski PiotrGrabowska Karina AgnieszkaKTT DUET Dorośli OPEN ST (GPP)
19Czaczkowski KacperSkrzypek PatrycjaLATINA Dorośli OPEN ST (GPP)
20Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA Dorośli OPEN ST (GPP)
20Przygoda JeremiKijak MartynaFORUM Dorośli OPEN ST (GPP)
20Zawistowski KamilKorzeniowska AnnaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN ST (GPP)
23Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO Dorośli OPEN ST (GPP)
1Rutka KacperLitorowicz SaraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-20 OPEN LA (GPP)
2Fałek KonradBala OliwiaCANTINERO 16-20 OPEN LA (GPP)
3Ujczak PawełBudzińska MałgorzataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-20 OPEN LA (GPP)
4Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES 16-20 OPEN LA (GPP)
5Miśtal SzymonDąbrowska JuliaST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN LA (GPP)
6Brzeski BrunoOworuszko DominikaDancers United 16-20 OPEN LA (GPP)
7Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-20 OPEN LA (GPP)
8Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN LA (GPP)
9Wojciechowski StanisławŻarłok KingaPOLISH CLUB 16-20 OPEN LA (GPP)
10Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-20 OPEN LA (GPP)
10Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA 16-20 OPEN LA (GPP)
12Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-20 OPEN LA (GPP)
13Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-20 OPEN LA (GPP)
1Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB 16-20 OPEN ST (GPP)
2Wręczycki PrzemysławNicpoń MarcelinaST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN ST (GPP)
3Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET 16-20 OPEN ST (GPP)
4Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN ST (GPP)
5Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-20 OPEN ST (GPP)
6Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM 16-20 OPEN ST (GPP)
7Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 16-20 OPEN ST (GPP)
8Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM 16-20 OPEN ST (GPP)
9Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA 16-20 OPEN ST (GPP)
10Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA 16-20 OPEN ST (GPP)
11Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB 16-20 OPEN ST (GPP)
12Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-20 OPEN ST (GPP)
13Goły FilipMazurek MartynaZORBA 16-20 OPEN ST (GPP)
13Kuczyński FilipWiśniowska KatarzynaKTT DUET 16-20 OPEN ST (GPP)
15Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS 16-20 OPEN ST (GPP)
16Ligenza JakubKolarczyk IzabelaDANCELOOK 16-20 OPEN ST (GPP)
17Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-20 OPEN ST (GPP)
18Staśkowiak SzymonRudzka NataliaKIEPURA - Wrocław 16-20 OPEN ST (GPP)
19Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-20 OPEN ST (GPP)
1Kotkowski KewinSkrolecka AgataSUKCES 16-18 B LA
2Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 16-18 B LA
3Skrobisz EmanuelKlekot KarolinaZORBA 16-18 B LA
4Galewicz MarcinGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B LA
5Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA 16-18 B LA
6Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B LA
7Pawlik MichałWolańska KatarzynaFORUM 16-18 B LA
8Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 B LA
9Górski JanGałązka KatarzynaUKS KORDASZEWSCY 16-18 B LA
10Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE - Przemyśl 16-18 B LA
11Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B LA
12Rak KonradChwierut AmeliaST IMPRESJA Kęty 16-18 B LA
1Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS 16-18 B ST
2Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
3Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 16-18 B ST
4Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL 16-18 B ST
5Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B ST
6Górski JanGałązka KatarzynaUKS KORDASZEWSCY 16-18 B ST
7Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 16-18 B ST
8Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B ST
9Staśkowiak SzymonRudzka NataliaKIEPURA - Wrocław 16-18 B ST
10Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 B ST
11Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 B ST
12Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE - Przemyśl 16-18 B ST
