!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 (PTT)
Dłutów
Filtruj:
Kategorie:



















1Wojciechowski StanisławOrnat DominikaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
2Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA 16-18 B LA
3Richter KrzysztofGordeziani VladyslavaDancers United 16-18 B LA
4Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 B LA
5Kadecki KamilLipiec MartaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
6Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 16-18 B LA
1Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
2Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 B ST
3Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 16-18 B ST
1Młynarski MaciejGuettner KlaraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
2Artemov DenysShulha YuliiaDancers United 16-18 C LA
3Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA 16-18 C LA
4Maślak JakubMatusiak AgataMARGO 16-18 C LA
5Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 16-18 C LA
6Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-18 C LA
1Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA 16-18 C ST
2Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 16-18 C ST
3Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-18 C ST
4Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 C ST
5Krzyżanowski ŁukaszMaliszewska AgnieszkaESKADRA 16-18 C ST
1Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 D LA
2Kijak KonradMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
3Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA 16-18 D LA
4Oślizło FilipChluba NicoleRONDO 16-18 D LA
5Jarosz MichałŚnieżek JuliaINES 16-18 D LA
6Posieł MaksymilianZduńczyk PaulinaJEDYNKA 16-18 D LA
7Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA 16-18 D LA
8Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA 16-18 D LA
9Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
10Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO 16-18 D LA
11Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
1Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA 16-18 D ST
2Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
3Jędro JacekHaremska EmilianaFINEZJA 16-18 D ST
4Posieł MaksymilianZduńczyk PaulinaJEDYNKA 16-18 D ST
5Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO 16-18 D ST
6Oślizło FilipChluba NicoleRONDO 16-18 D ST
7Maślak JakubMatusiak AgataMARGO 16-18 D ST
8Wochlik DominikSterniczuk GabrielaESKADRA 16-18 D ST
9Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
1Goral MaciejBaran PatrycjaJUMP 16-18 E LA
2Wochlik DominikSterniczuk GabrielaESKADRA 16-18 E LA
3Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCT WYPYCH 16-18 E LA
4Jendrusiak AndrzejBujak ZuzannaESKADRA 16-18 E LA
5Lizurej TomaszChrzanowska KingaSKTT ISKRA PWr 16-18 E LA
6Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 E LA
7Sekuła MateuszKwiatkowska EwaCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
8Lipiński FilipPospiszył JuliaJEDYNKA 16-18 E LA
9Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
10Czajkowski SzymonStrumińska WeronikaCT WYPYCH 16-18 E LA
1Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
2Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCT WYPYCH 16-18 E ST
3Czajkowski SzymonStrumińska WeronikaCT WYPYCH 16-18 E ST
4Lipiński FilipPospiszył JuliaJEDYNKA 16-18 E ST
5Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 E ST
6Lizurej TomaszChrzanowska KingaSKTT ISKRA PWr 16-18 E ST
1Furmańczyk JakubArczewska ZofiaETIUDA 14-15 E 8T
2Góźdź DawidWiącek MariaKICK 14-15 E 8T
3Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP 14-15 E 8T
4Pszenica AntoniPanek MajaZORBA 14-15 E 8T
5Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 14-15 E 8T
6Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA 14-15 E 8T
7Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT 14-15 E 8T
8Soboń BartoszKłucjasz MajaESKADRA 14-15 E 8T
9Czerny SzymonGałwa AleksandraZORBA 14-15 E 8T
1Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 12-13 D LA
2Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 12-13 D LA
3Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
4Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP 12-13 D LA
5Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 12-13 D LA
6Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
7Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 12-13 D LA
8Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA 12-13 D LA
1Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP 12-13 D ST
2Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 12-13 D ST
3Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 12-13 D ST
4Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
5Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 12-13 D ST
6Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA 12-13 D ST
7Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 12-13 D ST
1Klar MikołajPijet MajaJEDYNKA 12-13 E 8T
2Głuch JakubRybak JuliaCreative Dance 12-13 E 8T
3Karasiak PiotrFuks Aleksandra WeronikaESKADRA 12-13 E 8T
4Bernat FranciszekKocik AntoninaCANTINERO 12-13 E 8T
5Wólkiewicz FilipPieróg MartaBLUE CLASSIC 12-13 E 8T
6Suszek BłażejLipnicka PatrycjaZORBA 12-13 E 8T
1Tazbir JakubMiśtal JuliaSUKCES 12-13 F 6T
2Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 F 6T
3Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCreative Dance 12-13 F 6T
4Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA 12-13 F 6T
5Rybczyński MikołajDuszyńska AntoniaFALLAWAY 12-13 F 6T
6Juda JakubKlonowska WiktoriaSZKOŁA TAŃCA BiT 12-13 F 6T
1Piątek KrzysztofKordus MałgorzataEMOTION 12-13 H 4T
2Gruchot SzymonTrzeciak WeronikaATUT 12-13 H 4T
1Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION 10-11 G 6T
2Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW 10-11 G 6T
1Drabarek WiktorDrabarek LenaJEDYNKA 10-11 H 4T
1Wrzeszcz AdamCisłowska IgaESKADRA 10-11 H 4T
2Sadziński PiotrKarbownik NataliaETIUDA 10-11 H 4T
2Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE 10-11 H 4T
1Dżbik WiktorFuks KarolinaESKADRA 8-9 G 6T
1Wawrzyńczak MikołajKołdon EmiliaZORBA 8-9 H 4T
2Siwiera FilipOkrojek AgnieszkaESKADRA 8-9 H 4T