1Gruszecki WojciechSzawernoga NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
2Jędrycha DamianZaworska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
3Urbański RobertNeska ZuzannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
4Goły FilipMazurek MartynaZORBA 16-18 C LA
5Filim MichałKarecka GabrielaKADRYL 16-18 C LA
6Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 16-18 C LA
7Wardak MarcinWardak NataliaUKS KORDASZEWSCY 16-18 C LA
8Rozborski DominikPoshtar IrynaKIEPURA - Wrocław 16-18 C LA
9Musioł MichaelOstrowska SandraMISTRAL 16-18 C LA
10Jastrzębski JarosławMajka - Góra AgnieszkaSEMPRE 16-18 C LA
10Sekuła MateuszZacharska EwaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
10Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE 16-18 C LA
1Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA 16-18 C ST
2Bilski FilipBiesiekierska KarolinaDancers United 16-18 C ST
3Gruszecki WojciechSzawernoga NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 C ST
4Jędrycha DamianZaworska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
5Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 16-18 C ST
6Kumor BartłomiejSkręt AleksandraK-STUDIO 16-18 C ST
7Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA 16-18 C ST
8Wardak MarcinWardak NataliaUKS KORDASZEWSCY 16-18 C ST
9Rozborski DominikPoshtar IrynaKIEPURA - Wrocław 16-18 C ST
10Jastrzębski JarosławMajka - Góra AgnieszkaSEMPRE 16-18 C ST
10Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE 16-18 C ST
1Brożyna KamilŻelasko OliwiaAKSEL 16-18 D LA
2Górecki JędrzejRomaniewska NataliaBAWINEK 16-18 D LA
3Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA 16-18 D LA
4Kotek BartoszWężowicz WiktoriaKUŹNIA TAŃCA - Kraków 16-18 D LA
5Urbański JakubSerwa KingaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
6Narloch JakubNuckowska DominikaMASTER DANCE 16-18 D LA
7Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 D LA
8Pabian SebastianGosińska KingaZORBA 16-18 D LA
9Glanowski KarolLipnicka PatrycjaZORBA 16-18 D LA
10Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA 16-18 D LA
11Pszenica AntoniPanek MajaZORBA 16-18 D LA
12Morawiec WiktorStadnik WiktoriaA + S Kleszczów 16-18 D LA
13Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 16-18 D LA
14Tkacz SebastianPfajfer JuliaFORUM 16-18 D LA
1Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM 16-18 D ST
2Kotek BartoszWężowicz WiktoriaKUŹNIA TAŃCA - Kraków 16-18 D ST
3Urbański JakubSerwa KingaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
4Pszenica AntoniPanek MajaZORBA 16-18 D ST
5Jastrzębski JarosławMajka - Góra AgnieszkaSEMPRE 16-18 D ST
5Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE 16-18 D ST
6Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 16-18 D ST
7Kowalczyk KacperKudra IgaDancers United 16-18 D ST
8Górecki JędrzejRomaniewska NataliaBAWINEK 16-18 D ST
9Glanowski KarolLipnicka PatrycjaZORBA 16-18 D ST
9Morawiec WiktorStadnik WiktoriaA + S Kleszczów 16-18 D ST
11Tkacz SebastianPfajfer JuliaFORUM 16-18 D ST
12Tkacz RafałGerstel RoksanaFORUM 16-18 D ST
1Krzemiński MichałGłąb AnnaSTEP DANCE 16-18 E LA
2Ogrodnik MarekKudełko KatarzynaRÓŻA 16-18 E LA
3Guminiak AdamSocha WeronikaCANTINERO 16-18 E LA
1Guminiak AdamSocha WeronikaCANTINERO 16-18 E ST
2Ogrodnik MarekKudełko KatarzynaRÓŻA 16-18 E ST
3Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaKIEPURA - Wrocław 16-18 E ST
1Kłos PrzemysławSzewc EmiliaSAMBA 16-18 F LA
2Purkiewicz AleksanderStańczyk BarbaraSTEP DANCE 16-18 F LA
3Płatek MateuszKleszcz IgaMARENGO 16-18 F LA
4Hołoś DominikLewek HannaRETRO 16-18 F LA
5Rymarz PiotrJanczyk AntoninaRETRO 16-18 F LA
6Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA 16-18 F LA
7Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaKIEPURA - Wrocław 16-18 F LA
8Michalski PiotrNadbrzeska Martyna4STEP - Siechnice 16-18 F LA
1Michalski PiotrNadbrzeska Martyna4STEP - Siechnice 16-18 F ST
2Kłos PrzemysławSzewc EmiliaSAMBA 16-18 F ST
3Rymarz PiotrJanczyk AntoninaRETRO 16-18 F ST
4Hołoś DominikLewek HannaRETRO 16-18 F ST
5Purkiewicz AleksanderStańczyk BarbaraSTEP DANCE 16-18 F ST
1Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
2Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC 16-18 OPEN LA (GPP)
3Boczar KacperŻaba KarolinaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
4Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 16-18 OPEN LA (GPP)
5Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 16-18 OPEN LA (GPP)
6Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
7Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-18 OPEN LA (GPP)
8Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 OPEN LA (GPP)
9Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET 16-18 OPEN LA (GPP)
1Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB 16-18 OPEN ST (GPP)
2Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 16-18 OPEN ST (GPP)
3Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET 16-18 OPEN ST (GPP)
4Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA 16-18 OPEN ST (GPP)
5Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB 16-18 OPEN ST (GPP)
6Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA 16-18 OPEN ST (GPP)
7Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 OPEN ST (GPP)
8Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET 16-18 OPEN ST (GPP)
9Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA 16-18 OPEN ST (GPP)
10Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 16-18 OPEN ST (GPP)
11Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 16-18 OPEN ST (GPP)
12Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-18 OPEN ST (GPP)
13Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 OPEN ST (GPP)
1Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA 14-15 D LA
2Borbot RostislavNawrot WiktoriaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D LA
3Tazbir JakubMiśtal JuliaSUKCES 14-15 D LA
4Strzała MiłoszKozicka OliwiaAKSEL 14-15 D LA
5Brol JakubKołomycew DariaZORBA 14-15 D LA
6Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
7Żak MateuszHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
8Markuszewski MateuszKwiek PaulinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D LA
9Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 14-15 D LA
1Czarnocki TomaszKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA 14-15 D ST
2Drogosz MateuszBryk MagdalenaKICK 14-15 D ST
3Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA 14-15 D ST
4Borbot RostislavNawrot WiktoriaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D ST
5Strzała MiłoszKozicka OliwiaAKSEL 14-15 D ST
6Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY 14-15 D ST
7Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
8Żak MateuszHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY 14-15 D ST
9Brol JakubKołomycew DariaZORBA 14-15 D ST
10Markuszewski MateuszKwiek PaulinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D ST
1Malicki FilipBroniszewska HannaETIUDA 14-15 G 6T
2Jaromin DorianDmuchowska LenaMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 G 6T
2Trzciński DominikJuśkiewicz ZuzannaZORBA 14-15 G 6T
3Dymek KacperKuc JuliaKTT QUICK STEP - Miedźno 14-15 G 6T
3Pitek MichalSzewczyk OliwiaKTT QUICK STEP - Miedźno 14-15 G 6T
1Onisk WitoldWierciszewska AureliaPOLISH CLUB 14-15 OPEN LA (GPP)
2Sobczyk WiktorKosętka AmandaSUKCES 14-15 OPEN LA (GPP)
3Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES 14-15 OPEN LA (GPP)
4Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 14-15 OPEN LA (GPP)
5Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 14-15 OPEN LA (GPP)
6Sabat AntoniJamróz AnnaPERFECT STYL - Kraków 14-15 OPEN LA (GPP)
7Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice 14-15 OPEN LA (GPP)
7Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 14-15 OPEN LA (GPP)
9Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 14-15 OPEN LA (GPP)
10Farbaniec MaciejTatrzańska NataliaK-STUDIO 14-15 OPEN LA (GPP)
10Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA 14-15 OPEN LA (GPP)
12Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK 14-15 OPEN LA (GPP)
13Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN LA (GPP)
14Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP - Siechnice 14-15 OPEN LA (GPP)
15Drogosz MateuszBryk MagdalenaKICK 14-15 OPEN LA (GPP)
16Strzała MiłoszKozicka OliwiaAKSEL 14-15 OPEN LA (GPP)
1Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES 14-15 OPEN ST (GPP)
2Onisk WitoldWierciszewska AureliaPOLISH CLUB 14-15 OPEN ST (GPP)
3Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 14-15 OPEN ST (GPP)
4Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 14-15 OPEN ST (GPP)
5Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 14-15 OPEN ST (GPP)
6Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA 14-15 OPEN ST (GPP)
7Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 14-15 OPEN ST (GPP)
8Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP 14-15 OPEN ST (GPP)
9Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK 14-15 OPEN ST (GPP)
10Farbaniec MaciejTatrzańska NataliaK-STUDIO 14-15 OPEN ST (GPP)
11Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 14-15 OPEN ST (GPP)
12Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA 14-15 OPEN ST (GPP)
13Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 14-15 OPEN ST (GPP)
14Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA 14-15 OPEN ST (GPP)
15Sabat AntoniJamróz AnnaPERFECT STYL - Kraków 14-15 OPEN ST (GPP)
16Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN ST (GPP)
17Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice 14-15 OPEN ST (GPP)
18Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP - Siechnice 14-15 OPEN ST (GPP)
1Kotkowski NikodemHoppe OrianaSUKCES 12-13 F 6T
2Kwiatkowski AdamMarynowska PolaZORBA 12-13 F 6T
3Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA 12-13 F 6T
4Gałwa JakubKonieczek MajaZORBA 12-13 F 6T
5Skrzyszewski SzymonNowara LenaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 12-13 F 6T
6Nowak KrzysztofWieczorek SaraDANCE TEAM 12-13 F 6T
7Sadziński PiotrKarbownik NataliaETIUDA 12-13 F 6T
1Achinger MateuszGliwa AmeliaST IMPRESJA Kęty 12-13 G 6T
1Madej WojciechKarpierz AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 12-13 G 6T
2Nowek MateuszPiwko AnnaRESPECT DANCE 12-13 G 6T
2Łabędź TomaszWąs AlicjaKS M-TEAM 12-13 G 6T
2Mołdowski LeonPawlik EmiliaCANTINERO 12-13 G 6T
3Grobelak BartoszSuszek PolaZORBA 12-13 G 6T
3Jędrak MateuszJędrak NataliaZORBA 12-13 G 6T
3Pajor MikołajPryt MajaStowarzyszenie TALENT 12-13 G 6T
3Pilarski BorysBanasiak ZofiaZORBA 12-13 G 6T
3Sobierski AdrianKowalska JagodaCANTINERO 12-13 G 6T
1Kowalczyk DawidŻak ZuzannaST DOBROWOLSCY 12-13 H 4T
1Ryś BartoszNowodzińśka JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 H 4T
1Szwedziński OlegNowodzińska PolaST DOBROWOLSCY 12-13 H 4T
2Dobrowolski MateuszWawrzyniak KingaSUPERNOVA - Głogówek 12-13 H 4T
2Kuc PiotrPitek JuliaKTT QUICK STEP - Miedźno 12-13 H 4T
1Dziubenko MiszaGarcia GabrielaKS M-TEAM 12-13 OPEN LA (GPP)
2Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA 12-13 OPEN LA (GPP)
3Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO 12-13 OPEN LA (GPP)
4Jakubik NatanielJanik JuliaAKCENT - Będzin 12-13 OPEN LA (GPP)
5Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 12-13 OPEN LA (GPP)
6Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN LA (GPP)
7Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 12-13 OPEN LA (GPP)
8Baran WiktorMleczak AnnaK-STUDIO 12-13 OPEN LA (GPP)
9Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN LA (GPP)
10Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION 12-13 OPEN LA (GPP)
1Baran WiktorMleczak AnnaK-STUDIO 12-13 OPEN ST (GPP)
2Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA 12-13 OPEN ST (GPP)
3Dziubenko MiszaGarcia GabrielaKS M-TEAM 12-13 OPEN ST (GPP)
4Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST (GPP)
5Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 12-13 OPEN ST (GPP)
6Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO 12-13 OPEN ST (GPP)
7Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 12-13 OPEN ST (GPP)
8Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION 12-13 OPEN ST (GPP)
9Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST (GPP)
1Mirowski OliwierDobrowolska NadiaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
1Puto CyprianMordal LauraST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
2Badora JakubSiwek CelinaZORBA 10-11 G 6T
2Surgiel JakubZalewska KajaZORBA 10-11 G 6T
3Psiuk DominikPerlińska ZofiaZORBA 10-11 G 6T
3Wawrzyńczak MikołajKołdon EmiliaZORBA 10-11 G 6T
3Będkowski OlafPodstawka JagodaSUPERNOVA - Głogówek 10-11 G 6T
3Grobelak KacperStanek AnastazjaZORBA 10-11 G 6T
1Dymek KamilKrawczyk AleksandraKTT QUICK STEP - Miedźno 10-11 H 4T
1Panek MikołajMikołajczyk SaraZORBA 10-11 H 4T
1Serwa OliwierSkalik EmiliaST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
2Fiączek OskarMusialska NelaBolero 10-11 H 4T
2Supel WiktorPoniedziałek LiwiaMISTRAL 10-11 H 4T